Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Piaconként eltérő töltőt fog kapni, ami lehet 15, 27 turbo power vagy esetleg az új 45 wattos hyper töltő.
A 64 megapixeles kamera f/1,9-es. [link] [link]
Ez sem android one már sajna, csak android enterprise lesz. 399 euróért beleférhetett volna az amoled panel és 6gb ram, hogy versenyképesebb legyen - bár 2-3 hónap és 299 eurón fogják akciózni.

A Google CameraX mit takar a gyakorlatban? eddig nem láttam még sajtóanyagban, itt meg eléggé kiemelték.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Ha picit esik az ára akkor ez egy életképes ajánlat lehet. Egész pofásra sikeredett.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

USB 2.0, 2020-ban :W

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#4) bear_


bear_
aktív tag

Ennyiért van Xiaomi mi 9t pro ami köröket ver rá, de még a sima 9t is 20 000 ft-al kevesebbért.

(#5) ghiottone válasza t72killer (#3) üzenetére


ghiottone
nagyúr

De legalább type-c. Középkategória, azt ne feledjük.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#6) t72killer válasza ghiottone (#5) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ja, de már egy 50$-os raspberry-re is usb3-at pakolnak... Sose fog kikopni ez az őskövület, marad a cammogás otg-n?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#7) TTomax válasza bear_ (#4) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hja sima MI9et vettem 100ért,6/128GB,SD855...Okay egyszeri vétel volt de még a 108ezres ügyeskedés mentes árát is bőven megérte.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#8) #30610944


#30610944
törölt tag

Két dolog idegesí csak.
1. Miért nem tudtak legalább 6 giga ramot beletenni?!
2. Miért kell mindenkinek tepsi telefont gyártani? Miért nem lehet értelmes, zsebbarát méretűt gyártani?!
Nagyon úgy fest bármit vesz az ember kompromisszumot kell kötni.

(#9) t72killer válasza #30610944 (#8) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A teljes telefonpiac ugyanarra a dizájnra izgul, az almától az utolsó kínai zuggyártóig. Néha találsz egy ultragáz hardverrel de azért téglányi (természetesen nem cserélhető) akksival egy ütés+vízálló darabot, máskülönben mind egyendizájn. Ráadásképp már a könnyentörök-edge kijelző is megy a kínaiaknál.

Tippre már kijelzőhöz való alkatrészeket se gyártanak 6" alatt. Nagyon úgy néz ki, össze akarják mosni a 10"-os tabletszekciót a tepsifonokkal.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#10) Postas99 válasza TTomax (#7) üzenetére


Postas99
senior tag

A moto-ban legalább tökéletesen működik a közelségérzékelő, ami viszont egy xiaomi modellről sem mondható el.

A Moto feature pedig hasznos. Máshol nincs ilyen.

(#11) enzahobi válasza Postas99 (#10) üzenetére


enzahobi
aktív tag

Ez az ár egyáltalán nem vonzó, mellé a soc is gyenge, a kamerák se túl extrák... hazi boltból 135ért a mi 9T Pro köröket ver rá a snapi 855el, jobb kamerákkal, mindennel...

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#12) rjg válasza Postas99 (#10) üzenetére


rjg
őstag

Ezt egy kicsit erős így általánosságban kijelenteni. Nálam sem korábban a Mi Mix3-nál, sem most a Mi9-nél sem volt soha gondom a közelség érzékelővel. ☮️

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#13) Postas99 válasza rjg (#12) üzenetére


Postas99
senior tag

Van a családban Redmi Not 5,6,7 mindegyik hibás, de nem kell hinned nekem..
[link] [link] [link] [link]
Attól még hogy nem nézel körbe a világban, igen is van probléma..
Én naponta legalább 5-6 alkalommal tapasztalom a céges telefonomon..

(#14) Postas99


Postas99
senior tag

És hogy friss magyar témát is említsek:
[link]

Legyetek boldogok a 9T-vel!
Ez a Moto nem a Ti telefonotok..

(#15) ghiottone válasza Postas99 (#14) üzenetére


ghiottone
nagyúr

+1
3 nap után küldtem vissza a 9T-t, pedig jó telefon lett volna ha csak a speckókat nézzük.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#16) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na mondom megnézem, Snap675, oké, ez se mai, nézem az árat, oké nettó.. nézem 160 ezer a vége, hű..

A Speckók fényében nekem ez kicsit erős túlzás árban.

@Postas99: Felmerül a kérdés, ha a Moto nem a "mi telefonunk", akkor a Xiaomi miért a tied? :U :DDD

Ez olyan, hogy nekem votl mind... Az összes Note a kezdetek óta, minden készüléket tesztelem, ami piacra kerül, de én pl a hétköznapi használat során nem futottam bele az "összes Xiaomi szar" tézisbe, amit itt állítasz :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) Tsebacsi válasza Postas99 (#13) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Off
Enyémmel sincs semmi gond (note7), bennem felmerül a user error érzés, de nem kell hinned nekem... :U

;]

On: Drágának tartom ezt így 400 euróért, 200-250ért tuti vétel lenne.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#18) gzbotii


gzbotii
veterán

G6 széria után végre egy jól kinéző Moto.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#19) gzbotii válasza Postas99 (#14) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem, ez a Mi A2 Lite-ban is benne volt. Mindben. Szerintm feature :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#20) rjg válasza Postas99 (#13) üzenetére


rjg
őstag

Idézve téged: "ami viszont egy xiaomi modellről sem mondható el."
Csak ezt cáfoltam két konkrét típussal...
Nem azt mondtam, hogy nincs ilyen hiba néhány Xiaominál, vagy, hogy ők gyártják a legjobb telefonokat, csak azt, hogy az általad említett hiba nem a gyártó összes készülékét érinti.
Hogy on topik is legyek; amíg amerikai kézben volt a Motorola, voltak innovatív megoldásaik, de úgy látszik, a Lenovo csak szenved a branddel, nem tudja mit csináljon vele, hová pozícionálja. Ismerve a frissítésekhez való hozzáállásukat, az Android One eldobása után ennél a telefonnál sem várható normális támogatás.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#21) Graphics válasza rjg (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mondjuk a Moto innovációi azért mostanság szerintem jók, mert a RazR újragondolás nekem pl kifejezetten bejön

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) Postas99 válasza rjg (#20) üzenetére


Postas99
senior tag

Nincs bajom a Xiaomival.. mint mondtam a családban több ilyen is van.. Fejlődnek.. sőt sokat fejlődtek kamera téren... minden készülékük akku bajnok. A céges készülékem azért Xiaomi mert én akartam ilyen készüléket.. sokat telefonálok és ebből adódóan több esetben is előjön a hiba... nem nyomogatni vettem.. természetesen akik kevesebbet veszik elő a telefonjukat zsebből a bejövő hívás esetén azok nem biztos, hogy valójában találkoznak a probléma jellegével.. akik csak nyomogatni vették a telefont azok a hibából nem sokat fognak észlelni..

Pusztán megjegyzés... hogy a régóta fennáló problémákra és kéne fókuszálni..
A Moto drága ennyi pénzért ha beesik az ára 100e alá az már vállalható ár ezért a készülékért..
A moto amióta Rick Osteroch elment a Google-hoz azóta a fejlesztések csak topognak... talán a MODS ami értékelhető volt de nem nyomták annyira amennyire lehetett volna..
A Lenovo sokáig nem tudta, hogy mit kezdjen a márkával, kiherélten vette meg a céget.. most lábadozik és szerintem nem fognak felső kategóriás készülékeket kihozni mert a business a közép és alsó kategória esetén kifizetődő.. ezért árban soxor fölfelé pozicionálják az árat.

Amúgy néztem Mi9 és Mi9t összehasonlitó videókat Moto ONE Vision-el és a legtöbb esetben a moto jött ki győztesen.. foto, video, kezelőfelület..

Nekem fontos a Vanilla droid, és a MOTO feature amit max az Iphone tud.. de annyi pénzt nem áldozok telefonra..

(#23) Phoenixy


Phoenixy
senior tag

Ha ez jó áron lesz nálunk/beszerezhető máshonnan, mindenképp érdekelne.
Úgy hallottam Angliában csak 270 GBP lesz, ami úgy 105e Ft, de majd kiderül, ott csak jövő héttől árulják.
Szerk.: A Motorola már a G7 szériát sem úgy árazta, hogy 1 USD = 1 EUR, hanem olcsóbb volt Európában.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#24) ghiottone válasza Postas99 (#22) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Most én OP 7T-t használok, amit bent kértem cégesnek a stock közeli rendszer miatt - jó telefon, de hiányoznak a megszokott motos cuccok. Ha jövőre visszatérnek a felső kategóriába és hamar beesik ott is az ár akkor tuti megnézek egy sd865-ös motot 1-1,5 év múlva.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#25) *RLaci* válasza Postas99 (#14) üzenetére


*RLaci*
addikt

Egy hónapja használok egy 9t prot, céges telefonnak kaptam. Minden tökéletesen működik, a közelségérzékelő is, napi 15-20 hívást bonyolítok rajta. Persze olvasom én is ,hogy sok Xiaominál van ez a hiba de nálam nincs.

(#15) ghiottone Fel kellett volna tedd ezt [link] . Konkrétan mintha Pixelt használnék, nagyon jó, aki stock droid fan mint én annak tudom ajánlani.

[ Szerkesztve ]

(#26) ghiottone válasza *RLaci* (#25) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Gondolkodtam rajta, de már nincs kedvem + időm romokkal vesződni. Egy készülék müködjön rendesen, ne azzal kezdjem már, hogy bootloader unlock majd jöhet a custom rom.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#27) *RLaci* válasza ghiottone (#26) üzenetére


*RLaci*
addikt

Megértem, de mivel én kaptam a telefont adott volt a helyzet, hogy amennyire csak lehet Pixelesítsem. Így nekem tökéletes mind hardver, mind szoftver téren.

(#28) Ricardo


Ricardo
félisten

Kedvező árú? 160 ezer, snapdragon 675, 4giga ram.

Ahogy ezt olvasom nekem nem ez jutott eszembe.

(#29) ghiottone válasza Ricardo (#28) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az árat 300 euróra írják itt: [link]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#30) Ricardo válasza ghiottone (#29) üzenetére


Ricardo
félisten

Az már jobb

(#31) TTomax válasza Postas99 (#10) üzenetére


TTomax
nagyúr

Semmi gondom vele,tökéletesen működik,ha volt gond javítva lett.Azt viszont bátran ki merem jelenteni hogy az ujjlenyomat olvasó a MI9ben fóliát használva mérföldeket ver a Samsung s10+omra.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#32) Postas99 válasza TTomax (#31) üzenetére


Postas99
senior tag

Örülök hogy ennyire eltalálták az ujjlenyomat olvasót.

"Számomra a sz@rszung nem gyárt mást csak szemetet. 2 telefonom is volt a gyártótól felső kategóriás, soha többet.. szintén ettől a gyártótól TV ami a garancia időn túl ment tönkre egy hónappal úgy hogy volt benne max. 300 üzemóra... Azt jelenti számomra hogy alja kategória amit csinálnak. Az igaz hogy csak középkategóriás TV-ről beszélünk. Max 300 üzemórával de inkább csak 200.

(#33) namyang


namyang
tag

Sziasztok!

Vajon karácsony előtt megérkezik még az EU-ba? Leginkább német amazon volna a jó. (Vagy persze alza)

Valamint melyiket ajánlanátok inkább ezt vagy a visiont?
Köszi.

(#34) ghiottone válasza namyang (#33) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Vision volt nálam, 1 hónapig használtam. A kameralyuk nagy, nehezen szokható. Az exynos miatt gcam nehezen megy, amúgy megbízható teló. Ott android one - 2 főverzió és 3 év biztonsági frissítés, itt android enterprise - azaz majd megkapja a 11-est (bár a vision is azzal fut majd ki) és 2 havonta 2 évig biztonsági frissítések. Én inkább ezt venném.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#35) namyang válasza ghiottone (#34) üzenetére


namyang
tag

Köszi!
Van valami tipped, milyen árral fog érkezni EU-ba? Én nem igazán szoktam figyelni, de a 400 USD-ből talán már lehet következtetni valamire. :F

(#36) Phoenixy válasza namyang (#35) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Itt fentebb Ghiottone 300 eurot írt (én meg 270 angol fontról hallottam még).
Amúgy a Vision 21:9-es képarány, nem? Ez pedig 19:9 (19,5:9).
Nálam a 21:9 kizáró ok.

Én azt nem tudom eldönteni, hogy G8 Plus, vagy One Hyper...

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#37) namyang válasza Phoenixy (#36) üzenetére


namyang
tag

Igen, vannak ilyenek, de az számomra nagyon fura lenne, hogy olcsóbb EU-ban mint USA-ban.
Igen, 21:9, cserébe kb fél centivel keskenyebb, ami az egykezes használatnál jó lehet (még sose próbáltam ilyet, szóval nem tudom).
Ezt most asszonynak tervezem karácsonyra, őt meg az ilyenek nem zavarják (se a nagy lyuk a kijelzőn). Tulajdonképpen neki teljesen jó lenne mindkettő, csak én pörgök rajta, hogy a "jobbikat" vegyem, ami persze azt jelenti, hogy azt amelyiket magamnak venném :)

G8 Plusban én azt sajnálom, hogy a széles látószögű kamera dedikáltan videózás. Most X4-em van, és nagyon jól jön a nagy látószögű kamera a képekhez.

(#38) Phoenixy válasza namyang (#37) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Húú basszus... Ezt jó, hogy mondod, nem tudtam.
"G8 Plusban én azt sajnálom, hogy a széles látószögű kamera dedikáltan videózás."
Akkor kár is gondolkodnom a G8 Plus-on. Pont emiatt gondolkodtam rajta, hogy a 16MP-es széles látószögű azért biztos jobb, mint a 8MP-es.
A Moto G7, és G7 Power/Play is olcsóbb volt Európában. USÁ-ban nincs Xiaomi konkurencia, ezért ott adhatják drágábban.
Viszont, ha mégis 400 euro lesz, akkor már jobb a One Zoom.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#39) namyang válasza Phoenixy (#38) üzenetére


namyang
tag

Elvileg ugyanaz van benne, mint a one action-ben. Amivel talán lehet trükközni, hogy videó közben készítesz képet, ha tud ilyet (?). Vagy screenshot...

Techradar: "The highest camera on the Moto G8 Plus' array is its ultra-wide angle lens, and this isn't actually used to take ultra-wide pictures.
Instead, it's an 'action-cam' as seen on the Motorola One Action, which lets you record horizontal videos while holding the phone vertically. It's a cool feature, useful for people who want GoPro-like features without splashing out on a new camera."

(#40) ghiottone válasza namyang (#39) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Na, itt a hivatalos ár: 299 EUR

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#41) Phoenixy válasza ghiottone (#40) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Ez már tetszik! :)

Motorola Edge 20 Pro

(#42) Noukoum válasza t72killer (#3) üzenetére


Noukoum
veterán

Az emberek többségét ez nem igazán zavarja szvsz.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#43) Noukoum válasza Postas99 (#10) üzenetére


Noukoum
veterán

Az elmúlt 3 évben 3 saját használatban lévő Xiaomi telefonom volt, egyiknél sem volt ilyen jellegű probléma. Szóval..

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#44) Phoenixy


Phoenixy
senior tag

Európában 27W-os töltő fog járni, nem 15W-os.

Motorola Edge 20 Pro

(#45) #30610944


#30610944
törölt tag

Mivel nagyon hasonló ez a telefon a Zoom-hoz ezért biztosra veszem, hogy az akku szarabb lesz mert nem amoled. Kár érte.
Most néztem tesztet és videóban megint nagyon gyenge. Ugyanazt csinálja mint a Zoom-nál és a G8-nál állandóan ugrál a fókusz. :W
Ha kéne választanom
E közt, a Zoom közt vagy a G8Plus koszt nem tudom melyiket venném. Inkább adtak volna ki egyet de hibák nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#46) ghiottone válasza #30610944 (#45) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen, a fókuszt egyáltalán nem találja. Lehet majd beszerzek egyet tesztre, mert lehet itt is segítene egy gcam port, mint a Zoomnál.

Most van nálam egy Mi A3 - abban sd665 van. Összehasonlítva a Zoomban lévő 675-el érezni, hogy gyengébb a processzor, de szerintem elég mindenre. A Xiaominak viszont jobbnak éreztem a memória kezelését.
Pixel 3a? vagy megvárhatnád a 4a-t ha lesz.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#47) #30610944 válasza ghiottone (#46) üzenetére


#30610944
törölt tag

Nem tudom mi lesz. Őrlődök nagyon. A 2XL-em kezdi megadni magát akku ügyeleg. Napi kétszer töltöm már. Felesben használom egy Nokia 7Plus-al. 😀

(#48) enzahobi válasza Postas99 (#10) üzenetére


enzahobi
aktív tag

Mi vagy te, statisztikai hivatal hogy így általánosítasz? :P

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#49) ghiottone válasza #30610944 (#47) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Turbadon nem szoktad nézni az outlet részt? Ott néha beesnek pixelek is jó áron újracsomagolva. Nálam így volt s10e, One Vision és tényleg rendbe voltak, ahogy leírták. A 835-ös Pixel 2xl után az általad felsoroltak mind visszalépés lenne. Nekem a Pixel 3 (845-el) is csalódás volt a melegedő proci miatt. A 835 jól sikerült + most a 855+-is amit használok ilyen szempontból.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#50) RetroFighter


RetroFighter
tag

Nekem nagyon tetszik :) :R

make Motorola great again

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.