Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Jöhet a sav. Vagy újabb ganajköpésekre példák.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) #90088192 válasza lezso6 (#1) üzenetére


#90088192
törölt tag

A legtöbb helyen való, bar az ingyen sem kéne, most nagyon aktuális, hiszen csak a helyet foglalna, de haszna nincs kategória nálam :DDD és tárolási díj ellenében sem tudnám hova tenni :C

A másik amivel az angol nyelvterületen kiakasztanak: Képletesen, minden képletes, és a másik jónak kéne lennie, és a jónak kell lennie közti különbség :P

De tényleg Isten biza Ateista vagyok, és Ha sok pénzem lesz befizetek egy lélekvándorlás tanfolyamra, hiszen egyszer élünk!

Ami a legjobb: A másik diszkreditálása nem releváns alapokon, ebbe nagyon profik a helyi fórum huszárok :W

(#3) #90088192 válasza #90088192 (#2) üzenetére


#90088192
törölt tag

Es ami a legjobb cirka 40 perccel korábban válaszoltam a hozza szólásodra mint azt megírtad volna, most mondd azt az idegenek nem járnak köztünk :DD

(#4) twollah1976


twollah1976
őstag

"Erről azok jutnak eszembe, akikek az szokott lenni a hétvégi program, hogy a bevásárló központokba mennek kirándulni, mert épp osztják az ingyen narancslevet. Ez nem vicc, ismerek ilyet."

Meg belegondolni is rossz, hogy valakinek ez a hetvegi program.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Jó kis összefoglaló. :)

A "nem kenyérre kell a pénz" szerintem viszont sokkal inkább arról szól, hogy az adott termék amit árul az illető eladó, de nem bármi áron. Ettől függetlenül nem szimpatikus ezt beleírni a hirdetésbe, csak szerintem az üzenete más.

(#6) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

"nem kenyérre kell a pénz"
Na ez a másik kedvenc. Ez az arrogáns verziója az "eladó lehet" jellegű hirdetéseknek.

Én ezt akkor szoktam néha kiírni, ha semmiféle alapja nincs alkunak, mert már eleve a sáv aljára áraztam valamit, mert eladni akarom, nem árulni (edit: viszont pont így van, ahogy .Szaki. írja: azért nem bármi áron akarok megszabadulni tőle). A baj az, hogy ez - mármint a jó ár - alapján sokan rögtön azt gondolják, hogy biztos azonnal kell a pénz és ez csakis azért lehet, mert annyira csóró vagyok, hogy azt se tudom eldönteni, melyik elmaradt számlát fizessem be belőle, így aztán valós haszna tényleg nincs ezt kiírni, erre már rájöttem.

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#7) Dr. Oid


Dr. Oid
aktív tag

Az én kedvencem a mobilarénás tesztekben/cikkekben rendszeresen előforduló valamivel "megáldott" kifejezés. Dupla kamerával megáldott, 8GB memóriával megáldott, stb.
Ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy a technopápa vagy a kütyüisten ott áll ilyen lepelben és osztja az áldást a gyártósoron, onnan meg tódul ki a sok cucc. wtf.

(#8) cinemazealot


cinemazealot
addikt

A "ganajköpés" elnevezés tetszik, és több ilyen ganajköpés olvasásakor érzem magam hasonlóan, de van néhány, ami mögött én mást látok egyszerű ganajnál:

"attól jobb"

Ezt szerintem tájszólásként is hallottam már kifejezetten nem buta, hanem csak nem nagyvárosi emberek szájából. Annyira nem tekinteném elítélendőnek.

"elfogadnám"

Ez és az ehhez hasonlóan kifejező "mint egy falat kenyér" vagy "ha fizetnének érte, se kéne" az, amik valószínűleg azért születnek, mert a PH lapcsalád cikkei alatt nincs lehetőség lájkolásra. Ha pedig a júzer mindenképpen szeretné tudatni a néppel, hogy ez most tetszik vagy épp nem teszik neki, ráadásul ezzel még a rangját is segíthet feljebb pöckölni, akkor miért ne tegye?

"kicsike" és "eladó szeretett hardverem"

Tedd a szívedre a kezed és merj olyat mondani, hogy Te (mint varázsló) egyszer sem tekintettél szeretettel valamilyen öreg és kiszolgált hardveredre (de lehet akár autó, motorkerékpár stb.), amin végül muszáj volt túladnod. :) És mivel ingyen azért csak nem vágnád oda senkihez, egy jelképes összeget azért igenis elfogadnál érte. Nyilván lehetne sokkal érzelemmentesebben is fogalmazni, de szerintem bőven vannak olyan esetek, amikor igenis el kell morzsolni egy könnycseppet, amikor elérkezik a búcsú pillanata. Ennek pedig nyugodtan lehet hangot adni. :)

"Igényfelmérés!" / "Legyen-e ..."

Igen, az írás idő- és erőforrás igényes. És ha nem vagy biztos benne, hogy amit írsz, megfelelő érdeklődésre tesz majd szert, akkor lehet, hogy érdemes lezavarni előbb egy közvéleménykutatást. Máskülönben minek erőlködni, ha sem az olvasottság számláló, sem a cikk/bejegyzés alatti hozzászólások nem gyarapodnak? :)

Múltkor pl. írtam egy LOGOUT-os cikket egy relatíve frissen bejelentett VR eszközről. Meg voltam róla győződve, hogy kapós lesz a téma, talán még a PH is átveszi, és hemzsegni fognak majd alatta a lelkes hozzászólások. Erre kaptam a főszerkesztőtől egy PÜ-t, hogy majd egy bő hét múlva fog megjelenni. :Y És mi lesz, ha addig a PH is leközli a hírt, az én írásom (mint lelkes második) meg mehet a levesbe? Hosszú egy hét volt ez, elhiheted. Aztán megjelenés után összegyűlt alatta 9 db hsz. :D Mi a pofára esés, ha nem ez? Oké, gyakoroltam a cikkírást, és örülök is, hogy olyanról írhattam, ami egyébként foglalkoztat, épp csak kínos, hogy nem sok embert érdekelt.

Szóval az ilyen jellegű közvélemény kutatásnak igenis lehet haszna, főleg ha nagyobb közösségi brainstorming-ra is számít a cikkíró. Több szem többet lát alapon simán előfordulhat, hogy egy hozzászólás alapján a majdan elkészülő cikk (vagy akár még több erőforrást igénylő teszt) sokkal hatékonyabb és eredményesebb is lehet. Mobilarénán volt nemrég egy nagy lélegzetvételű fotós/videós teszt, amin nagyon sokat segített volna egy előzetes közösségi egyeztetés, hogy a cikkírók ne szívjanak olyat és akkorát a teszt lebonyolításával. :K

[ Szerkesztve ]

(#9) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Az attól jobbot én is használom néha, bár nem tudatosan.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#10) kemotox


kemotox
addikt

Nekem is van kedvenc ganajköpésem: "Mostmár tényleg jön mindjárt mostmár hamarosan az új fórum" ;]

(#11) AxBattler válasza cinemazealot (#8) üzenetére


AxBattler
félisten

Az igényfelmérés / (megfelelő ár esetén) eladó lehet típusú hirdetések nálam is dobogósak. :W :(((

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#12) twollah1976 válasza Dr. Oid (#7) üzenetére


twollah1976
őstag

A techonpapa a vodorbol locsolja a gyartosoron szentelt dupla kamerakat a meg kameratlan mobilokra es ez eltal lesznek dupla kameraval megaldottak.
Ugan ez vonatkozik a memoriara is.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#13) kemotox válasza Dr. Oid (#7) üzenetére


kemotox
addikt

Gondolom a folyik az orrom kifejezést sem használod, és a hasad sem szokott menni soha.
Srácok, verseket kerüljétek messziről! ;]

(#14) Ringman


Ringman
nagyúr

"A téma adott"
hardveraprós hirdetések első mondataként/mondatrészeként - ez mindig felbosszant

(#15) Kisgépkezelő válasza Dr. Oid (#7) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Monjuk Steve Jobs-ra egy bizonyos kör technopápaként tekintett, most meg már hogy odaát van, akár kütyüszent is lehet, úgyhogy tulajdonképp az Apple-nél áldhatnak meg kütyüket 5"-al, memóriával, vagy bármi egyébbel.
A nem kenyérre kell, az nyilván azt jelenti, hogy szeretne ebből pénzt látni az eladó, de ha nem megy el, az sem fog lyukat ütni a költségvetésében, ami azt jelenti, hogy ebből egy forintot nem lehet alkudni. Gondolom azért terjed el, mert az "ár nem alkuképes" szófordulatot nem értették a "felibő mennyit engecc" arcok.
A fülhallgató kimenet/bemenet kérdés logikailag vitatható. Végülis a fülhallgató kimenet is pont annyira hülye kifejezés, mint a fülhallgató bemenet, mert nem a fülhallgató, (sőt tulajdonképp a fülhallgató oda tényleg bemegy) hanem a jel megy ki.

(#16) dabadab


dabadab
titán

"attól jobb"

Miért nem annál? Ez honnan jött? :F

Nyelvi variáció. Önálló ragja a hasonlításnak nincs és egyes helyeken a -nál/-nél, máshol meg a -tól/-től használatos erre a célra. Egyik se jobb vagy rosszabb a másiknál, megfelelő erőfeszítéssel mindkettőt félre lehet érteni ("magasabb vagyok Bélánál" - vagyis ha elmegyek Bélához, akkor magasabb leszek?), a tök szintetikus hochungarischba az első változat került be, ennyi.

DRM is theft

(#17) Freiherr


Freiherr
őstag

" agyonveri, lealázza: egy újabb termék max. 10-20 %-os teljesítmény-többlete a teljesen használható régebbi szériához képest
, kismértékű felhasználói élmény növekedése.

Főleg mobilos, videokártyás topikokban előforduló kifejezés, a vérpistik kifejezetten kedvelik kutatásaim alapján.

XXX

(#18) DarthSun


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Nagyon érdekes téma ! Némelyikbe a saját írásaimban/hozzászólásaimban is belefutottam. Pld a könnycsepphullatás egy régi kedvenc hardver esetén (én főleg retro téren tevékenykedek). Végülis nem adok el ilyen cuccokat, max ajándékba adtam, vagy cseréltem, de bármi is legyen a sorsa, gyakran "drágaszágnak" is neveztem. A kifejezés eredeti származását mindenki ismeri. Én már a film előtt a könyvet is olvastam, de magamtól sosem jutott volna eszembe használni. PH- n láttam, kifejezőnek találtam, alkalmaztam. Szerintem kialakulhat erős kötődés egy tárgyal szemben is. Más terméknél is, pld járműkedvelőknél vannak kik szinte belezúgnak egy jó motorba vagy autóba.

Az "elfogadnám" beszólásom is megvolt, ebben nem különösebben látok problémát, lehet mindenkinek olyan vágya amit sohasem tud megfizetni, egy jól kereső sem biztos hogy megengedhet magának egy Ferrarit.
A hűvös videokártya is előfordult, nézőpont kérdése, jól hűthető > hűvös. Némelyik retro kártyán még borda sincs gyárilag, de van amelyik így forró, van amelyik tényleg hűvösen jár.

"kaptam +10 fps-t" - egyetértek, ezt viszonyítani kell, legalább egy előtte-utána példával és a változtatás részletezésével.

Gyorsban, ami nekem eszembe jut és szúrja a szemem - hirdetésnél a kedvenc WTF- em, az árajánlatokat várok, ezeket nem is olvasom tovább, legalább egy irányárat írjon oda.

(#19) joey04 válasza .Szaki. (#5) üzenetére


joey04
titán

így van. szerintem ez inkább annak szól, hogy tele van a töke az illetőnek, hogy a korrekt áron kirakott terméknél is úgy indul az üzenetváltás, hogy mennyit engedsz a feléből. és ezzel akarja érzékeltetni, hogy nem azért adja el, mert megszorult anyagilag. kicsit arrogáns kifejezés, de szerintem teljesen érthető és védhető ilyen vásárlók mellett. A többi sem ganajköpés szvsz feltétlen...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#20) Goose-T válasza joey04 (#19) üzenetére


Goose-T
veterán

Én csak simán odaírom vastagon, hogy nincs alku. Képzeljétek, működik! Ha valaki annyira funkcionális analfabéta, hogy mégis alkudni próbálna privát üzenetben, annak visszaírok, hogy nem.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#21) snecy20


snecy20
veterán

A nem kenyérre kell címűt általában akkor írják ki, amikor még csak véletlenül sem gondolná reális áron adni a portékáját az eladó. Hogy arrogánsnak arrogáns, az egészen biztos.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#22) nemlehet válasza Goose-T (#20) üzenetére


nemlehet
őstag

Akkor te szerencsés vagy, mert nekem (bár nem HA-n) de ilyenkor olyan kérdések jönnek, hogy "ha azonnal viszem akkor sem?" "előre utálással sincs?" és társai.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#23) zolee5016


zolee5016
őstag

szarrárepedt telókijelző=múködést nem befojásojja...
..nyád!

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#24) DarthSun válasza zolee5016 (#23) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

:DDD

(#25) Kisgépkezelő válasza zolee5016 (#23) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Volt olyan készülékem, ahol megrepedt a kijelző és utána nem érzékelt ott semmit, de a mostani például egy jó 3 centis szakaszon meg van repedve a sarkán már legalább egy éve, de attól még ugyanúgy működik mint azelőtt. Funkcionálisan nem szenvedett csorbát, csak esztétikában.

(#26) lezso6 válasza dabadab (#16) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Igen, de az a gond, hogy félreérthető, ahogy a fenti példa illusztrálja. A -nál/-nél leginkább személyre szokott vonatkozni, egyébként -ban/-ben vagy egyéb rag használatos. Pl Béláéknál vs Béláék házában. Persze van olyan, hogy háznál, ami ugye kb azt jelenti hogy mellett vagy legalábbis közel. Összehasonlítani pedig úgy szoktunk, hogy a két dolgot egymás mellé tesszük, közel. Tehát a -nál/-nél logikusabb. A -tól/-től ragban is van logika, de csak annyi, hogy ettől / attól jobb X dolog Y dolognál. De félreérthető.

Tájszólással nekem nincs bajom. Itt Veszprémben elég sokfélével találkoztam egyetemen:

tepszi = tepsi
posszan = valami kidurran
benn van, van benn = benne van, van benne
rajt = rajta
tányérat = tányért
hüttő = így ejti, ezért teljesen logikus, hogy így írja
stb.

Ezek közül néhány elsőre mulatságos, de legalább nem félreérthetők.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#27) Ringman válasza lezso6 (#26) üzenetére


Ringman
nagyúr

rajt = rajta

fú, ezen írásban mindig kiakadok. (bár tudom nem kellene)

[ Szerkesztve ]

(#28) lezso6 válasza snecy20 (#21) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Én ezt értem, csak én utálom az arroganciát, ezért már az jut eszembe, hogy az eladó problémás személyiség, ezért nem fogok tőle vásárolni. :( Nyilván ez nem minden esetben van így, de ez van, az én safe space-embe ez nem fér bele. Írja azt, hogy "nincs alku", és az máris lényegre törőbb, nem pedig demonstratív.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#29) Dr. Oid válasza kemotox (#13) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

csak szimplán szar duma ez a megáldott, főleg a négyszázadik olvasásra egy MOBILTELEFON tesztjében. megáldott bzmg, az.

(#30) lezso6 válasza cinemazealot (#8) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem tekintetek semmilyen hardveremre ilyen mennyiségű érzelemmel. Valamennyi szokott lenni, de ez egy sorozatgyártott termék, nem szeretem, csak jónak tartom. Szeretni az élőlényeket lehet (személyiségük miatt) illetve a szilvás buktát (mert finom). Illetve nem adok nekik nevet. Nevük az embereknek van, mivel mind különbözik. Ebből következően egy tárgynak legfeljebb akkor adok nevet, hogy ha egyedi és én készítettem. Vagy a cégemnek és a legyártott termékeinek, hogy megkülönböztessem a többitől.

A becézgetés szerintem szintén csak élőlények felé megengedett. Ez már olyan mennyiségű érzelem, ami számomra WTF, mert az élettelen tárgyak felé viszonyuló érzelmeket egy szinten kezeli az élőlények felé érzett érzelmekkel.

Az "elfogadnám" helyett lehet írni valami olyasmit, hogy "jó cucc" és máris jobb.

Én nem azért írok, mert igény van rá, hanem azért, mert írni szeretnék, valamit megosztani. Nem hírnévre vágyom vagy sok lájkra. Engem ez nem érdekel. Az már más, ha egyeztetni szeretne, de az már ugye nem igényfelmérés, hanem közösségi tervezés valamilyen célból.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#31) zolee5016 válasza lezso6 (#26) üzenetére


zolee5016
őstag

kelebólál-csavarog
ler-sütő
bizsergefa-villanyoszlop
éjjeli bátor-macska(bár néhol a kutya is értendő ezalatt)
pruszlik-kötött mellény
talpastik-kacsa
megaszonta-jól megmondta ,igaza van

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#32) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Számomra a legutálatosabb:

"tipikus magyar mentalitás"

Mindezt magyar nyelven, magyar vezeték-, keresztnévvel, Magyarországon élve, magyar környezetben. Megkérdezném, hogy "mert te mi vagy?", de nem teszem, mert nincs szükség rá.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#33) Cucuska2 válasza lezso6 (#26) üzenetére


Cucuska2
őstag

Van arra valami bizonyítékod, hogy azért -nál, -nél az összehasonlítás alaphelyzetben, mert egymás mellé rakjuk?
Ennyi erővel azt is mondhatnám, hogy az ahhoz képest-et rövidíti, mint ha azt mondom, hogy a parktól 2 kilométerrel arrébb van, a parkhoz képest 2 kilométerrel arrébb van.
Egyoldalúan érveltél, de legalább félkövérrel nyomatékosítottad a gondolatait.
Sokminden félreérthető.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#34) #95590400 válasza Cucuska2 (#33) üzenetére


#95590400
törölt tag

A Szomszédoknál jobb az Aranyélet. -> akkor nézd ott, szerintem mindenhol szar, de lehet, náluk jobb a kép.

(#35) Feketelaszlo


Feketelaszlo
senior tag

"megveri/lealázza + szuperlatívuszaik"

Néhány szövegkörnyezetben még akár választékosnak vagy menőnek is tűnhet, de annyira elcsépelt, hogy ilyen agresszívnak tartunk egyes műszaki eszközöket, hogy szerintem ide illik. A fokozásaik meg pláne. Miért nem mondjuk azt helyette, hogy mondjuk "X gyártó mattot adott Y-nak"? Mármint azon túl, hogy nyilván nem szoktak sakkozni sem egymással ezek a cégek, de megszemélyesítésnek talán igényesebb.

"Ha nekem volna ennyi pénzem, akkor biztos ezt venném..."

De nincsen. :N

"ez egy erőmű"

Anno a 2000-es évek eleji PC magazinokban találkoztam először a költői túlzással, viszont ott még - helyesen - abban a formában szerepelt, hogy olyan nagy áramfelvételű egy chip, hogy erőmű kell mellé (pl. Paks). Viszont mára egyesek kiforgatták és maga a számítógép lett az erőmű, aminek nem sok értelme van, hiszen nem termel energiát. Átvitt értelemben lehetne a számítási teljesítmény az erőművünk produktuma, de ez már annyira laza használata az eredeti képzettársításnak, hogy szétesik.

"azért nem hülyék dolgoznak X cégnél sem. / X cég mérnökei ezt jobban tudják."

Műszaki emberként mindig nagyon hízelgőnek találom, mikor laikusok ilyen vakon megbíznak bennünk, ugyanakkor a kütyü-történelem mégis azt mutatja, hogy hatalmas baklövéseket képesek bevinni szándékosan vagy véletlenül azok a csodamérnökök. A tekintélyre hivatkozó érvelési hiba tipikus esete.

[ Szerkesztve ]

(#36) lezso6 válasza Cucuska2 (#33) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Filozófiában nincs bizonyíték. Gondolkodás van. A példádat meg nem értem. :D

Az egyoldalú érvelést sem értem. Legfeljebb a skizofrének tudnak kétoldalúan, de az már nem érvelés, mert ellentmondásos zagyvaság lesz az egész.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#37) lezso6 válasza #95590400 (#34) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, a Szomszédoknak Aranyabb Élete van.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#38) joey04 válasza Goose-T (#20) üzenetére


joey04
titán

én sem szoktam beleírni, csak annyit amennyit te is. azt írod működik, ám mégis felhozod, hogy ha mégis írnak... mellesleg ha leírom, hogy nincs posta, az ár fix és csere nem érdekel, és mégis ilyen keresnek meg, arra reagálni sem szoktam semmit. de a lényeg az lett volna, hogy szerintem irritáló és totál érthető, ha valaki azt írja, hogy nem kenyérre kell. :R

32: ezt én sem szeretem, de azért, mert szarul használják. olyan dolgokra húzzák rá, hogy tipikus magyar mentalitás, ami kb mindenhol így van. mondjuk egy nv amd vagy ios android harcban is láttam pl ilyet, hogy külföldön ezt leszarják ki mit használ, ez olyan magyaros, mindezt úgy, hogy tele a topik külföldi meme-ekkel... na az viszont tipikus magyar mentalitás, hogy ráhúzzák mindenre, hogy tipikus magyar mentalitás. :D nem érzem gáznak ezt mondani azért, mert magyar írja magyar papírokkal a zsebében, stb. attól, hogy valaki magyar, nem muszáj a tipikus magyar mentalitással rendelkeznie.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#39) Goose-T


Goose-T
veterán

Na épp hirdetéseket nézegettem, és előjött egy régi mumusom, amitől mindig hülyét kapok, ha látom: "aki ismeri, annak nem kell bemutatni". És ezzel le is tudta a termék leírását. Mondanom sem kell, hogy általában totál nóném ismeretlen cuccokhoz hajintják oda ezt a szöveget.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#40) Ringman válasza Goose-T (#39) üzenetére


Ringman
nagyúr

alakul lassan az ultimate hirdetés:

A téma adott, eladnám szeretett konfigom. Aki ismeri, annak nem kell bemutatni. alkudozók kíméljenek, nem kenyérre kell a pénz.

(#41) lezso6 válasza Goose-T (#39) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Tautológia. :D Eszembe jutott még egy:

"Értem én, csak leszarom."

Ez talán a valaha volt legsuttyóbb "érveléstechnika".

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#42) snecy20 válasza Ringman (#40) üzenetére


snecy20
veterán

Tedd még hozzá, hogy Posta OFF, Csere és beszámítás OFF. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#43) zone


zone
őstag

"kell a pénz" :D

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#44) DonElvis válasza lezso6 (#1) üzenetére


DonElvis
tag

Az én két kedvencem:

1: Nézőponttól függően.... (aka. attől függ)
2: Az egyik legjobb.

Az utóbbitól kihull a maradék hajam is.

Ami nem számít, az nem érdekel

(#45) Mr X válasza Ringman (#40) üzenetére


Mr X
veterán

"Negatív hozzászólásokat nem kérek, negatív emberek kíméljenek."

Természetesen kizárólag három-négyszeres áron hirdetett dolgok szövegében.

(#46) Wesder válasza Mr X (#45) üzenetére


Wesder
félisten

Na meg amikor tudja hogy sz@rt àrul, de odaírja hogy "okoskodók kíméljenek". Hàt persze baràtom, mert így nem fogsz madarat. :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#47) Depression


Depression
veterán

"ha fizetnének érte, se kéne"

Nem azért, mert felsőbbrendűnek érzem magam, csak már van annyi tapasztalatom, hogy ne szivassam meg magam. Van a családban egy Sony telefon, annyit volt használva, hogy bekapcsoltam, írta a frissítés lehetőségét, és az akkor éppen felbontott telefonon nem volt elég hely a frissítés letöltésére, a menü akadozott, mint állat. Vargáné és társa táp kellene? Auchan-es bitfejkészlet, amit ledarál bármilyen megszorult csavar? Silány minőségű TV kábel csatlakozók szintén onnan, amik szétperegnek egy kis huzattól. Nem csak, .hogy 2x kell megvenned, de rengeteg idegbajt is kapsz ezektől a termékektől. Igen, van, amiért ha fizetnének, akkor sem kellene.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#48) oriic válasza zolee5016 (#23) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na igen.:DDD

Mondjuk en ide veszem a "Gamer" es "Gamer Light" PC kifejezeseket is. ( amikrol persze leirasban kiderul h 15+ eves cuccok futnak rajta max.)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#49) Tikakukac


Tikakukac
titán

A "nem kenyérre kell a pénz" felénk nem tartalmaz arroganciát. Ezt akkor használjuk, amikor kijelentjük: nincs abban a pozícióban a tárgyaló fél, hogy ő szabjon feltételeket és árakat, mert a termék magáért beszél és nem vagyunk kényszerhelyzetben.

De ez lehet csak vadkeleten ilyen, máshol nem.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#50) zolee5016 válasza oriic (#48) üzenetére


zolee5016
őstag

vagy pl,:kezdő gamer pc....
namost aki játszik vele az a kezdő,vagy csak a betöltő,reklámfelületig jut el a gép a játékkal.... :F

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.