Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) ghiottone válasza Ryoo (#400) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Mivel nem forgalmazzák - mindig ezzel védekeznek. Meg lehet próbálni, hogy bemond az ember más telefont, vagy általános volte beállítást kérünk, de op-nál sem sikerült így aktiváltatni a volte-t. :(

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#402) honeker válasza ghiottone (#401) üzenetére


honeker
őstag

Miaz a volte ?

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#403) ghiottone válasza ghiottone (#401) üzenetére


ghiottone
nagyúr

+ A kipróbálással kapcsolatban: átváltod, fizetsz 4.500 forintot, ha kell a fizikai sim is, akkor havonta + 1000, ha visszaváltasz akkor megint 4.500 forint. Próba miatt nem dobok ki feleslegesen 9.000 forintot, ha az egyik fő kapcsolattartójuk beszél le róla.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#404) ghiottone válasza honeker (#402) üzenetére


ghiottone
nagyúr

voice over lte - digitális hangtovábbítás jobb minőségben 4g használatával, valami ilyesmi. Mondjuk itt az is kell, hogy a fogadó félnél is volte telefon legyen elvileg.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#405) Ryoo válasza ghiottone (#403) üzenetére


Ryoo
senior tag

Ez jogos, a kondíciókat nem tudtam.

Nekem szerencsém volt, céges kártyán van bekapcsolva és ott nem kérdezték milyen típusú a telefonom, simán bekapcsolták. De az A2 topikban többen bekamuztak egyet a listán szereplő telefonok közül és működik.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#406) Ryoo válasza ghiottone (#404) üzenetére


Ryoo
senior tag

A másik félnél mind1 milyen, az arra alkalmas telefonról a toronyig megy 4G-n, utána mind1, persze a jobb minőség csak úgy megy, ha a másik félnek is az van, de attól még nálad 4G-n bonyolódik a hívás.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#407) honeker válasza ghiottone (#404) üzenetére


honeker
őstag

Vágom....

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#408) Zozo0525 válasza ghiottone (#403) üzenetére


Zozo0525
őstag

én ezt értem hogy lebeszélnek meg nem forgalmazzák, de b@sszus ez egy szolgáltató cég, kik ezek királyok vagy mi? a pixel meg nem egy gagyi, típus hogy leszarják konkrétan, többi országban a telekom forgalmazza, vegyék már fel a telefont és kérdezzék meg a németeket hogy kell beállítani? komolyan ez vicc, ez minden csak nem ügyfélbarát hozzáállás.

(#409) cirx válasza Zozo0525 (#408) üzenetére


cirx
senior tag

Nem akarom reklámozni a digit mert őket sem csípem, de ott nem, hogy a volte be van kapcsolva, de még a vowifi is!

S23 GREEN

(#410) ghiottone válasza cirx (#409) üzenetére


ghiottone
nagyúr

:U na, ez szép.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#411) Zozo0525 válasza cirx (#409) üzenetére


Zozo0525
őstag

ok, de ez amit itt művelnek az konkrétan nem szolgáltatás. én már rég leléptem tőlük egyre többen fognak ha ennyire idióta a hozzáállásuk. most vegyek hüvelyt mert azt forgalmazzák? ezt ők sem gondolják komolyan
mindegy, tettem fel képet:-)
https://fototrend.hu/muvelet/kiskep/letolt.php?for=photo&id=11112&width=790

(#412) Ryoo válasza Zozo0525 (#411) üzenetére


Ryoo
senior tag

Digin kívül mind1 melyiknél vagy a telenor és a voda is ugyanezt csinálja.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#413) honeker


honeker
őstag

Felrakom a Q6 BÉTÁT a normàl frisitésnél a végleges frisiteni fogja ?

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#414) ghiottone válasza honeker (#413) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen. Ha jön a végleges Q akkor még lesz egy frissítés annak aki bétán van és úgy átvált bétából - korábban így működött.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#415) honeker válasza ghiottone (#414) üzenetére


honeker
őstag

Csak ki probálom...

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#416) honeker


honeker
őstag

Vagy mégsem... [link]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#417) tybsen válasza honeker (#416) üzenetére


tybsen
addikt

Csináltam egy felvételt, megnéztem és nem tudom mit ért az illető sziszegés alatt viszont van egy alapzaj videofelvétel közben, mintha egy vízesés mellett állna az ember kb. Persze halkabb de folytonos.

Ugyanakkor a régi
IPhone SE-m ugyanezt csinálja, ott is van egy ugyanilyen alapzaj, direkt megnéztem.

Durva egyébként, hogy ezt az ember alapvetően nem hallja legalábbis nem érzékeli, én sosem figyeltem ezt meg igazán. Persze tudom, hogy van egy alapzaj de ha kifejezetten ezt figyeli az ember, akkor elég fura.

(#418) honeker válasza tybsen (#417) üzenetére


honeker
őstag

+ várom a hivatalost...

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#419) tybsen válasza honeker (#418) üzenetére


tybsen
addikt

Igen lehet hogy érdemesebb megvárni, egyébként nem találkoztam semmilyen zavaró hibával (leszámítva Galaxy gear S3 órára nem jönnek az értesítések, de erről a Samsung tehet valószínűleg, nincs még felkészítve az app A10-re).

(#420) honeker válasza tybsen (#419) üzenetére


honeker
őstag

Szeptember nincs messze.....

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#421) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Üdv.
Ismerősöm keres ilyen telefont, a külföldi beszerzés honnan javasolt ebben az esetben? Amazonon találtam hirtelen, de biztos van más hely is gondolom az ittlévők ezt jobban tudják.
Köszönöm a segítséget.

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#422) honeker válasza Dan-szan (#421) üzenetére


honeker
őstag

Forumon. [link]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#423) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Sziasztok!

Ha nem jön be fogásra a Mi 9SE, akkor haverral hozatok egy 3a-t. Német mediamarkt-ból(katt) elvileg itthon is lehet garanciáztatni, csak az nem derül ki nekem, hogy hány év garanciát vállal az MM a telefonra.(sajnos megkopott a német tudásom).

(#424) agressor12 válasza grizlisandor (#423) üzenetére


agressor12
senior tag

2

(#425) Laslow válasza grizlisandor (#423) üzenetére


Laslow
senior tag

Én tegnap nyomkodtam egy MI 9 SE-t, és nekem az alatt a pár perc alatt nem jött be. Most is csupa üveg telefonom van, és nincs vele bajom, de azon nagyon éreztem, hogy hú, ez nagyon csúszós, nagyon könnyű elejteni...
A kamera appot kicsit lassúnak éreztem, meg az alján a 3 virtuális gomb közül a bal oldali nagyon fura volt, hogy nem alkalmazásváltó ablakot hozott be, hanem a főképernyő elemeit tudtam volna vele testre szabni. De ez nyilván csak tanulás/megszokás kérdése. Meg talán beállításé is, passz.
Amúgy melyiknek jobb a kamerája? Pixel 3a vagy MI 9 SE? Az OIS miatt a Pixel 3a videofelvételben sokkal szimpatikusabb, hiszen nem "ugrál" a kép. De pl. lámpafénynél mozgó gyereket fotózni?

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#426) ghiottone válasza Laslow (#425) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szerintem a Pixelé jobb - itt egy összehasonlítás: [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#427) Zozo0525


Zozo0525
őstag

En nagy xiaomi fan vagyok, voltam de nem lehet egy napon emiteni a 2 kamerát. Ez előtt mi mix3 volt a pixel 3a sokkal jobb. Volt 6-7 xiaomi tipusom.....

(#428) grizlisandor válasza agressor12 (#424) üzenetére


grizlisandor
addikt

Köszi, és ez le is van írva az oldalon valahol? ha igen, hol? :)

(#425) Laslow:
Persze, rosszabb a kamera, meg ez a miui is érdekes.
Csak ugye itthon egyszerűbb a beszerzése és olcsóbb is.

(#429) Laslow válasza ghiottone (#426) üzenetére


Laslow
senior tag

Én a kamerákban nem látok nagy különbséget a videóban. Az egyetlen, ami megüti az ingerszintemet, hogy a Pixel 3a mozgókép készítés közben nem ugrál össze-vissza, de ezt eddig is tudtam.
Elég nagy a dilemmám, mert augusztus utolsó hetében telefont veszek 2 évre, és nem találom az igazit. Kerek 2 évre keresek telefont, tokot nem szeretnék rá, zsebben hordanám, kis méretűt szeretnék. Így néz ki most a táblázatom:

A Samsung A3 2017 a mostani telefon, amit már utálok, mert nem elég benne a tárhely, és mert már egyszerűen lassú a mindennapi használat során.
- A MI 9 SE nem volt szimpatikus tegnap, ráadásul nagyon kilóg a kamerája, én meg egész nap asztalon tartom, és zavarna, hogy féloldalasan fekszik, meg billeg...
- Az S10e egész jó, csak elég drága, meg sok panaszt olvastam az aksijáról. Ja, és nekem túl erős a hardvere, ez 2 év múlva még nem lenne cserére érdemes (közben meg lehet, hogy már lennének más szempontok miatt sokkal szimpatikusabb készülékek a piacon).
- A Pixel 3a és 3 kamerában jók, de drágák, ráadásul félek a 3a túl nagy is.
- Az A40 meg túl nagy kompromisszum lenne az AoD hiánya miatt, ráadásul a kamerája kezelése/működése sem tetszik. Cserébe olcsó, cuki kis telefon.

Soha még ilyen nehéznek nem éreztem a telefonválasztást...

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#430) ghiottone válasza Laslow (#429) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Kis méretű készülékeknél eléggé gyenge a felhozatal ez sajna tény. A 3a inkább hosszúkás, de még nem annyira vészes a kezelhetősége. S10e-vel az a gond, hogy felénk nem a snapdragon verzió van, hanem az exynos, ami kevésbé takarékos processzor. A listádból a szoftver és a kamera miatt a Pixeleket választanám, de ez szubjektív.

Élőben megnézted őket?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#431) Laslow válasza ghiottone (#430) üzenetére


Laslow
senior tag

Az A40 volt a kezemben, tényleg szép, tetszik, de az AoD-t szeretem, nem akarok lemondani róla. Meg a mostani telefonom is elég gyenge képeket készít, és azt gondolom, az A40 ebben nem lenne előrelépés. Márpedig kisgyerekeim vannak, nem lenne rossz, ha tudnék róluk értékelhető képet készíteni bármikor (=mobillal).
A MI 9 SE meg nem volt szimpatikus. Lehet, hogy megszoknám, de kedvezőtlen az első benyomás.
Pixel nem lesz a kezemben, kivéve, ha olyat veszek. Esetleg az S10e-t megnézem még valahol, abból gondolom mindenütt van kiállított darab. De nem szívesen fizetnék azért a teljesítményért/funkcióért (CPU, RAM, tárhely, DEX, Bixby), amire nincs szükségem.

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#432) ghiottone válasza Laslow (#431) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Akkor a végén Pixel vagy S10e maradhat a kosárban.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#433) honeker válasza Laslow (#431) üzenetére


honeker
őstag

Nem tudom hogy a samu ér-e töbet 40-50 forintal nekem biztos nem

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#434) grizlisandor válasza Laslow (#429) üzenetére


grizlisandor
addikt

Azok az árak, elég jók, amik a táblázatban szerepelnek. :B

(#435) Laslow válasza honeker (#433) üzenetére


Laslow
senior tag

Az S10e 28.000-rel drágább a Pixel 3a-nál. Már a 3a is olyan drága, hogy nem akarok még többet telefonra költeni, pedig jó lenne a kisebb méret...
Mennyire csúszik vajon a 3a egy csupa üveg telefonhoz képest?

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#436) Laslow válasza grizlisandor (#434) üzenetére


Laslow
senior tag

Van kedvezményem, ezek az általam ténylegesen fizetendő árak.

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#437) grizlisandor válasza grizlisandor (#428) üzenetére


grizlisandor
addikt

Szerintem megtaláltam a német MM-os hivatkozást(katt) a 2 év biztosított garanciáról.

Jól látom, hogy itt amazonon(katt) az amazon az eladó? Erre mennyi garanciát vállalnak, nem tudjátok? Vicc, hogy a fekete + 29 euro minimum. :U

(#438) ghiottone válasza grizlisandor (#437) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen, amazonról csak ha amazon az eladó - 2 év gari van. Árba az áfakülönbözet megdobja még.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#439) grizlisandor válasza ghiottone (#438) üzenetére


grizlisandor
addikt

Most 369 Euró, akciós. :B


MO-ra rendelve, így néz ki az ára jelenleg.

Kikerestem, hogy ha az Amazon az eladó garanciát 2 évet vállal itt is(katt) meg itt is(katt) azt írja.

(#440) Laslow


Laslow
senior tag

Használ valaki tokot és/vagy fóliát a 3a telefonhoz? Ha igen, milyet, és mi a véleménye róla?

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#441) ghiottone válasza grizlisandor (#439) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nekem még nem azt árat hozta tegnap, most igen. Írtam a 2 évet fent.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#442) Laslow válasza ghiottone (#441) üzenetére


Laslow
senior tag

A MM-ban is csak 369 EURO.

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#443) honeker válasza Laslow (#440) üzenetére


honeker
őstag

[link] matt a tok [link] használom 1.5-2 honapja jó.kelemes fogásu nem csuszik a folia meg vékonyab a vastagabnál töbször is felvált

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#444) grizlisandor válasza ghiottone (#441) üzenetére


grizlisandor
addikt

Igen, csak kikerestem. :)

Amazon-on, amazon eladóvalFeketében(katt) is akciós 379 Euro, csak nincs raktáron, de próbaként be tudtam tenni a kosárba. Ilyenkor mi van? Ha lesz raktáron, akkor megkapom a megrendelt áron?

[ Szerkesztve ]

(#445) ghiottone válasza grizlisandor (#444) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen, ha lesz valamikor. Voltak gondok az amazon pixel készletekkel korábban - nem igazán kaptak belőle.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#446) focvis válasza grizlisandor (#444) üzenetére


focvis
veterán

Volt, hogy 2 napon belül postázták, pedig egy hónapra ígértek. Egy próbát megér, ha tényleg kell.

(#447) grizlisandor válasza ghiottone (#445) üzenetére


grizlisandor
addikt

:R

(#446) focvis:
Nagyon jó lenne a telefon, de most jött be pár váratlan kiadás, súlyozom a dolgokat. Izzad a tenyerem a megrendelés gombon. :B

Töltő téma:
Gyárilag ugye egy 18W USB-Power Delivery típusú gyors töltőt kapunk a telefonhoz.
Most ez a PD dolog nem tiszta, utánaolvasva ez is gyorstöltési fajta, mint a QC, Vooc, stb. és ugye a google ezt nyomatja, meg pár samsung teló és az apple. Baseus-nál(katt) találtam kábeleket(katt), töltőket(katt) és autós töltőket(katt). Csak nem értem, hogy pl ennél az autós töltőnél(katt) Apple PD2-PD3-nak írja, attól függetlenül, hogy mit ír a kicsikínai még kompatibilisek a pixel-el?

(#448) tybsen válasza Laslow (#440) üzenetére


tybsen
addikt

En ezt a gyari google tokot hasznalom: [link] . Tapasztalat: kicsit bumfordi (van ilyen szó ugye :DDD ) lesz tole a telefon, de belül plüss es nagyon jo minosegu a textil kikeszites, tenyleg nagyon szep es minosegi. En szeretem ki- es betenni a telefont neha, mert tok nelkul egeszen mas es nagyon vekony - ez sem akadaly illetve eleg konnyen ki lehet venni belole es nem kell tartani tole, hogy az akcio kozben megkarcolodik a telefon, mert ugye plüss boritas van belül. Hatranya, hogy maga az anyag csuszos, foleg egy kezzel hasznalva nincsenek igazan bordazat amiben megtapadna az ember keze. Hatranya meg, hogy eleg draga 45 EUR kb.

Eppen ma jott meg a spigen fekete thin fit tokja, ez: [link] En nagyon szeretem a spigen thin fit tokokat, mar nexus 5-on is ezt hasznaltam a gumis anyaga miatt. Errol a tokrol annyira egyelore nincs tapasztalat, de az elso benyomas: itt is megvan a gumi-szeru boritas erzete, nagyon jo tapadas, tenyleg gumi-szeru erzest nyujt. Kulsore inkabb fröccsöntött muanyag kinezete van, tehat egy muanyag hej. Ellentetben a korabbi spigen thin fit tokokkal, itt majdnem teljesen korben vedi a telefont - belul sajnos nincs plüss vagy ilyesmi boritas, teha porszemek gondolom tovabbra is meg tudjak karcolni a telefont, viszont nagyon vekony az egesz tok es kezbefogva is nagyon vekony erzetet kelt, mintha semmi nem lenne a telefonon. Kicsit büdös a tok elsore kibontva, en lemostam most szappannal, hatha elmegy a szag de eddig megmaradt - nem zavaro amugy, csak enyhe muanyag szaga van. Aki szereti ezt a gumiszeru tapintast, annak szerintem nagyon tetszhet, az ara is barati 9 EUR az amazonon. Hatranya, hogy valoszinuleg semmit sem ved, inkabb csak karcolasoktol - leejtesnel foleg a kijelzo elegge veszelyeztetett mert szinte semmi perem sincs (eppen csak egy kicsi).

Egy ilyen incipio NGP Cover van még: [link] ez egy atlagos szilikon tok, de inkabb TPU, nem az a gumis inkabb a lagyabb de enyhen merevebb fajta. 15 EUR volt, ez ennyit szerintem semmikeppen nem er, bar a minoseg tenyleg jo es nem lötyög, nincs semmi hezag sehol, szoval a minoseg rendben van. Elonye, hogy mindenhol vedi a telefont es tenyleg szepen rasimul es a Google altal jovahagyott tokrol van szo, tehat ilyen szempontbol elegge egyedinek mondhato. Egynek mindenkeppen jo de en nem nagyon hasznalom, egyszer-ketszer volt csak a telefonon, mert valahogy a gyari tokot jobban szeretem.

Egy ilyen mubor boritasu muanyag TPU tokot is vettem: [link] Ez egy igazi fröcsöntött muanyag, eleg gyenge minosegu kidolgozas maga a muanyag. Kivulrol viszont mubor boritasa van. Maga a tok osszessegeben sem passzolt 100%-osan, kicsit ra kellett igazgatni a telefonra, mert az egyik oldalon kicsit feljebb volt a tok pereme, mint a masikon. Eleg merev az egesz, de azert le tudtam venni a telefonrol. Nem hasznaltam csak raraktam a telefonra es levettem rola - aggodtam, hogy a gyenge minoseg miatt esetleg megkarcolodik majd a telefon ha ki-be veszem belole. Amugy a hatlapi resze nagyon klassz mubor boritas, nekem nagyon tetszik - kar, hogy nincs valami jobb minosegu kiszerelesben ugyanez, peldaul belul plüss boritassal. 8 EUR volt, arban esetleg egy probat meger valakinek aki nem veszi le es teszi fel ujra es ujra a telefonrol, mert maga a hatlapi boritas elegge ritka es eleg jo tapadast biztosit. Ettol fuggetlenul en nem hasznalom, mert a minoseg annyira nem jo osszessegeben.

(#449) Laslow válasza tybsen (#448) üzenetére


Laslow
senior tag

Köszönöm szépen a tapasztalataid részletes és hasznos leírását!
Én még nem döntöttem el, hogy szeretnék-e tokot a telefonomra. Sosem volt, és sosem tört el egy telefonom sem. Ez meg ráadásul hátul nem is üvegből, hanem műanyagból van. (A karcolások nem érdekelnek.)
A kijelzőt mondjuk jobban féltem, és a tok azt is óvja. Meggondolom. Csak nehéz választani...

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#450) tybsen válasza Laslow (#449) üzenetére


tybsen
addikt

Akkor hagyd a tokot szerintem is. Esetleg egy uvegfolia jol johet. En szeretem a tokokat, mert feldobja egy kicsit a kulsot, ha mar unalmas.

Esetleg alternativa lehet egy rhino shield bumper: [link] Ez eleg jo minoseg bar persze nem olcso, 27 EUR eleg sok erte... tapasztalatom nincs, de alapvetoen jo minosegu cuccokat gyartanak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.