Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) bkercso


bkercso
nagyúr

Kb. mindenhol áll a sz@r így vagy úgy szerintem. Sok rosszkedvű kolléga és fejét kapkodó, félinformációkból időnyomás alatt döntő menedzser... Ha találsz is egy nyugodt szigetet, tökéletes hely akkor sincs; talán a bérezés vagy a távolság nem lesz ideális.

Előre nehéz megmondani, mi lesz az új helyen. Nagy-e a fluktuáció, mennyire kaotikusan van menedzselve a feladatok (feladatkörök) kiosztása stb. Cégen belül is nagy különbségek lehetnek a részlegek közt.
Ha kaotikus helyzetbe hoztak az interjún, akkor arra lehet számítani.

Ha a mostani helyeden nem rándul görcsbe a gyomrod, azt szerintem értékeld. Ha van mellette időd, keress egy kis kiegészítést és építs kompetenciát, hogy a legközelebbi helyeden már azt mondhasd, hogy pl. én ezzel és ezzel foglalkoztam huzamosabban, itt is erre felé mennék. Akkor talán nem a ganét kell majd söpörnöd mások után.

Azt is érdemes fejben tartani, hogy megbízható, szorgalmas, munkájára igényes egyetemistát/végzőst is nehéz találni.

Ha váltasz, nevezd meg a bért mint okot és, hogy jól érezted magad, hátha visszahívnak pár hét után, megajálva, amit most kértél, de nem kaptál meg. Nem ritka eset ez sem.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.