Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#538) dezz válasza gyovcsi (#197) üzenetére


dezz
nagyúr

Nos, még Hirosimára sem reagáltak... (Állítólag...) Mondjuk nem értem, miért nem hagytak rá több időt...?

(#198) Cifu: Csak tudod, az óvodában még nem gondolják végig a gyerekek, hogy ha ők összetörik a másik játékát, akkor legközelebb talán az ő játékukat fogja más összetörni...

Az emberi világ tele van felesleges erőszakkal.

(#199) t72killer: Ott már nem a meccs a lényeg, hanem a hecc... És ezt tudják a labdarúgószövetségek is. A mai világban egy egyszerű meccs már kevés ahhoz, hogy kellő számú néző legyen a lelátókon... (A hétköznapokban, nem a bajnokságokra gondolok.) Minél jobban egymásra vannak uszítva, annál "jobb"...

Szerintem az a baj, hogy nincs semmi értelmes jövőkép... Sőt, sötétnek látszik a jövő...

(#200) Ivanovich: Mert a felsőbb osztályokból szemlélve máris teljesen érthetővé és értelmessé válik a sanyargatott emberek tömegei megfeszített munkájának számítógépeken nyilvántartott számmá konvertálása (bankszámla)... Olyan összegek halmozása, amit már befektetni sem tudnak sehova és 10 generáció alatt sem tudják elkölteni... (Főleg, ha pl. a 5. generáció után nem lesz emberi élet a Földön.)

Csak rend legyen, mi? Nehogy a túl sok szabadidejükben valami butaság jusson az eszükbe...?

ps. basszus, újranyitottam a topikot és nem vettem észre, hogy az első lapra tett. :B

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.