Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#544) opcsi válasza ABnormal (#541) üzenetére


opcsi
csendes tag

Nem a kérdés a rossz, hanem az LG PR-dumája erről egy baromság, de hát világos, hogy ők el akarják adni a készüléket, azért fogalmaznak ilyen hülyén.
Már önmagában az a kifejezés, hogy a színhasználat "emlékeztet" Renoir festményeinek színeire.... ez is kicsit suta megfogalmazás, pláne, ha aztán elolvassuk a tesztet a fényképezőről, amit egy korábbi hsz-emben már mellékeltem, és ami szerint a képvisszaadás tulajdonságai finoman szólva sem tökéletesek.
Párhuzamot vonni Renoir festészetével finoman szólva is hülyeség, de PR-nak remek. A sok geek meg kocka vinnyogva az örömtől megy Renoir-t venni, mert olyan impresszionista módon lehet fényképezni a telóval...

Ennyi erővel én meg azt mondhatnám, hogy a Trabant műszaki megoldásai a Ferrari 456-ost idézik, és a nyilvánvaló ellentmondás ellenére mégiscsak igazam van, hiszen a Trabantnak is van négy kereke meg kormánya.

Egyébként - csatlakozva az előttem szólóhoz - én is azt gondolom, hogy egy valamilyen kérdésre adott válaszok milyensége nem a válaszadók nagy számának függvénye.
Demagóg példa, de ha megkérdezünk 1000 embert arról, hogy a Föld vajon lapos-e, netán gömbölyű, és 750-en azt mondják, a Föld lapos, attól még a Föld gömbölyű marad.
Tehát akármennyien is voksolnak egy adott válaszra, nem biztos még ettől, hogy maga a válasz jó, avagy egyértelmű. Ha az lenne, nem lennének a viták ez ügyben.

Ismétlem, az LG PR-jába tökéletesen beleillik ez a kérdés és az arra adható "helyes" válasz, azonban ha racionálisan közelítjük meg a dolgot, akkor a kérdésnek nem tökéletes, és a rá adható válasz sem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.