Új hozzászólás Aktív témák
-
NvidiaRTX
őstag
Hali.
Tegnap érkezett meg az ezüst V30-am.
Pár mondat róla hátha valakinek megjön hozzá a kedve.
Egy S8+ -t cseréltem le. (mert leesett és összetörött)Először is ami a legjobban tetszik az a zene lejátszó és a szoftvere. Végre nem a sz@r Samsung-os gyökérség van benne. Mire gondolok?
-Az EQ-ra. Úgy működik mint egy igazi EQ tehát ha mélyet felhúzom akkor a mély több lesz.
Ez miért meglepő? Mert a samunál ez úgy nézett ki, hogy ha a mélyet feljebb húztam akkor a magas hangot levette és így lett több mély... tehát vicc volt.
-A másik a kamera ami kiemelkedő. Szintén egy remek szoftvert kapunk mellé ami rengeteg beállítást tesz lehetővé és akkor a fényképezőgép manual módjáról még nem is beszéltem. Csillagos ötös. Egy wide kamerás telefonra meg már nagyon is szükségem volt.
-Egy számomra pozitívan vicces dolog még a hang azonosítás. Csak szólok egyet és a teló felold. Ez tök jó móka, mintha a jövőben lennék. (bár kicsit lassan reagál)
-Anyag használat oké, nekem bejön. Számomra furcsa dolog, hogy ennyi samu használat után óhatatlanul is az oldalán keresem a lezáró gombot, de ez ugye nem hiba csak szokás kérdése.
-A kijelző tűéles és szerencsére nem agyon szaturált mint az AMOLED esetén.
-Ami még nagyon bejön, hogy a samuhoz képes piszok gyors. De tényleg, ha egyszer betöltött mindent akkor utána mindenféle akadás és késedelem nélkül teszi a dolgát még igen hardver igényes animált háttér esetén is.
-A kezelőfelület szépen testreszabható és az alsó sorba is több parancsikon fér mint a samuéknál amire nekem kifejezetten szükségem is van.De, hogy ne csak dícsérjem van pár dolog amit a jövőben nem ártana majd javítani/fejleszteni.
-Az akku nem valami nagy láthatóan merül a teló használat közben (animált háttér nélkül is) igaz hála a gyorstöltésnek hamar vissza van töltve.
Sok oldalon találkoztam olyan hiba leírással, hogy a teló hirtelen kezd gyors ütemben merülni, nos ezt még szerencsére nem tapasztaltam. Remélem nem is fogom.
-A csengőhangerő a samunál kicsit hangosabb volt.
-Sajnos a Hifi cuccot csak vezetékkel lehet használni blutuszos hangszóró esetén nem.
-Az elülső kamera elég gyengére sikeredett iszonyat zajos ha nincs elég fény.
-A térerő a samunál iszonyat gyenge volt bizonyos helyeken és azt mondták ez samu hiba.. hát az LG-nél sem jobb a helyzet.
-Piszok idegesítő dolog a 4G bekapcsolást és kikapcsolást követő állandó kérdés amit kiír a teló. Ezt nem lehet valahogy kikapcsolni?
-Lehet a telóra témákat alkalmazni ami jó dolog, de sajnos 1 óra keresgélés után sem találtam valami komolynak mondhatót. Gagyi színes anime témákból rengeteg van. Samuéknál kevesebb volt a választék, de kb 5 perc alatt találtam megfelelőt.
Van az LG-nek valami téma szerkesztője? Vagy van valami windows-os program erre?Összességében sztem jó teló lett megérte a 170k-t. (Smartshop-tól vettem)
Ha van kérdésetek csak írjatok.
[ Szerkesztve ]
S23 Ultra / Watch 6 / LG OLED 65" / 14600KF / RTX 4080 S / Lian Li / S3000 Pro
Új hozzászólás Aktív témák
- Évek óta ígért funkcióval egészíti ki a DirectX 12-t a Microsoft
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- NBA és kosárlabda topic
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- AutoCAD
- Ukrajnai háború
- OLED TV topic
- Wreckfest 2 - Márciusban indul a korai kiadás
- További aktív témák...
- Eredeti dobozával eladó MOTO E13 2gb 64gb Független
- iKing.Hu - Samsung Galaxy S24 Ultra - Titanium Black - Használt, karcmentes állapotban
- iking.hu - Apple iPhone 14 Pro - Silver 100% Akku - Használt, karcmentes állapotban - 3 hó gari
- iking.hu - Sony Sepia 1 VI - Khaki Green - Karcmentes, kipróbált állapotban - 3 hónap garanciával
- iking.hu Samsung Galaxy Z Fold 6 - Navy Blue - Használt, megkímélt állapotban - 2027. 09. 24.-ig gar
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest