Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) Zé. válasza Polarstar (#30) üzenetére


Zé.
tag

Elnézést, ha egy kicsit sarkosan fogalmaztam, de nekem homlokegyenest más a véle-ményem az E-rollerek, és az E-városi City-car jelenlegi, és a várható jövőjével kapcsolatban.
Abszolút optimista vagyok, engem úton - útfélen megállítanak, hol vette fiatalember,
de cuki, még életembe ilyet nem láttam, stb. Sőt, a piacon a középkorú hölgyek sorba
beájulnak, mikor meglátják a rászerelt bevásárló kosárkámat... Nekem az a rendeltetés
szerű közlekedés, hogy az előbbi példánál maradva, -- odatolom a görögdinnyés mellé a
rollerem, és egyből a kosárba megy az áru. Nem kell cipekedni semmit, ill. mások több
száz métereket a kocsiig. Mert itt Eger belvárosában is is akad azért egy-két szűk út...
Télen pedig háztól házig megyek a helyi busszal.Teljesen más élmény, mint a robogó.
Erre is egy példa: A közeli idős, öregúr robogóval közlekedett. De a nagy meleg, és a kora
miatt a kanyarban mindig bénázott, a fél busz rajta derült... El is adta, s nemsokára még
a kerékpárt is tolta ebben a nagy melegben. Én úgy gondolom, hogy nyugdíjas koromban
meg főleg szuper lesz! Persze csak a belvároson belül, de ott mindenhol. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.