Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sanya


Sanya
nagyúr

Máskor adjatok rá fényerőt, mert elég halvány a képe a felvételen.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#2) phanze


phanze
aktív tag

Jó lett a teszt,köszi! :)
(a cikkhez annyit ,hogy az első QHD-s telefon a Vivo XPlay 3s a második az az Oppo Find 7 és csak a 3. A g3,és a snapdragon 801 elég a 2k-hoz csak az LG nél adódtak optimalizálási problémák. :K )

[ Szerkesztve ]

(#3) igori


igori
tag

Úristen.... Aki érti annak jár a kex...

(#4) ZooLLeR válasza igori (#3) üzenetére


ZooLLeR
tag

Hasonló a véleményem nekem is.Nagyon összeszedetlen gondolatok hangzottak el a telefonról egymás után.
Sajnos a hetedik percnél nem tudtam továbbnézni a videót ugyanis annyi elég volt bőven. :(

Farhát eladó.

(#5) Seangaijin


Seangaijin
senior tag

Telefon már mikor megjelent!? Sajnos az inas sincs a helyzet magaslatán, értelme ennek a videónak nem sok, de egy kis Jutúbos pénzt hátha hoz az ünnepekre.

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#6) juhasz22


juhasz22
aktív tag

Az emag tamogatas alatt annyit kell erteni hogy toluk vettetek a cuccot vagy hogy megallapodas van koztetek?? @mugy jo musor volt!

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#7) Jeanne d'Arc

Hat, ezt én sem néztem végig...

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#8) batai15


batai15
félisten

Fasza meg minden hogy van logout tv, de ne már ennyire elkésve adjatok tesztet mikor rengeteg g4 teszt van már írásos és videó formában. További hiányosságokról nem is beszélve

[ Szerkesztve ]

(#9) igori válasza ZooLLeR (#4) üzenetére


igori
tag

Erre szokták volt mondani, hogy ami nem megy.....De vannak persze olyanok, akik képtelenek tanulni a hibákból.... Ez van.

(#10) Chaser


Chaser
titán

Az adás témáját a 2015. áprilisában bemutatott LG G4 adja. - hát így december közepén éppen aktuális a teszt :K ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#11) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Jövőhéten 3210-es teszt , várok mindenkit ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) South Velen válasza ZooLLeR (#4) üzenetére


South Velen
addikt

Én nyomtam egy építő diszlájkot, hogy ezzel is támogassam őket. (abban, hogy minél hamarabb hagyják abba ezt.)

(#13) Graphics válasza South Velen (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na jó , belenéztem. :D

Nem kritizálok túl mélyen, mert én rádiózok ,az megint nem egy egyszerű műfaj, de lámpalázasan nekiesni egy videónak...

Rádiózásban megtanultam.. Lehet vágni, tehát ha szar a szöveg felmondom újra, ha sok az ő betű kivágom...
A lényeg a vágástechnika, simán elő lehet adni pl a mutogatóst részt is felvett szöveggel, ha nem pontos a dolog.

Régen vágtam videókat is, nincs lehetetlen, de az őőőő-zés maximum élő adásban , ha még nincs tapasztalat, de felvett anyagnál... SOHA...

A másik, ha nem megy a spontán szövegmondás, akkor le kell írni... Igaz néha olvasni se könnyű.

Értékelem az igyekezetet, de ezt egy ekkora felületen profin kellene... vagy félprofin.

Egy baráti beszélgetésnek jobb a minősége... És bocs a készítőktől... De ez sajnos így van. Lehet én is csináltam szar műsort.. De akkor megvágtam, vagy le se adtam...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) ricshard444


ricshard444
veterán

Felteszem most tudták beszerezni, akik Logout-n írnak vagy esetünkben videóznak, azok saját tőkéből próbálkoznak /ők is gondolom?/ és az egyáltalán nem egyszerű, én is ezért hagytam abba.

Megnéztem / hallgattam a videó felét, nekem ízetlen volt és kicsit olyan tapasztalatlan / feszült hangulattal átitatott, túlságosan "papírformájú". Míg ez egy írt cikkben megállja bőven a helyét, addig egy 2015-s bemutatóban sajnos nem.

Kifejezetten a vidit készítőkhöz szólok: Próbáljátok lazábbra venni és csak vázlatokban előre megírt pontok alapján haladni, kevésbé gépszerűen. A spontaneitást keltő videó jobban leköti a nézőket. Idővel biztos belejönnétek, hiszen minden bizonnyal ehhez is gyakorlás kell.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#15) ZooLLeR válasza South Velen (#12) üzenetére


ZooLLeR
tag

Nos,vagyunk még ezzel páran. :(

Farhát eladó.

(#16) maser


maser
tag

Nem mondom, hogy rosszak vagytok, de minek tesztelitek, amikor Mobilarénán már tesztelték?
(Meg mégy egy-két videós)

Foredene @ Ragnaros | maser#2802

(#17) amisis


amisis
aktív tag

Mivel körülbelül két fajta kommentár érkezett ezért gondoltam válaszolok egyben.

1. Tudom nem tegnap mutatták be a telefont (lehet hihetetlen de én is tudok róla), de számos ismerősöm van (csak az én környezetemről beszélek most) aki most vett vagy tervez venni ilyen telefont. Tudtommal nem mindenki áll rögtön másnak sorba nyál csorgatva hogy LG G4 et vegyen.

2. Tudjuk még mindig lehet finomítani az előadás módon de szerintem ha belenéztek egy régebbi teszt videónkba, ahoz képest sokat tudtunk fejlődni az építő kritikák illetve tippek miatt. (Köszönjük!).
Aki pedig azt hiszi ezen akarunk meggazdagodni akkor elhiheti nem fogunk mivel teljesen ingyen csináljuk.

Végül még annyit, hogy ugyanúgy az LG G4-ről csináltunk egy más "stílusú "tesztet/bemutatót. Esetleg ha megnézitek akkor össze tudjátok hasonlítani hogy szerintetek melyik lenne érdemesebb a későbbiekben (melyik "stílus").

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 8 Plus

(#18) South Velen válasza amisis (#17) üzenetére


South Velen
addikt

Annyit hozzátennék:

ha ingyen csináljátok, ne reklámozzátok már a román emagot orrba szájba-feleslegesen;

és: a telefonok fényerejét vegyétek már magasabbra, mert k*vára nem látnám mi van a képernyőn (ha érdekelne). /szerk.: úgy látom ez másnak is feltűnt/

[ Szerkesztve ]

(#19) ZooLLeR válasza amisis (#17) üzenetére


ZooLLeR
tag

Amit linkeltél videót nekem szimpatikusabb a cikkben találhatóéval szemben.
Maga a videó,hang nélkül igazából tetszik.Sajnos itt vannak a bajok a mondatok megszerkesztésével,egy-egy helyen túl részletesnek számomra.
Viszont mentségre szóljon hogy senki sem tökéletes.Valahol el kell kezdeni.Nem mindenki profi.

Farhát eladó.

(#20) Skynet258


Skynet258
veterán

Hát srácok. A lelkesedést értem, meg értékelem is, én anno bő 5 éve kezdtem bele az oldalam építgetésébe, és mindig egy dolgot tartottam szem előtt: mi az amire azt mondom ez ok, ezzel ki lehet állni? Egy dolog a stílus. Egy dolog a tálalás, körítés. Az, hogy most időben mennyire vagytok elkésve... hát ezzel azért igen, év vége van, a telefon több hónapja a piacon, szóval ez már túl sok szerintem ahhoz, hogy érdekes legyen.

Nézzétek meg a videót, látni fogjátok mik a problémák, le is írták már itt páran. A következőben javítsatok amit lehet, aztán az azutániban és az azutániban is. Ne hagyjátok még abba, lehet belejöttök - lehet nem, akkor jobb pihentetni a dolgot mert a sok negatív kritika meg szarul esik és az senkinek sem jó.

Legyetek maximalisták, és látni fogjátok miért nem annyira jó ez a videó. Sok amatőr dolog van benne, de azok javulhatnak, próbáljátok meglátni mik a problémás részek.

A neten elfértek tulajdonképpen, aztán az idő eldönti, hogy létjogosultsága is van-e a dolognak, vagy jobb hagyni. ;)

Hozzáteszem én megfelelő felszerelés nélkül nem csinálnék videó tesztet, ezért is nem csináltam még egyet sem. Annyi profi arc van a Youtube-on, semmi keresnivalóm ott. :U

https://geekpulse.hu

(#21) Zsolto


Zsolto
őstag

Megmondom őszintén, én még a "profi" mobilarénás srácok videóit se bírom nézni, de ez, amit itt történik, nagyon-nagyon gáz. Szinte sajnállak titeket.
Sivár a helyszín, vacak a képminőség (sötét a kép), összeszedetlen a mondanivaló, őőőőz-tök, és hát a készülék se tudott a székhez szögezni, minek néznék egy perc videót is róla, mikor már százan száz helyen kivesézték?
Nagyon-nagyon messze vagytok a nézhetőtől. Olyanokkal kell összemérnetek magatokat, mint Marques Brownlee, az Android Authority, a Pocketnow, a PhoneArena és a Tested csapata, vagy a sok beszéd ellenére is lenyűgözően informatív Erica Griffin... Nézzétek és élvezzétek őket, ezt pedig hagyjátok, mert kár a gőzért.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#22) reap3r


reap3r
aktív tag

Alapvető fogalmakkal nem vagytok tisztában srácok. Úgy 3-4 perc után rosszul éreztem magam a videótól. Nem tudom, mi a célja a videónak, de ha bemutattok valamit, akkor legyetek tisztában a processzor, gpu, maga a soc jelentésével, illetve ezek feladataival is. Ha nem tudjátok, hogy mi micsoda, akkor inkább csak említsétek meg, hogy mi van a telefonban és kész, ne próbáljátok megmagyarázni a dolgokat, pls.

[ Szerkesztve ]

(#23) amisis válasza Zsolto (#21) üzenetére


amisis
aktív tag

Ajánlom a te figyelmedbe is az új stílusú videónkat.:)
VIDEÓ

Apple iPhone 8 Plus

(#24) Zsolto válasza amisis (#23) üzenetére


Zsolto
őstag

Hm, ha ilyet is tudtok, akkor minek bosszantottátok itt a népet azzal az előző vacakkal? :U
Tessék egy kis életet vinni a hangotokba (úgy beszéltek, mintha az anyósotok ott aludna mellettetek egy kanapén), viszont válasszatok valami nyugisabb (kevésbé macskanyúzásszerű) zenét, aztán hajrá, várom a folytatást.
Ez igen :)

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#25) amisis válasza Zsolto (#24) üzenetére


amisis
aktív tag

Köszönjük szépen, akkor inkább próbálunk ebbe az irányba tovább haladni. :)

Apple iPhone 8 Plus

(#26) Chaser válasza amisis (#25) üzenetére


Chaser
titán

Sok sikert...én nem erőltetném.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#27) amisis válasza Chaser (#26) üzenetére


amisis
aktív tag

Én meg a poénos beszólásokat nem erőltetném. :R

Apple iPhone 8 Plus

(#28) Chaser válasza amisis (#27) üzenetére


Chaser
titán

Ebben semmi poén nem volt. Ilyen műfajban ha nem bírod a kritikát kár belekezdeni. De sajnos nálatok egyébként is kár, ami nem megy nem kell erőltetni. Sok szónál azt sem értem amit mondtál, vagy akárki mondta.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#29) South Velen válasza amisis (#27) üzenetére


South Velen
addikt

Lol. Úgy látszik minden téren szánalmasak vagytok.

[ Szerkesztve ]

(#30) petipetya válasza amisis (#25) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az a baj, hogy ezt már tavaly is megkaptátok, és semmi fejlődés. Ugyanaz mint a tech2 esetén: rendezetlen, összeszedetlen, nyelvtanilag és stilisztikailag hibás kommunikáció, a készülék funkciói nincsenek bemutatva stb. Nem kell ezt erőltetni.

Ezért nézünk inkább nagyobb arcokat a YouTube-on, angol nyelven és magyar felirattal (vagy anélkül), mert ott legalább mindenről szó esik.

"nincs rá lezsóidő"

(#31) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Nem kéne ezt erőltetni srácok.. :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32) Asrach válasza amisis (#23) üzenetére


Asrach
tag

Valahogy ez sem az igazi semmi érzelem nincs az egészben olyan mintha egy robot felolvasná a szöveget, illetve már az elején is kicsit ilyen feszültnek érzem a hangulatot.

Vigyetek egy kis életet is a videókba, ezt tudnám tanácsolni.

[ Szerkesztve ]

(#33) Chaser válasza Asrach (#32) üzenetére


Chaser
titán

Egy jó (I) vinne bele életet :K

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#34) Asrach válasza Asrach (#32) üzenetére


Asrach
tag

Egy jó teszt szerintem valami ilyesmi :[link]

(#35) Asrach válasza Asrach (#34) üzenetére


Asrach
tag

Bár ez azért egy elég rövid kis teszt.

(#36) Integrale


Integrale
veterán

"Az LG G-sorozat legújabb tagját vizsgáljuk meg, amely bőr hátlappal tűnik ki a tömegből, de sok újdonságot is kapott."

Furcsa az a "de" a cimben.

"Bad reklám is reklám too"

(#37) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Nem ártana a videó készítőjének fonetikát tanulni tudom már nem divat értelmesen hangsúlyosan beszélni, még mikor én suliba jártam akkor a tanár még erre odafigyelt, de ez már nem divat, pedig aki szépen és hangsúlyosan beszél (kinyitja a száját) az már nyerő pozícióban van egy munkamegbeszélésen vagy egy vizsgán.

Ha valakinek a beszéd nem megy akkor aljon meg egy tükör előtt és ott próbálja el a mondanivalóját, és gyakorolja a beszédet.
Nekem is voltak ilyen problémáim, és gyakorlással nagyon szépen lehet javítani a beszéd problémákat.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#38) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Nem néztem meg a videót, még de tuti megfogom.

Látatlanban ugyanakkor annyit hozzáfűznék, hogy nem illik kritizálni lelkes amatőrök (nem rossz értelemben kell érteni az amatőr kifejezést!) munkáját, akik szabadidejükben próbálnak valamit nyújtani. Az, hogy kinek mi tetszik, nem tetszik egy dolog. Lehet utánuk csinálni.

Engem pl kifejezetten irritál pl Bone beszédtechnikája, de az meg más téma, nem ide való. Igen, lehet ő sem kap érte zsetont (nem is tartozik rám), de azok a videók a mobilarénán jelennek meg, ami elvileg színvonalasabb, mint a logout.

(#36) Integrale: Nincs azzal a "de"-vel semmi gond szvsz :)

[ Szerkesztve ]

(#39) zsolt501 válasza ForRedGlory (#38) üzenetére


zsolt501
nagyúr

De kell kritizálni, az építő jellegű kritika mindig jól jön, a bomlasztóval szoktak a bajok lenni.
Tudod ha nincs kritika akkor fejlődés sincs, mert akkor minek, ha úgy is jó...

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#40) ForRedGlory válasza zsolt501 (#39) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Reméltem átjön, de látom nem. Nyilván nem az építő jellegű hozzászólásokkal van a gond...

(#41) zsolt501 válasza ForRedGlory (#40) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Eltaláltad nem jött át :D

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#42) ForRedGlory válasza zsolt501 (#41) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Akkor ezt megbeszéltük :DDD

(#43) Chaser válasza ForRedGlory (#38) üzenetére


Chaser
titán

Van gond, oda és kellene.
Minden kritika építő jellegű, jelen esetben leépítő a legtöbb. Ilyen "munkáért" ennyi jár. Nem adok ki a kezemből valamit ami nem üt meg egy színvonalat, nos, ez nem üt meg. Lényegtelen nekem mennyire menne vagy nem menne, ha valamit csinálok normálisan, vagy sehogy. Legelső próbálkozásnak elment volna, de jobb akkor sem lenne.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#44) Integrale válasza Chaser (#43) üzenetére


Integrale
veterán

Igy van, koszonom! :K

"Bad reklám is reklám too"

(#45) ForRedGlory válasza Chaser (#43) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"Lényegtelen nekem mennyire menne vagy nem menne, ha valamit csinálok normálisan, vagy sehogy

Hagyjuk már ezt a demagóg hülyeséget. Nyilvánvalóan, amit TE kiadsz mert szerinted (saját értékrended szerint) normálisan csináltad, az minden esetben úgy is van. Ezek szerint TE tökéletes vagy, mert csak normális munkát adsz ki a kezeid közül. Irigyellek. (szarkazmus off) Gondolom akkor a kommentjeid esetében is fennáll az, hogy vagy normálisan írsz vagy nem írsz. Nem mondták még neked, hogy nem illik személyeskedni? "De sajnos nálatok egyébként is kár"

Minden ember más, másban jó és másban kevésbé. Attól még marhára nem kell levenni róla a keresztvizet, csak mert nem tetszik. Más az értékrended, mást tartasz fontosnak.

Amíg valaki ezt nem hivatásszerűen csinálja, el sem várható olyan szintű fejlődés, mivel ez csak a HOBBIJA. Nehogy már megmond valakinek, hogy hagyjon fel a hobbiddal, mert nem szerinted az gáz...

[ Szerkesztve ]

(#46) Chaser válasza ForRedGlory (#45) üzenetére


Chaser
titán

Jó tanács volt, ingyen és bérmentve. Nem utasítás:) Nem rajtam szörnyülködnek... ;] Semmi személyeskedés nincs, borzasztó ez a "teszt", tény. Ahogy látom senkinek nem tetszik, nem bennem van a hiba. Teljesen lényegtelen, hogy hobbi vagy munka. Ha nem is adok ki tökéletes munkát a kezemből, de törekszem rá. És nem a saját értékrendem alapján döntöm el mi hogy sikerült, hanem visszajelzések alapján. Felőlem nyugodtan csinálhatják...nem az én bajom. Nem csak egy sebből vérzik ez a történet.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.