Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

Így tömbösítve próbálok mindenkinek válaszolni.

- UnA kolléga jelezte, hogy nem kicsit elírtam a címet is, ezt már javítottam! (Nagyon balfék vagyok)
- Személyes bejegyzést sajnos nem lehet oldalakra tördelni, pedig jómagam is jobban szeretem, sokkal átláthatóbb.
- Nem szeretem a túl bő lé szöveget, a lényeg megvan.
- Igen a bolti ára 205000 körül van, de itt a kollégától full vadonatújan vettem meg 132500 ért és még a dobozon a cimke sem volt elvágva sem.
- Egyébként igen a vírus nagyon felverte az árakat sajnos egyébként 150 lenne érte a reális.
- A 8GB ram hát igen átlagban most mindenre elég. Mivel nincs dedikált videókártya meg amúgy sem nagyon játszok, valamiért hamar megunok minden gamét.
- Köszönöm a dicséretet :R , szerintem még jobb cikket is írhatnék.

Azért nem írok mostanában fullos címlapos írásokat, mert a legutóbbi esetekben egy hónap alatt sem jelent meg és utána is csak akkor, amikor már az adminok valagát rugdostam, hogy MIVANMÁÁÁÁ... Persze ők mindig kedvesek és rendesek voltak, de nekem meg van türelmem, ami inkább csak volt.

A másik dogol, hogy biza az IPS panel sokat nyom a latba... Inkább legyen gyengébb de jobb képernyő, most ez a filozófiám. Mert amíg nem volt IPS képernyős gépem, hát ez van, így voltam vele. De akkora a különbség hogy még most sem szoktam meg.

Und nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat!

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.