Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49) Dare2Live válasza wwenigma (#47) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Mobilnál nincs ilyen több száz gépes ekzatk tapasztalatom, csak sajátok. Az meg az, hogy 3év után cserélni kell aksit. Van, hogy ld S4 1.5-2 év után. Igen S4 aksiját elcseszte Samsung.

"Mi értelme van mobiltelefonnál? Mi ertelme van szivni a rovidebb uzemidovel? Hogy a vitrinben allo telefonra egy evtized mulva, amit semmire nem hasznalunk, elmondhassuk hogy jajj meg mindig 90%-os?"

Itt elsőre had mutassak vissza a linkelt képre. Igen egy 9. évét taposó noti. Napi használatban van. Soha nem okozott gondot, hogy csak 92%ra volt feltöltve.

Mobil aksi detto. Ráadásul ez az egész dolog, így a zárt/"nem cserélhető" aksik korában sokkal problémásabb lett.

Uez a mobil vonalra is igaz, nem csak aksira. 4évet használtam egy S4et, most feleségem használja. Most járja az 5.évét. Aksi megint 3*ra is csereéretté vált kérdeztem feleségem, hogy cseréljünk e mobilt vagy 20ad annyiért megint új aksi. Ebbe ugye még simán hőlégfúvó nélkül is lehet cserélni. Hülyén nézett rám, hogy mért akarok én egy hibátlan telefont lecserélni.
Eközben pedig még elég aktívan használja is mobilt: privát gmail, céges mail, ms exchange, cisco webex, maps, chrome, office 365, no meg napi szinten fotó/video ha vmi megörökítendő van, márpedig kisgyerek mellett van.

Amúgy remélem, hogy pár év múlva már gyereknek is kell mobil :) akkor megkaphatja feleségemét, enyém mehet hőlégfúvózós aksicsere után feleségemnek, én pedig vehetek magamnak vmi új csodát. Nem vitrinbe kerül 6-7év után hanem a fiam kezébe.

De persze értem én a másik vonalat is. Uristen T400 abba még az egyik legelső core2 volt vitrinben kéne lennie vagy a szemétdombon. Uristen S4 abba még 600as Snapi volt alig dob antutuban 45.000et, miközben egy Redmi 4 Note, Huawei P9 Lite tud 60.000+t... vitrinben/szemétdombon lenne helye.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.