Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) domos


domos
senior tag

Vicc. :W Szegény 5s is alig bírja ki délutánig.

[ Szerkesztve ]

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#2) Bilux


Bilux
veterán

Ha tényleg lesz nagytesó akkor már megfontolom az apple terméket is, de az ára lesz vagy fél misi :O ;]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#3) cs.zsolt

Ascend P6 6mm vastag és 2000 Mah-os aksi van benne. :C :C :C

http://vanenet.hu/

(#4) #56573440


#56573440
törölt tag

az igen. sokkal izgalmasabb, hogy kiszirvárgott az információ, vélhetően ilyen ellenállásokkal lesz szerelve. vagy nagyon hasonlóval.

;]

(#5) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Állítólag, ez a probléma. Várjuk meg azt a bejelentést. Addig ezek csak fikciók. ;)

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#6) dsr


dsr
senior tag

Nem valami nagy durranás a 4,7-es akksija...

(#7) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Akkor már miért nem 1900 és 3000? Nem tudom elképzelni mi alapján számolják.
Az viszont dicséretes, hogy az 5,5 colos alig nagyobb mint a 4,7-es. Már ha nem kamu a kép.

(#8) joey04


joey04
titán

A kisebb modellbe mehetett volna még nagyobb egy picivel

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) Mr President


Mr President
senior tag

Ha tényleg olyan kompakt lesz az nagyobb a kisebbhez képest mint ami a képen van, akkor számomra nagyon elgondolkodtató egy olyan beszerzése. De ez persze függ a végleges dizájntól is.
De szerintem kamu képek ha 5,5 colon megtudták csinálni a kompakt méretet akkor 4,7 miért nem?

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#10) #65675776 válasza cs.zsolt (#3) üzenetére


#65675776
törölt tag

2000MegaAmperórával még a fél környéket is elláthatnád pár hétig árammal.

(#11) BulletBill27 válasza Fr0z3n (#7) üzenetére


BulletBill27
aktív tag

Ahogy én látom, ugyanaz az előlap, csak elölről, meg hátulról lefotózva. :))

(#12) hpeti2 válasza BulletBill27 (#11) üzenetére


hpeti2
aktív tag

És tényleg. :D

Hirdetéseim --> http://tinyurl.com/mx5cpn3

(#13) Izzé


Izzé
őstag

Helykihasználás miatt szerintem lényegesen jobban néz ki az 5,5"-os változat, ráadásul az akksija így már előrelépés lenne az eddig kiadott iPhonokhoz képest. Ha igazak a képek és az adatok, akkor nem tudom ki fog 4,7-t venni.

(#14) RgS válasza Izzé (#13) üzenetére


RgS
tag

Gondolom azok akiknek "csak" negyed millió forintjuk lesz rá. Tökéletes választás a zsebkutyás plázacicáknak, ami komoly szegmenst jelent az almánál.
Viccet félretéve tényleg kíváncsi leszek az árszabásra.

(#15) Fr0z3n válasza BulletBill27 (#11) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Nem ugyan az a kettő, már a kijelző szélesség se stimmel, se a hossz. Csak el kell csúsztatni a vonalakat.

Izzé: A szifonosok nem szeretik a tepsit. Igaz, sokaknak már 4,7 is az. Bár ha kijön, biztos ez lesz a tökéletes méter és felbontás :DDD

(#16) Cyberpunk válasza Fr0z3n (#15) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A fanatikusoknak esetleg! Amikből minden márkánál van bőven. Már megint flame-t keltesz! :N

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#17) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Mit nem adnék azért ha valahogy le lehetne tiltani a hírportáloknál az aktuális következő iphone különböző lehetséges alkatrészeiről szóló híreket. Annyira irritál az emberi butaságnak ez a formája. Ez valami geek verziója a bulvárújságok paparazzi rovatának, csak élő emberek helyett csavarfejeket, kameramodulokat, vagy épp akkumulátorokat bámulnak az emberek úgy, mintha a jövőből küldték volna vissza, vagy az ufók hozták volna. :W :(((

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#18) Blyan


Blyan
félisten

Az árra leszek kíváncsi, vajon hogyan hozzák a szokásos árpoltikát két ennyire különböző felszereltségű miodell esetében.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#19) Macccy válasza BulletBill27 (#11) üzenetére


Macccy
senior tag

Igen én is ezen nevetek! :D Szóljunk már Legendd -nek, hogy az is ugyanaz az előlap csak lefordítva ... !

Fr0z3n: Troll papa, az pedig ugyanaz a "szifon" előlap kétszer, a vonalaid meg azért nem stimmelnek, mert a panel szélesebb, mint a káva szemből.

(#20) mrlujoak válasza Fr0z3n (#15) üzenetére


mrlujoak
veterán

...pedig én is annak vélem...

Elölről, hátulról

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#21) Freiherr válasza mrlujoak (#20) üzenetére


Freiherr
őstag

De szépen van felrakva az a fólia. :DDD
E mánn tényleg Ámerika,kérem szépen.

XXX

(#22) gerii válasza mrlujoak (#20) üzenetére


gerii
addikt

Örülök hogy nem nekem tűnt fel először, így kevesebbet kell írnom ;]

(#23) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Akkor rossz a szemem (ami amúgy igaz). Ez meg még nem trollkodás. 3,5-ről 4-re váltáskor is ezt mondták. Újabb méretváltás, most is mondhatják. Akkor trollkodok, amikor egy fan beesik és lehet kóstolgatni. :D Úgyis megkaptam, hogy minden szifon hírnél ezt csinálom, amikor koránt sem. Ezek után már csak azért is. Legyen igazuk ;)

(#24) Cyberpunk válasza Fr0z3n (#23) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem is lenne igazi szifon hír nélküled. ;] :P

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#25) h3lios


h3lios
addikt

4,7 mellé 2000 alatti aksi ? :DD
Szerintem a fél nap talán meg lesz, de azért nem árt hozzá egy power bank, mert ez 1 napot nem fog elmenni ekkora teleppel. :) Lehet ez bármilyen optimalizált, de a nagy kijelző nagy felbontás és kis aksi kombóból sok jó nem fog kisülni.

B-tag: H3lios#2825

(#26) ncc1701 válasza #56573440 (#4) üzenetére


ncc1701
veterán

Ezek smd kondenzátorok... :)

(#27) Horsee


Horsee
csendes tag

Eközben Japánban: http://youtu.be/BvOifz8WwHI

(#28) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Allitolag 1GB ram marad :o. Lehet tovabb marad az i5,mint terveztem. Bar kivarok,de 2giga ram lehet ellkellett volna mar,mar csak aksi kimeles szempontbol is.

(#29) hue2000


hue2000
tag

A nagyobbnak az akkumulátor kapacitása elég jó a kisebbé nem annyira

Az élet mindig drága

(#30) Bilux válasza Horsee (#27) üzenetére


Bilux
veterán

nekem tetszik, de sosem lesz kapható nálunk :D

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#31) papi77 válasza h3lios (#25) üzenetére


papi77
addikt

Szerintem ha jól optimalizálják akkor átlagos használattal meglesz az egy napos üzemidő.

Az első: NOKIA 1611

(#32) frenetik


frenetik
tag

azért az a 3 centi különbség átlóban jobban kijön majd, ha tényleg egy 6 inches kijelzőt raknak mellé. :D

(#33) macskea válasza Fr0z3n (#7) üzenetére


macskea
őstag

Megmondták az akkumulátor beszállítójának, hogy ekkora hely van, hozzanak ki belőle egy bizonyos költségkeret mellett annyit amennyit lehet. Ez lett az. Ennyi. :))

(#11) BulletBill27 szinte 100 százalék, hogy igazad van. Ez ugyan az a kijelző elölről meg hátulról. Kérem a hír javítását. ;)

[ Szerkesztve ]

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#34) joey04 válasza Scoobyka (#28) üzenetére


joey04
titán

ipad-ben én is kevésnek érzem a z 1gb ramot de a szifonban még elég az 5s-ben nekem. bár a nagyobb felbontás miatt nem tudom majd hogy alakul. lehet telefonba is kevés lesz. de állítólag pont az akksi miatt marad csak ennyi, hogy tovább bírja.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#35) Lacy6 válasza joey04 (#34) üzenetére


Lacy6
senior tag

Szerintem ekkora készülékházba lazán mehetett volna nagyobb akksi. Így talán az egy nap meglesz, de hol marad a fejlődés??? Árba meg lesz fejlődés az is biztos.....vicc

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#36) babkukta


babkukta
senior tag

azért 4,7" alá 1800as akksi.... ezt nevezem. Nagyobb kijelző, nagyobb felbontás, erősebb soc. Hát, erre kíváncsi leszek. Azért látszik, h most se akarják túlszárnyalni az elődök 1 napos üzemidejét. Ahoz képest, h az emberek jelentős többsége "elvileg" az üzemidőt tekinti a legfontosabbnak, elég jól fogynak az iPhone-ok, amik sohasem voltak kiemelkedőek, max egy átlagot hoztak

Üdvözlettel, Tibi

(#37) Touch-ko válasza domos (#1) üzenetére


Touch-ko
őstag

Nekem az iPhone5-om egy egesz napos hasznalat utan epp csak kibirja hazaig.

Az 5S-nek pedig erossebb akksija van. Baratnom 5S-e 9 ora hasznalat utan (wi-fi bekapcsolva) 44%on allt. Valami 16-17 ora keszenleti ido mellett.

Mennyi idot es mire hasznalod, ha delutanra toltened kell?
Neha persze nekem is keves, mert egy nem egynapos telefon jobb lenne.. Remekem javitanak az uzemidon.

(#38) #86973952


#86973952
törölt tag

Ez a 6-os figura tiszta celeb, mint egy amerikai filmsztár. Következő hírben kiderül, hogy a színfalak mögött drogozik.

Ez az aksi viszont tényleg aggasztónak tűnik. Viszont kíváncsi leszek mennyire válik sikeressé, azért tapogatnék egy ilyet szívesen.

(#39) joey04 válasza Touch-ko (#37) üzenetére


joey04
titán

nekem alig bír többet az 5s mint az 5

viszont a droidos átlagot (beszélgetési idő kivételével) hozza így is, szóval szerintem ez is fogja, de na...

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#40) FATtila78


FATtila78
tag

Hajszálvékony alsó és felső káva, brutális akkumlátor, 1giga RAM, és várhatóan nagyon baráti ár: Azt hiszem megvan az új telefonom!!

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#41) Oliverda válasza FATtila78 (#40) üzenetére


Oliverda
félisten

Mégpedig?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#42) Fr0z3n válasza FATtila78 (#40) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Te jó isten!!44négy!!!
Ez a brutális, nem akku :DD

(#43) rbertkrl válasza FATtila78 (#40) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Nem hazudoltad meg magad :U

Fr0z3n: Szerintem a képen az iPhone 5/5S előlapja vs kicsi iPhone 6 előlapja van.

[ Szerkesztve ]

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#44) Cyberpunk válasza Oliverda (#41) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Csak ironizálni próbál. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45) Fr0z3n válasza Cyberpunk (#44) üzenetére


Fr0z3n
őstag

De minden hsz-ben? :U :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46) macskea válasza Cyberpunk (#44) üzenetére


macskea
őstag

Nem vennék rá mérget...

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#47) halkow válasza FATtila78 (#40) üzenetére


halkow
őstag

Almát eszem ropog a fogam alatt....... = :DDD

Alcatel onetouch idol2s the king

(#48) FATtila78


FATtila78
tag

Ugyan már, ez egy nagy rakás hulladék. Utolsónak 2010ben az iphone4el mutatott valami nagyot az Apple telefon fronton. Azért egy galaxy s2 meg egy Note3 közótt érződik a fejlődés, de amit az Apple csinál az egy vicc. ez is csak egy felnagyitott iphone5 lesz, kinek êr ez meg 2-3százezret? Ha 1 giga ram marad akkor meg maga lesz a röhej :) Ezt az akkumulátort se gondolták komolyan, remélem csak fake minden amit eddig tudunk az új alma "csodárol"

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#49) Touch-ko válasza halkow (#47) üzenetére


Touch-ko
őstag

Azert mert friss es egeszseges:) ha a kis zold robotba harapnal, kihullananak a fogaid:)

(#50) joey04 válasza macskea (#46) üzenetére


joey04
titán

[link]
trollreg

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.