Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) namyang válasza ghiottone (#40) üzenetére


namyang
tag

Német  és angol motorola oldalon már kapható.
Németeknél 200 eur. Ez igen baráti ár.

(#52) namyang válasza namyang (#51) üzenetére


namyang
tag

Na, közben átültem a géphez, mert nem bírtam :)
Szóval ezért cserébe 25-27 napos szállítás jár. Ami már kevésbé baráti. Lehet ez valami bevezető ár lenne, annak aki türelmes? :)
Angol oldalon is csak 169 font. Gyanús, hogy ezek még felfelé fognak menni.

(#53) ghiottone válasza namyang (#52) üzenetére


ghiottone
nagyúr

200 euró a hyper? Dobj egy linket légyszi.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#54) ghiottone válasza ghiottone (#53) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Megvan, a hivatalos oldalon. 200 eurót szerintem megér. Ez agresszív árazásnak tűnik, nem jellemző a Motorolára.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#55) Phoenixy


Phoenixy
senior tag

AZTA, ez ingyen van! :Y
A német oldalról jól látom, hogy ki is szállítják? (az angolról biztosan nem).

Motorola Edge 20 Pro

(#56) namyang válasza Phoenixy (#55) üzenetére


namyang
tag

Igen? Én egyelőre csak német zip kóddal próbáltam, oda 26 napot írt szállításra ( gondolom nincs még raktáron) de ha kihozzák Mo-ra is az jó lenne.

Vajon mire amazonon is kapható felmegy az ára?

(#57) Phoenixy válasza namyang (#56) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Elfogadta a magyar zip kódot, de lehet, hogy van ilyen Németországban is, passz. Meg németül se tudok, viszont kér országot is elvileg, ha a Translate jól fordít.
Amúgy érdekes, hogy a lenovo oldalán 270 font, nem 170. Mintha egy 100-ast elírtak volna a Motorola oldalain.

Motorola Edge 20 Pro

(#58) ghiottone válasza Phoenixy (#57) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nálam is eljutott Magyar címmel a bankkártya adatokig.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#59) Phoenixy


Phoenixy
senior tag

Ennyi volt... Már 300 euró...

Motorola Edge 20 Pro

(#60) ghiottone válasza Phoenixy (#59) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Viszont akkor figyelni kell, hátha lesz ilyen ingadozás. Töröm a fejemet, hogy kipróbáljak egyet, de 25 nap mire szállítanak az sok, addig lehet alzan is megjelenik + most annyira nem izgat a pattogó fokúszó videófelvételeket elnézve. :(((

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#61) namyang válasza ghiottone (#60) üzenetére


namyang
tag

Igen, 300 már egy másik ár :) Mondanám, hogy 200-ért gondolkodás nélkül, de mégis elnapoltam mára a rendelést. Kár volt.
Egyébként az ugráló videót nem értem hogy nem tudja megoldani a motorola. Nekem az X4-em is ugyanezt produkálja sokszor, de ami még idegesítőbb, hogy maga kép is szakadozik sokszor. :(

(#62) ghiottone válasza namyang (#61) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Soha nem tudtak jó kameraszoftvert írni, illetve ami anno jó volt nekünk a Force-on 2018 július és december között az is elrontották. :W
Szerintem itt egy gcam port segíthetne.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#63) Phoenixy


Phoenixy
senior tag

Január 8-ig sajnos csak előrendelés van, nyilván azért 25 munkanap a kiszállítás. Amúgy nem hiszem, hogy kiszállítanák ide.
Gcam port már van.

Motorola Edge 20 Pro

(#64) Phoenixy


Phoenixy
senior tag

Ahhoz képest, hogy azt mondták "december közepétől" lesz Európában... Napi 20x nézek minden üzletet, meg a Google-ben "elmúlt 1 óra találatai" és sehol semmi, még egy teszt sem.
Több, mint 1 hete eladtam a G7 Plus-omat, ha vasárnapig nem lesz semmi nyoma továbbra sem, akkor kénytelen leszek a G8 Plus-t megvenni, mert valami mindenképp kell.

Motorola Edge 20 Pro

(#65) ghiottone válasza Phoenixy (#64) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ha jól emlékszem január 7-8.-tól lesz elérhető. Fogalmam sincs hol láttam.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#66) Phoenixy válasza ghiottone (#65) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Gondolom rajtam kívül mást nem igazán érdekel, de azért megosztom az infót.
Már 2 munkanapon belüli szállítást írnak mától (igen, Január 1-től) a legtöbb Motorola oldalon, így például az osztrák lenovo oldalán, a német, és az angol Motorola oldalán is (a többit nem néztem).
Eddig a Lenovo oldalain 1-2 hetet írtak, a Motorola oldalain pedig legalább 24 napot.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#67) namyang válasza Phoenixy (#66) üzenetére


namyang
tag

Így van, gondolom megérkezett a hajó :D . Valamint jan7-ig való előrendeléssel adnak hozzá 2 év moto care accident protection-t. Az előrendelés is eddig tart, gyanítom ezután lesz elérhető máshol.
Én most már csak azon filózok, hogy rendeljem-e meg 300 EUR-ért a moto oldalról a 2 év protection-el vagy majd ha kapni amazonon vagy alzán, akkor nettó áron cégesre (kb 20k HUF különbség).
Mondjuk sok időm már nincs eldönteni :))

(és persze még mindig ott van a one vision is a kalapban 30k-val olcsóbban)

[ Szerkesztve ]

(#68) Phoenixy válasza namyang (#67) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Szerintem azt nem szállítják ki Magyarországra, mert pl. a lenovo osztrák oldaláról sem szállítanak ki. Bár tény, hogy elfogadja a címet, de az csak irányítószámot néz, országot nem is kérdez, szóval szerintem csak Németország.

Motorola Edge 20 Pro

(#69) namyang válasza Phoenixy (#68) üzenetére


namyang
tag

Igen, írják is az oldalon, hogy csak német szállítás (eldugva az általános résznél). Német ismerőshöz rendelem, aztán majd valamikor elhozza vagy elküldi.

(#70) Phoenixy válasza namyang (#69) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Amúgy ezt tudja a 4K videója: https://www.youtube.com/watch?v=XLiP_8jvLCw
Ez meg a teszt (bár én nem tudok németül, de a Google igen :) ):https://www.youtube.com/watch?v=u951ziuaf9E
Illetve volt egy spanyol (mexikói) teszt is itt: https://es.digitaltrends.com/revisiones-de-telefonos/revision-motorola-one-hyper/

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#71) Phoenixy


Phoenixy
senior tag

Ha valakit édekel: Február 3-ától lehet majd kapni az üzletekben.
A notebookchecken kijött egy nagyon részletes teszt, ebben annyi újdonságot találtam, hogy UFS 2.0 tárhely, van OIS, valami hybrid zoomra használható a 8MP-es, ha a 64-est használod főkameraként, illetve lehet 64MP-es képeket is lőni.

Motorola Edge 20 Pro

(#72) ghiottone válasza Phoenixy (#71) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Egy angol nyelvű unboxing - [link] Lesz tesztje is majd itt.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#73) Phoenixy válasza ghiottone (#72) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Ez egy szellemtelefon. :DDD
"Mindenhol kapható, de sehol sincs. Moto 'Van' Hyper > Moto Nincs Hyper, alias a Szellem!" :DDD Viccet félretéve a proshop.at-n már kapható péntek óta, és végre egy normális cég, aki kiszállít DPD pontokra is. Sajnos 350 euróért árulják, de lehet az lesz, hogy megrendelem náluk egy bécsi pontra, kiutazok és átveszem.
Erre a Motorola miért nem képes... és már négyszer írtam a supportnak, de nem!

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#74) ghiottone válasza Phoenixy (#73) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem tudod elengedni ezt a Hypert.

Valami gebasz tuti van náluk, mert a Razr is késik rendesen és hiába ígérték be Kínában, hogy ott 5g-s erősebb procit is kapnak majd.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#75) Phoenixy válasza ghiottone (#74) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Nem bizony. 1 hónapja Moto X 2013-mal, és még mindig várok rá. Ajánlom, hogy nagyon jó legyen.
Már egy töltő, egy új USB-C kábel, és egy "pihe-puha ágyikó" is várja a Hypert, hogy hazataláljon.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#76) honeker


honeker
őstag

[link]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#77) Phoenixy válasza honeker (#76) üzenetére


Phoenixy
senior tag

December 17.-e óta kapható a Motorola, illetve Lenovo osztrák, német, angol, finn, norvég, stb. oldalain. Semmi új nem történt, csak most vette észre valaki a gsmarénánál, és megírta.
Amúgy közben már el is fogyott. :)

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#78) ghiottone válasza Phoenixy (#77) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az a pár darab? :DDD Tuti készlet gondok vannak. Mondjuk valamelyik amazonon már 329 euró az Alexás Zoom, szóval saját maguknak csinálnak így a végén konkurenciát - ügyesek.
Nem tudom a Motorola Edge+-ból lesz-e majd valami, vagy az is az SD855-ös "odin" kódnevű Z4 sorsára jut és kukázzák?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#79) Phoenixy válasza ghiottone (#78) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Az Alza most leakciózta a One Zoomot az eddigi 130-140e Ft-ról (aközt mozgott) 106 790 Ft-ra. :U

Motorola Edge 20 Pro

(#80) ghiottone válasza Phoenixy (#79) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Egyre jobb ár :D

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#81) namyang válasza Phoenixy (#71) üzenetére


namyang
tag

Én megvettem német motorola oldaláról. Kb másfél hét volt mire ott kiszállították (a 3 nap helyett), utána még egy hét mire a DHL ideért vele.
Nem én használom, hanem az asszony, úgyhogy sok tapasztalatom nincs, de ha lenne kérdés arra tudok válaszolni.
Alapvetően bazi nagy; néha kényelmetlen tud lenni, hogy a hátulján van az ujjlenyomatolvasó (pl amikor asztalon fekszik és fel akarnám oldani valamiért).
OIS nem tudom van-e benne, ezt meg lehet nézni valahogyan?
Pozitív, hogy 27W-os töltőt adtak hozzá (out: 5V/3A vagy 9V/3A), és type C csatlakozó van a töltőfejen is (ezt mindenki döntse el magának, hogy tetszik-e vagy sem).
Asszonynak két napot bír 5-6 óra kijelzőidővel.

(#82) namyang válasza namyang (#81) üzenetére


namyang
tag

Készítettem egy gyors fénykép összehasonlítást. Este, rossz fényviszonyok között a szobában néhány dolgot odapakoltam a TV elé :) Semmi odafigyelés, csak megfogtam a telefont és lőttem egy képet vele, egy-egy kép készült, nem válogattam ki a jobban sikerültet.
OneHyper, MotoX4, iphone7

[ Szerkesztve ]

(#83) Phoenixy válasza namyang (#82) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Azt nem egyszerű megnézni, hogy van-e OIS, vagy nincs.
http://exif.regex.info/exif.cgi ezen az oldalon elvileg írná, hogy "Image Stabilization", de a Hyper-es képnél nem látok semmit. Valószínűleg ez azt jelenti, hogy nincs, de lehet, hogy csak hiányzik a képről az az EXIF információ (dropbox nem tudom módosítja-e... de mivel az iPhone 7-ben elvileg van OIS, és ott sem írja, így lehet, hogy a Dropbox kitöröl néhány adatot), vagy ennél a képnél nem használt OIS-t.
Mondjuk engem annyira nem izgat. :)
Azt viszont látom, hogy f/1.8-as, és nem f/1.9-es ahogy írják a Motorola, illetve a GsmArena oldalán.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#84) namyang válasza Phoenixy (#83) üzenetére


namyang
tag

Feltöltöttem az eredetiket és így sem írja egyiknél sem.

(#85) Phoenixy válasza namyang (#84) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Megnéztem ezzel most egy-egy Moto G7 Plus-szal, és Zenfone 5-tel készült fotót is, de ott se írja, pedig azokban is volt OIS. Szóval ezt nem tudjuk szerintem kideríteni.
Olyan Android appot meg nem találtam, ami ezt írná. Az AIDA64 csak annyit ír, hogy "Video stabilization".
Mondjuk azért az komoly, hogy a Zenfone 5-re azt írja nincs Video stabilization, míg a 2013-as Moto X-be van.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#86) PpenoO


PpenoO
őstag

Lenovo oldalain 3-4 hetes kiszállítással lehet rendelni (közvetítőn keresztül sajnos), a hollandon viszont 1-2 napossal. 30€os kupon az első vasarlásért nem rossz business szerintem, igaz csak világoskék és babarózsa színekben van jelenleg. Így 269,99€ra jött ki nekem a deep sea blue változat és már úton is van. Garancia érdekes lehet a magyar Lenovoval ha szükség lesz rá :DDD .

(#87) ghiottone válasza PpenoO (#86) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Hollandoktól kiszállítanak Magyarországra?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#88) PpenoO válasza ghiottone (#87) üzenetére


PpenoO
őstag

Nem sajnos, egy kedves ismerősöm ismerősének az ismerőse segítségével jut el hozzám a telefon (fingers crossed). Szerintem azért nincs nemzeközi kiszállítás mert nem tudnák vállalni az ingyenes kiszállítást/visszaküldést illetve a weboldaluk is egy kész katasztrófa, áfa kalkulációhoz elég komoly feljesztésre lenne szükség. Sajnos az Amazon se lesz járható út február 3.-a után, de ne legyen igazam. Jelenleg csak a low budget Motorolákat lehet megvenni tőlük, g8 plust illetve zoomot nem adnak el Mo.i kiszállítással, gondolom ez lesz a Hyperrel is.

[ Szerkesztve ]

(#89) Phoenixy


Phoenixy
senior tag

Én kivárom még a február 3-at, 4-én megveszem a One Zoomot, pedig egyáltalán nem akarom.
Komolyan mindent megpróbáltam, osztrák Lenovonak 100x írtam, hogy nem-e lehetne valamilyen DHL, vagy DPD pontra kivinni, de nem. Az összes osztrák üzletnek is írtam.
Már azon is gondolkoztam, hogy megrendelem egy bécsi címre, és remélem van tracking, amikor úgy tűnik, hogy másnap kiszállítják, akkor arra a napra kimegyek Bécsbe, és odaállok a megadott cím elé... Azért ez elég necces szerintem...

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#90) ghiottone válasza Phoenixy (#89) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Osztrákoknál nincs olyan csomagtovábbító szolgáltatás, mint a németeknél a mailboxde? - Anno én így rendeltem Saturnból, MMből egy rakat Force-ot.

PpenoO: á, kár. A német amazonról is megy a mailboxde ha nagyon kell, de majd meglátom.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#91) Phoenixy válasza ghiottone (#90) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Akkor német Motorolától oda rendelem, vagy tőlük nem lehet?
Szerk.: Ohh beszarás... Most fogyott el a német Motorola oldalán, persze eddig volt dec. 17 óta. :W :DDD :W :DDD

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#92) Phoenixy


Phoenixy
senior tag

Találtam ilyet Hollandiában is (dutchmailer.com). Remélem megbízhatóak.

Motorola Edge 20 Pro

(#93) PpenoO válasza ghiottone (#90) üzenetére


PpenoO
őstag

Németeknél drága a Motorola, a spanyol amazon volt nálam mindig a befutó, de ők is bedobták a törölközőt Mo.-i kiszállítás terén.

Ezzel a mailboxde.com-al + magyar áfával kb 335€ra azaz 122e forintra jön ki a Hyper.

Az úgy már húzos lett volna nekem.

[ Szerkesztve ]

(#94) ghiottone válasza PpenoO (#93) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Mailboxdere rendelve nincs magyar áfa, legalábbis nekem még soha nem volt. Amazonon nem látom a Hypert sehol. Tesómnak lehet kellene egy, de megvárom az alzat, hátha.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#95) Phoenixy válasza ghiottone (#94) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Az angol amazonon volt 300Ł-ért, de már csak egy maradt, azt meg felvitték 400Ł-ra.
Amúgy "jó" a "screen protection", de megnéztem a One Zoomos videóját, az is elég tragikus volt.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#96) PpenoO válasza Phoenixy (#95) üzenetére


PpenoO
őstag

Rendeltem hozzá gyorsan egy Brotect Airglasst, nehogy így járjon a telefon mint a linkelt tesztben. Tokot meg alapból adnia kéne a Lenovonak.

(#97) PpenoO


PpenoO
őstag

Volte szolgáltatás fog működni szerintetek itthoni környezetben?

(#98) ghiottone válasza PpenoO (#97) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szolgáltatótól is függ, meg talán csomagtól is és persze, hogy a telefonban ott-e a profil. Nálam a One Zoom Telekom közbeszerzéses csomaggal nem írt volte-t, de más se, így nekem a csomag a hibás.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#99) PpenoO válasza ghiottone (#98) üzenetére


PpenoO
őstag

Jelenleg G7 Plusom van, Telenor csomagban a Volte aktiválva van, a telefonnak tudnia kéne de mégsem megy. Settingsbe nincs Volte kapcsoló, *#*#4636#*#* a provisioned szürke, nem lehet kapcsolni. Telenornál azt mondják a Motorola sara, a Motorolánál meg hogy a szolgáltatóé... Kíváncsi leszek mi lesz a hyperrel ilyen téren.

[ Szerkesztve ]

(#100) PpenoO válasza PpenoO (#99) üzenetére


PpenoO
őstag

Lassan egy hete használom, a méretétől féltem de azt sikerült instant megszoknom, a súlyát viszont még nem (+200g). Mikrofon, hangszórók kellemes csalódás, a vétel erősebb mint az előző telefonjaimé (Honor 8, Samsung A50, G7 Plus). UFS 2.0nek köszönhetően gyorsan telepíti/tölti be az alkalmazásokat, a 675ös snapdragonra sem lehet panasz, az op rendszer csak ott akadozik, ahol más telefonnál is (battery optimization app list). Az akksi baromi sokáig bírja, én nem tudom 50% alá meríteni egy nap alatt. A notification ring viszont csak hívásra és smsre jelez pár másodpercig, nálam így marad a peek display amíg ki nem javítják (vagy ez feature lenne? :U) Képeket még nem nagyon lőttem vele de amire használni fogom, elég lesz nekem. Nem egy flagship, kicsit chinese (a deep sea blue picit bazári) de ezért az árért szerintem best buy volt.

[ Szerkesztve ]

(#101) honeker válasza PpenoO (#100) üzenetére


honeker
őstag

Jok a motorolák... Csak a lapát méret az már tuzás 160 tol felfele sajnos

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#102) Phoenixy válasza PpenoO (#100) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Közben tegnap nekem is megjött (váratlanul), úgyhogy nagyon örültem/örülök. Szerintem amúgy gyönyörű.
A Lenovo hivatalos One Hyper fórumán is erre panaszkodott valaki (ha nem te voltál :) ), mármint, hogy csak hívásra és smsre jelez, és valóban így van most megnéztem, illetve még töltésnél is világít.
Képek (Moto app vs. GCam): https://drive.google.com/open?id=11kv4tG4KJ_fXYbEdfIiNWLKHTrj3mdSp (majd mindjárt csinálok éjjelit is).

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#103) PpenoO válasza Phoenixy (#102) üzenetére


PpenoO
őstag

Nem én voltam :)

Nagyon remélem, hogy support szinten összeszedik magukat, mert amit a G7 szériával csináltak az botrányos, a G8 Plust meg gyári hibásan dobták piacra (random reboot).
Féltem is, hogy lesz valamilyen bugja, nem sok tapasztalat volt megosztva Motorola communityn. Lekopogom, szerencsére idáig nem tapasztaltam durva bugot. Hangerőszabályzáson még mindig nem sikerült finomítani, pedig ez egy egyszerű dolog lenne és minőségibb érzést nyújtana.

Lenovo kifogyott az első szériából, már csak Hollandiában lehet kapni 1-2 napos kiszállítással (in country only) orchidea színben, kuponnal 90e forintért.

A koronavírus sem segít a disztribúcióban, a Lenovo Motorola gyártósora pont Vuhanban van.

[ Szerkesztve ]

(#104) ghiottone válasza Phoenixy (#102) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Amúgy anno a Zoomon se láttam, hogy másra életre kelt volna a hátsó led.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#105) Phoenixy válasza PpenoO (#103) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Nekem is volt G7 Plus-om, a videófelvétel közbeni audio hibát soha nem javították ki (bár most kiadták rá a 10-est, talán javították, de már eladtam rég...).
Én múlt hét szerdán vettem meg az utolsó darabot a német Motorola oldalán német címre küldve, hiszen csak oda szállítanak ki (vicces amúgy, hogy Varsóból szállították, bezzeg a lengyeleknél sose volt kapható a Hyper), azóta pedig nyoma sincs, és elvileg márciusig nem is lesz. Igen ott gyártják sajnos (az enyém a doboz alapján december 21.-ei).

Közben felraktam az "éjjeli" képeket is. Meglepően jók a Motorola kamera appal készült képek.

#104: A Zoomon van olyan opció, hogy világítson, míg a kijelző be van kapcsolva, az működik. :) A Hyperen ezt kivették (végülis nem sok értelme van).

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#106) PpenoO válasza Phoenixy (#105) üzenetére


PpenoO
őstag

Nekem baromira bejött a G7 Plus, A fogása, a telefon designja, főleg a hátoldali fényévekre van a Hypertől szerintem és lehet kövezni de a bazi nagy notch is tetszett. Nem is váltottam volna, ha nincs az audio és a fénykép bug amit baxtak javítani több mint egy éven keresztül. Szerencsére Amazonról vettem, hétfőn fogom visszaküldeni.

(#107) Phoenixy válasza PpenoO (#106) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Szép volt az a notch, olyan formás volt. :) Nem úgy, mint mondjuk a Zoomon.

Motorola Edge 20 Pro

(#108) honeker válasza ghiottone (#104) üzenetére


honeker
őstag

A moto g 8 power befuto lehet...

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#109) Phoenixy válasza PpenoO (#106) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Érdekességek a Hyperről:
1. A 8 MP-es ultraszéles kamera 16 MP-es fotókat készít (ne kérdezze senki ez, hogy lehetséges...). Persze a minőségétől nem kell csodákat várni.
2. A főkamera f/1.8-as a Motorola állításával ellentétben, szerintük csak f/1.9-es.
3. Van benne FM Radio, ha ez valakit érdekel, de a Motorola szerint nincs, viszont a Motorolás FM Radiot le lehet tölteni a Play Store-ból, és működik.
4. A VoLTE szokás szerint nem működik nálunk.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#110) ghiottone válasza honeker (#108) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Pixel 3a után? Te tudod.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#111) honeker válasza ghiottone (#110) üzenetére


honeker
őstag

Miért akora vissza lépés lene ?

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#112) PpenoO válasza Phoenixy (#109) üzenetére


PpenoO
őstag

Volte aktiválására azt a tippet kaptam, hogy kell szerezni egy szolgáltató által Volte támogatott telefont, belerakni a sim kártyámat, ügyfélszolgálaton aktiváltatni, visszarakni a sim kártyát a Motorolába és voila, van Volte. Most éppen ilyen telefon után kajtatok. :)

[ Szerkesztve ]

(#113) ghiottone válasza honeker (#111) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Gyengébb processzor, gyengébb és rövidebb idejű szoftveres támogatás, kameraszoftver kevésbé következetes és a méretei miatt egy kézzel nehezebben kezelhető - ennyi hátránya lenne a 3a-hoz képest. Szerintem várd meg a február 23.-ai motorola bejelentést és a 4a-t, aztán döntsd el mire lenne jó váltani. - ha most vissza kellene adnom az OP 7T-t én se tudnám mit vegyek, hianyzik a Moto app és a Pixel megbízható kamerája is.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#114) honeker válasza ghiottone (#113) üzenetére


honeker
őstag

+ várom amit lent irtál én is igy vagyok ezzel...

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#115) Phoenixy válasza PpenoO (#112) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Eddig is megvoltam nélküle, szóval ezután is megleszek, de köszi a tippet ezt jó tudni. :)
Ha Google Camera érdekel (bár meglepően jó lett az éjjeli mód a Hyperen), akkor egyelőre elég limitált a lehetőségek száma. Parrot043-nak a 7.0.0.9-es HDR változata használható, illetve a Redmi Note 8 Prohoz készült változatok használhatóak (7.2-es teszt Google Camera van egyelőre csak).
Ezek a GCamok nem csinálnak olyan jó éjjeli fotókat, a Zoomon viszont sokkal jobb lesz a GCammal ez éjjeli fotó, de a sima Moto appal tragikus.
Az összehasonlító képek pedig itt még egyszer (Moto app vs. GCam): https://drive.google.com/open?id=11kv4tG4KJ_fXYbEdfIiNWLKHTrj3mdSphttps://drive.google.com/open?id=1uq7U1nmsv4NHuD_7IT7eDPiisUq2lmzf

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#116) Phoenixy válasza Phoenixy (#115) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Bocsi rossz a link...
https://drive.google.com/open?id=11kv4tG4KJ_fXYbEdfIiNWLKHTrj3mdSp

Motorola Edge 20 Pro

(#117) zolya1973


zolya1973
aktív tag

Sziasztok!
Tetszik nekem ez a telefon.Gondolkodom,hogy veszek egyet csak jó lenne kicsit többet tudni róla.Olyan kérdéseim lennének:
Ujjlenyomat szenzor beállítható hívásfogadásra?
Gesztusvezérlés,hogyan működik?(eddig Xiaomit használtam)
Csengetési hangerő milyen?
Sok tesztet megnéztem de sajnos ott inkább csak a kamera,játékok futtatása stb témákról van szó.

(#118) Phoenixy válasza zolya1973 (#117) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Szia,
Ha még aktuális a kérdés, akkor inkább a One Fusion+-t ajánlanám, ha nem számít az NFC. Igazából ennek a felturbózott változata (Snapdragon 675 > 730; 4GB RAM > 6 GB; 4000 mah > 5000 mah; +2 kamera hátul; jobb hangszóró; mindezt ugyanannyiért).
Az NFC-t kispórolták a Fusion+-ból, a Hyper-ben van, illetve a Fusion+ lassabban tölthető.
Kérdésekre válaszolva:
Ujjlenyomat szenzor beállítható hívásfogadásra? Alapból nem (Play Store-ban biztos van app)
Gesztusvezérlés,hogyan működik?(eddig Xiaomit használtam) Hát, ezt nem igazán tudom csak úgy elmondani. Úgy, mint a Pixeleken (https://www.youtube.com/watch?v=d7xPV0Ph15A - 3. perctől)
Csengetési hangerő milyen? Szerintem elég hangos.

Motorola Edge 20 Pro

(#119) zolya1973 válasza Phoenixy (#118) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Köszi!
Akkor inkább maradok a Xiaominál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.