Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) snots


snots
tag

Erdekesek az elso benyomasok.

Kicsit bugos meg, neha kicsit villog, elofordul, hogy aprobb reszeket kesobb tolt be, veszesnek mondjuk nem veszes. A sebesseggel nincs gond (GTX1080), ugyanakkor a grafikatol az elozetesek alapjan en egy picit tobbet vartam. Hiaba raktam fel a beallitasokat, meg mindig olyan szo"ro:snek tunt a jatek. A felbontas feljebb skalazasa valamelyest segitett.

Az autok/jarmuvek viselkedese sokkal jobb lett, kozelebb all a valosaghoz. Lehet motorhaznezetet is valasztani, ha jol emlekszem ez a haromban nem volt.

Az, amirol valojaban szol ez a jatek, a veget nem ero, valtozatos "fun game", az mindenkeppen megvan.

Nagyon sokfele dolgot be lehet allitani a jatekban, valamelyest ugy is erzem, hogy egyfelol tul van bonyolitva, masfelol pedig jo, hogy pl. csak az emelo" ballonhoz letezik vagy 20 fele unlockolhato beallitasi mod, attol kezdve, hogy milyen magasra emeljen, azon at, hogy mivel legyen toltve a ballon (meg gyulekonyabb gaz, vagy sima), vagy eppen golyoallo legyen-e, vagy sem.

Osszessegeben elegedett vagyok, de szamomra valahogy megsem hozott akkora attorest idaig, mint mondjuk a ketto, vagy a harom anno. Bo harom orat toltam vele, de most ez mara biztos, hogy eleg volt, nem erzem a kesztetest, hogy reggelbe nyuloan toljam.

Az sem kovet el hibat, aki csak kesobb szerzi be a jatekot, mert bizony egy-ket patch bovel elfer ra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.