Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) beldeczki


beldeczki
aktív tag

Nagyon szép hely. Várom már a folytatást! Neked pedig jó munkát kívánok! :)

(#2) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Jó munkát, jó pihenést :)

Én igazándiból sem Shanghai-ért, és ám blokk az egész Ázsiai kontinensért nem vagyok túlságosan oda és vissza. Megmagyarázatlan bennem ez az ellenszenv, én inkább a klasszikus New York fan vagyok. Pedig szerintem Shanghai van akkora metropolisz mint a nagy alma :)

All→M8

(#3) banhammer


banhammer
veterán

Nő létedre egy ilyen kis bőrönddel utazol?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Gyönyörű hely. :K Jó munkát.

[ Szerkesztve ]

(#5) atollox válasza beldeczki (#1) üzenetére


atollox
csendes tag

& Recon666

Ez nektek gyönyörű hely?

Pár park mutatóba a látvány kedvéért, közben egy betondzsungel futószalagon készült robotokkal.

Gusztustalan, visszataszító környezet.

A föld egyik szégyenfoltja.

(#6) Recon666 válasza atollox (#5) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Mindenkinek más az ízlése. Nekem tetszenek az ilyen helyek. Persze egy homokos tengerpartot is el tudnék viselni. :DDD

UI: Vidéken lakom, ezért 0-24-ben zöldet helyeket látok. :D

[ Szerkesztve ]

(#8) lapa


lapa
veterán

a helyes kis propelleres gépről csak egy mellékszál: az egykori malév nemrég pont egy ilyet festetett át autentik elsőbalhés színre. még utazni is volt szerencsém vele. mivel előtte olvastam róla én örültem és nem a víz vert a retro kinézet kapcsán, mint a többieket. rip.

(#9) fene_vad


fene_vad
senior tag

huuu, ha lesz 3 free napod, ki ne hagyd Suzhou-t es Hangzhou-t!
Egyik nap egyik, masik nap masik, es meg marad 1 nap Shanghai-ra is.
En egy honapja jottem haza, de betegseg miatt sajnos a fent emlitett varosok kimaradtak, nem is bocsatom meg magamnak...

(#11) Turion


Turion
csendes tag

Csak nekem szúr szemet a hihetetlen mennyiségű szmog? Amúgy tipikus metropolisz. Én inkább ázsiai beállítottságú vagyok, jobban tetszik a távolkelet, mint mondjuk amerika. Viszont itt nem élnék szívesen. Inkább vidék. A tiszta levegő sokat számít hosszú távon.

Egyébként várom a folytatást!

~ Önjelölt hobbifotós ~

(#15) Oliverda válasza banhammer (#3) üzenetére


Oliverda
félisten

A másik már biztos nem fért be a liftbe. :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#16) Recon666 válasza Oliverda (#15) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

:DDD

(#17) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Köszönjük ezt is... :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#18) dangerzone


dangerzone
addikt

Legközelebb szólj időben, mennék én is! :D

(#19) mave13


mave13
őstag

Jó írás, öröm volt olvasni. Jó munkát, meg pihenést.

Amikor Japánba utaztam még novemberben pofavizitre elrepültünk Peking felett/mellett. Éjszaka szép látvány volt. Viszont, tiszta, csillagos égbolt, alattunk sem volt egy szál felhő se, de a város felett mintegy nagy esernyő úgy terpeszkedett a szmog/pára keveréke. Durva volt. Sehol máshol, csak a város felett. Nem élnék ott szívesen.

atollox: én is így voltam Tokióval. Kicsit még most is ez az érzésem. De, itt vannak parkok, meg szép helyek, csak két gond van velük. Nehéz őket megtalálni, és hiába zöld övezet, a város zaja, és látványa nagyon bejön ide is. Valahogy nem tudok nyugodtan sétálni egy itteni erdőcskében, hogy 50 méterre tőlem dübörög egy 2x4 sávos főút. Viszont, a helyiek ezt teljesen megszokták. Lehet, még erdőt sem láttak, olyan igazit. Engem már nem elégít ki.

Icewolf || kósza ||

(#20) Bögre válasza Turion (#11) üzenetére


Bögre
aktív tag

Nem csak neked. En ket hete jottem haza Pekingbol, es iszonyatos ez a szmog. Egyszeruen nem latni kek eget, csak a szurke trutyit. :( Hihetetlen mennyisegu auto van forgalomban... Az biztos, hogy nem elnek ott. Sot, ahogy egyre tobb orszagot, varost latok, egyre szebbnek latom Budapestet. :)

eszterencs:
Tetszik ahogy irsz, maradok olvasni. :P

[ Szerkesztve ]

(#21) JanFe


JanFe
aktív tag

Koszi a beszamolot, varom a folytatast :)

"There is nothing permanent except change"

(#22) Jeanne d'Arc

De elmennék ide... Gondolom nem vagyok egyedül.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#23) tomatos


tomatos
aktív tag

Egy hét és 2 nap és indulunk mi is 11 napra, már nagyon várom :)

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#24) fene_vad válasza tomatos (#23) üzenetére


fene_vad
senior tag

akkor neked is mondom: Suzhou-t, Hangzhou-t ne kihagyni!:)

(#25) tomatos válasza fene_vad (#24) üzenetére


tomatos
aktív tag

Ok, köszi, időbe szerintem belefér úgyhogy nem hagyjuk ki :)

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#26) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

A világ legjobb munkája a tied.. :K

(#27) keIdor


keIdor
titán

Én is inkább Európa, Amerika beállítottságú vagyok, de azért Ázsiát is megnézném.
A távolban az mind szmog? Mert párának látszik, de...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#28) Jhonny06 válasza atollox (#5) üzenetére


Jhonny06
veterán

Hát igen, ezt én se nevezném kifejezetten gyönyörűnek, bár én a nagyvárosokat részesítem előnyben a vidéki tájjal szemben, így azért tetszetős a dolog.

(#29) zoo8800


zoo8800
veterán

A kültéri képeken látható szürkeség az szmog?

rip and tear, until it is done

(#30) eszterencs válasza zoo8800 (#29) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Nagyon ködös időben érkeztem, plusz eleve mindig magas a páratartalom. Viszont tuti, hoyg szmog is van. Azért tiszta időben (ma már az volt) nem burolózok felhőbe a táj, de a pár akkor is megmarad, messzire már szürkésen látni - aminek egy része megintcsak lehet szmog. :)

#15: :P :P

#24: Köszi a tippeket, meglátjuk, mi fog beleférni. Félek, hogy két kirándulás nem, mert még sanghajban sem voltam sehol és még egy csomó munkát is meg kell csinálnom... :O

[ Szerkesztve ]

(#31) eszterencs válasza eszterencs (#30) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Jaigen! Meg még az is van, hogy csomószor a busz ablakából fotóztam, hisz nem nagyon volt máskor alkalmam, és a busz üvege hol színezett, hol meg egy irányba szűrős, aztán nem mindig állítom hozzá a fényképezőt és kicsit csalnak a színárnyalatok.

(#32) Gergő_


Gergő_
őstag

a vacsora nem egy bizalomgerjesztő látvány. :D

(#33) aram01 válasza Gergő_ (#32) üzenetére


aram01
nagyúr

azért lehetnek kint jó kaják

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#34) Oldmobil


Oldmobil
aktív tag

Nem mindig ilyen szürke, de mondjuk van szmog. Amikor voltunk fent a sörnyitó alakú felhőkarcoló legfelső szintjén, lent tisztának nézett ki az idő, fentről viszont már nem annyira...
Nekem alapélmény volt, hogy kijön az ember a sokcsillagos hotelből, megy párszáz métert és az utcán sütik a kutyát, meg megy az igazi kínai élet. Szóval leginkább a hihetetlen kontrasztok és a nagyon nagy fejlődés volt mellbevágó, bár én csak négy napot voltam.
Vigyázz nagyon az utcákon, robogósok, motorosok, autósok nem foglalkoznak veled, ráadásul az elektromos robogókat nem is hallod, ha épp el akarnak ütni!
Én mondjuk ki voltam a sok herkentyűtől, a végére már nagyon vártam egy rendes kaját, telefonáltam is a feleségemnek, hogy pörköltöt kérek mire hazaérek :-)
Érezd jól magad!

(#35) Adam06


Adam06
csendes tag

Nagyon jó hely. Mindig is szerettem az Ázsiai kultúrát. Jó munkát és pihenést kívánok neked. Várom a folytatást. :R

Ha élnek értelmes lények más bolygókon, valószínűleg intelligensebbek, mint az emberek, ezért valószínű, hogy már meg is látogatták a Földet. De hol vannak erre a bizonyítékok? - Pszt! Tudja, itt magyaroknak hívjuk magunkat.

(#36) eszterencs válasza Adam06 (#35) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat és a tanácsokat, tippeket!

Nem ütnek el szerencsére, mert én Bp.-en is az a fajta közlekedő vagyok, aki ugrál a kocsik között (hogy utálom az ilyeneket, amikor vezetek :D), szóval hozzá vagyok szokva, hogy figyelek, ezért itt is jól megy! Amúgy nem ütnek el szerintem, úgy néztem, hogy addig dudálnak, kiabálnak egymással is, amíg odébb nem megy a másik. :) Az elektromos robogó már nekem is feltűnt, az durva! De mennyire egy okos dolog egyébként a városi közelekdéshez!

(#37) jones965


jones965
Modder

Minden elismerésem a páratlan munkaúthoz.
Jó munkát, és nem utolsó sorban kellemes kikapcsolódást.

(#38) djpety


djpety
tag

Jó kis helynek tűnik, egyszer én is megnézném :D Azért nem tudnék ott élni.

https://nyaripeter.hu/ | iPhone 14 Pro |  Watch Ultra | MBP 13" | LG 35WN75C-B | tv 4th gen | Shadow PC | NAS: KVM + XPenology

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.