Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) nubreed válasza Soybex (#49) üzenetére


nubreed
veterán

Nekem elég volt egyszer végig szenvedni azt a szart... amúgy nem rossz játék de embertelenül sötét és nehéz. Nincs nekem szükségem erre. De a mazohisták, csak nyugodtan... :) Meg egyébként is utálom, ha attól lesz 120 óra játék idő, hogy ezerszer meghalok... és kezdhetem egy jóval korábbi "checkpoint" -tól az egészet.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#52) Soybex válasza nubreed (#51) üzenetére


Soybex
őstag

Nekem még nem volt szerencsém egyik részhez sem, viszont remek rpg elvileg és kiszeretném próbálni. De ha nem jön be akkor max visszakérem a pénzem :)

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#53) Cifu


Cifu
nagyúr

Az ArmA 3 (alap, APEX és DLC1 csomag) esetén a 66%-os kedvezmény elég derék - viszont már csak 3 és fél órát tart...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#54) oriic válasza Cifu (#53) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pont a Summer Sale kezdetéig. Szép lesz ha utána meg kap mondjuk 80%-ot. :DDD

Live-Die-Respawn

(#55) Fitzgerald válasza oriic (#54) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Vagy visszaáll eredeti árra. Én megvettem a pakkot, 6 rongyot az Apex önmagában megér.

(#56) Béééla válasza Dilikutya (#40) üzenetére


Béééla
őstag

Barátságos gépigény? Legfeljebb a hardvergyártóknak :DDD
A korának egyik leggépigényesebb alkotása volt.

Ha pedig a sztori nem jött át akkor kár. Tény hogy nem egy szájbarágós RPG.

@Tertius
ÖÖÖÖ . . . a Blue Shift nem inkább "kék műszak" (lsd még pl. night shift), mert gyakorlatilag Barney, az őr kalandjait csinálhatjuk, a biztonsági őrök szemszögéből végigjátszva egy sztorit . .
ugyanígy az opposing force is oké, hogy "ellenerő", de itt sem a fizika, inkább a katonai terminológia érvényes, hiszen itt meg a katonák vagyunk, az ellenség (opposing force . . . )

Való igaz hogy játék volt a szavakkal, főleg mert elméleti fizikussal játszik az ember vagy mifene. Itthon még az ellenerőt értené az átlag de a kékeltolódással mint fordított névvel sokra nem ment volna az átlag vevő, nem tudta volna hova tenni. (bár tény a Barney műszakja is de eddig nem tűnt fel a játékból hogy a kék műszakban dolgozott volna)
The name Half-Life was chosen because it was evocative of the theme, not clichéd, and had a corresponding visual symbol: the Greek letter λ (lower-case lambda), which represents the decay constant in the half-life equation.
The name Opposing Force has a double meaning, referring both to the fact that the player is now one of the enemies in the original game, as well as to Newton's third law of motion.
As with Opposing Force, the name Blue Shift has a double meaning, referring to both the blue shift light phenomenon, and the name of the shift that the protagonist is assigned to.

Bélabá

(#57) Dilikutya válasza Béééla (#56) üzenetére


Dilikutya
félisten

Fősulis voltam, egy P4 2,4GHz/512 MB RAM/Radeon 8500 64MB gépen tökéletesen ment DirectX8 módban, medium grafikán. Egyáltalán nem volt gépigényes. Kevered a Doom 3-al vagy a Far Cry-al, bár DX8 módban utóbbi is remekül ment azon a gépen.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#58) szami777 válasza Matada2.3 (#7) üzenetére


szami777
addikt

Ezek a legjobbak. :DDD

Van trónok harca verzió is. :DD

(Spoileres, aki nézné a sorozatot)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#59) BomiBoogie válasza szami777 (#58) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

...és ma töltötték fel, nemhiába, komoly hagyomány ez már! :D

(#60) Béééla válasza Dilikutya (#57) üzenetére


Béééla
őstag

Igen a Doom3 evett, de a HL2-nek is kellett a kakaó ha szépen akart kinézni.

Bélabá

(#61) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Még új vagyok ezen a téren, árak állandóak maradnak egész héten juli 5-ig vagy szoktak változni? Van olyan ami pl. csak ma akciós de sales végére már nem lesz az?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#62) BomiBoogie válasza NandorHUN (#61) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ha visszaolvasol kicsit, itt volt már ilyen kérdés. :K

(#63) BoB válasza NandorHUN (#61) üzenetére


BoB
veterán

Van amikor van még külön napi akció is (a nagy leárazás keretében további extra akció), azok a legjobb ajánlatok, de mostanában nem nagyon volt. Akkor érdemes venni mert attól jobb akcióban nem lesz.

Kérdés most lesz-e.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#64) D.Va válasza Dilikutya (#37) üzenetére


D.Va
senior tag

Nem értem mi a bajod azzal a képpel... :U kb mindenhol ezt a képet használják, szinte már a summer sale védjegyévé vált ez a kép... Szerintem tökéletes. :C

(#65) [Prolixus] válasza BoB (#63) üzenetére


[Prolixus]
addikt

A refund miatt kb biztos, hogy nem lesz ilyen. Soha többé...vagyis legalábbis addig amíg a refund opciót meg nem szüntetik (persze nem fogják).

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#66) Tertius válasza Béééla (#56) üzenetére


Tertius
tag

Nem emlékszem (bár nem ma volt), hogy bármilyen kék műszakról lett volna szó. Nekem egyértelműnek tűnt, mert elég könnyen levágható, hogy "blue shift" mint kék műszak = biztonságiak / lsd kék uniformis. Mint "kék műszak" nem a műszak szín-kódjára, hanem inkább a munka jellegére utalva. Izgatottam várom még ma is a Janitor Force Mop Shiftet :DDD Az Opfor meg még ennél is egyszerűbb. Játék a szavakkal, de a fizikai fogalmak belemagyarázása elég erőltetett volt (tudom, ők csinálták). Jól hangzott, oszt jónapot, nem baj az.

""The titles of Half-Life and its expansion packs are all named after scientific terms. Half-Life itself is a reference to the half-life of a quantity (such as a radioactive material), the amount of time required for the quantity to decay to half of its initial value. The Greek letter lambda, which features prominently on the game's packaging, represents the related decay constant, as well as the Lambda Complex featured in the game. Opposing Force, while it could be named because the player assumes the role of one of the enemies in the original game, is also a reference to Newton's third law of motion, while Blue Shift refers to the blue shifting of the frequency of radiation caused by the Doppler effect, in a similar parallel reference to the blue color of the security uniforms. In Half-Life: Decay, the title again references the half-life equation with the Lambda symbol being the decay constant."

(btw a fenti idézet nagyrészt ugyanaz, amit te idéztél, csak az uniformisos rész is benne van. )

[ Szerkesztve ]

(#67) NandorHUN válasza BomiBoogie (#62) üzenetére


NandorHUN
addikt

OK, kösz.. azért 50 hsz-t nem szoktam visszaolvasni, főleg nem vizsgaidőszakban :D

Egyébként van valami honlap ahol össze vannak foglalva az akciók vagy steamen lesz külön ilyen oldal?

@(#63) BoB
Köszi :)

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#68) BoB válasza NandorHUN (#67) üzenetére


BoB
veterán

Az az oldal benne van a cikkben is. Utolsó bekezdés.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#69) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Már csak egy óra és egy negyed? Mit csináljak addig, hogy kibírjam? :DDD

(#70) Soybex válasza BomiBoogie (#69) üzenetére


Soybex
őstag

Menj el kukutyinba zabot hegyezni addig ;]

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#71) wazzabi


wazzabi
csendes újonc

"Get £5 off from PayPal when you spend £20 at Steam"

https://www.paypal.com/gb/webapps/mpp/offers?view=details&offerId=XRXGCRUFQMATS

[ Szerkesztve ]

(#72) GreatL válasza wazzabi (#71) üzenetére


GreatL
őstag

Fog ez működni itt is? UK account kell hozzá és a kedvezmény a következő vásárláskor jön le bizonyos eladóknál.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#73) szami777 válasza wazzabi (#71) üzenetére


szami777
addikt

Tudtommal ez nekünk nem működik.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#74) NandorHUN válasza BoB (#68) üzenetére


NandorHUN
addikt

:R
Hasznos oldal. :) Kár hogy Origin nincs hasonló.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#75) oriic válasza szami777 (#73) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Itthon nem megy.

Live-Die-Respawn

(#76) Soybex válasza wazzabi (#71) üzenetére


Soybex
őstag

Ez csak uk-ra vonatkozik, alul írja is.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#77) GreatL válasza szami777 (#73) üzenetére


GreatL
őstag

Igen. Most is csak a brit gazdagok járnak jól. Baromira kell nekik még ez is. :D

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#78) NandorHUN


NandorHUN
addikt

PayPal elég idióta ebből a szempontból, pl. még ha el is költözök külfödlre se lehet országot változtatni, csak ha új accot nyit az ember.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#79) szami777 válasza NandorHUN (#74) üzenetére


szami777
addikt

Originre teljesen felesleges.

Steamen 15462 terméket listáz az áruház, originen meg kb fejből fel tudod sorolni azokat a játékokat, amiket az áruházukból megvehetsz. :)

ha nagyon kell, originre (meg minden másra) ott van az ITAD, ahol rá tudsz keresni origin játékokra, vagy csak bepipálod jobb oldalt az "activates on Origint"

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80) FoLey-v válasza BomiBoogie (#69) üzenetére


FoLey-v
addikt

Kockulj vagy valami elfoglaltságot találj ki. ;]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#81) mephi666


mephi666
nagyúr

Sorry
The Steam Store is experiencing some heavy load right now. Please try again later.

Error 503 Service Unavailable

XID: 1104248076

:C

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#82) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Elkezdődött:
[link]

Csomó 0 eurós játék főoldalon, belépni nem lehet. :DDD

szerk:

Mielőtt lemarad:

Az idei Summer Sale szarabb mint a tavalyi!!!44négy ;]

szerk2:

"An error occurred while processing your request.
Reference #97.9b0af748.1498151000.d043d7a"

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#83) [CsuCsu] válasza Béééla (#56) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Dehogyis volt gepigenyes a HL2. A Source engine mar akkor is elfutott minden kenyerpiriton. En egy csak DX7-et tudo, integralt GPU-s hulladek laptopon jatszottam vegig. A max grafikahoz kellett gep, de nem azt szokas gepigenykent ertelmezni.

[ Szerkesztve ]

(#84) Jinxb1rd válasza oriic (#82) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

CALM :Y

We are only Stardust...

(#85) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Nem lefagyott a szerver :D

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#86) BoB


BoB
veterán

Még mindig halottak a szerverek.

Na ezért nem volt nyilvános mikor kezdődik a sale :D

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#87) tDr1v3r válasza BoB (#86) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Clannad leárazásra vártam, megjött, erre még a kosárba se tudom berakni. :DDD

Szerk: Sikerült berakni, meg folyamatosan visszavált a régi árára. :D

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#88) Bwin87


Bwin87
tag

Szerintem ezzel várok holnapig :D :))

Sony Xperia 1 V

(#89) #52588800


#52588800
törölt tag

Körbe-körbe változnak az árak és az akciók is :DDD

(#90) BoB


BoB
veterán

Múkodik!

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#91) Hopkins95 válasza #52588800 (#89) üzenetére


Hopkins95
addikt

Igen, én is betettem a kosárba a Medal of Honor Airbone-t 2,49 Euroért, aztán megyek a kasszához és már 10 Eurót ír. :DD
Én most azt csinálom, hogy ülök a gép előtt és egyfolytában a Steamen röhögök. :DDD

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#92) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Apokalipszis most.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#93) TGuru


TGuru
tag

Halott az oldal, próbálom steamen keresztül is,de 0. Most a Cod 0-50% kedvezményt láttam: egyik részen sincs kedvezmény :P

(#94) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Dishonored 2 kapott egy 50%-os leárazást. [link]

Live-Die-Respawn

(#95) GreatL


GreatL
őstag

Na ez beleállt a földbe... mindegy, g2a-n minden a steames akció alatt van mélyen.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#96) Plazmacucci válasza oriic (#94) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Csak azt nem értem, hogy ha nem tud betölteni az oldal, attól a böngészőm miért fossa úgy egészben össze magát?!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#97) Bwin87


Bwin87
tag

Bezzeg a playerunknown's battlegrounds nincs leárazva minden olcsóbb de ez nem,minek... :W :(((

Sony Xperia 1 V

(#98) Ellia válasza oriic (#82) üzenetére


Ellia
addikt

Átfutottam de kb semmi érdemleges :/ Egyedül a steamlink a 70%-os leárazásával, de írt olyat, már, hogy változott az ára de nem is tölt be a kosár...

Szóval igen, szarabb mint a tavalyi ;]

(#99) Vesa


Vesa
veterán

Ó de csodás, már matricáznak is. Jövőre nyalóka, plüss maci is jön? Direkt szél óvodáknak? Ejj... :W

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#100) #32256704 válasza Bwin87 (#97) üzenetére


#32256704
törölt tag

mi a frasznak lenne leakciozva egy 3 honapos jatek, amit amugy is kurvasokan vesznek? :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.