Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jociolaszi


jociolaszi
tag

Szerintem nem rossz ha a hátlapot valóban javítják.

(#2) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Guszta szerkenytyű...
:K

(#3) Szakiii


Szakiii
addikt

Kezd magára találni az lg :) az irány legalábbis jó.

(#4) Ceree válasza zozzo72 (#2) üzenetére


Ceree
senior tag

Az bizony, bár nem érzem a hardvert kellően időtállónak.

Jöhetne a G6 és a Q6 közé egy jobban felszerelt, de hasonló FullVision teló még, az lenne az igazán finom falat.

Másolat_eredetije

(#5) -Faceless- válasza Ceree (#4) üzenetére


-Faceless-
őstag

Jön is a Q8 ha jól emlékszem.

(#6) Sgr_A


Sgr_A
addikt

azért vannak hiányosságok
csak usb nem typeC
nincs értesítési led
nincs ujjlenyomat olvasó
nem szeretem a kijelzőn a gombokat
szerintem marad az a3 vagy az a5

(#7) Ricardo


Ricardo
félisten

Snapi 435 80-90 ezer. Ez ennyiért vicc.

(#8) Ceree válasza -Faceless- (#5) üzenetére


Ceree
senior tag

Ez sajnos nem olyan, mint amire gondoltam: http://m.gsmarena.com/lg_q8-8781.php

Másolat_eredetije

(#9) Szakiii válasza Sgr_A (#6) üzenetére


Szakiii
addikt

a5 ettől jóval drágább kategória :) a kijelzőn gomb szubjektív a többi okés bár usb c-nek egyelőre előnyét én nem látom azt leszámítva hogy telóval tudok mást tölteni ha épp olyan van de ennek sincs sok értelme, cserébe piszok drága a normális kábel :)

(#10) ShadowX


ShadowX
őstag

Miért ilyen rózsaszín az az S8(+) kijelző? Éjszakai módban van, vagy csak elérte a "rózsaszínesedés"?

[ Szerkesztve ]

(#11) Mill3r


Mill3r
tag

Ezt a hátlap dolog...nem is értem :U
Hogy adhatnak így ki tesztkészüléket a kezükből?! Mintha a kutya szájából húzták volna ki.
Senkinek nem tűnt fel előzőleg? Ha meg feltűnt nem tudtak volna normális darabot küldeni tesztelésre, csak mert a média megjelenésnek azért van presztízs értéke :(

IDDQD IDKFA

(#12) Sgr_A válasza Szakiii (#9) üzenetére


Sgr_A
addikt

(#13) jUUh


jUUh
addikt

Sokallom érte azt a 80-90e Ft-ot. Ennyiért ciki lehagyni az értesítő LED-et is, meg az a hátlap... ránézni is fáj. Reméljük tényleg nem ez kerül kereskedelmi forgalomba mert akkor az gáááz. :B :R

Samsung Galaxy S23+

(#14) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nem tudom, én a kijelzőn (és a karcsú házon) kívül semmi különösen pozitívat nem látok ebben a telefonban. Sőt, nincs noti LED, ujjlenyomat-olvasó... 80-90 ezer Ft-to meg soha nem adnék Snapdragon 435-ös telefonért, mert ez így a vicc kategória. Biztos ez fogja meglódítani az LG szekerét? Én nem hinném.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15) Szakiii válasza Sgr_A (#12) üzenetére


Szakiii
addikt

Ebben az esetben én is ezt venném bár hozzá kellt enni hogy ez egy megjelenési ár ez hamar be fog esni egy korrekt árra :) de igen így nem kérdés hogy a5 a nyerő

(#16) zozzo72 válasza Ceree (#4) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Ha hardver kell, szigorúan csak csúcskategoria.
Lejjebb nem szabad adni...
:))

(#17) Ricardo válasza ShadowX (#10) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez nekem is feltűnt. Nagyon rózsaszín a Samsung kijelzője. :U

(#18) AliceWake válasza ShadowX (#10) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Egyrészt kicsit tényleg rózsaszínes volt a kijelzője, már mikor kicsomagoltam :O Másrészt egyedi színbeállításon van, ami jóval melegebb, mint a gyári kalibráció, viszont ennyire életben nem hangsúlyos. Én sem pontosan értem, hogy miért néz ki így képen. Elég durvának tűnik, pedig a felső tartományban megfigyelhető lilás beütésen kívül tök rendben van a valóságban :F (Leszámítva, hogy összességében tök nincsen rendben, de így jártam.)

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#19) Trade88


Trade88
tag

Lehet jobban jártak volna a srácok, ha megfürdetik a telefont ès átugornak a B MY LAKE-re...
Èn arra kifejezetten ajánlott plecsnit adok :D
Ha normalizálódik az ára, akkor nem lesz rossz vètel.

(#20) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Ez az első LG, ami tetszett idáig, de ennyiért az értesítő led és az ujjlenyomatszenzor belefért volna az árba sztem. Attól hogy LG, nem biztos mindent elad a márkanév...főleg hogy nem állnak ilyan jól.

(#21) dzsi23 válasza Sgr_A (#6) üzenetére


dzsi23
addikt

Type-C nélkül megvagyok, de az ujjlenyomat-olvasó már nagyon hiányozna, nagy baklövés volt kihagyni. És ha már nem amoled, és nincs "always on display", a led is hiányozna. Én sem szeretem a kijelzőgombokat, de a fullvisionért cserébe elviselném. A lényeg, hogy értesítési leddel (vagy inkább amoled kijelzővel) és ujjlenyomat-olvasóval már meglenne a következő telóm. :U

(#22) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hamar leszoktak az óngyógyító hátlapról,pedig nekem tetszett az elgondolás...

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#23) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nem szép egyáltalán :(

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#24) Soybex


Soybex
őstag

Hú de lila az s8 a kamera képén az összehasonlitásban ._.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#25) dzsi23 válasza pusszycat (#22) üzenetére


dzsi23
addikt

Pont ez jutott eszembe, amikor a karcokról olvastam. Viszont állítólag dolgoznak az ügyön, lehet pont ez lesz a megoldás. :))

(#26) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Az LG G5 SE az Snapi 652, nem Snapi 625, a táblázatban.

Megijedtem, hogy hogy lehetséges a note 4 és a G5 SE között ekkora különbség :D

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#27) Ceree válasza zozzo72 (#16) üzenetére


Ceree
senior tag

Nem csúcshardver kell feltétlenül, mert annyira nem használom ki, nem játszom komoly játékokkal, stb, de ha nincs erőtartalék a hardverben, akkor tapasztalataim alapján a jövőbeli 'optimalizálatlan' (sicc!) appok hardverigénye könnyen ronthat egy jelenleg még teljesen jól működő telefon használhatóságán.

Szóval egy kis tartalék azért kell bele. :B

Másolat_eredetije

(#28) fornettisuti


fornettisuti
veterán

"üveg-fényű, szálcsiszolt fém hatású műanyag felületet kapunk"
Omfg, idiótább nem is lehetett volna.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#29) Swinegod


Swinegod
őstag

"és a gyönyörű, felső kategóriás kialakítással" Kedves AliceWake nem tudom neked mióta felsőkategóriás kialakítás a műanyag hátlap és amúgyis úgy néz ki hátulról, mint egy Galaxy S Advence, az pedig nem épp pozitívum... Se LED, se ujjlenyomatolvasó, plasztik, de legalább ilyen 2013-as feature van benne, mint az arcfelismerés ami olyan jól működik, hogy biztos örül neki az 2 ember aki eddig használta, hardver se épp bika, se Type C. és a kamera se fogja megváltania világot. Az egyetlen pozitívum a telefonban az a jó kijelző-előlap arány, de 78% sehogy sem egetrengető. Ez hogy lett ajánlott?

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#30) zozzo72 válasza Ceree (#27) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Értelek.

Azért nem gondolnám, hogy olyannyira gyengusz lenne ez a készülék. ☺️

(#31) janeszgol


janeszgol
félisten

Szerintem meg jó telefon lett, így a cikk után elolvasva. Jó a kijelző (végre), jó a kamera. SoC nekem megfelel, a 3 giga ram jó pont. Az LG Romok mostanában elég fászentosak. Ez egy klassz mobilnak tűnik.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#32) Cifu


Cifu
nagyúr

A tesztet köszönjük szépen! :)

De.... Valahogy az LG továbbra se tud a középkategóriában jól manőverezni. Oké, van jó kijelző, van jó kamera, sőt, ez úttal még a memóriát se vágták agyon, tehát az is elviselhető. Na, akkor hol spóroljunk? Értesítési LED! Azon hatalmas összegeket lehet fogni ám! Meg nem kell nekünk Type-C, még maradt a polc tetején pár marék MicroUSB, jó lesz az bele! Aztán Snapi 435! He? Legalább egy Snapi 625-öt, könyörgöm, nem lehet akkora szakadék a két SoC ára között, és az legalább 14nm-es, talán még egy kicsit javíthatna is a fogyasztáson... :U

Oké, az ujjlenyomatolvasón lehet, hogy valóban relatíve sokat spórolhat (nem tudom), de azért ilyen árszinten már elvárás lenne az is.

Ez most megint egy majdnem jó telefon. De megint sikerült úgy megcsinálni, hogy ne tudja az ember tiszta szívből szeretni...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#33) janeszgol válasza Cifu (#32) üzenetére


janeszgol
félisten

A Type-C kihagyása valóban hiba (mint az összes többiben már), viszont a ledet nem értem. Így is mindenkinek állandóan a kezében lógnak ezek a vacakok.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#34) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Szerettem a LED-et, legalábbis a többszínűt. Beállítottam hívásra, sms-re, emailre különböző színeket, aztán tudtam miújság....

(#35) Lami66


Lami66
őstag

A snapi435 elfogadható élményt ad momentán. Tartok tőle, hogy egy fészbúkk a meszenzserével padlóra küldi már most is. Egy év múlva nagyon kevés lesz ez a teljesítmény, ha a gazdája hagyja frissítgetni.

(#36) beccyboy válasza Csapoati (#14) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Teljesennegyetértek azzal, amit írsz, de a szógáltatóhoz betérő emberek nagy részének pont a kijelző, meg a kialakítás fogja eladni a készüléket. Ha kipróbálják, és kellően gyors, nem fagy szét az első percben, akkor áeg is veszik. Én is elfogadnám G4 mellé második telefonnak.

Caffeine addict.

(#37) Matada2.3 válasza Ricardo (#7) üzenetére


Matada2.3
veterán

Szerintem is. Jól össze van rakva, jól néz ki, az optimalizáció is oké, viszont ennyiért alapból G5 plus vagy más 625-ös telefon jöhetne csak szóba.

Finn the human

(#38) Cifu válasza janeszgol (#33) üzenetére


Cifu
nagyúr

Saját használat: munkahelyen nem tudom folyamatosan a telefont nézegetni, olykor le kell némítani, félre kell rakni, mert nem lehet úgy érdemleges tárgyalást, megbeszélését tartani, vagy sürgős feladatot befejezni, hogy folyamatosan csilingel a telefon, meg piszkálja az ember. De a led színéből tudom, hogy mi történt (piros - elmulasztott hívás, kék - céges levél, zöld - magán levél, lila - Viber, stb.), így ezekből már lehet tudni, hogy sac per kábé mennyire kell kapkodni.

Párom használata: orvosi rendelő, tudja, hogy ha kék villogást lát, akkor "csak" messenger, ha lila akkor Viber, ha piros, akkor hívták.

Egy Always-On kijelzőn aláírom, hogy nem kell az értesítési LED. De ha az nincs, akkor bizony jó dolog az.

De ez nyilván felhasználási körülményektől függ. Lehet, hogy sokaknak nem hiányzik, másoknak igen. Az előbbiek lehet, hogy tök jól ellesznek a Q6-al, én, aki az utóbbi halmazba tartozom, nem lennék el...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#39) scyllarus válasza Swinegod (#29) üzenetére


scyllarus
veterán

Az S Advance-nak recézett fekete műanyag hátlapja van, picit sem hasonlít erre, sem szálcsiszolt fémre. Amúgy az egyik legszebb telefon, amit valaha kiadtak, szóval de, pozitívum (lenne, ha hasonlítana)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#40) Soleco válasza Ricardo (#7) üzenetére


Soleco
tag

Nagyon jól eltalát készülék, bár jó lett volna vagy kisebb ár, vagy combosabb felszereltség, de úgy tűnik ez az ára annak ha valaki 5.5 colos tellót akár 5 colos házban.

Külön dicséret hogy a még hibás prototipust elérhetővé tették tesztelésre, mert erre tökéletes volt, és hamarabb olvashattunk róla!

Szerintem jó irányba halad az Lg! :C

(#41) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Tetszetős közepes LG végre! :)
A gazt is végre levágták a szokásos "mintaterületen". :DDD

(#42) Graphics


Graphics
Jómunkásember

És végre valakinek van annyi esze, hogy nem a 2,5D-s szart erőlteti, hanem sík az előlap.

Tetszik ez a készülék, a hátlap viszont tré, és az ujjlenyomatolvasó hiánya is fájó pont azért, és az ár is magas.

Erősen esni fog ez még.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#43) Remekelek28 válasza Cifu (#32) üzenetére


Remekelek28
őstag

És ebben az az érdekes,hogy a fele annyiba kerülő saját más telefonjukba,pl x power van led is,illetve gyorstöltés..
Ha legalább ezt is beleteszik,szinte tökéletes középteló.. Az ár az igazából nem lényeges,mert 2 hónap után már 60 ezer lesz,anyiért megérni. De pl nekem is kell a LED..igy nem hiszem,hogy a pofás kinézet ellenére is vennék ilyet..

(#44) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Jó kis telefon, az ujjlenyomatolvasó hiányát viszont nem tudom mire vélni, mamár azért illene a középkategóriában is alapként tekinteni rá.

(#45) speedy87


speedy87
csendes tag

Beesik az ára és korrekt ajánlat lesz, amúgy a hardver nem érdekli az egyszerű vásárlót, ránéz a kijelzőre és a fém-hatású hátlapra és ez már megfogja.

(#46) Tutu7030 válasza Ricardo (#7) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ennyiért pont 2db Redmi Note 4-et kapni (Snapdragon 625). :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#47) moleculez


moleculez
veterán

Kifejezetten kell kellemes teló lett, az ujjlenyomat olvasó hiányát viszont nem tudom mire vélni. Amúgy ha beesik 60-ra az ára, egész jó vétel lesz. (Mindezt persze normális hátlapot megelőlegezve gondolom.)

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#48) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Amúgy milyen jók ezek a gyártók

Egy valaki kitalálja ezt a kávamentességet, és onnantól mindenki ilyet csinál
Kivéve a Sonyt, mert a Sony még mindig tégla nagyságú kávát hagy

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#49) hemaka


hemaka
nagyúr

G6 kijelzoje micsoda szep piros, tan szerelmes? :D

(#50) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Type C és ujjlenyomat olvasó nélküli teló 2017-ben ennyiért? Vicc. Inkább egy P10 Lite, vagy jön hamarosan az Idol 5

Huawei Mate 9

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.