Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BoB


BoB
veterán

:DDD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2) Ry0K3N válasza BoB (#1) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Ez már annyira igaz hogy egyáltalán nem vicces. :O :D

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#3) BomiBoogie válasza BoB (#1) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

+1 sor és e-penis-növelés.
A játékok teljesen mellékesek. :DDD

(#4) nubreed


nubreed
veterán

Nekem viszonylag kevés játék van a Steam Librarymban, de én azokat végig is játszottam vagy végig fogok játszani. ^^

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#5) mephi666 válasza BomiBoogie (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

készíteni kellene egy weblapot, amire regisztrálhatnak a felhasználók és minden számlámra utalt $ után kapnának 1 centi e-penist :D lenne ranglista meg minden... gyorsan meg lehetne gazdagodni

ui: nekem gog-on vannak leginkább holmik és leginkább azokat vettem meg, amiket anno "kölcsönzött" verzióban játszottam végig többször :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) szupermacs válasza BoB (#1) üzenetére


szupermacs
veterán

Még jó, hogy GOG-on elköltöttem a keretem. :DDD

(#5) mephi666: Az utolsó rész nálam is detto.

[ Szerkesztve ]

(#7) Matada2.3


Matada2.3
veterán

[link] Hát elkezdődött :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#8) BomiBoogie válasza nubreed (#4) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Igen, én is "végig fogom"... max. nem élek addig. :D

@all:
gyertek át kicsit az izgulós topikba is! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9) oriic válasza BomiBoogie (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Úgy bizony!!!44 Csak az a plusz egy sor kell. \o/

Live-Die-Respawn

(#10) szupermacs válasza oriic (#9) üzenetére


szupermacs
veterán

(#11) AxBattler válasza BoB (#1) üzenetére


AxBattler
félisten

:((( Szánalmas...

... vagyok én is. :O ;]

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#12) default.


default.
őstag

Sziasztok

Július 5-ig minden nap más játékok lesznek leárazva? Vagy nem fog változni a leárazás mától egész júl. 5ig?

Köszönöm!

(#13) BomiBoogie válasza default. (#12) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Az elmúlt években az akciók állandók voltak, szóval valószínűleg most sem kell majd várni a legutolsó napig, ha szeretnél plusz sorokat. :D

(#14) ribizly válasza szupermacs (#10) üzenetére


ribizly
veterán

LoL.
Amúgy kb már én sem tudom, hogy miért kéne költenem Steam-en, amikor a leárazáshoz képest szinte mindent be lehet olcsóbban szerezni máshonnan (HB, GoG, dobozos, stb.).
És akkor arról már nem is beszélve, hogy tényleg annyi el sem indított game van már meg így is (ahogy másnak is), hogy kétlem túl sok vásárlást produkálnának ezek a leárazások. :(

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#15) BomiBoogie válasza ribizly (#14) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

De mindig jönnek ki újabb címek! :DDD

Mondjuk én már a GOG-os könyvtárt is duzzasztom, a Steam meg is érdemel egy kis konkurenciát és a GOG Galaxy kliens is szépen jön fel. :K

(#10) szupermacs
Erről jut eszembe, tegnap valamiért említettem a feleségemnek, hogy ma kezdődik a Steam sale (annyit tud kb., hogy néha szoktam játszani). Különösebben nem izgatta, nem is értem, miért nem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16) #52588800


#52588800
törölt tag

Akkor kérek egy 75% -ot a Nier Automatára meg a Tales of Berseriára.

(#17) saen válasza BomiBoogie (#13) üzenetére


saen
veterán

Köszi, pont ezt akartam én is kérdezni. Akkor én kész is vagyok ezzel az akcióval, nem nőtt a sorok száma :D

(#18) BomiBoogie válasza #52588800 (#16) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ja, igen, az is fontos infó, hogy ide be kell írni, milyen akciókat akarunk, mert Gaben figyeli és ezeket teszi be este! :DDD

(#19) Gery9112 válasza BomiBoogie (#18) üzenetére


Gery9112
őstag

Akkor Gaben csináltathatná már a Fél Élet 3. részét, vagy a Vereség napja: Forrás 2-t....de egy Portál 3-al is kibékülök. :))

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#20) szupermacs válasza Gery9112 (#19) üzenetére


szupermacs
veterán

Miért várja mindenki a HL3-at?

(#21) mephi666 válasza szupermacs (#20) üzenetére


mephi666
nagyúr

...mert jöhetne már: pár éve önkéntes magánnyugdíjpénztárba is beléptem, hogy ha megjelenik és nyugdíjba megyek, legyen pénzem új konfigra és előrendelésre :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22) Gery9112 válasza szupermacs (#20) üzenetére


Gery9112
őstag

Hogy miért várja mindenki azt nem tudom :DDD én speciel azért mert a 2. epizód végén a sztori eléggé félbe lett hagyva és az első epizód középszerűsége után parádésra sikerült a folytatás. Kíváncsi lennék, hogy hogyan tudnák folytatni bár az is igaz, hogy azóta sok idő eltelt, az elvárásoknak lehetetlen lenne megfelelni, főleg úgy, hogy pár régi HL-es fejlesztő már otthagyta a Valve-t.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#23) errorcode06 válasza szupermacs (#20) üzenetére


errorcode06
őstag

Mert oltári ocsmány módon lett az ep2 befejezve.

De hogy on is legyek: Eldöntöttem hogy egy huncut petákot sem fogok ezalatt a 2 hét alatt költeni, annak ellenére sem hogy több mint 500-nál tart a wishlistem...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#24) Ry0K3N válasza szupermacs (#20) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Mert mindenkinek elege van már a tucatkálódúútééből meg a klónjaiból single player téren. Kéne az fps kategóriának kis vérfrissítés az id-n kívül is.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#25) Vesa válasza ribizly (#14) üzenetére


Vesa
veterán

Ne magadból indulj ki. Egy újszülöttnek minden vicc új! 2-3 évente újratermelődik a vásárlói bázis, akiknek még nincs elég nagy e-péniszük...

A tudomány a valóság költészete!

(#26) proci985 válasza szupermacs (#20) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

az episode 2 egy ordenare meretu cliffhangerrel ert veget.

egyebkent maga az fps mufaj eleg sokat valtozott a megjelenes ota, az episode2 oktoberben 10 eves.

---

hat meglatjuk iden lesz-e valami erdekes ami nem a witcher3, mert arra tenyleg nincs idom :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#27) Béééla válasza Gery9112 (#19) üzenetére


Béééla
őstag

Felezési idő és nem fél élet (ahogy az utána következő Blue Shift sem egy kék sebességváltó rész hanem a doppler-effektus fénnyel és az Opposing Force sem a lázadás a kormány ellen hanem az ellenerő :D )

@szupermacs
Miért várja mindenki a HL3-at?
Amiért a HL2-t, a történet miatt. (is) Csak gyanítom hogy a VR felfutására várnak, VR HL3, belegondolni is durva...

Bélabá

(#28) gabor7th


gabor7th
addikt

JEEEEEE!!!!!!

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#29) pomorski


pomorski
őstag

Köszi a hírt!

(#30) Gery9112 válasza Béééla (#27) üzenetére


Gery9112
őstag

1, igazad van
2, Mivel mindenki fél életezni szokott nem akartam ettől eltérni de nem használtam helyesen, való igaz.

Ennél nagyobb hibát ne kövessek el soha és boldog leszek mindig :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#31) Plazmacucci válasza BoB (#1) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Inkább ott legyen mint a C:\Downloads -ban.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Engem ami érdekelne a Friday the 13th: The Game akciózva. :C

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#33) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

54 játékom van Steam-en, és ezek között is van egy rakás amivel sosem játszottam, mert valami pakkban vettem őket. Valami komoly R6 Siege akció érdekelne most egyedül, season pass-el.

(#34) szupermacs


szupermacs
veterán

Nem toltam az ep2-vel, de nekem rettenetesen ordított a folytatásért a Republic Commando és a Prey is. Valamiért azoknak a sztorija jobban megfogott, mint a HL2 alapjátéké. Azokért nem sírnak ennyien, pedig kult játékok.

(#35) Gery9112 válasza szupermacs (#34) üzenetére


Gery9112
őstag

Azokat ne keverd ide. Republic Commando -> LucasArts (most egy darabig EA kézben van.....sajnos), Prey -> 2K majd pedig később Bethesda. A STEAM pedig Valve és a Half Life játékok fejlesztője is a Valve, valamint a Steam megjelenésekor a Counter-Strike Source után a Half Life 2 volt az a játék, amit kötelező volt Steamen aktiválni.

Ezért hozza fel mindenki a Valve játékait, más kiadók és fejlesztők játékait felesleges ide keverni, még ha valóban egy Republic Commando 2-nek sokan örülnének.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#36) default. válasza Gery9112 (#19) üzenetére


default.
őstag

+1

(#37) Dilikutya


Dilikutya
félisten

A kép a cikkben kicsit gáz. Vagy inkább szánalmas. Nem színvonal.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#38) electrodoki


electrodoki
aktív tag

Én annyira azért anno nem voltam annyira elalélva a HL2-től... Jó volt, de közel sem akkora durranás.
(szvsz)

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#39) D.Va


D.Va
senior tag

Nekem is van már vagy 200 cím a lájbröriben. Törölni is fogok belőle.
Fél éve mondjuk nem is vettem már semmi. Felesleges. Most se fogok, talán max egy Assetto DLC-t. :))

(#40) Dilikutya válasza Gery9112 (#35) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ebben a hozzászólásban nincs összefüggés. Nem azért várják annyian, mert ugyanaz a cég csinálta mindkét szoftvert. Egyébként is a régi csapat egy része nincs is már ott, így ugyanarra a minőségre nem is lehetne számítani. Nekem amúgy nem volt katarzis a HL2, a két kiegészítőt még el sem indítottam soha. Steam könyvtárban ott vannak, filléres volt, a HL2-t végig is játszottam, annyit megért. A grafika jó, van fizika, és nagyon barátságos gépigénye volt akkoriban, de maga a sztori nem nagy durranás.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#41) hemaka


hemaka
nagyúr

(#42) BoB válasza Plazmacucci (#31) üzenetére


BoB
veterán

Az is igaz :D

Meglátjuk mi lesz akciós abból a százból ami wishlist-en van :DDD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#43) Jinxb1rd válasza Dilikutya (#37) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nem az.

We are only Stardust...

(#44) Tertius válasza Béééla (#27) üzenetére


Tertius
tag

ÖÖÖÖ . . . a Blue Shift nem inkább "kék műszak" (lsd még pl. night shift), mert gyakorlatilag Barney, az őr kalandjait csinálhatjuk, a biztonsági őrök szemszögéből végigjátszva egy sztorit . .

ugyanígy az opposing force is oké, hogy "ellenerő", de itt sem a fizika, inkább a katonai terminológia érvényes, hiszen itt meg a katonák vagyunk, az ellenség (opposing force . . . )

Lehet, hogy fizikai kifejezéseket erőltettek bele, de elég nyilvánvaló, a kék és az ellen miért az, ami ezekben a címekben. Mert ugye hogy ehhez mi köze van a Blue Shiftnek, ki tudja . . .

(#45) CARNIVAL válasza Béééla (#27) üzenetére


CARNIVAL
csendes tag

a HL: Blueshift nem doppler-effekt, meg sebességváltó???, hanem a kék műszak (biztonsági őr)

[ Szerkesztve ]

(#46) mephi666 válasza CARNIVAL (#45) üzenetére


mephi666
nagyúr

inkább szomorú műszak :) teljesen elszomorodtam a végén, olyan rövid volt...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#47) GreatL


GreatL
őstag

Komoly akció már nem lesz... elég nagy a közönség ahhoz hogy ne kelljen már igazi reklámárat adni.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#48) [Prolixus] válasza Dilikutya (#37) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Valóban. Valaki képes volt elcsúfítani eme műalkotást:

Praise Lord GabeN

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#49) Soybex


Soybex
őstag

Dark Souls 3 remélem kedvező áron lesz, mert akkor kötelező beruházás lesz :D

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#50) oriic válasza Dilikutya (#37) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.