Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#322) #11302912 válasza Muerte (#321) üzenetére


#11302912
törölt tag

Egy felnott embernek szerintem mar tudnia kellene azt, hogy a reklamnak nem hisz el semmit. Aki csak azert vesz meg egy gepet, mert "gamer" van rairva az hulye. Alap hogy koruljarom a temat, es tudom hogy szamomra mit kell teljesitenie. Ha igy vasarolsz nem buksz bele akkorat. En eszerint valasztottam a Lenovo y50-70-emet (es csajom is.) Tudtuk hogy en fogok tobbet rajzolni rajta ezert kellett az uhd kijelzo. tudtuk hogy o mikrobiologus, ezert ahhoz szukseges dolgokat fog leginkabb hasznalni rajta, neki nemkellett az UHD. De azt is tudtuk hogy mind a ketten szeretunk jatszani neha. WoT, Dota, LOL, DXHR, Witcher, Fallout, Skyrim, Dragon Age, es hasonloak. Erre pedig mind tokeletes a cucc. Raadasul fembol van, nem froccsontott muanyagbol, azert annyira nem is forro, akarmit muvelek vele, Es nem kerul 600.000Ftba mint egy Asus ROG. Es tudtuk hogy mind a ketten sokat utazunk, mert o ausztriaban lakik, enmeg meloba hurcolom a laptopot.

Aki felnott ember, es nem egy kisgyerek vagy semmirekello aki naponta raer 8-10 orat jatszani, annak tokeletesen megfelelo ez a cucc egy laptophoz kepest.

Aki meg "komolyan" akar jatszani annak amugysem lesz eleg egy laptop kicsi kijelzoje, es asztali gepet fog venni bazinagy TV-vel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.