Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) lezuvius válasza Tomi_Ohl (#95) üzenetére


lezuvius
őstag

Azt vedd figyelembe,hogy SoCra s nem telora optimalizalnak a játék fejlesztők.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#102) Tomi_Ohl válasza lezuvius (#101) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Valahogy úgy érzem, hogy valami ilyesmit írtam a 4-es pontban. A 2.-es, 3.-as pontban csak azt írtam le, ami tapasztalat. S5-ön tesóm tapasztalata szerint laggolt a Temple Run.
G3-mon részben a QHD kijelző miatt laggolt(t) a launcher is, így nem kell csodálkozni, ha a játék is fog (a tesztjében le is van írva).

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#103) hucidafakk


hucidafakk
csendes tag

Nekem csak az a bajom hogy van pulzus mérő van újlenyomat olvasó van 8 mag meg még egy csomó fölösleges dolog de optimalizáció nincs.És a gta az tényleg csak egy a sok közül.

(#104) lezuvius válasza Tomi_Ohl (#102) üzenetére


lezuvius
őstag

G3 játék közben egyszer sem akad... A Launcher akad meg néha.
Ha a TR laggolt akkor az fog laggolni máson is amiben az a SoC van.Ja és ugye nem egy próba telo alapján van vélemény?

#103 Az androidos telokon mindig is másabb lesz a játék/alkalmazás mert nem 4 SoCra kell optimalizaljak,hanem több százra s azt se felejtsd,hogy 4S-n csak qHD a felbontás,míg droidon már FHD s QHD s meg pc-n is erős vas kell ekkora felbontashoz.

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#105) hucidafakk


hucidafakk
csendes tag

Nem sok sok videó meg leírás alapján.

(#106) sno14 válasza GSPLR (#98) üzenetére


sno14
tag

:)) :C :DDD

[ Szerkesztve ]

(#107) Tomi_Ohl válasza hucidafakk (#103) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Van az optimalizációra is megoldás. Cyanogenmod. Tudom, nem mindenki akar ROMolni, de egy jó CM-mel rá se fogsz ismerni, akár az S5-re, akár akármire.
Vagy vehetsz Nexust, amin tiszta AOSP van, azon se fog semmi akadni.

(#104) lezuvius az Asphalt 8 akadását a mobilarena teszt alapján mondtam.
Az S5, amin a TR volt próbálva, egy üzletben volt kiállítva. De tény, hogy az S5 mindennapi dolgokban sem a leggyorsabb, ott még egy 35E-s Moto E is gyorsabb. Persze, játékoknál a Moto már gyenge.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#108) otoaak


otoaak
tag

Táblagépes ajánlót is szeretnénk! :)

SG Note Pro P900

(#109) lezuvius válasza Tomi_Ohl (#107) üzenetére


lezuvius
őstag

Gameloft miatt akad az asphalt,mert a leggányabb appokat ők csinálják (ekkora névvel).
Először vegyél kézbe egy normális S5-t s utána folytasd a véleményezését :R

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#110) Mr.Silkó válasza Tomi_Ohl (#102) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Mások tapasztalata fikarcnyit sem ér. A szolgáltatóknál kiállított telefonok sem mérvadók, hiszen azokon általában 70 program fut a háttérben.

(#111) Mr.Silkó válasza Tomi_Ohl (#107) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Drága barátom, megint hogy nyilatkozol... Nem is te használtad az S5-öt, szolgáltatói példányt próbáltatok, és ezek után azt írod, hogy lassú a programok futtatásánál (is) az S5. Gratulálok, mondj még pár hasonló okosságot. (Ez ugyanúgy nem lenne igaz egy G3-ra sem.)

[ Szerkesztve ]

(#112) Flind válasza otoaak (#108) üzenetére


Flind
senior tag

[link] ;)

[ Szerkesztve ]

(#113) junkie0002 válasza Tomi_Ohl (#91) üzenetére


junkie0002
csendes tag

Igen, papíron mindenki ezeken rugózik, nekem egyik sem szálka. Van rendes fényképezőgépem, a telefonban levő kamerával eszembe nem jutna fényképezni, szóval nekem nem oszt nem szoroz, hogy hány megapixel meg hogy van-e vaku. Beszédminőségre nincs panasz, szerintem sokkal inkább attól függ, hogy a partnernek milyen telefonja van, és hogy kinek milyen térerője van. Tele van alkalmazásokkal? Ez zavarna, ha a menübe lépéskor végig kéne őket lapozni, hogy hasznos funkciót érjek el, de nem kell. Az S30-ből mindenki az S40 testreszabhatóságát hiányolja. Én nem. Nekem ez a telefon gyárilag kézreáll, nem érzek ingerenciát semmi olyan testreszabásra, amit az S40 tudna.
Nem akarok senkit meggyőzni, nekem pozitív csalódás volt a sok lehúzós írás után megnyomogatni a boltban, és nem bántam meg azóta sem hogy megvettem. Tök logikus és egyszerű, engem megvettek kilóra az instant zseblámpával, a "glance screen"-nel, a feloldás nélkül kezelhető értesítésekkel, a threaded SMS/MMS olvasóval, meg a két SIM-et is tök kultúráltan kezeli.
Nekem a 6300 óta nem volt ilyen "jó" telefonom. ;)

(#114) Graphics válasza Mr.Silkó (#110) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

-

nem ide

[ Szerkesztve ]

-

(#115) otoaak válasza Flind (#112) üzenetére


otoaak
tag

Én már választottam tabletet (Note pro 12.2) csak szívesen olvasom az ilyen összefoglalókat. :)

SG Note Pro P900

(#116) Tomi_Ohl válasza junkie0002 (#113) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Ezeket csak én hiányolnám, neked lehet, hogy megfelel, hiszek neked.

Az S5 vitából pedig visszavonulok, nincs értelme, én már biztos nem veszek s5-öt, bánom is én, akad-e vagy nem akad. (Ez ugyanúgy igaz a G3-ra is.)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#117) balintka válasza sanyijedi (#14) üzenetére


balintka
addikt

Ez nekem is feltűnt! Az S4 is megállja még most is a helyét bőven. Az S5-ről nem is beszélve.

(#118) Quasi_modo válasza hucidafakk (#94) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ezt meddig fogod még bekopizni minden androidos és egyéb fórumba ? Így gyűjtesz hsz-eket?
Láthatóan csak vitát akarsz generálni amire semmi szükség.
Az iOS a te rendszered mondtam már.

[ Szerkesztve ]

valami

(#119) RaveForce válasza csabi94 (#38) üzenetére


RaveForce
veterán

Nekem marad a 820, ami ha működni fog, még 5 év múlva is elég lesz mindenre

persze 640kb is elég mindenkinek évtizedek óta...lol :DD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#120) RaveForce válasza lezuvius (#69) üzenetére


RaveForce
veterán

hát extrában a samsung ad a legtöbbet ha extra softwaret és lehetöségeket nézünk, de ha pl gyári launcher testreszabhatóságot, akkor egy Xiaomi megeszi az egész mezőnyt :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#121) Yodafon


Yodafon
senior tag

A Mobilarena.hu szerkesztőgárdája természetesen azt kívánja, hogy minden olvasó találjon a fa alatt egy új, modern, szerethető és számára megfelelő okostelefont

Jó lesz még az az N73 pár évig :DDD

I'm gangsta!

(#122) #57638400 válasza Scoobyka (#6) üzenetére


#57638400
törölt tag

Így már értem, miért a kamerát hangsúlyozzák abban az új, idegesítő reklámban.

A cikkhez: Én a Galaxy Alphába estem bele. Nincsen vészesen túlárazva, de azt is ki merem jelenteni, hogy kicsit sincs. 100k alatt már nagyon jó lesz, addig várunk. :)

(#123) RECSKA válasza #57638400 (#122) üzenetére


RECSKA
veterán

A piacon kaphato talan leggyorsabb telefon. Kegyetlen!

Lg G3 : V20E Lolli alatt semmi eget rengeto doccenes nincs. Neha-neha megreccen, de ilyet produkalt a nexus4-em is 4.4 alatt. A programok szelsebesen nyilnak, kijelzoje szerintem a legjobb, kamera is top3-as... 5 ora feletti kijelzoidoket tud, s a hangminoseg fenomenalis telefonalas kozben. 100-ert nem kaptam volna masmilyen QHD/S801/3GB/32GB combot egyik gyartotol sem s az LG UI regota a szivem csucske. Nekem ez lett a fa ala :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#124) Graphics válasza hucidafakk (#94) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem telefonon kell játszani...

Ha ennyit játszol. Vegyel konzolt.

-

(#125) Crafter32


Crafter32
őstag

Nagyon jó összefoglaló. Gyakrabban kellene ilyet írni. Az Apple pozitívuma, hogy a 4s még mindig ott van az ajánlott készülék közt, ami nem semmi, be kell vallani.
Az összefoglalóban csak okostelefonok vannak. Én nagyon sok embert látok akik nem hajlandóak váltani hagyományos készülékről, mert nem tudják kezelni vagy egyszerűen nincs rá szüksége. Egy pár db ilyen telefont is be lehetett volna írni a cikkbe.

(#126) balintka válasza RECSKA (#123) üzenetére


balintka
addikt

Én a Black Friday-ben egy fehér S4-et vettem. A héten néztem a MM-ban a G3-at, hát tényleg csak szuperlatívuszokat tudok mondani mondani róla, az S4 nem egy kategóriában van vele azért :) Tényleg gyönyörű a kijelző, maga az egész telefon külseje is.

(#127) csordas11 válasza Thaaleum (#31) üzenetére


csordas11
aktív tag

A g3 jó áron van és mára a frissítéseknek hála nem szaggat annyira.

(#128) csordas11 válasza csabi94 (#38) üzenetére


csordas11
aktív tag

Milyen androidos telefonod volt?
Azért ez az általánosítás nem igaz.

(#129) csordas11 válasza Dreadloord (#45) üzenetére


csordas11
aktív tag

+1

(#130) lezuvius válasza RaveForce (#120) üzenetére


lezuvius
őstag

Sok Samsung telo után mondom azt,hogy az Lg szoftveréből a pulzus mérős extrákon kívül semmi más nincs kihagyva és a csúcson az FM hiányzik a Samsungéból,míg az Lg-ében az is van. Összességében az Lg beérte és le is hagyta a Samut szoftverben (szerintem). Xiaomim még nem volt így arról nincsen tapasztalatom.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#131) #03372544 válasza csordas11 (#127) üzenetére


#03372544
törölt tag

"nem szaggat annyira" - ez tök jó dolog egy csúcskészüléktől :)

(#132) icezozo


icezozo
addikt

Koszonjuk,hogy a BlackBerryt is beraktatok a listara ! :R

http://qwankido.hu/

(#133) efegyke


efegyke
tag

Feleségemnek vettem karácsonyra egy fehér Galaxy S4 minit telenornal 38ezer forint volt.Kiskezűeknek nagyon jó telefon.G2 minivel összehasonlitva elég nagy a különbség.Szebb színek,több rám,kicsit jobb kamera.
Ennyi pénzért meg ajándék...

(#134) Dreadloord válasza #03372544 (#131) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Lollipoppal semennyire se szaggat.

(#135) Graphics válasza efegyke (#133) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Samsungnál ez az aduász. a túlszaturált színekért élnek-halnak a vevők, bármelyik terméküknél.

Ami színes-szagos, az kell a népnek. Mondjuk az S4 Mini jó vétel.

-

(#136) batai15 válasza Graphics (#135) üzenetére


batai15
félisten

Multkor majdnem elhánytam magam az s5 felületétől..

(#137) Graphics válasza batai15 (#136) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekem se jön be.. :D

valahogy a "flat" jellegű dolgok jobban.. nem ezek a "glam" jellegű színes szagos dolgok...

-

(#138) batai15 válasza Graphics (#137) üzenetére


batai15
félisten

Nem tudom hányszor lapoztam mire meg találtam a shazamot ! ;]

(#139) Graphics válasza batai15 (#138) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Annyira tele van b.szva felesleges app-okkal? :D

-

(#140) batai15 válasza Graphics (#139) üzenetére


batai15
félisten

Nem. Annyira átláthatatlan a híres tácswiz.

(#141) #03372544 válasza Graphics (#135) üzenetére


#03372544
törölt tag

Így van, én se szeretem a Samsung de lett egy samoled tablet és most meg már az kell.

(#142) #79335424 válasza Graphics (#137) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én nem tudok napirendre térni afölött, hogy egy flagship készüléken, a gyári Launcher nem fordítja fekvő nézetbe a főképernyőt. A bebetonozott alsó ikonokról nem is beszélve. Vétek egy kis kijelzőn ekkora helypazarlás! Oly sokmindenkitől loptak már ötletet. Az Apex -től, Nova -tól miért nem sikerült? Ja, esetleg meg kellett volna oldani az ikonok sor - oszlop változásának problémáját? Tán még telt volna rá a nyereségből. Vagy, mondjuk vmi más (pl. a KNOX) fejlesztési költségeinek a rovására.

(#143) Graphics válasza #79335424 (#142) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én Samsungból csak GPE-st vennék, mást nem... De bizonyos szempontok miatt nem tetszik az, hogy ár-érték arányban nem jön be.

Ettől függetlenül ki lehet emelni pár készüléket, ami szerintem megéri az árát: Ace 4, Note 3 Neo.

-

(#144) kdennis


kdennis
aktív tag

És a HTC hol van? Simán leveri mindet, felső kategóriába a legoptimálisabb rendszer.

(#145) DeathAdder válasza Tomi_Ohl (#95) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hol lehet asphaltban fps-t monitorozni és grafikát állítani?

Amúgy az S5 tényleg nem rossz (bár nekem ugyan nem kéne), de egy custom romolt + kernelelt Nexus 5 után sem éreztem lassúnak :N (és az ilyen elég ritka)
Az s801 + FHD nagyon jó páros, még a 805-nek is FHD panelt kellett volna kapnia, mert a QHD megeszi.
Oké TW néha biztos megakad, ez már törvényszerű, de nem rossz telefon ám az :N

(#146) #79335424 válasza Graphics (#143) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen, azért vannak a Samukban okosságok. Nem véletlen, hogy a Note sorozat sikere töretlen. Az a kijelzőbe integrált érzékelő réteg még mindíg egyedülálló a piacon. Sztem az Amoled is jó megoldás. Tetszik, hogy a megjelenített kép tónusával és/vagy a pixelek ki/be kapcsolásával befolyásolható az akkuidő. Mondjuk a Lollipopó világos MD felülete nem éppen partner ebben. De a root/garancia összefüggései és a dual sim verziók csillagászati ára miatt búcsút kell mondanom a Samunak. Irány Kína.

(#147) Tomi_Ohl válasza DeathAdder (#145) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Az fps értékeket csak úgy hozzávetőlegesen mondtam, amúgy Playen elérhető FPS meter alkalmazással lehet mérni bárhol.
A grafikát pedig az az Asphalt beállításaiban, Sound and Display alatt a Visual Quality-nél kell állítani. (Ez csak Asphalt 8-ra érvényes)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#148) Lacy6 válasza kdennis (#144) üzenetére


Lacy6
senior tag

Én is furcsállom, hogy az év telefonja nem került be listába, akár azoknak akik tényleg egy minőségi készüléket szeretnének kapni az elérhető legjobb rendszerrel. Azt hiszem ebbe a videóba (11:30) fogalmazzák meg a legjobban, hogy a "legjobbak legjobbja" kategória győztese :)

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#149) Dreadloord válasza Lacy6 (#148) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Jó telefon, de közel sem a legjobb, pl. az előlap/kijelző aránya katasztrofális, engem az tartott vissza leginkábbaz m8-tól...

(#150) Lacy6 válasza Dreadloord (#149) üzenetére


Lacy6
senior tag

Persze, nem azt mondom hogy mindenkinek tetszenie kell, de élőbe amúgy teljesen más mint képen. Egyik ismerősöm is a legvékonyabb kávás mobilokat kereste és direkt olyat akart volna venni, de mikor kezei közé került az M8 eldöntötte, hogy neki ez kell.
Amúgy maga a rendszere ami egyedülálló szerintem. Azért is elégedettek a tulajok, mert eszméletlenül gyors és stabil rendszert kovácsolt össze a HTC :K

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.