Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Doze


Doze
aktív tag

Kicsit izé leszek..

A Harmony:

1:37 és 3:32-nél, kicsit el van csúszva a dolog, engem legalábbis teljesen kizökkentett. Ha csúnya akarok lenni: ezért fiatalabb koromban a Dj. felé már repült a sörösüveg :DDD

Chaos

2:10-nél tényleg elgurult a gyógyszer, szerintem ez nem ad át semmit... vagy ha csak valóban a káoszt. :), lehet én vagyok ehhez idős.

Egyébként mind a kettő rendben van, a Harmony tetszett, csak az a "váltás" nagyon belerondít.

(#2) Kasya válasza Doze (#1) üzenetére


Kasya
nagyúr

Szemelyes velemenyem, hogy a Chaos 2:10-tol tok jo lenne, de valahogy nem erzem az osszhangot a kulonbozo hangokban ahogy egymast kovetik.

Harmony eseten 1:36-tol 2:08-ig (?) a hatterben szolo ambient szeru hangot szinfonikus hangra cserelnem, ahogy folyamatosan zsufolodik, erosodik, majd lecsendesul... Valahogy az jutott eszembe, hogy azzal jobban hangzana. Aztan lehet csak az MR2 hatasa, hogy valamiert arra asszocialtam :)

Teljesen jo, hallgathato zene. Lenne egy hozzabb verzio, szerintem gond nelkul elhallgatnam a hatterben. Elismeresem, nekem ehhez nem lenne se kreativitasom, se turelmem :)

Miota foglalkozol ezzel es mennyi idot vett igenybe?

(#3) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Nekem a káosz jobban tetszik, lehetne akár a Terminátor zenéje is. Ezek az átmenetek nem annyira illenek bele, de egyébként nagyon tetszik az utána levő rész. A vers is frankó! Csak így tovább! A harmony az kiidegelt, nem bírtam végighallgatni, annyira elüt a másik dallam az alaptól.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#4) ilosz


ilosz
csendes tag

Köszönöm a konstruktív kritikákat! :)

Először kezdjük talán a Harmonyval.
Az a bizonyos 1:36/37-es rész valóban kilógicál egy kicsit (enyhén fejezve ki magam :D) a többi közül, meg az abban felbukkanó hangszerek sincsenek igazából egymásra hangolva. Elkezdtem kicsit javítgani, de eddig annyit értem el, hogy az előző rézből kivettem pár rági hangot. A dal így kezdi elveszíteni az identitásást, de majd meglátjuk még mi sül ki belőle. Kipróbálom egy szinfonikusra való cserével is, köszi a tippet Kasya.

Chaos:
Igen teljsen egyetértek, hogy a munkáspart (:P) egy kicsit out of the sync, azzal sok ideig bajlódtam, mert nem igazán akartam ugyanazokat a hangokat elsütni még erősen megszínezett formában is. Szerintem egy kis masteringgel meg ezzel a csereberés manőverrel jól összetartozna az összes rész, persze ez csak magánvélemény.

A Harmonyt csináltam idén legelőször 3 év kihagyás után, a régiekhez képest szerintem jobb, de a többi újdonsához képest, amiket még a tarsolyomban tartogatok enyhén harmatos. Szerintem megvolt 4-5 óra össz-vissz munkával meg 30 perces effektezéssel mielőtt kiraktam volna. A Chaos először ennek indult: Frozen . Ezután gondoltam kicsit elveszek itt, hozzáadok ott alapelven megszülöm ezt a kedves kis összevisszaságot és ez lett belőle. Szerintem ez is ilyen max 6 óra körül lehetett a 2 verziót együttvéve, mert a Madonnásban csak nagyon alap hangszerek vannak például. Van még 3 szám ami még előrehaladottabb állapotban van, azok ennél a kettőnél jóval kiforottabbak és szerintem a kiválónál egyel alcsonyabb helyen állnak a ranglétrán. (Semmi önfényezés nélkül)
Az egyikből van egy snippet itt:
Haunted Hybrid
Van még kettő Demo a soundcloudomon (Free My Soul, Kung-Fu), igaz azok nem erre a projektre készülnek, de gondolom hallható rajtuk.:D
Az ősi próbálkozásom itt van:
Hybrid I

Köszönöm a dícséretet a versre is. Jelentkezem majd még azokkal is, mert már megérett egy-kettő a publikációra. :P

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.