Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Impozáns! Nemsokára, csak lesz valami hír már a Valve háza tájáról, ami nem a Steambox-ról szól. Egy Portal-nak jobban örülnék mint L4D-nek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) xKacsax


xKacsax
aktív tag

Érdekes képek, hát dobhatnák már ki az SE 2.0-t, nem csak mert bőven hozzásegítene szerintem a következő Valve szinthez (értsd: portal, lfd, hl, talán még egy cs / tf nagygenerál is beleférne) de a modder közösséget is megdobná.

Verba volant, scripta manent.

(#3) AxBattler


AxBattler
félisten

Hmm... talán mégsem adom el a vga-mat... :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#4) Angel1981


Angel1981
veterán

Remélem, ez csak valami pre-pre-pre alfa, mert egyáltalán nem estem hanyatt - pláne, ha figyelembe vesszük, hogy a Valve milyen tempóban képes fejleszteni!
Ha ezzel akarnak mondjuk 2017-ben kijönni, háááát....

(#5) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Half-Life 3-hoz ugye? :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Elég durva engine lesz :D
Várjuk a HL3-mat :P
Vagy bármit ezzel a motorral :D

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#7) mcloud76 válasza Angel1981 (#4) üzenetére


mcloud76
tag

Edes istenem megjott az legelso fi&abajnok. :U

Szerintem kifejezetten jol kezeli a fenyeket.
Jol nez ki a shot.

(#8) Sub-ZeRo válasza Angel1981 (#4) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Lassan fejleszt, de jó motort tud alkotni, amire várnunk. Lásd ea, meg hasonlók, hogy gyorsan megvannak az enginnel, meg a játékkal, de optimalizáció meg ilyenek az ablakban.

Én is egy portal 3-at várok. :K Vagy hl2 ep3-at. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9) Bingisz válasza Sub-ZeRo (#8) üzenetére


Bingisz
addikt

Left 4 dead 2 HD patchet a népnek!

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#10) Plazmacucci válasza Bingisz (#9) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Inkább egy értelmes játékot a népnek. L4D-ből már pont elég. ;)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#11) Sub-ZeRo válasza Bingisz (#9) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Enegem nem érint, egyszer elég volt vévig tolni. Inkább a hl-t, portalt kellene nyomni. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#12) FrozeN`


FrozeN`
tag

"mégpedig a Plantation Level nevű pályáról" - háááááát.... ezt sikerült eléggé félrefordítani. :U

Egyébként várós, jól néz ki, bár nekem a Source motor simán megfelelne még ma is, hiába 10 éves...

(#13) Spancho


Spancho
őstag

Elég jól néz ki.
Mondjuk kb a Cryengine is ilyesmi képeken.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#14) bitblueduck válasza mcloud76 (#7) üzenetére


bitblueduck
senior tag

Ezek a 500x300-as fényképek alapján aztán nagyon sokminden kiderül... :DDD

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#15) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Szép szép de ha ez is csak egy mozdulatlan (élettelen) környezet lesz mint az első akkor semmi extra...

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#16) Dagidög válasza Angel1981 (#4) üzenetére


Dagidög
senior tag

Hasonlóan gondolom, először azt hittem, hogy concept artot nézek. :U
Legyünk optimisták és tételezzük fel, hogy rossz volt az alap, a motor új játékok alatt és mozgás közben már jobban fog kinézni.

(#17) Dilikutya válasza Angel1981 (#4) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez csak kép (ráadásul ki sem lehet nagyítani a screenshotot), meg a textúrákon is sok múlik.
Nem lenne baj, ha frissítenék vele a jelenlegi Source motoros játékokat is. Ahogy az első Half-Life is megkapta az új motort - bár új textúrák nélkül ott sem tettek csodát. Azért azt is meg kéne már néznem, hogy sikerült, ott a komplett HL a Steam fiókomon, és a HL: Source még nem volt kipróbálva.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#18) alevan


alevan
őstag

Az MS office-t német használja, és .ppt ben lett elmentve .pptx helyett....... ez biztos, hogy eredeti :D

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#19) hommeros


hommeros
őstag

Jön PS4-re? ;]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#20) fugu


fugu
tag

Milyen furcsa, hogy nem a kivetített képet fotózta le valaki, hanem a vetitő csinált screenshotokat és szivárogtatta ki az általa készített "valve confidential" ( ez kurvajó :DDD ez olyasmi mint a valve soon? ) anyagot.... :U
Ennek is kb annyi valóságtartalma és hírértéke van mint a titanfall pc beta-nak.... :U

(#21) .LnB válasza hommeros (#19) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagy összegben mernék fogadni rá, hogy jön.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22) @rglaaf válasza fugu (#20) üzenetére


@rglaaf
veterán

pedig feb 14.-re be van jelentve a titanfall beta

PSN:BiZzare_0 ️

(#23) oriic válasza @rglaaf (#22) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az egyelőre Xbox 360 és ONE only.

AMúgy meg Source Engine 2.0? Half Life 3 confirmed. :DDD

(#20) fugu

Eskü neked üldözési mániád van. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#24) oriic válasza oriic (#23) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

szerk:

Friss hír, jön a PC-s Titanfall beta is. Nesze nektek kétkedők. :DDD

Live-Die-Respawn

(#25) nanorambo válasza oriic (#23) üzenetére


nanorambo
őstag

Titanfall PC béta

Szerk.: Nah látom elkéstem. :D

[ Szerkesztve ]

(#26) xtremez


xtremez
aktív tag

Nézzük csak. 2.0 ez három karakter azaz 3. Half life 3 megerősítve!!44 :DDD

(#27) .LnB válasza xtremez (#26) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Amúgy minden oké? :U ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28) xtremez válasza .LnB (#27) üzenetére


xtremez
aktív tag

Igen minden rendben. Valve pletykáról van szó, ezzel szerintem mindent elmondtam.

(#29) fugu válasza nanorambo (#25) üzenetére


fugu
tag

A buzi -adblock ellenére...- felugró hirdetésből már azt hittem hirtelen, hogy jön új darksiders... Na az sokkal jobban érdekelt volna.
btw a gamestar még létezik újság formában? És valaki még veszi is különben nem nyomtatnák... Durva...

(#30) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én most tolom a Portal 2őt, ami szintén Source, és azt kell mondjam, nem csúnya a játék. Sőt. Főleg mikor a legalsó szintről kell felfele evickélni, és a méretek miatt elképesztő a dolog. Ahhoz képest persze, hogy milyen öregecske az az engine. Ennek fényében várós :K

All→M8

(#31) .LnB válasza callmeakos (#30) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyáltalán nem a grafika tesz jóvá egy játékot. Én tavaly vittem végig az összes MGS részt egymás után. És az vallom, hogy a legjobb játék (sorozat) amivel valaha játszottam. De nagy kedvenceim között van a Portal is. Crysis és társai arra nem érdemesek, hogy végigszenvedjem őket.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Hát kíváncsi leszek hogy ez a Source Engine 2.0 mire lesz képes. :U

Ne várjatok semmi olyan játékot amiben "3-as" szám szerepel hiszen irtóznak tőlük :DDD

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#33) callmeakos válasza .LnB (#31) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én ebben a tekintetben nem vagyok válogatós. Amihez megjön a kedvem, ahhoz nekikezdek (csak bírja el a vasam :D ). És sajnos még mindig az a tendencia, hogy kiemelkedően jó grafikával szerelt tökéleteshez közeli játék még nem nagyon készült. Sajnos. De a Portal 2 sem azért szép, mert a grafika Crysis gyalázó, hanem mert hibátlan a pályatervezés. Ez is sokat számít, nem csak az, hogy az adott játékban csutkára felhúzott élsimítással lássad a recéket stb... Persze ez is számít, csak általában a készítők nem nagyon találják az egyensúlyt.

All→M8

(#34) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#35) .LnB válasza callmeakos (#33) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Portal tele van hibákkal, nézz egy speedrun-t youtube-on. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#36) Lacccca87


Lacccca87
őstag

Én nem várnék HL3/Portal3/L4D3/TF3 -at. Azok majd cska a SE 3.0 -val jelennek meg ;]

Képekt belinkelné valaki ide direktbe, sajnos melóhelyen a gamepod oldalt nem lehet megnyitni.

(#37) btchr válasza AxBattler (#3) üzenetére


btchr
csendes tag

Lehet nem is lesz elég. :Y Bár csak jó lesz

(#38) haddent


haddent
addikt

Van egy olyan érzésem, hogy innentől minden játékuk SteamOS exkluzív lesz. Nem baj, ez várható.. Minden ilyen "konzolnak" vannak exkluzívai, de azért szomorú... Én szívesen játszanék HL3 -mal Windowson vagy akár PS -en is.

(#39) .LnB válasza haddent (#38) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem lesz egy sem, ezt lenyilatkozták már.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#40) Dilikutya válasza haddent (#38) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tekintettel arra, hogy jelen pillanatban a PC-s játékosok... ööö 100%-a Windows-on játszik, elsőre ez kicsit értelmetlen (és persze légből kapott) elképzelésnek tűnik. A Valve aligha gondolja komolyan, hogy a Windows tábort megtérítheti, aki megtéríthető, az ma is konzolon játszik. Inkább a konzolosokat próbálhatja visszacsábítani PC-re. Egy ilyen, vélhetően szűk platform miatt a PC, PS, Xbox kiszorítása anyagilag sem értelmes. Ne hasonlítsuk egy PS3 exkluzívhoz. A jelenlegi konzolok 15-20 éves háttérrel rendelkeznek, és azért lehetett sikerük anno, mert valóban csak betette a user a lemezt, és ment. Szemben pl. egy PC játékkal, ahol még 95-96 környékén is szükség volt külön install/setup.exe segített a hangkártyát beállítani. Ma már next-next-finish PC-n is, a Steam, Origin ezen még könnyít is, de a konzolok sok éves sikertörténetét ez már nem teszi semmissé. Ezzel szemben a SteamOS Linux alapú, új, és Linuxra alig van játék. Ez nem fog változni még jó ideig érdemben.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#41) Berti1992


Berti1992
csendes tag

Szép, szép, alakulgat ez. Kifejezetten tetszetős szerintem. :)

(#42) sagem válasza haddent (#38) üzenetére


sagem
addikt

Hülyeség lenne, mert a "konzol" sem az övéké, gyk. az nem is konzol, csak egy névvel ellátott PC..:)

S mivel kb. 100 féle variációja létezik, ha felteszem a gépre a SteamOS-t, akkor én is joggal hívhatom a masinámat gőzgépnek:)

Az egész gőzgépesdi csak a aStore/Kliens terjesztéséről szól. A gőzgép kiváló marketing, ha belegondolsz mennyibe került mindez a Valvenak? Semmibe, hiszen a prototípusokon kívül ők nem is fognak sorozatgyártással foglalkozni, ha egy cég akarja használni a nevet, használja. Még a megtervezés sem került pénzbe, mert nincs fix vagy ajánlott hw. A SteamOS ugyanez pepitába, egy Linux, átmatricázva = nulla költség, jó marketing..s a kliens csak terjed és terjed:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#43) Dilikutya válasza sagem (#42) üzenetére


Dilikutya
félisten

Este fel is pattintom virtuális gépre. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#44) CocooN-z válasza Lacccca87 (#36) üzenetére


CocooN-z
őstag

egy, két,

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#45) haddent válasza Dilikutya (#40) üzenetére


haddent
addikt

Ha nem tudják a Windows-PC játékosokat megtéríteni (meg sem akarják próbálni) akkor szerintem elég felesleges az egész próbálkozás. A konzoloknál ez is sokkal drágább és ugyan vélhetően stabilabb és talán kicsit kevésbé problémamentes lesz, mint a Win, közelébe nem érhet egy konzolnak ilyen szempontból. (Még ma sem, még linuxon sem)

Szerintem hosszútávon a Windows játékpiaci részesedésének csökkentése is céljuk, de majd kiderül idővel.

(#46) Lacccca87 válasza CocooN-z (#44) üzenetére


Lacccca87
őstag

kösz de úgy gondoltam hogy driekt a forrásból lenne link mert ezt se tudom megnyitni :)

Azért köszönöm a fáradságot, mostmár lassan indulás haza majd ott megnézem :DDD

(#47) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Itt van egy régebbi kép is ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#48) Dilikutya válasza Dr. Romano (#47) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hú bazze, micsoda shaderek... Bár a levelek textúráján még dolgozhattak volna. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#49) mrterminator


mrterminator
aktív tag

(#50) .LnB válasza mrterminator (#49) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy régi verziót kipróbáltam már egyszer, lehet megnézem magamnak a 2013-as verziót. Lehet válogatni a karakter skinek között még mindig?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.