Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VágniValó


VágniValó
addikt

Nem igazán értem, miért kell 2 különböző tartalmú demo, mert ha jól értem erről van szó. Más extra kontent reklámmal rakják majd tele? Ez már nem az első wtf a game körül, a legutóbbi két stream-elt gameplay is nálam fogcsikorgatós volt, annyira kínosnak találtam.

2 producer 45 percig egy hatalmas cserébe üres Mass Effect Andromeda terepen mászkált és repült, hogy Division féle repetitív random ellenségeket öljön a Destiny-ből lopott karakterekkel és harcrendszerrel.

Amúgy nem azért fikázom a játékot, vagy elégedetlenkedek, mert ez a vágyam, hanem pont hogy anno próbáltam bízni ebben az Anthem-ben.

Szerk: Ráadásul visszanéztem újra az ördögügyvédje IGN-es videót és szerintém még FPS problémái is vannak a játéknak. Úgy fut, mint nekem tavaly a New Colossus az i5 6200u+ GTX 950M (4GB) gépemen.

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#2) oriic válasza VágniValó (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem nem, a két demót úgy értettem, hogy két időpontban lesz elérhető a demó. Elsővel csak az előrendelők/Access tagok játszhatnak, a másodikkal pedig mindenki más. Sry ha félreérthető volt.

Live-Die-Respawn

(#3) VágniValó válasza oriic (#2) üzenetére


VágniValó
addikt

Sorry vagyok én is, de teljesen félreértettem az egész cikket. Mindegy is, a lent (vagy akinél fent) leírt aggodalmaimon nem változtat :(

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#4) Tyrel válasza VágniValó (#3) üzenetére


Tyrel
őstag

Ryzen 2600X / 1070 Ti párossal 2560x1440 / High beállítások mellett nem volt fps gondja a játéknak, csak rubber-banding volt néha, de a mostani alfa elsősorban erről is szólt... (szerver stressz teszt volt, az lett volna a fura ha nem köhög)
Nem gondolnám hogy problémák lesznek a teljesítménnyel.

A játék maga egyébként valóban egy Destiny klón, de elég jó a hangulata és ez elviszi a hátán. Aztán hogy content mennyi lesz benne az nagy kérdés, ez nem derült ki a zárt alpha alkalmával (nagyon nagyon limitálták) és szerintem a nyilvános(abb) demókon sem fognak többet mutatni...

Én bizakodó vagyok, ill. részemről mindenképp veszek egy OA Premier-t a megjelenéskor, aztán majd a content mennyisége és minősége szépen eldönti hány hónapig lesz ez az előfizetés megújítva... deee alapvetően szerintem jó alapokra építkeznek. Az egyszerűsége ellenére fun volt a harc, a világa szép, a lore is egész érdekes lett... a "production quality" is érezhetően magasabb mint az ME: Andromeda esetén volt, korai még temetni ezt.

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#5) VágniValó válasza Tyrel (#4) üzenetére


VágniValó
addikt

Azért azok a víz effektek nagyon siralmasak voltak gameplay közben. Az, hogy üvölt róla, hogy Destiny klón engem a legkevésbé sem zavar, az hogy hangulatot és kontentet egyelőre nem mutattak, már inkább.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#6) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Nekem a zárt alfa alapján nem volt rossz a játék, de szerintem ezt a multi vonalat nem kéne erőltetni. A bevezető hangulatos lett nagyon, de túlzottan ME:Andromeda és Division érzetem volt közben. A gépigényről meg annyit, hogy közepes AA mellett csuma maxon 2560x1080-ban átlag 36 fps-el ment, mozgalmasabb átvezetők alatt 17fps-re is volt, hogy lement, a max fps-em meg kb 55 volt.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.