Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bambuszpro


Bambuszpro
tag

Jók ezek a kis olcsó hangszórók csak tudni kell mire akarod használni. Egyszer azért vettem egy hasonló kaliberűt kemény 1500ft-ért mert a monitorom tartózára pont fel tudtam ragasztani úgy hogy folyamatosan kapjon tápot, kábelen hangot és ne is foglaljon helye az asztalon. Az se volt a hifizés csúcsa de számomra a legnagyobb előnye, hogy nem kapcsolt ki, nem rakta magát alvó módba amíg kapott tápot. Így sokkal jobb volt mint a laptopom hangszórója és olcsóbb volt mint ha a monitoromhoz készült mini 'soundbart' vettem volna meg.

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#2) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Nekem egy Tronsmart Force Pro van. Vicces, hogy két éve 28 ezerért vettem, most már 40 körül kínálják. Jó, hogy vannak benne textil dóm, igazi magassugárzók,2db, nem csak koaxiális egységek, de akkor sem ér annyit. Fizikát nem lehet megerőszakolni, hallható mélyeket produkál, de az sem rendezi át a szobát. Viszont van benne egy mini erőmű, 11 ezer milliamperes akksi, amiért imádom, mert elég hetente tölteni. Viszont utálom, mert emiatt dögnehéz.Bahh... inkább írok róla én is egy bejegyzést... :D

A cikkhez: örülök minden ilyen témájú sztorinak, és köszönöm a bemutatót! Szerintem is életképes hangszórócska, például felaggatva valahová szólhat rajta a retro rádió keri sütögetés közben. Viszont némi műszaki infót még beleírtam volna, például teljesítmény, akkuidő, súly, ilyenek.

(#3) Kampó válasza Jack Hunter (#2) üzenetére


Kampó
senior tag

örülök hogy tetszett :C akku időt nem is tudom ... mert nem volt mèg órákig nyüstölve... de kiegèszitem majd pár infóval :R

AMD volt AMD van AMD lesz

(#4) Kampó válasza Jack Hunter (#2) üzenetére


Kampó
senior tag

Komolyabb darab nekem ILYEN volt valamikor de eladtam igazából jó pénzt kaptam érte :D

AMD volt AMD van AMD lesz

(#5) bkercso


bkercso
nagyúr

Ha meg tönkre megy vagy elhagyjuk véletlen nem az az összeg amiért álmatlanul forgolódnánk.
Nem érdemes sok eldobható olcsó vackot enni, mert ez nettó szemétgyártás. Ez a holmi is várhatóan a tengerben fog kikötni éveken belül. :R

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#6) Kampó válasza bkercso (#5) üzenetére


Kampó
senior tag

de ha alkalmi zenehallgatásra kell csak.. vagy teszem azt egy nyaraláson az udvaron üldögelèshez háttèrzajnak.. nem fog mindneki 50-80 èrt jbl-t venni ;) valakinek ez elèg , engem hidegen hagynak a bluetotth hangfalak.. de 3000èrt egyáltalán nem rosz.. egy "drágább" sima konyhai rádió hangzásat simán hozza.. akinek arra kellene pl.. nem egyformák az igènyek ..

AMD volt AMD van AMD lesz

(#7) Hieronymus válasza bkercso (#5) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"Nem érdemes sok eldobható olcsó vackot enni, mert ez nettó szemétgyártás"

Sikerült átugrani néhány lépcsőt, de igazad van. Az ételekbe is italokba is beszivárog a műanyag. :(((

Amúgy a műanyagok nagy részét a hajózás tolja be a vizekbe. Ez egyben sajnos azt is jelenti, hogy sokkal rosszabb a helyzet, mintha máshonnan is a jelentős mennyiségben kerülne a vizekbe műanyag szemét.

Ezeket az izéket be engedni sem lenne szabad Európába. Nem lehet racionálisan megalapozott felhasználási módot rendelni ehhez a termékhez.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#8) bkercso válasza Kampó (#6) üzenetére


bkercso
nagyúr

A zenehallgatásról nekem spec. egészen más fogalmaim vannak ;) , az állandó háttérzaj meg az idegrendszerednek nem tesz jót, mert nem arra rendezkedett be, hogy még a kertben se legyen nyugta, de persze senkit nem akartam kriminalizálni. Csak nincs racionalitás abban, hogy annyira olcsó legyen valami, hogy "ha el kell dobni, se baj ennyiért". De, óriási baj, hogy ma már még egy falatot enni vagy egy kortyot inni se lehet anélkül, hogy egy marák műanyagot eldobnánk. :R

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#9) Kampó válasza Hieronymus (#7) üzenetére


Kampó
senior tag

Ezt mondod te mert számodra felesleges, más dohányzik.. pecázik.. nem tudom szereti a filléres olcsó parizert.. ki mire költ.. egyéni döntés.
Nem értem min kell ezen fennakadni .
Nem egy high end hifitorony.. le is van irva nem is akar az lenni.. Nem biztattam senkit hogy vegyen 20 db ilyet.. De pl ha gyerköc akarna zenét hallgatni a szobájába .. neki bőven elég egy adott korig.. leverni dobálni összetörni inkább ez mint egy 50-60 ezres valami ugyan ezt a véleményt osztom első telefonnak is, olcsó valamit preferálnék amíg nem tud rá vigyázni.. Ha nincs fantáziád elhelyezni azt a holmit a piacon nem az én hibám szerintem :N :N

AMD volt AMD van AMD lesz

(#10) Kampó válasza bkercso (#8) üzenetére


Kampó
senior tag

Csak nincs racionalitás abban, hogy annyira olcsó legyen valami, hogy "ha el kell dobni, se baj ennyiért"
Példával élva...

Én személy szerint a 40 ezres telefon miatt ha eldobnám véletlen és összetörne kevésbé kapnék agyvérzést mint a 250e ft os miatt.. De egy melós autónak használt nem tudom Suzukit se sajnálsz annyira ha meghúzzák mint a hétvégi kirándulós skoda super-b..t gondolom..

AMD volt AMD van AMD lesz

(#11) bkercso válasza Kampó (#10) üzenetére


bkercso
nagyúr

Ez igaz, ám ha nem töröd rommá a szuzukit, akkor az 20 évesen is vígan szaladgál.
Viszont rengeted kütyü van ez ebay-en, amiből az emberek sokszor azért vesznek (akár egyből 3-at is), mert olcsó, miért ne, hátha jól jön, és nem azért, mert szükségük van rá.
Ha tényleg használod, akkor ez egy jó termék lehet neked, amennyiben nem megy tönkre irreálisan rövid idő alatt.

Egy barátom vett 8 éve egy kínai noname BT-kishangszórót 10eFt-ért, és azóta is kifogástalanul működik, és a hangja is jó, mély basszussal. Szóval van ilyen is, igaz, az nem igénytelen műanyag kivitel, hanem fém rácsos, gumírozott stb.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#12) Hieronymus válasza Kampó (#9) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Félreértesz. Nem téged bírállak közvetlenül.

Én a zene hallgatáshoz nem vennék ilyen eszközt. Valami nagyobb és fixebb darabot. Jobb minőségű hangzással. Nem kell tölteni, nem kell dobálni. Sokkal tovább használható marad és a hangzása is elfogadhatóbb.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#13) Kampó válasza Hieronymus (#12) üzenetére


Kampó
senior tag

nekem is van 5.1 es philips erősittőm , nem a.kefires.dobozokkal hanem 2 oszlop hangfallal, van egy règebbi Panasonic music center is... de azok falon vannak ... nem fogom leszerelni hohy kivigyem az udvarra :D èn sem ezen hallgatok aktivan zenèt... de elbeszèlünk egymás mellet vagy nem tudom ..

AMD volt AMD van AMD lesz

(#14) DEJVID


DEJVID
őstag

E-waste

(#15) janeszgol


janeszgol
félisten

Tetszik.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#16) Kampó válasza janeszgol (#15) üzenetére


Kampó
senior tag

köszi, valakik nem èrtik ezt a kategóriát , :R :R nem tudják helyèn kezelni :DD

AMD volt AMD van AMD lesz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.