Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#448) tybsen válasza Laslow (#440) üzenetére


tybsen
addikt

En ezt a gyari google tokot hasznalom: [link] . Tapasztalat: kicsit bumfordi (van ilyen szó ugye :DDD ) lesz tole a telefon, de belül plüss es nagyon jo minosegu a textil kikeszites, tenyleg nagyon szep es minosegi. En szeretem ki- es betenni a telefont neha, mert tok nelkul egeszen mas es nagyon vekony - ez sem akadaly illetve eleg konnyen ki lehet venni belole es nem kell tartani tole, hogy az akcio kozben megkarcolodik a telefon, mert ugye plüss boritas van belül. Hatranya, hogy maga az anyag csuszos, foleg egy kezzel hasznalva nincsenek igazan bordazat amiben megtapadna az ember keze. Hatranya meg, hogy eleg draga 45 EUR kb.

Eppen ma jott meg a spigen fekete thin fit tokja, ez: [link] En nagyon szeretem a spigen thin fit tokokat, mar nexus 5-on is ezt hasznaltam a gumis anyaga miatt. Errol a tokrol annyira egyelore nincs tapasztalat, de az elso benyomas: itt is megvan a gumi-szeru boritas erzete, nagyon jo tapadas, tenyleg gumi-szeru erzest nyujt. Kulsore inkabb fröccsöntött muanyag kinezete van, tehat egy muanyag hej. Ellentetben a korabbi spigen thin fit tokokkal, itt majdnem teljesen korben vedi a telefont - belul sajnos nincs plüss vagy ilyesmi boritas, teha porszemek gondolom tovabbra is meg tudjak karcolni a telefont, viszont nagyon vekony az egesz tok es kezbefogva is nagyon vekony erzetet kelt, mintha semmi nem lenne a telefonon. Kicsit büdös a tok elsore kibontva, en lemostam most szappannal, hatha elmegy a szag de eddig megmaradt - nem zavaro amugy, csak enyhe muanyag szaga van. Aki szereti ezt a gumiszeru tapintast, annak szerintem nagyon tetszhet, az ara is barati 9 EUR az amazonon. Hatranya, hogy valoszinuleg semmit sem ved, inkabb csak karcolasoktol - leejtesnel foleg a kijelzo elegge veszelyeztetett mert szinte semmi perem sincs (eppen csak egy kicsi).

Egy ilyen incipio NGP Cover van még: [link] ez egy atlagos szilikon tok, de inkabb TPU, nem az a gumis inkabb a lagyabb de enyhen merevebb fajta. 15 EUR volt, ez ennyit szerintem semmikeppen nem er, bar a minoseg tenyleg jo es nem lötyög, nincs semmi hezag sehol, szoval a minoseg rendben van. Elonye, hogy mindenhol vedi a telefont es tenyleg szepen rasimul es a Google altal jovahagyott tokrol van szo, tehat ilyen szempontbol elegge egyedinek mondhato. Egynek mindenkeppen jo de en nem nagyon hasznalom, egyszer-ketszer volt csak a telefonon, mert valahogy a gyari tokot jobban szeretem.

Egy ilyen mubor boritasu muanyag TPU tokot is vettem: [link] Ez egy igazi fröcsöntött muanyag, eleg gyenge minosegu kidolgozas maga a muanyag. Kivulrol viszont mubor boritasa van. Maga a tok osszessegeben sem passzolt 100%-osan, kicsit ra kellett igazgatni a telefonra, mert az egyik oldalon kicsit feljebb volt a tok pereme, mint a masikon. Eleg merev az egesz, de azert le tudtam venni a telefonrol. Nem hasznaltam csak raraktam a telefonra es levettem rola - aggodtam, hogy a gyenge minoseg miatt esetleg megkarcolodik majd a telefon ha ki-be veszem belole. Amugy a hatlapi resze nagyon klassz mubor boritas, nekem nagyon tetszik - kar, hogy nincs valami jobb minosegu kiszerelesben ugyanez, peldaul belul plüss boritassal. 8 EUR volt, arban esetleg egy probat meger valakinek aki nem veszi le es teszi fel ujra es ujra a telefonrol, mert maga a hatlapi boritas elegge ritka es eleg jo tapadast biztosit. Ettol fuggetlenul en nem hasznalom, mert a minoseg annyira nem jo osszessegeben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.