Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) ilosz


ilosz
csendes tag

Köszönöm a konstruktív kritikákat! :)

Először kezdjük talán a Harmonyval.
Az a bizonyos 1:36/37-es rész valóban kilógicál egy kicsit (enyhén fejezve ki magam :D) a többi közül, meg az abban felbukkanó hangszerek sincsenek igazából egymásra hangolva. Elkezdtem kicsit javítgani, de eddig annyit értem el, hogy az előző rézből kivettem pár rági hangot. A dal így kezdi elveszíteni az identitásást, de majd meglátjuk még mi sül ki belőle. Kipróbálom egy szinfonikusra való cserével is, köszi a tippet Kasya.

Chaos:
Igen teljsen egyetértek, hogy a munkáspart (:P) egy kicsit out of the sync, azzal sok ideig bajlódtam, mert nem igazán akartam ugyanazokat a hangokat elsütni még erősen megszínezett formában is. Szerintem egy kis masteringgel meg ezzel a csereberés manőverrel jól összetartozna az összes rész, persze ez csak magánvélemény.

A Harmonyt csináltam idén legelőször 3 év kihagyás után, a régiekhez képest szerintem jobb, de a többi újdonsához képest, amiket még a tarsolyomban tartogatok enyhén harmatos. Szerintem megvolt 4-5 óra össz-vissz munkával meg 30 perces effektezéssel mielőtt kiraktam volna. A Chaos először ennek indult: Frozen . Ezután gondoltam kicsit elveszek itt, hozzáadok ott alapelven megszülöm ezt a kedves kis összevisszaságot és ez lett belőle. Szerintem ez is ilyen max 6 óra körül lehetett a 2 verziót együttvéve, mert a Madonnásban csak nagyon alap hangszerek vannak például. Van még 3 szám ami még előrehaladottabb állapotban van, azok ennél a kettőnél jóval kiforottabbak és szerintem a kiválónál egyel alcsonyabb helyen állnak a ranglétrán. (Semmi önfényezés nélkül)
Az egyikből van egy snippet itt:
Haunted Hybrid
Van még kettő Demo a soundcloudomon (Free My Soul, Kung-Fu), igaz azok nem erre a projektre készülnek, de gondolom hallható rajtuk.:D
Az ősi próbálkozásom itt van:
Hybrid I

Köszönöm a dícséretet a versre is. Jelentkezem majd még azokkal is, mert már megérett egy-kettő a publikációra. :P

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.