Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Geller72 válasza Mart10000 (#198) üzenetére


Geller72
veterán

Persze. Microids csomag, krizisz csomag, metró csomag...etc.. :D. És ez még csak 3 pici csomi. A HL-el is szemezgetek.. :B

(#202) .LnB válasza oriic (#200) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Beugrott még más is sajna. Quantum Break például.
Ez a Witcher 3 viszont brilliáns!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#203) Dilikutya válasza Geller72 (#201) üzenetére


Dilikutya
félisten

Van még, akinek nincs meg a Half-Life Complete? :) Nem rajongok a szériáért, sőt csak a 2. résznek értem a végére, de én is behúztam régebben. Steam-en is minimális pénzért vesztegették akkoriban.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#204) szupermacs válasza Dilikutya (#203) üzenetére


szupermacs
veterán

Ennyiért még én is megveszem majd, ha fizuig kitart az akció. Ha nem, akkor majd jövőre.

(#205) Dilikutya válasza szupermacs (#204) üzenetére


Dilikutya
félisten

Elég sűrűn van akciózva, nem kell azzal jövő nyárig várnod.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#206) gyimger válasza Dilikutya (#203) üzenetére


gyimger
őstag

Nincs, nem is kell. Nem az én műfajom a lineáris lövölde. :)

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#207) Male válasza Solten (#199) üzenetére


Male
nagyúr

Értem, így oké a dolog. Gondolom számla terén meg elég ha a cég telephelyén érvényes szabályoknak megfelelnek, és ezért nincs külön áfás számla.

(#208) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Mit is vettem... Fallout 4, Age of Empires 2 HD + kiegek, Quake 4, The Walking Dead - The New Frontier, Black Mesa, AC Unity, AC Rogue.
Fejből hirtelen ennyi.

(#209) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Szerk. idő lejárt, Dishonored 2

(#210) BomiBoogie válasza Dilikutya (#203) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nekem nincs, anno az volt az első, amit kipróbáltam még valami havernál, amiatt tettem fel a Steamet, de aztán a tóbbi akció elsodort. És ennek már lassan 10 éve. :D

Az első megvett játékom a Freedom Force volt. :)

(#211) szupermacs


szupermacs
veterán

Ez most mennyire jó ár? Nem emlékszem, hogy a GOG-os akcióban mennyi volt, de ha jobb áron, akkor megvárom a következőt.

Hozzáteszem, hogy anno a dobozos változatokért olcsóbban jutottam hozzá ennél is.

(#212) mg1992mg válasza szupermacs (#211) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Elég komoly kis pakk, nem rossz ár szerintem.

(#213) szupermacs válasza mg1992mg (#212) üzenetére


szupermacs
veterán

A dobozosban benne van az IWD2 is amit régen vettem, ez kicsit hiányos. Mondjuk itt van hozzá egy utólag kiadott kieg a pakkhoz. De ha van cloud mentés, akkor talán tényleg megéri.

(#214) Mart10000 válasza Geller72 (#201) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Teljesség igénye nélkül, amik azóta megvannak: Half Life, Counter Strike, Doom, Duke Nukem, Shadow Warrior, Quake, Max Payne, GTA, Wolfenstein, Hitman, Arma, Mortal Kombat, Tomb Raider. :DDD
Dead Space, Mass Effect és Crysis trilógiák nem a Steamen. ;)
Persze ezeket nem egyszerre vettem mind. :DDD

(#215) Mart10000 válasza szupermacs (#213) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Van több olyan akció is, amik olcsóbbak a dobozosnál is, pedig dobozosak felé húzok inkább. :U

(#216) #96349952


#96349952
törölt tag

Na, nekem ezzel véget ért a sale, ezeket szereztem be:

Die Young, City Car Driving, Rokh, theHunter: Call of the Wild – ATV Saber 4x4 DLC, The Solus Project, Kona, Call of Duty, Call of Duty: Modern Warfare 2, Get Even, Dirt Rally, My Summer Car, Call of Cthulhu, Project CARS 2 Deluxe Edition, Superhot.

[ Szerkesztve ]

(#217) Mart10000 válasza #96349952 (#216) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Nagy leárazásoknál is sok kicsi sokra megy. Így maradnak a következő leárazásig a többiek, de így se panaszkodhatok, pedig lettek volna még... ;]
Meglévőkkel meg győzze is idő játszani. :D

[ Szerkesztve ]

(#218) BoB válasza #96349952 (#216) üzenetére


BoB
veterán

Project CARS 2 Deluxe Edition nem igen van akcióban :DDD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#219) proci985 válasza #96349952 (#216) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

my summer car
kalsarikännit perkele!

neztem en is, de early access to the sauna is a cold place.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#220) #96349952 válasza BoB (#218) üzenetére


#96349952
törölt tag

10 eurós kedvezménnyel vásárolható meg. Nálam az akció. :)

(#221) MasterDeeJay válasza BoB (#1) üzenetére

Hülyeségeket írtam az előbb.
Fenébe megint kell vennem valami csomagot... :DDD

Gabe azzisten! :R

BoB
Nem láttál semmit, jönnek fekete autóval és elvisznek. :DDD

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#222) BoB válasza MasterDeeJay (#221) üzenetére


BoB
veterán

Láttam mit írtál :DD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#223) nubreed válasza BoB (#218) üzenetére


nubreed
veterán

Már megjelent? :B :B

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#224) Misi_D


Misi_D
tag

Szerintetek melyik éri meg leginkább ezek közül?
Dishonored 2 - 20 eur
Quantum Break - 18,5 eur
Hitman - The Complete First Season - 19 eur

Thx!

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

(#225) #52588800 válasza Misi_D (#224) üzenetére


#52588800
törölt tag

Dishonored 2 és a Hitman is jó választás.

(#226) #32256704 válasza Misi_D (#224) üzenetére


#32256704
törölt tag

QB

(#227) dergander válasza Misi_D (#224) üzenetére


dergander
addikt

vedd meg mindet,mind nagyon jó. De szerintem a Dishonored elég jó lett.

(#228) Misi_D


Misi_D
tag

Nekem mindhárom tetszik, s most akkor kaptam szavazatot mindre. :D
Hosszú távon az a mesterterv, h mindegyiket beszerzem - nyilván majd valami akciókban persze. Csak melyikkel kezdjem?
Onnan kellene közelíteni, h melyik tartja várhatóan leginkább az árát? Nyilván azt később is csak kb a jelenlegi áron kapnám meg, míg a többinek már jobban esne a köv. akcióra.

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

(#229) #52588800 válasza Misi_D (#228) üzenetére


#52588800
törölt tag

Szvsz egyik sem fogja tartani az árát. Elsőnek mehet a legszimpatikusabb :)

(#230) Mart10000 válasza Misi_D (#224) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Szerencsés esetben idővel csökken az áruk. Van olyan is, ami sokáig tartja a kiindulási árat. Ezek közül nekem a Hitman van listán így azt vettem volna, de erre a leárazási időszakra a vásárlás letudva. ;)

[ Szerkesztve ]

(#231) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Pár hónapja ajánlották nekem páran a Tomb Raider mozifilmes hírnél az Underworld-ot. Most megvettem és kipróbáltam.

Hát a játék nem fogja a kezed, különbözik az újaktól, az biztos. Nem rossz amúgy, de nekem állandóan bele kellett nézni a youtuben a végigjátszásba, hogy most hogyan tovább. Pedig próbáltam magamtól rájönni, de nem mindig sikerült. Volt olyan, hogy jól gondoltam, csak valamiért nem volt hajlandó oda felugrani, ahova én akartam. Aztán miután kétszer meghaltam és megnéztem a videót, már nekem is sikerült. Vagy volt, hogy nem ismertem még azt a gombot, amivel a követ odébb tudtam dobni(gránátot tudtam azzal dobni, de ki gondolta volna, hogy követ is dobhatok vele).

Eddig még csak a Coastal Thailand pályán a kapunál vagyok az elején, de összehasonlítva nekem az Uncharted vagy az új Tomb Raider eddig jobban bejön. Mondjuk az autoaimért jár a plusz pont, az nagyon jó a kontrollernél, az mondjuk hiányzik is nekem az Unchartedből vagy a új TB-ből.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#232) errorcode06 válasza Hopkins95 (#231) üzenetére


errorcode06
őstag

Pedig az még elég könnyű. Majd ha időd engedi, próbáld ki a 3. vagy 4. részt.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#233) BoB válasza Hopkins95 (#231) üzenetére


BoB
veterán

"Mondjuk az autoaimért jár a plusz pont"

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#234) Hopkins95 válasza BoB (#233) üzenetére


Hopkins95
addikt

Tudod mennyiszer meghaltam az Uncharted: Drake's Fortune-ban a kontrolleres célzás végett? Legalább lenne opció a beállításokban, hogy bekapcsolhasd. Vagy a Dualshockon tapipados célzás még jobb lenne. De nincs. :N

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.