Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) szupermacs válasza BomiBoogie (#149) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor inkább fúrnék és úgy vezetném le.

(#152) szupermacs válasza NandorHUN (#150) üzenetére


szupermacs
veterán

Doom 1? Esetleg a BFG Edition ér annyit.

(#153) #52588800 válasza NandorHUN (#150) üzenetére


#52588800
törölt tag

Szerintem nem.

(#154) Dilikutya válasza szupermacs (#152) üzenetére


Dilikutya
félisten

7,5€-ért szokott lenni, az korrekt ár a Doom 1-2-3 + kiegészítőkért. Engem annyira nem zavart, hogy a BFG Edition nem olyan sötét, mint az eredeti. De 15-öt minek adjak érte, ha fele annyiért van gyakran is? Illetve már mindegy, mennyiért árulják, megvan évek óta. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#155) mephi666 válasza Dilikutya (#154) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem az új doom-ra gondolt ...a bfg 5eur :K (nekem is az van meg: kivételesen olyan játék, amit időszakosan előveszek)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#156) NandorHUN válasza szupermacs (#152) üzenetére


NandorHUN
addikt

Új Doom 2016ra gondoltam, nem a "Doom 1re" - 1993 :)

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#157) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Évek óta nem játszottam (na jó, a Diablo III-at párszor végig vittem Mac-en), de most viszket a tenyerem :B Igaz, nagy részük nem megy Mac-en:

Max Payne 3 - 6,99€
DOOM - 14,99€
Rayman Origins - 7,49€
Rayman Legends - 9,99€
Tomb Raider (2013) - 4,99€
DmC Devil May Cry - 7,49€
Ori and the Blind Forest: Definitive Edition - 9,99€

OFF: Vajon támogatja bármelyik a 21:9-et?

:U

(#158) Dilikutya válasza Alvin_ti4200 (#157) üzenetére


Dilikutya
félisten

A 2016-os DOOM támogatja, a többiben nem vagyok biztos.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#159) szupermacs válasza NandorHUN (#156) üzenetére


szupermacs
veterán

Nekem az teljesen kimaradt. :R

(#154) Dilikutya: Az eredeti Doom 3-ban volt fHD felbontás? Nem emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#160) #96349952


#96349952
törölt tag

Na, letaroltam a kívánságlistámat, mindent megvettem, ami azon volt. 110 euróm bánta, de nem érdekel, így már nincs semmi, ami érdekelne és még nincs meg. Egyetlen dolog maradt még, de az még meg sem jelent, innentől kezdve lesz évi egy, max két premier játék vásárlásom és kalap-kabát. Egyensúlyt hoztam az erőbe. :D

(#161) Alvin_ti4200 válasza Dilikutya (#158) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#162) Alvin_ti4200 válasza Dilikutya (#158) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

(#163) Dilikutya válasza szupermacs (#159) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem volt, de config fájlból beállítható volt, normálisan is nézett ki. Talán csak a HUD volt torz, de az se biztos. A régi (Q3 utáni) ID játékokban meg a Q3 motorosakban ez megoldható volt, max a HUD nem ment azzal a képaránnyal.

Érdekesség, hogy pl. a 2000-es Need For Speed Porsche Unleashed-ben beállítható volt az 1280*720 meg talán az 1920*1080 is, tehát 16:9, addig a későbbiekben évekig nem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#164) szupermacs válasza Dilikutya (#163) üzenetére


szupermacs
veterán

Q3 motornál lehetett buherálni, azt tudom. Jedi Academy és Outcast is állítható volt manuálisan. A HUD mindnél torzult. Viszont Quake 4-ben már benne volt a 16:9 képarány minden felbontással. Talán csak patchelés után, erre már nem emlékszem pontosan. Milyen jó játékok is voltak ezek!

(#165) Blindmouse válasza Medocsabi (#117) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Meh. Már megvan a valve complete pack.
Xcom 2 le van árazva, csak 16.5 EUR. De jó. A DLC-k nincsenek, az 35 és nemsokára jön egy nagyobb DLC, gondolom az lesz vagy 20 EUR.
Nem baj addig játszok a XCOM:EU Complete-al ami összesen annyi volt mint itt egy sapkás DLC.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#166) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Gondoltam végre leárazzák a No man's sky-t ~10 euro környékére, annyit megért volna... de 24 euro, szóval továbbra is kimarad. Vagy Dark Souls első része, az meg le sincs akciózva...
Pár játék felett viszketett a kurzorom, de aztán körülnéztem milyen játékok vannak már így is a librarymben, és rájöttem, hogy csomó olyan játék van amivel nem hogy nem is játszottam még, hanem már azt is elfelejtettem, hogy megvettem valaha. Szóval egyelőre skippelem a dolgot :)

(#167) BoB válasza Cathfaern (#166) üzenetére


BoB
veterán

NMS? Még 1-et se ér.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#168) Fleto93 válasza Fleto93 (#140) üzenetére


Fleto93
tag

Egy úriember már társult, pár napot még várok a rendeléssel, ha valakit még érdekel, akkor elég jól eloszlik a szállítás.

(#169) #52588800 válasza Cathfaern (#166) üzenetére


#52588800
törölt tag

Ha nem zavar a 2d és a pixel grafika, ott a Starbound.

[ Szerkesztve ]

(#170) NandorHUN válasza szupermacs (#159) üzenetére


NandorHUN
addikt

Pedig jó pontozást kapott, kampány tetszett, de azt már kivittem PS-en, multi meg nem tudom milyen, mennyien vannak rajta ... :F

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#171) Cathfaern válasza #52588800 (#169) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem zavarna, de pont a repkedés miatt játszanék a No man's sky-al, az meg a starboundból hiányzik. Ebben a műfajban akkor már inkább a Stardew Valley.

(#172) #72042496 válasza Cathfaern (#166) üzenetére


#72042496
törölt tag

A Dark Souls nekem is fennvan a listán. Az egyik olyan játék, amit egy jelentősebb akcióban megvettem volna. De ráér igazából. Szerintem ebből is az lesz, hogy egyszer majd rámjön, hogy most azonnal ki akarom próbálni, aztán akkor megveszem, ha akciós akciósan, ha nem akciós, akkor meg akció nélkül. :D

(#173) BomiBoogie válasza #96349952 (#160) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ja, persze, aztán következő hónapban jön egy két érdekes indie cím, esetleg egy váratlan DLC... :D

(#174) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én két éve kerülöm már az összes steames sale-t. Most ránéztem mizu. Witcher 3-al már gazdagabb vagyok.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#175) Medocsabi válasza .LnB (#174) üzenetére


Medocsabi
addikt

Majdnem megvettem én is meg a doomot is,de aztán rájöttem hogy mindkettőt rongyosra játszottam xboxon :D

(#176) #52588800 válasza Cathfaern (#171) üzenetére


#52588800
törölt tag

Nem rég az utolsó updateben raktak be mechát, lehet vele repkedni az űrben az űrállomások, holdak, aszteroida övek körül és nyersanyagokat gyűjteni vele meg lőni az ellenfeleket. Űrhajóval meg bolygók, csillagok között. Igaz nem ismerem a NMS -t ilyen téren, hogy ott mik a lehetőségek.

[ Szerkesztve ]

(#177) #96349952 válasza BomiBoogie (#173) üzenetére


#96349952
törölt tag

Á, nem hiszem én azt. Minden megvan, ami az évek során valaha is érdekelt, újabban pedig évente jó, ha egy-két játék tud megfogni. Mondhatni, ilyen téren utolértem magam, még azt is megvettem utólag, amit annak idején kikölcsönöztem. :D A mai játékipari produkciók pedig szinte egyáltalán nem tudnak megfogni, számomra immár oda az aranykor. :)

(#178) NandorHUN válasza Medocsabi (#175) üzenetére


NandorHUN
addikt

+1
Witcher 3-at kipörgettem PS-en, csak a steames eredmények miatt meg azért nem venném meg.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#179) Male


Male
nagyúr

Szuper, ugyan nem játék, de leakciózták a DisplayFusion-t is a steamen ( szuper kijelző kezelő, profilokkal, stb... amit az nVidia már csak a quadrokhoz ad ) ... pont pár nap múlva járna le a próbaidőszakom, csak sokalltam a huszonvalahány euros árát, így most csak 7, annyit meg nagyon megér :)

(#180) Redneck


Redneck
veterán

Vártam már nagyon! Rise of Tomb Raider be is ficcent gyorsan. 1-2 pár eurós még talán befér mellé, de már nem költök felesleges szarokra. :N

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#181) szami777 válasza NandorHUN (#178) üzenetére


szami777
addikt

bika hardver alatt azért lehet megérné. ;)

Moddingról nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#182) Medocsabi válasza szami777 (#181) üzenetére


Medocsabi
addikt

A látvány lehet szebb lenne. De ~ 300 óra után azért már nem biztos hogy lekötne bárkit is (bááááár. Skyrimet 3-4 alkalommal kitoltam szóval tudja fene.) :))

(#183) Mart10000


Mart10000
aktív tag

Ezzel a leárazással a még hiányzó klasszikus játékok többsége bezsákolva, ami a nagyobb címeket illeti. :C
Másik, hogy ezt a visszatérítéses dolgot sosem értettem, hogy ezen is akarnak egyesek spórolni. Megértem, ha nem tetszik az adott játék és tényleges az ok, de hogy pénzt keressenek rajta? :Y
Velem volt olyan, hogy egy csomagot töröltettem Steam könyvtáramból. 6 volt benne talán, de mivel az 1 Euro-s érték volt nem jelentett semmit. :DDD

(#184) Fitzgerald válasza Medocsabi (#182) üzenetére


Fitzgerald
veterán

A Skyrim lekötött a monoton quest designjával 3-4 végigjátszás erejéig?
A Witcher 3 100%-os végigjátszása a kiegekkel együtt olyan 250-300 óra, és nincs benne két ugyanolyan küldetés. Szerintem sokkal inkább képes lekötni az embert második-harmadik végigjátszásra is, mint a Skyrim.

(#185) NandorHUN válasza szami777 (#181) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ha havertól elkérem vagy valahonnan az első végigjátszás mentéseit (összes ruha etc) és game+-al viszem végig akkor is ad steam eredményeket?
Mert még anno kimaxoltam, game+-al vinném legjobb esetben is + DLC-k amiket pótolnom kell :)

Egyébként azóta jobb vasam van, QHD + 144Hz, GTX 1070....

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#186) Medocsabi válasza Fitzgerald (#184) üzenetére


Medocsabi
addikt

Azt azért számold hozzá hogy közben eltel pár év, és exponenciálisan csökken a játékra fordítható idő.:) (nekem legalábbis )

(#187) Mart10000 válasza Medocsabi (#186) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Sőt minél több játék van a bőség zavarában nehezebb dönteni. ;]

(#188) myckey válasza Soybex (#52) üzenetére


myckey
veterán

Nagyon is jó játék, de nem mindenkinek jön be a stílus.

Aki lehúzza, az nem tud azonosulni a mechanikájával és környezetével, de ezzel nem kell foglalkozni. Szerencsére nem vagyunk egyformák.

Jó a Dark Souls széria, a maga módján. :K
Egyedi és nem mindennapi élmény.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#189) szami777 válasza NandorHUN (#185) üzenetére


szami777
addikt

1070 karival azért ki tudnád maxolni a witchert3-at :)

Visszafele nem ad achit a steam, tehát ha beraksz egy játéknak mentést, nem kapod meg az achikat, ha mondjuk ng+-t kezdesz és úgy kitolod, akkor szerintem simán megadhatja, mert úgy érzékeli, hogy elsőnek tolod, elvégre az ng+ nullázza ugye a sztorit.

Egyébként egy próbát megér.
Megveszed, kipróbálod, és ha nem, kérsz egy refundot steamen. Semmit nem buksz, max 2 órát az életedből.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#190) NandorHUN válasza szami777 (#189) üzenetére


NandorHUN
addikt

Igen, de mi van ha New Game+-al viszem ki? :)
Akkor vajon megadja a story achikat? - mert minden gyüjtögetésen meg mellékküldetésen azért nem mennék végig megint. :D

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#191) szami777 válasza NandorHUN (#190) üzenetére


szami777
addikt

Miért ne adná meg? Igazából azt leszámítva, hogy táposabb vagy, a sztorit elölről kezded, meg kellene adja. De mondom, refund rendszerrel ki tudod próbálni, 2 órán belül ott van az orgona és egres achi, amit simán elérsz és meg tudod nézni.

itt a tag azt írja, hogy kapott achikat ng+-ba is. [link], nem sztori achikat, de a játék nem tesz különbséget sztori és nem sztori achi között.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#192) NandorHUN válasza szami777 (#191) üzenetére


NandorHUN
addikt

:R

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#193) gyimger válasza #96349952 (#177) üzenetére


gyimger
őstag

Ugyanígy érzek, nem is tudom, vettem-e idén valamit. AAA játékok terén szégyenteljes a felhozatal, multi lövölde hányásig, unalmas mind, nulla sztori, nulla újítás. Far Cry-on kívül nem is várok semmit.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#194) Solten


Solten
addikt

Hulye Steam, csodbe visz... :D

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#195) Male válasza Solten (#194) üzenetére


Male
nagyúr

Ez eléggé OFF, csak most ezen is megláttam: Az ÁFA rész hogy van? Engem eléggé zavar, hogy ilyen helyeken ( de pl a nike.com-on is egy cipőt rendelve ) rávágják a magyar ÁFÁ-t, de számlát nem adnak... vajon be is fizetik ezt az ÁFÁ-t az adott országnak, vagy ez csak extra profit a cégnek :F

(#196) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Az a baj ezekkel a nagy akciókkal, hogy ami játék igazán érdekel, azt már rég megvettem, akár akció nélkül.
A maradék pedig még akciózva is drágább, mint amit kifizetnék érte, hogy kipróbáljam. Így javarészt semmit nem veszek. Így volt legutóbb is, és így lesz most is valószínű!

A 20-30 Euró az valahogy nekem soknak tűnik egy olyan játékért, ami nem is annyira érdekel.

(#197) Geller72


Geller72
veterán

Köszi a tippet. Most bepótolom az elmúlt majd 10 év játék nélkül eltelt időmet. :D. Más nem a télen jól jön. ;)

(#196) antikomcsi:
Nem is ti vagytok a célközönség, hanem azok, akik akkor, amikor ezek a játékok újak voltak, a magas árak miatt nem vették meg. Sem azóta. Most viszont jól jön.

[ Szerkesztve ]

(#198) Mart10000 válasza Solten (#194) üzenetére


Mart10000
aktív tag

És még ki se látszok a végéből annyi minden lenne még. Júliusban még lesz tervezett. :DDD

antikomcsi: Ami ténylegesen érdekel azt én is megvettem/veszem akár újonnan megjelenve, de ami érdekel annyira, hogy kivárjam a leárazást akkor szerzem be, ha lehetőség engedi. Sokan vagyunk, akik rajonganak a régi klasszikusokért is. :)

Geller_1972: Gondolom ezen játékok közt sok régi klasszikus is benne van. :D

[ Szerkesztve ]

(#199) Solten válasza Male (#195) üzenetére


Solten
addikt

Be kell fizetniuk (ha nem akarnak birsagot a nyakukba) az adott allamnak (2015 Jan 1-tol uj EU szabaly) vagyis ahonnan a vetel tortent, elotte ugye be voltak jegyezve a cegek valami adoparadicsomba (pl. Luxemburg, csatorna szigetek) es a ceg bejelentett telephelye szerint kellett adozniuk.

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#200) oriic válasza .LnB (#174) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Annyira sajnállak. :DDD

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.