Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) batai15 válasza Hopkins95 (#150) üzenetére


batai15
félisten

Lehet elég a 4gb ram,ami nem volna probléma ha nem 150k lenne a készülék . Közepes hardver mellé jóval vastagabb ár cédula társul .

(#152) Šolaire válasza batai15 (#151) üzenetére


Šolaire
veterán

Gondolom majd mérséklődik az ára. 5x után szemezek vele. Teszteket megvárom azért. :) Mondjuk az MiA2 még jól teszi a dolgát.

“Praise The Sun” \[T]/

(#153) tybsen válasza Hopkins95 (#150) üzenetére


tybsen
addikt

Sajnos csak a saját és a párom tapasztalatáról tudok beszámolni Nexus 5X kapcsolatban. Nálunk sajnos mindkét készülék problémás volt nemcsak hardveresen hanem szoftveresen is ( pedig eltérő helyről és eltérő időben voltak vásárolva).

Ettől függetlenül természetesen elhiszem hogy nálatok rendben volt minden. :R

(#154) batai15 válasza Šolaire (#152) üzenetére


batai15
félisten

Mia3 várós ,bár honor 10em van ami nagyon jó , mégis mindig inkább a stock közeli rendszerhez húz a szívem főleg a fluiditas és gcam miatt .

(#155) agressor12


agressor12
senior tag

Oneplus 5T-ről nagyon elgondolkodtam ,hogy váltok rá,tetszik a kis kompakt méret,mindig is szerettem a Nexus szériát.
Csak félek ,hogy visszalépés lenne.

(#156) Šolaire válasza batai15 (#154) üzenetére


Šolaire
veterán

Ugyanígy vagyok vele én is. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#157) TTomax válasza ollie (#85) üzenetére


TTomax
nagyúr

Akkor ez is felejtős,nem tudom miért sporoltak vele,de nekem létszükséglet a qi töltés és kokányolni nem szeretnék ennyiért.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#158) Noukoum


Noukoum
veterán

Egy kis sebesség teszt.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#159) Tarisznyarák válasza Noukoum (#158) üzenetére


Tarisznyarák
tag

De az a borzalas noccs..

(#160) Noukoum válasza Tarisznyarák (#159) üzenetére


Noukoum
veterán

Kameralyukhoz és cseppnoccshoz viszonyítva látványosan zavaróbb, ez szerintem vitathatatlan. Remélhetőleg nem addig lesz az iPhone készülékek dísze míg a kijelző alá pakolják a szenzorokat. Mert az még sok év.

De annak örülök hogy bár "anno" szinte mindenki felült a noccsvonatra, ahhoz képest manapság igen kevés készülék jelenik meg hasonló méretű bevágással, a gyártók alternatívát keresnek, ki milyen módon. Ez mindenképp örvendetes! :)

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#161) tybsen


tybsen
addikt

Megvettem a páromnak (illetve egy másodikat is magamnak ha tetszene) és nagyon pozitív az első benyomás a telefonról.

Nagyon smooth, kamera tényleg jó bár nem tudtam tesztelni igazán csak néhany fotót csináltam mert esett az eső. Anyagminőség teljesen jó olyan mintha fémből lenne és üvegből. iPhone SE után eléggé szokatlan az egész és óriási a mérete is de tényleg nagyon gördülékeny.. eddig csak a Google fényképeknél találtam egy hibát de egyébként minden akadásmentes és tökéletesen gyors. Szépek az animációk.

Én nem érzem hogy középkategóriás hardver lenne legalábbis a szoftver nagyon jól működik és nem lehet érezni a nem csúcs hardvert.

Akksi is okes, minőségi a készülékhez a gombok és a rezgés illetve a hangerő és rendben van szóval nem nagyon lehet belekötni szerintem.

(elképesztő hogy például iphonon ha balra suhint az ember akkor ott is van egy ilyen Google now szerű hírfolyam és nálam ott állandóan akadozás volt itt pedig probléma nélkül mindig megjeleníti ezt a hírfolyamot.)

(#162) *RLaci* válasza tybsen (#161) üzenetére


*RLaci*
addikt

Ez gyors volt,grat hozzá. Sima vagy XL?

(#163) tybsen válasza *RLaci* (#162) üzenetére


tybsen
addikt

Pixel 3a - iPhone SE mellett így is XXL-nek tűnik :DDD persze nyilvánvalóan nem nagy csak már elszoktam ezektől a méretektől (és ez még viszonylag kompakt, akkora ugye kb mint az N5X csak keskenyebb - furcsa hogy régen meg Nexus 6-ot is használtam ill. rövid ideig 6,44” Sony-t).

(#164) Noukoum válasza tybsen (#163) üzenetére


Noukoum
veterán

Képek minőségét illetően hogy áll az iPhone-al szemben?

Illetve honnan vetted a telefont ha szabad megkérdezni?:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#165) Hopkins95 válasza tybsen (#161) üzenetére


Hopkins95
addikt

Na ezt örömmel olvasom, hogy tetszik a telefon. Főleg úgy, hogy a Nexus 5x problémás volt nálad. :R

Nálam ez a telefon van napirenden és a Galaxy S10e, ami nem sokkal drágább. Az utóbbi mellett számomra a széles látószögű lencse szól és a 4K 60 FPS videó.

Találtam tegnap egy jó videót amúgy, ahol össze lett vetve a Galaxy S10 Plus és Huawei P30 Pro telefonokkal kamera téren és elég derekasan helytáll szerintem: Google Pixel 3a vs. Galaxy S10 Plus vs. Huawei P30 Pro Camera Comparison.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#166) tybsen válasza Noukoum (#164) üzenetére


tybsen
addikt

Nem értek a fényképezéshez (bár szeretek nagyon fotózni) szóval teljesen laikusként tudom csak mondani amennyi egy hasonló átlagember számára erzekelheto: a pixel 3a reszletgazdagabb, élénkebbek ezzel együtt élethűbbek a színek. Az éjszakai mód egészen klassz, rossz fényviszonyok kozott is képes vaku nélkül értékelhető fotót készíteni.

Iphone SE-n például fehér orchideák viragszirmainak bordazata alig vehető ki a pixel 3a-n pedig mindez jobban látszik.

Ettől függetlenül mindezek leginkább akkor látszanak ha az ember belenagyít a képbe - A telefon kijelzőjén eléggé hasonlóan jók a képek bár az látszik hogy fakóbb kicsit az iphone. Meg valahogy szebb a pixellel készült kép kicsit. Nem az ips vs oled miatt, mert a tabletemre e-mailben átküldve is fakóbb valamelyest és első ránézésre is meglehet állapítani hogy melyik kép jobb az pedig a pixellel készült.

A kettőt egymással közvetlenül összehasonlítva viszonyt jól észrevehető a különbség de ha csak az iphone SE-t nézem akkor teljesen jó az is szerintem nagyon jó képeket csinál.

Az egészhez hozzátartozik hogy szerintem a pixel kijelzője nagyon gyenge fényerejű - minimum 70%-on vagy inkább 80%-ön látom csak egyáltalán a tartalmat normálisan.. ráadásul ugye még nincs nyár mármint most eléggé borult az idő éppen .. fényképezésnál meg valahogy még sötétebb minden legalábbis annak tűnik és inkább 100 % fenyerovel használom. Ez nagyon nem tetszik benne.

Az iphone SE nálam 50 % fényerővel tökéletesen jól használható, persze szabadban meg nyáron simán 100% az is amúgy..

Érdekes módon egyébként hiába nagyobb fényerőn van használva mégis jól bírja akksival a pixel - csak hát a beégés persze félő és tényleg elég fura ez.

Én azt tudom mondani ennyi idő utan, hogy ha valaki egy nagyon jó fényképezős, totál smooth stock androidos telefont akar akkor ez egy szuper készülék. Nekem eddig az utobbi években az iphone előtt szinte csak Nexus volt de ez sokkal gördülékenyebb mint eddig bármelyik Nexus. Van egy olyan mód ahol az egész telefont szürkévé lehet változtatni tehát hogy nem színes - ez iszonyatosan tetszik és nagyon kellemes a szemnek. pozitív meg hogy android Q - val hasonló gesztus vezérlés jön mint iOS-en: Ez nagyon praktikus és nagyon szeretem jelenleg mert nem kell hiszen nyilakat nyomogatni hanem csak balról-jobbra suhint az ember a böngészőben, stb. ja és tényleg nagyon gyors az egész telefon úgyhogy totál jó .

Ellene szól számomra jelenleg az amoled kijelző, a gyenge kijelzőfenyerő és a nagy hosszúkás méret (iphone SE után). Illetve az iphone egyszerűbben használható, vagy csak lehet hogy megszoktam az utóbbi másfél évben - annak idején amikor Androidról váltottam akkor pedig az iPhone volt nagyon szokatlan, hogy nincs vissza gomb.

Bárhogy is szerintem nagyon jó készülék a P3a, a páromnak biztosan megmarad, én pedig még meglátom, hogy megtartom vagy visszaviszem/eladom es marad az iphone SE.

(#167) tybsen válasza Hopkins95 (#165) üzenetére


tybsen
addikt

Nehéz dolog ez a kamera téma mert igazából ez a jó meg legjobb meg legeslegjobb kamera ... hát, nem is tudom. ahogy írtam persze van különbség de nem extrém módon számottevő szerintem.

Számomra mindig a gördülékeny működés és a stock android volt a legfontosabb es egy olyan kamera amit ha előkapok gyorsan akkor letudott fényképezni akár egy rohanó kutyát is vagy megörökíteni egy pillanatot.

Galaxy s10e nagyon szép és kompakt, számomra iPhone SE után az, vagy a40 tetszett volna de sajnos valamiért nem szeretem a Samsungot ( kivéve tabletben mert abban a 2016 tab A-t nagyon szeretem és megbízhatóan nagyon jó akksival teszi a dolgát.. bar állandóan akadozik de elfogadtam ezt a tulajdonságát cserébe pazar akku FullHD kijelző es kedvezo ar. A legundorítóbb dolog pedig hogy a céges telefonom SAmsung és olyan dolgok vannak hogy rákérdez hogy tetszik-e a galéria alkalmazas és csillagokkal értékeljem.. pfff - szerintem ez mindennek a legalja ). de ettől függetlenül egyetértek Veled mert nagyon szép és kompakt készülék jó kameraval az S10e.

(#168) Hopkins95 válasza tybsen (#166) üzenetére


Hopkins95
addikt

Az egészhez hozzátartozik hogy szerintem a pixel kijelzője nagyon gyenge fényerejű - minimum 70%-on vagy inkább 80%-ön látom csak egyáltalán a tartalmat

Nos ettől tartottam egy kicsit. :F A sima Pixel 3a notebookcheck mérései szerint ilyen 400 nitet tud max, nekem a Nexus 5x meg alulról súrolja az 500 nitet. És még ezt is keveslem sokszor. Mondtam is, hogy a következő telefonomra világosabb displayt akarok. Nekem a Nexuson nyáron pl. sokszor takargatnom kell a kijelzőt egyik kezemmel, ha fényképezek. De mondok egy másik példát, tegnap voltam kint a réten itt mögöttünk, ahol szinte semmi fa, árnyék nincs, csak szántók. Elővettem a telefonom, hogy elkezdek videót nézni rajta Youtubeon, de szinte semmit nem láttam belőle, pedig maxon volt a fényerő. Ja és tegnap még be is volt borulva eléggé, este esett is, ennek ellenére volt még így is kevés.

Ez a Samsung Galaxy reményeim szerint már nem az a Samsung Galaxy. Az új OneUI letisztultabbnak tűnik a Touchwiznél, úgyhogy talán szoftveresen is javult már a telefon. Plusz nemrég volt a hír, hogy a Samsung biztosít Vulkan APIt játékokra, tehát ilyen téren élen járnak frissítés téren (persze nem főverziók terén), ami szintén nagyon pozitívan meglepett. :)

Megvárom azért mindenképp a teszteket az új Pixel 3a-ról, mert nagyon szimpatikus a telefon, de az alacsony fényerő számomra No Go.

Számomra mindig a gördülékeny működés és a stock android volt a legfontosabb es egy olyan kamera amit ha előkapok gyorsan akkor letudott fényképezni akár egy rohanó kutyát is vagy megörökíteni egy pillanatot.

+1 ezzel ugyanígy vagyok. Viszont szerintem erre ma már nem csak a Pixel képes, hanem más telefon is. Hogy a Samsung is ide tartozik -e szoftveresen, az jó kérdés egyelőre. :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#169) tybsen válasza Hopkins95 (#168) üzenetére


tybsen
addikt

Az a baj hogy nem lehet egyértelműen a tesztekből sem kiszűrni hogy melyik kamera milyen de szerintem is már egyre jobb a Samsung illetve a többi gyártó is.(frissítések tekintetében sem olyan rossz már a Samsung legalábbis az én tabletem márciusi biztonsági frissítéssel rendelkezik es egy 2016 os modell ről van szó bár én 2017 vagy 18ban vettem azt hiszem a frissített valtozatot)

A kijelző fényereje sajnos a pixel nél tényleg ilyen amilyen.

(#170) *RLaci* válasza tybsen (#163) üzenetére


*RLaci*
addikt

Sok más mellett használtam szinte az összes Nexust,Pixelt de kezelhetőséget tekintve a mostani P3-am nagyon eltalált méret,bár még egy 5mm-el lehetne ez is alacsonyabb.Ha választanom kéne én is a 3a-t venném a 3a xl helyett,az már brutál a 16 cm-es magasságával.

IDE raktam már fel sok P3 képet,hátha vkit érdekel,mert elméletileg a P3a/XL is ugyanezt a kamerát kapta,ugyanezt tudja.

[ Szerkesztve ]

(#171) Hopkins95 válasza *RLaci* (#170) üzenetére


Hopkins95
addikt

Belenéztem a képeidbe és Bossi képeibe, még bizony mindig nagyon adja az a kamera. Olyan telített szép színei vannak, hogy pl. egy Galaxy S10-é még mindig nem tűnik olyan szépnek. Itt a tomsguide tesztje erre jó példa, a portré fotó sokkal szebb a Pixel 3a-nak a Galaxy S10 mellett. pl.

Neked volt Nexusod, téged nem zavar az alacsonyabb fényerő vagy az Oled miatt nem venni észre? :) Mert a Pixel 3a-nak is ugyanúgy 400 nit körül van, amit így számok alapján keveslek.

Különben nagyon tetszik a telefon kívül-belül, nekem tényleg nem is nagyon kellene több, egyedül ez az egy dolog nem hagy békén.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#172) *RLaci* válasza Hopkins95 (#171) üzenetére


*RLaci*
addikt

Verőfényben még egy 10%-ot pluszban eltudnék viselni,de ott is rendesen látható, használható.Ez amúgy az összes Pixelre jellemző,elég takarékra vették a max fényerőt.

(#173) tybsen válasza *RLaci* (#172) üzenetére


tybsen
addikt

Én is kiegészíteném annyival a témát hogy most direkt megfigyeltem és iPhone SE is nagyjából folyamatosan 100 %-on van használva. Ugye alapvetően nem szoktam ezt figyelgetni de most kifejezetten néztem és a pixel is hasonlóképpen 70 és 100 % között van használva, szóval nem annyira tragikus a helyzet.

(#174) tybsen


tybsen
addikt

Tettem fel ide néhány, a telefonnal készült képet: [link]

(#175) Hopkins95 válasza tybsen (#173) üzenetére


Hopkins95
addikt

Köszi mindkettőtöknek! Azt hiszem meg fogom nézni élőben, ha valahol lesz rá alkalmam.

Nagyon szép képek! :K

Ha mégis úgy döntenél hogy eladnád a tiédet , akkor engem szerintem érdekelne a dolog.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#176) trialboj


trialboj
őstag

Üdv, bocs h nem egyértelmű, de ez a hivatalos pixel 3a topik?

Nagyon tetszik a telefon, minden alkatrésze olyan amilyet szeretnék (pl imádom h nem üveg és fél kiló a telefon).

Az ára az ami nem tetszik, pontosabban, ahogy átszámolják, nekünk a 400 dodót, illetve hogy nem is lehet normálisan megvásárolni :(

Ha lesz időm visszaolvasgatok a topikban csak az érdekel, hogy jó helyen járok-e, és vannak-e már itt olyanok akik kipróbálták, v még mindenki csak beszél róla h milyen lesz/lehet?

Kösz

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#177) tybsen válasza trialboj (#176) üzenetére


tybsen
addikt

Egyelőre még nincs hivatalos P3A topik ha jól tudom, itt kezdtünk el beszélgetni mert ez volt az utolsó cikk a telefonnal kapcsolatban.

Az én tapasztalatom szerint a fényerő lehetne jobb de használható. Még a méret az ami nem túl ideális szerintem lehetne kompaktabb / ezt leszámítva nem tudok róla semmi rosszat mondani mert gyors akadásmentes és jól működik eddig.

(#178) trialboj


trialboj
őstag

Neked már megvan a telefon? Külföldön élsz? Két fontos kérdésem lenne, van always on kijelző/lehetőség? esetleg értesítő led?

ha jársz természetben v csak egy parkba, tudnál készíteni ott is pár képet. Nekem a telefon leginkább túrázásokhoz kellene, navinak és persze megörökíteni a közepesen szép helyeket ahol járok.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#179) tybsen válasza Hopkins95 (#175) üzenetére


tybsen
addikt

Úgy tűnik hogy megmarad mindkettő; miinél többet nyomkodtam annál jobban tetszik a pixel és bár nagyon szerettem a kis iPhone-t is az utóbbi másfél évben, de azt hiszem a pixellel érdemes visszaváltani androidra. Nagyon szeretem az iOS t is de hiányzott az Android, a méretet pedig majd megszokom.

(#180) Hopkins95 válasza tybsen (#179) üzenetére


Hopkins95
addikt

Köszi a infót. :R Ha neked ennyire tetszik, akkor szerintem nekem is a megfelelő telefon lenne, lévén a Nexus 5x-emet imádom, pedig van a családban Honor Play, Huawei P9 Lite meg fogtam már iPhonet meg pl. LG G5-öt is, de ezek közül egyik sem kellene az enyém helyett. Ha máshol nem lesz, majd amazon.de-ről beszerzem. :D

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#181) ollie válasza trialboj (#176) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A 400 dollár nettó ár az USÁ-ban, ha ahhoz hozzáadod az áfát (nálunk ugye 27%), akkor majdnem 150 ezer Forintra jön ki. Nem ők számolják rosszul át az árat, hanem köszönd a magyar áfa szabályoknak.

***

(#182) Ryoo válasza ollie (#181) üzenetére


Ryoo
senior tag

De ők is rosszul számolják át, mert nagyon nem mindegy hogy 400$-t váltasz át, vagy 400€-t. És erre számolod a jó magyar áfát...

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#183) agressor12


agressor12
senior tag

Nem tudom,hogy érdemes-e Oneplus 5T-ről váltani,kicsit félem az akkumulátortól.
Oneplus nálam 2 napot simán kibír.

(#184) ollie válasza Ryoo (#182) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Számold már ki. 400 dollár +27% az 508 dollár, ami majdnem 150 ezer Forint.

***

(#185) erahurka válasza ollie (#184) üzenetére


erahurka
félisten

De az európai ár jellemzően 1 USD = 1 EUR árfolyamon van számítva. Szóval olyan 165-re lehet számítani. És ez a kis 3a.

(#186) ghiottone válasza erahurka (#185) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A Német Mm és Saturn 399 euróért adja, az nincs 130e.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#187) TotO' válasza ghiottone (#186) üzenetére


TotO'
aktív tag

Amennyiben meg tudom venni németországból, úgy hogy volna a garanciáztatás itthonról? Van magyarországon márkaszervíz, vagy mivel store.google.com nem szállít hozzánk, így a garanciális szervizt se lehet itt intézni?

4a || Neuzer Courier DT

(#188) ghiottone válasza TotO' (#187) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ha a német MediaMarktba sikerül megvenned, akkor azt a magyar MediMarktba leadhatod és ők intézik. Ha Google-tól veszed az már kacifántosabb, mert hivatalosan nálunk nincsenek jelen, de rokon, ismerős, vagy ha kint vagy Németországba akkor küldöd, hozzák, intézik a garanciális javítást. - Ha esetleg megjelenne a német amazonnál az lenne a legjobb.
+ korábban lehetett rendelni Német MM/Staurnból mailboxde-re (csomagtovábbító) - én is jó pár telefont így vettem magamnak, ismerősöknek - de pár hónapja beszigorítottak és nem küldik már el a webshopos rendeléseket.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#189) focvis válasza ghiottone (#188) üzenetére


focvis
veterán

Megjelent már a német Amazonnál, de egyelőre drágább (599 €) a Pixel 3a a normál Pixel 3-nál.
Várni kell pár hetet.

Jelenleg bruttó 550-ért kapsz Pixel 3-at. [link] (hiába írja, hogy 1-2 hónapon belül szállít; jellemző - ha berendeled - pár napon belül küldik)

[ Szerkesztve ]

(#190) #16820480 válasza erahurka (#185) üzenetére


#16820480
törölt tag

Azért, mert Európában jellemzően van áfa, és ennek mértéke olyan 20% körül mozog, ami a két valuta közti árfolyamkülönbségnek felel meg nagyjából. Ezért látványra olyan, mintha 1$ = 1€ lenne az átváltás.

(#191) ghiottone válasza focvis (#189) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az nem hivatalos, amazon által forgalmazott verzió. Majd amikor prime megjelőlés + Amazon.Eu.S.r.l lesz az eladó, akkor tuti, addig nem szabad onnan.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#192) trialboj válasza #16820480 (#190) üzenetére


trialboj
őstag

És amcsiban nincs áfa v most nem értem, ott 400 dodóért bárki megrendelheti a googletől?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#193) TTomax válasza trialboj (#192) üzenetére


TTomax
nagyúr

De van,de az államonként változó.Ezért ott mindent nettóban irnak,és ahová rendeled annak az államnak az áfája adódik rá.Van ahol ez 0%.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#194) ollie válasza trialboj (#192) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

400 + áfáért rendelheti mindenki a google-tól. Az USA- ban mindig nettó árakat írnak, mert államonként eltérő az áfa.

***

(#195) #16820480 válasza trialboj (#192) üzenetére


#16820480
törölt tag

Annyi pontosítás, hogy áfa nincs, hanem kereskedelmi adó van, ami lehet nulla is adott esetben, de általában van valamekkora értéke, ami 20% alatt van azért. Szóval így is legtöbb esetben igazából olcsóbbra jön ki arrafelé a vásárlás, de ez a helyi adótörvények miatt alakul így.

(#196) Ryoo válasza ollie (#184) üzenetére


Ryoo
senior tag

És miért is a nettó 400 dollárra számolsz 27% áfát, miért nem az átváltott forintra?? Számold ki ugyanezt euróval, ugyanezen az elven. Nagyon nem mind1...

[ Szerkesztve ]

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#197) mjani1172 válasza Ryoo (#196) üzenetére


mjani1172
addikt

Ez nekem nem áll össze, nem értem a gondolatmenetedet.

[ Szerkesztve ]

(#198) Ryoo válasza ollie (#184) üzenetére


Ryoo
senior tag

Megkövetlek, túlgondoltam, igazad volt a dollár árban :R , viszont euróban ugyanez már 165 ezer.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#199) agressor12 válasza Ryoo (#198) üzenetére


agressor12
senior tag

400 euroért mindenki megveheti,fehéren,az max 130e Ft.

(#200) erahurka válasza agressor12 (#199) üzenetére


erahurka
félisten

Hol lehet Magyarországon vagy Magyarországra annyiért rendelni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.