Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) tom120514 válasza calamites (#2699) üzenetére


tom120514
őstag

Így kell ezt! :C :R

Never go full retard.

(#2702) calamites válasza hevizms (#2700) üzenetére


calamites
őstag

Nekem is fekete, tehát nincs összefüggés ebben.

(#2703) szimla65 válasza Anex66 (#2664) üzenetére


szimla65
aktív tag

Szia!
Köszi az idő a dátum és az időzóna manuális beállítása megoldotta a problémát.

Más:A kijelző BOA--Fashion arany

(#2704) hevizms válasza calamites (#2702) üzenetére


hevizms
addikt

Igen ezek szerint semmi összefüggés. Egyébként csatlakozom,ahogy írtam is nekem tetszik a kijelző, nem látok benne semmi kivetnivalót.Majd 1 év múlva újra elővesszük a témát, azt megnézzük :)

(#2705) calamites válasza hevizms (#2704) üzenetére


calamites
őstag

Ugye a mobiaréna videóján mondta, hogy kisebb betekintési szögben fakóbbak a színek nos ez nálam nincs. Mindehonnan jók a színek.

(#2706) g_g_g


g_g_g
őstag

EUstcok - fekete: EBBG

Mondjuk, akkor lehet majd valami biztosat mondani erről a típusmizériáról, ha egymás mellett lévő telefonokat lehet összehasonlítani. wocsok fórumtársnak ha ideje, kedve és energiája is lesz rá, esetleg segíthetne rendbe rakni a dolgokat. :) :R

(#2707) eustock


eustock
tag

Kedves Fórumozók!

A Xiaomi, mint más gyártók is, több beszállítóval dolgoznak együtt, így minden esetben legalább két beszállítótól hozzák a készülékek kijelzőit, ahogy a Xiaomi Redmi 3 esetén is.
Ezen kijelzők a gyártó által bevizsgált, minőségellenőrzésen átesett, tesztelt kijelzők.
A gyártó minden esetben kiemelten figyel arra, hogy azonos minőségű alkatrész, jelen esetben kijelző kerüljön a készülékekbe.
A fentiek ismeretében tehát nem jelenthető ki, hogy xy panellel szerelt készülék problémás/hibás lenne, vagy azt garanciálisan cserélni kellene, és mi sem tudjuk az ilyen jellegű észrevételeket garanciális problémának tekinteni.

Természetesen az eustock webáruház vásárlóit megilleti a 14 napos elállási jog.

ui: mivel a készülékeket mi szoftvereztük fel, biztosra mondhatjuk hogy az összes készülék kijelzője rendben van, így azt javasoljuk hogy használjátok inkább a készüléket. :)

EU Stock

(#2708) Chaser válasza eustock (#2707) üzenetére


Chaser
titán

oké, ezt biztos note1 esetén elfelejtették megtenni...pár hónap múlva kiderül itt mi a helyzet
de igazán megtehetnétek két kijelzőt összehasonlítani, ahogy itt valaki írta hogy vett kettőt és más van bennük
se fényerő nem ugyanakkora, sárga meg túlszaturált lehet, felhősödés idővel derül majd ki
persze, a speceket hozzák, 720p ips, xM szín x cd fényerő
annyit tudnátok tenni, hogy boe kijelzőset kértek direkt ahonnan beszerzitek, ha tényleg van difi - felhősödés kérdése meg ugye derül ki -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2709) Maist válasza eustock (#2707) üzenetére


Maist
senior tag

Elkerülendő a készülék kijelzőjének gyártója miatti 14 napos elállási joggal való kismértékű kényelmetlenséget, lehetőség van/lesz arra, hogy a megjegyzés rovatban a rendelésnél esetlegesen lehessen kérni, hogy BOE paneles készüléket kérnék?

(#2710) Genesistibi válasza Maist (#2709) üzenetére


Genesistibi
tag

Jézusom! :Y A Samsungéknak is szólnál, hogy: HÉÉÉ TI!!! Nekem sony camerával szerelt telót adjatok, mert a samsungos nem jön be!?

Nem tudom az eustocknak milyen kapcsolata van a Xiaomival, de hogy pofán röhögnék őket, ha ilyen kérdéssel fordulnának hozzájuk, az tuti!

[ Szerkesztve ]

(#2711) gerii válasza Genesistibi (#2710) üzenetére


gerii
addikt

A hiba ott kezdődne hogy samsung ;]
Ha lehetne kérni BOE panelest én kihasználnám majd.

(#2712) Maist válasza Genesistibi (#2710) üzenetére


Maist
senior tag

Nem, nem szólnék a Samsungnak, mert nagy ívben *****k az említett telefonokra. De. Ha már a magyar nyelvű szoftver felrakása miatt felbontják a készüléket, lehet vannak ennyire rugalmasak, hogy megnézik ha kérem, hogy milyen kijelző van benne. Mennyi, 3-4 tapogatás a képernyőn? Te meg akkor menj el nyugodtan egy nagy műszaki áruházba, és vedd meg a sok kirakott tévé közül azt, amelyiknek a legrosszabb, legfakóbb a képe, lehetőleg jó drágán, mondjuk vegyél egy Samsungot. Eddig 3 Note 2-t rendeltem tőlük, egy törzsvásárlónak ennyi talán már járhat. :)

[ Szerkesztve ]

(#2713) calamites


calamites
őstag

Szeretnék Xiaomi fülest rendelni. Valaki tud megbízható helyet, és jó akciót? A piston 3 és a Hybrid jöhet szóba.

(#2714) Surda- válasza calamites (#2713) üzenetére


Surda-
őstag

Nem tudom hol a legolcsóbb,de Banggoodon biztos,hogy eredeti. [link]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#2715) Chaser válasza Genesistibi (#2710) üzenetére


Chaser
titán

sztem nem a xiaomitól szerzi be egyik hazai forgalmazó sem, ha nem tévedek nagyot oda van egy tisztességes beugró, hogy valakivel szóba álljanak, de passz...
és még egyszer: kijelzőről van szó, a telefon legfontosabb eleme
és mért vennél rossz kijelzőset ha van jó is?
/ha csak annyi igaz hogy kisebb a fényereje és szaturált a sárga már bőven rossz/

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2716) mike1334 válasza eustock (#2707) üzenetére


mike1334
veterán

Van valami hír a készletek pótlásáról, illetve az ár alakulásáról? (nem arra gondolok, hogy olcsóbb legyen, hanem, hogy ne legyen drágább :D )

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#2717) hevizms válasza Chaser (#2715) üzenetére


hevizms
addikt

Mondjuk mielőtt farkast kiáltunk és eltemetjük az EBBS kijelzőt,nem ártana egy összehasonlító teszt vagy valami,mert bizonyíték még egyelőre nincs rá hogy bármi probléma lenne vele.

(#2718) Chaser válasza hevizms (#2717) üzenetére


Chaser
titán

nem kiáltottam farkast:)
kinti beszámolók vannak
van itt valaki akinek van mindkettő
nem egyformának látja őket
lehet csak sokkot kapott:D de esélyesebb hogy nem
felhősödés pedig idővel szokott kiderülni

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2719) Maist válasza hevizms (#2717) üzenetére


Maist
senior tag

Szerintem amit itt már leírt a fórumtárs az sem hangzik túl jól: [link]

(#2720) hevizms válasza Chaser (#2718) üzenetére


hevizms
addikt

Ok

[ Szerkesztve ]

(#2721) Surda- válasza Maist (#2719) üzenetére


Surda-
őstag

Amíg rajta van a matt fólia,amin átlátni is alig lehet,addig könyörgöm ne kezdjetek el a kijelzőről rémhíreket terjeszteni.
Ne vicceljetek már :D

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#2722) hevizms válasza Maist (#2719) üzenetére


hevizms
addikt

Most már tényleg kíváncsi lettem.Siófokról van még valakinek ilyen telója és a "jobb" kijelzős?Úgy összehasonlitanám.

(#2723) Maist válasza Surda- (#2721) üzenetére


Maist
senior tag

Senki sem terjeszt rémhíreket! Egy konkrét téma van ennek szentelve az en.miui.com-on is, linkeltem a topicot lentebb. Másik dolog, hogy az ott leírtak hatására én csak megkérdeztem, hogy a már sokszor emlegetett boltból rendelt telefonokkal mi a helyzet, mert én is majd vásárolni fogok szerintem, és pont nekem sem mindegy, hogy esetleg az EBBG kijelzője van benne, és mondjuk napsütésben csak kb. 80-90% fényerőt tud csak a BOE panelhez képest, akkor nyilván Te sem EBBG-t vennéd. Azt is leírtam, hogy nálunk meg egyszerre vásárolt Note 2-k esetében az én lcd-m BOE, a páromnak Tianma, -mi már természetesen levettük a fóliákat is-, és a BOE a Note 2-ben jól láthatóan gyengébb kijelző. Mindig van jobb, és mégjobb kijelző...

(#2724) motofi


motofi
aktív tag

Sziasztok! Van valakinek arany színűben? Hogy mutat? Már csak ilyen van az eustock-nál. Nem szeretnék nőies kinézetű telót vásárolni, ami felvan téve kép, ott kissé rózsaszín árnyalatú.
Egyébként a kijelző gyártóját, hol néztétek meg. Nekem Note 2 van és már kiváncsivá tettetek.

[ Szerkesztve ]

(#2725) eustock válasza mike1334 (#2716) üzenetére


eustock
tag

Igen, várhatóan 2 hét múlva érkezik be a friss szállítmány.
Viszont fekete-szürke példányok nem érkeznek, jelentős áremelés volt, így inkább nem kértünk belőle (bruttó 55.000Ft-ra változott volna az ár)
Ami érkezik: fehér/ezüst, arany/fashion, arany/classic (itt az árak változatlanok)

Remélhetőleg a rákövetkező szállítmánynál már normalizálódnak az árak, és ismét jöhet a fekete/szürke is.

A kijelzővel kapcsolatosan: össze fogjuk hasonlítani a két kijelzőt, képek, videó teszt, de:

Nincs két azonos kijelző, még azonos gyártó esetén sem, így az ilyen jellegű összehasonlítások (főként ahol eltérő a gyártó is) nem sokat érnek, és a vége valószínűleg az lesz, hogy egyik kijelző ebben, a másik abban jobb, de közel azonosak lesznek.
Sajnos arra nem lesz lehetőség, hogy kiválogassuk az xy paneles típusokat, így erre senki ne számítson.

EU Stock

[ Szerkesztve ]

(#2726) Maist válasza motofi (#2724) üzenetére


Maist
senior tag

Ezen filozofálok én is, mire lassan eldönteném, hogy kell, addigra arany van már csak készleten (én is Note 2-ről váltanék főleg akkuidő, és kevésbé a méret miatt), és nem nagyon vagyok az arany szín híve. Ebből mostanában nem lesz Rm3, vagy megveszem, és tovább adom, miután leteszteltem, hogy válik be a Note 2 után, és veszek feketét, ha lesz majd készlet. Note 2-n is *#*#6484#*#*, első menüpont, görgetsz lefelé, LCM sorból amelyik fekete, és "true" a vége a szövegnek, az a kijelződ van.

(#2727) kaszaf válasza eustock (#2725) üzenetére


kaszaf
aktív tag

Sziasztok!

Én ma reggel rendeltem szürke/feketét akkor még úgy írta van raktáron.
Van rá esély hogy nem kell heteket várnom?

(#2728) gerii válasza eustock (#2725) üzenetére


gerii
addikt

Veletech-en lesztek esetleg?

(#2729) Chaser válasza Maist (#2723) üzenetére


Chaser
titán

erről van szó, ezért már régebben is köpködtek a xiaomira és jogosan, 20-30k-s telónál oké, ezeknél nem

eustock
sztem tisztában vagy vele hogy ez így ebben a formában nem igaz - nem csak telefon panelnél, semmilyen panelnél, legyen az notebookban/tabletben/monitorban -
nem véletlenül találták ki a prémium panel kategóriát és nem véletlen van alatta is
ha már romot tesztek rá fél perc megnézni, sokaknak számít
akiknek nem azok meg kaphatják a másik panelt...
de a ti dolgotok

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2730) janakbacsi


janakbacsi
őstag

ezt hogyan lehetne kikapcsolni, eléggé idegesít hogy mindig megkérdezi.
megtaláltam.

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#2731) motofi válasza Maist (#2726) üzenetére


motofi
aktív tag

Köszönöm! Amit leírtál az alapján nekem: LCM aou. De szép a kijelző.
Én is pont az üzemidő és a méret miatt váltanék a Redmi 3-ra.

(#2732) eustock válasza kaszaf (#2727) üzenetére


eustock
tag

A webáruház az aktuális készletet mutatja, tehát ha a rendelés sikeres volt, úgy a készüléket tudjuk is küldeni természetesen.

(#2728) gerii

Igen, kint leszünk. :)

(#2729) Chaser

Nincs két egyforma panel, de két egyforma készülék sem, ez igaz egy prémium kategóriás A brand gyártó termékre, és igaz a Xiaomira is, természetesen nem vitaindítónak szántuk a hozzászólást.

[ Szerkesztve ]

(#2733) fireman123 válasza eustock (#2725) üzenetére


fireman123
őstag

eeeegen, azt hiszem hamarosan alább hagy a nagy hozsannázás, és a végén kiderül. hogy nem is olyan "tökéletes" ez a teló sem (persze tudom, hogy tökéletes nincs, főleg ennyiért), csak egy a sok közül (nyilván a versenytársaktól jobb paraméterekkel és árral, ezért is került ennyire a figyelem középpontjába), .....főleg ha kiderül, hogy az egyik panel tényleg gyengébb mint a másik ....így venni viszont lutri :(
Én most pihentetem a vásárlást (persze most éppen nincs is fekete .....de ha csak drágábban lesz később is esetleg (meg lutri kijelzővel), már nem biztos, hogy kell ez nekem :(((

(#2734) Titmouse09 válasza eustock (#2732) üzenetére


Titmouse09
aktív tag

Sziasztok. Legyetek szívesek módosítani a specifikációt, mert a teló nem hogy nem ac wifi képes, de úgy tűnik
nem is dualband.

Egyébként nekem fekete és BOE, megkönnyebbülés :D

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#2735) gabe_


gabe_
őstag

Az eustockon kívül honnan érdemes rendelni most feketét vagy fehéret?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#2736) Maist válasza fireman123 (#2733) üzenetére


Maist
senior tag

Már épp be is akartam írni, találó a topic címe:
"Lehullott a lepel a Redmi 3-ról"
Úgy néz ki, lehullott. :))
Amúgy ettől még tényleg jó a "vas", de ha nem lehet majd kérni BOE paneles készüléket, akkor szerintem nem veszek, mert nem szívesen küldeném vissza a telefont kifizetve ennek költségét, aztán meg várni a pénzem visszautalására akár 30 napig.
El leszek még a Note 2-vel egy ideig, rendeltem is most két külső akkut külső töltővel, így a 3 akkuból már 9180 mAh-val tudok hamarosan gazdálkodni. 3 akkuval már csak lesz annyi kijelzőidőm, mint a Rm3-al lenne. :K

[ Szerkesztve ]

(#2737) Chaser válasza eustock (#2732) üzenetére


Chaser
titán

én se vitázom, kismillió notebook és desktop panelt láttam
prémium az prémium
ha már fólián keresztül is van különbség az kicsit gáz - gondolom láttad más személyes tapasztalatát note1 és note 2 terén -
az hogy egy gyengébb hozza a hivatalos speceket papíron oké - az nincs benne specekben hogy túlszaturálja a sárgát, vagy kisebb a fényereje mint a másiknak, felhősödés meg pláne -
ez természetesen nem a ti hibátok, xiaomi egy pöts, viszont én és sokan tudjuk mit szeretnénk bámulni és mit nem, nektek meg fél perc megnézni..
aki meg nem ph-s annak mindegy
mindenki jól jár
:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2738) janakbacsi


janakbacsi
őstag

ha a telefon kagyló ikonra bökve akarok hívást kezdeményezni, akkor nem megy. permission denied hibaüzenet fogad. mi a baja?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#2739) trebrona válasza janakbacsi (#2738) üzenetére


trebrona
nagyúr

A Nova launcher. ;]

#2730

Ha megvonod a Nova-tól az engedélyt, akkor szerinted hogy?

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2740) Departed


Departed
őstag

Láma kérdés jön: FB alkalmazást feltettem, hogy tudom a contactokat a telóra húzni? Csak gmaileseket szedte le automatikusan. Köszi!

(#2741) fireman123 válasza Maist (#2736) üzenetére


fireman123
őstag

:DD jaja, ...persze csak kínomban "ugrálok".
Igaza van /Chaser/-nek: "...viszont én és sokan tudjuk mit szeretnénk bámulni és mit nem, nektek meg fél perc megnézni.." ...tartok tőle, hogy sok potenciális vevőt el fog veszíteni az eustock, ....de hát mindenki maga dönt és viseli annak előnyét/kárát, ...mi vevők is, és az eustock is....

(#2742) Potrien


Potrien
senior tag

Még egy telefonról sem tudunk aminek tönkrement a kijelzője.
Nem láttunk tesztet a két kijelző között.
Hogyan lehet kijelenteni egy gyártóról, hogy szar kijelzőt gyárt?
Elhiszem, hogy vannak szar szériák, de lehet,hogy ennél a tipusnál pont forditva van--a boa lesz szar.
Amíg nincsenek meghibásodások, és nincsen pártatlan teszt a kijelzőkről, addig egy kicsit tullihegve érzem ezt a kijelző ügyet.
Aki meg azt mondja ezért nem vesz---az ne is vegyen :U

megérdemli.

Én csak ismételni tudom magamat, nagyon szeretem a telefonomat, szép a kijelzője, jó az akkuja.
Meg vagyok vele elégedve.

(#2743) calamites válasza Potrien (#2742) üzenetére


calamites
őstag

Most kísérletképpen feltoltam teljes fényerőre ezt és a redmi 2 prot. A kettesnek sokkal kékesebb a színe fehér képernyőnél, viszont szemre a hármasnak nagyobbnak tűnik a fényereje, mivel alapból is sárgásabb.

(#2744) TomMusic


TomMusic
őstag

Sziasztok!
Adott egy Redmi3, melyen egy kínai mókolt (etotalk.com) ROM van. És ezt kéne lecserélni/frissíteni, mert nem működik pl. a GPS, meg egyéb hibái vannak, és nincs semmilyen menüpont a frissítésre (meg gondolom ezt nem is lehet a hivatalos MIUI verzióra frissíteni).
A csatolt képen láthatók az infók.
Hozzátok fordulnék segítségért, hogy hogyan tudok rávarázsolni olyan ROM-ot, amit utána "rendesen" lehet frissítgetni, mint pl. a Redmi2-nél.
Előre is köszönöm!

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#2745) wocsok


wocsok
tag

Na csináltam 2 képet:


Ki lehet találni melyik melyik, de annyira azért talán nem vészes, majd temperált üveggel leszek kíváncsi, mert ez a matt fólia csalóka kicsit....
szerk: Mindkettő természetesen max. fényerőn készült!

[ Szerkesztve ]

(#2746) Potrien válasza wocsok (#2745) üzenetére


Potrien
senior tag

Könnyen lehet,hogy a fólia a ludas a dologban!

(#2747) calamites válasza wocsok (#2745) üzenetére


calamites
őstag

A véleményem szerint a felső képen a bal oldali jobb, az alsón szemből pedig a jobboldali. Biztos rossz a szemem.

(#2748) wocsok válasza calamites (#2747) üzenetére


wocsok
tag

Igen betekintési szög szempontjából az ebbg mintha tényleg jobb lenne.

(#2749) borsodika válasza TomMusic (#2744) üzenetére


borsodika
őstag

Innen töltsd le a telefonhoz való stabil romot és Mi Flashel tudod feltelepíteni rá, 64 bites Windows kell hozzá. Ez a rom nem tartalmazza a magyar nyelvet, és a google play-t is manuálisan kell feltelepíteni viszont ota-n tud frissülni.

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#2750) menledge


menledge
senior tag

Unlockig el jut valaki? Én két accountról is próbálva elakadok az első smsnél.

100% a security check, sim aktiválva, angol nyelven van a teló.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.