- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sellerbuyer: Milyen laptopot vegyek? Segítek: semmilyet!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- sh4d0w: Árnyékos sarok
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- sziku69: Szólánc.
- Lalikiraly: Sencor SMC BS30 aktív hangfalszett bemutató
Új hozzászólás Aktív témák
-
bambano
titán
Rendes munka például az, ahol az automatikus formázás úgy formáz, ahogy a magyar helyesírás szabályai előírják. Például nem úgy írják, hogy 4.1.2.fejezetcím hanem 4.1.2. fejezetcím. és még sorolhatnám dögivel. vagy legalább olyan szinten működik az automatikus helyesírás ellenőrző, mint a linuxos programokban.
Rendes munka továbbá az is, hogy nem találsz olyat egy szövegben, hogy a hosszú magyar magánhangzók másik fontból vannak. Hogy nem csinál olyat az agyhalott word és ppt, hogyha nem talál meg egy fontot az aktuális telepítésben, akkor kicseréli másikra, de a fontméreteket nem állítja utána (így lehet találni olyan ppt-ket, amik lelógnak a lapról, stb). Hogy nem fordul elő olyan, hogy képernyőre betördeltél valamit, kinyomod nyomtatóra és szétesik. Hogy betördeltél valamit, átrakod másik gépre és szétesik a tördelés. Hogy betördelted, nyomtatót cserélsz ugyanazon a gépen és szétesik a tördelés. Hogyha megnyitsz egy ppt-t és át akarod másolni a tartalmát egy doc-ba, akkor ne csereberélje már le össze-vissza a magyar betűket.
Elismerem, az, hogy legyen rendes kerning, meg ligatúra, meg a sorok tördelése nézzen is ki valahogy, fattyúsorokkal, egyebekkel egyetemben, az már profi tipográfia lenne. de a word nyaka nem ezen az egy ponton véres, hanem körbe van vágva életlen fűrésszel. Az elmúlt három évben sok ms office dokumentummal kellett volna dolgoznom, majdnem mindig anyázás lett a vége. Az nem kompatibilitás, hogy úgy tudok rendesen megnyitni egy doksit, hogy keresek a haveri körben windowshoz értő embert, akinek van pont olyan verziója, elküldöm emailben, ő visszaküldi pdf-ben.
"Ok, ha harom almahoz hozzaadok ket almat, az ot alma, ebbol kovetkezik, hogy akarhany almahoz hozzadok ket almat, az ot alma. ": te nem ezt állítottad, hanem azt, hogy nem létezik annyi alma, amihez ha hozzáteszek kettőt, öt almát kapok. Az ilyen típusú állítások cáfolatához tökéletesen elég egy ellenpélda. Vagyis ha azt írom, hogy három alma, akkor buktad a kijelentésed.
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- A magas vérnyomást is felismerheti az Apple Watch Series 11
- Kézbe fogható paradoxon lett az iPhone Air
- Merész dizájn és új teleobjektív az iPhone 17 Pro mobilokban
- Bluetooth hangszórók
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Gusztusos, 11 literes térfogatú Jonsbo ház jött a kompaktabb vasakat kedvelőknek
- Azonnali fáradt gőzös kérdések órája
- Minecraft
- Gyúrósok ide!
- További aktív témák...
- ÚJ notebook kitámasztó fából
- Clevo 1060 6GB Mxm 3.1 laptop videó kártya ingyen házhoz szálitással
- 35" ASUS ROG Swift PG35VQ curved GAMER monitor
- LG 65C3 - 65" OLED evo - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox!
- 122 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 7 7745HX, RTX 4070 - 4 év garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest