Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ribizly


ribizly
veterán

Korrekt.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#2) XuChi válasza ribizly (#1) üzenetére


XuChi
addikt

Egynek jó lesz, úgy 3-6 órát, utána unalom tenger és ismétlődés minden téren. De ne legyen igazam :R

(#3) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

"... így a széria rajongóinak nincs mitől aggódniuk." - köszi, meg is nyugodtam. :D Remélem 18:00-kor már indíthatom is.

[ Szerkesztve ]

(#4) oriic válasza bulikavagyok (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

SG? :D

Live-Die-Respawn

(#5) RudY válasza bulikavagyok (#3) üzenetére


RudY
addikt

A török nem indul előbb ugye, ha jól emlékszem?
update: hát de, nálam már műxik :C

[ Szerkesztve ]

(#6) bulikavagyok válasza oriic (#4) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Persze, mi más? :D Bár most néztem, a Store holnap hajnal 1:00-ás startot jelez nekem?! :F Ez valahogy sehogy sem stimmel. Egy esetet kivéve (FH4) mindig jól mutatta amúgy. Na kíváncsi leszek.

RudY: Azt hogy??? :Y Én még "too early" vagyok. :W Standard Edition - ha ez számít bármit is.

[ Szerkesztve ]

(#7) RudY válasza bulikavagyok (#6) üzenetére


RudY
addikt

Nekem Gold, akkor lehet, hogy azért. :F
Pedig nem írták, hogy előbb lenne kezdés, én is meglepődtem, leszippantotta a DLC-ket és nyomás.

Want the ultimate copy of Just Cause 4? Buy the Gold Edition now and receive the Deathstalker Scorpion Pack for free.
The Gold Edition includes the Digital Deluxe Content, Expansion Pass, and the premium Golden Gear Pack, including the coveted Golden Gear Shotgun featuring ricochet tracer secondary fire.

[ Szerkesztve ]

(#8) bulikavagyok válasza RudY (#7) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Rejtély. Az 1:00-ás start angol vásárlásra utal, de ott még soha nem vettem semmit. Most amúgy komolyan elgondolkodtam, h nem US Store-ban lett-e megvéve home társam accountjára, de akkor meg reggel 6-kor kéne indulnia?! Na mindegy, csak kibírom valahogy ezt a pár órát. ;]

Jó játékot Neked! :C

[ Szerkesztve ]

(#9) RudY válasza bulikavagyok (#8) üzenetére


RudY
addikt

bahh:
Just Cause 4 is expected to launch on December 4, 2018. Those who purchase the Digital Deluxe Edition or Gold Edition can play it right now.
Nem rossz, de RDR2 után/mellett olyan kis izé ...hogyismondjam :DDD
Úgyis a marhuló, tomboló hangulat miatt érdekelt ez is, az azért megvan. :K

[ Szerkesztve ]

(#10) bulikavagyok válasza RudY (#9) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Kár az RDR2-vel összehasonlítani. :N Nekem az előző rész is csak a felhőtlen szórakozásról szólt, semmi komolyság. A kampánnyal sem foglalkoztam túl sokat. Na kíváncsi vagyok, lehet, h fennmaradok 1-ig. :B

[ Szerkesztve ]

(#11) RudY válasza bulikavagyok (#10) üzenetére


RudY
addikt

Nem hasonlítom nyilván, csak az érzés volt hirtelen "fura", hogy a kényeztetés után kicsit egyszerűbb világ fogad... de meg lehet szokni simán, kezdek belejönni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12) bulikavagyok válasza RudY (#11) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Félreértettem, sry! :B Én már lassan egy hónapja elő sem vettem a RDR2-őt, így remélem nem lesz ilyen problémám. Utolsó hasonló játékom a Spider-Man volt, annak is elég "egyszerű a világa". Így nem lesz akkora a kontraszt szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#13) snots


snots
tag

Erdekesek az elso benyomasok.

Kicsit bugos meg, neha kicsit villog, elofordul, hogy aprobb reszeket kesobb tolt be, veszesnek mondjuk nem veszes. A sebesseggel nincs gond (GTX1080), ugyanakkor a grafikatol az elozetesek alapjan en egy picit tobbet vartam. Hiaba raktam fel a beallitasokat, meg mindig olyan szo"ro:snek tunt a jatek. A felbontas feljebb skalazasa valamelyest segitett.

Az autok/jarmuvek viselkedese sokkal jobb lett, kozelebb all a valosaghoz. Lehet motorhaznezetet is valasztani, ha jol emlekszem ez a haromban nem volt.

Az, amirol valojaban szol ez a jatek, a veget nem ero, valtozatos "fun game", az mindenkeppen megvan.

Nagyon sokfele dolgot be lehet allitani a jatekban, valamelyest ugy is erzem, hogy egyfelol tul van bonyolitva, masfelol pedig jo, hogy pl. csak az emelo" ballonhoz letezik vagy 20 fele unlockolhato beallitasi mod, attol kezdve, hogy milyen magasra emeljen, azon at, hogy mivel legyen toltve a ballon (meg gyulekonyabb gaz, vagy sima), vagy eppen golyoallo legyen-e, vagy sem.

Osszessegeben elegedett vagyok, de szamomra valahogy megsem hozott akkora attorest idaig, mint mondjuk a ketto, vagy a harom anno. Bo harom orat toltam vele, de most ez mara biztos, hogy eleg volt, nem erzem a kesztetest, hogy reggelbe nyuloan toljam.

Az sem kovet el hibat, aki csak kesobb szerzi be a jatekot, mert bizony egy-ket patch bovel elfer ra.

(#15) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Már rég megvettem volna. De 18k t nem vagyok hajlandó kiadni érte akármilyen jó is...

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#16) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Sziasztok

Tudna valaki segíteni!?
Feltelepült de mégse.
Letöltötte a játékot de nem tudja befejezni.
Előtöltve ír, miért?

Mi a **** baja van?

[ Szerkesztve ]

(#17) melega


melega
őstag

Nálam az első 3 részének gameplay videói dög unalmasak voltak, de ez most tetszik.

(#18) RudY válasza Bal0924 (#16) üzenetére


RudY
addikt

Mit javasol a Steam Támogatási oldala?

(#19) Bal0924 válasza Bal0924 (#16) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Sikerült felmennie és tudtam játszani..
(a saját lemezével nem akart felmenni..)

(#20) GodGamer5 válasza XuChi (#2) üzenetére


GodGamer5
addikt

Jaja a harmadik rész pofátlanul önismétlő volt. Ezzel a résszel sem számítok többre.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#21) Rodi 4.80 válasza GodGamer5 (#20) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

A 4. komolyabb, "mélyebb" lett mint a 3., de nem több. Viszont az új motor nagyon állat, nincs 1-2 másodpercnél hosszab betöltés, se döcögés/akadozás, a ventik fel se pörögnek játék közben, olyan mint ha a notepad-en írnék egy bármit. Egyszer sem láttam olyat, hogy pl. nagy robbanásoknál vagy száguldozásnál leesne a fps.
Viszont számomra nagy csalódás, hogy teljesen más a játékmenet mint az előző részben. Itt nem kell outpostokat meg egyéb ellenséges objektumokat 100%-ig lerombolni, elég csak itt-ott lövöldözni a kurva messze lévő és nagyon kis számú ellenre, valamint lekapcsolni a konzolokat és ennyi!
És azt sem értem, hogy miért vagyok egyedül a leaderboardon, saját magam ellen versenyzek vagy mi?

Egyébként jó a játék, a zenék nagyon ott vannak, a világ pazar és minden működik, használható, rombolható. A mellékküldetések tényleg szórakoztatóak.

(#22) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Teljesen kivették a falvak visszafoglalását?
Annyira még nem mélyedtem bele a játékba.

A Just Cause 1-2-ben az fogott meg, hogy felszabadítom a falvakat, városokat,egyebeket.
A 3-ban nem sikerült annyira jól...
A 4ben teljesen kivették?

(#23) snots


snots
tag

Azert vannak benne furcsa dolgok gazdagon, marmint nem teljes mertekben atgondolt dolgok.

Pl.: Rendkivul idegesitoek tudnak lenni azok a missziok, amikor az ujoncokat kell betanitani, ami tobbszor abbol all, hogy fuvarozgatni kell oket ide-oda, ott kiszallnak, lovoldoznek visszaszallnak. Pontosabban visszaszallnanak, ha csinalnak. Rengetegszer van, hogy mar vegeztek az adott feladattal, menni kene tovabb, az ellenseg csak ozonlik, de azok a kis csacsik csak ott allnak es nem szallnak be az autoba, semmi penzert. Mellejuk allok, dudalok, korozok, ugralok, akarmi, de nem, csak nem jonnek oda. Aztan egyszer csak, par masodperc mulva, ami neha majd fel perc, gondolnak egyet es beszallnak, mehet tovabb a misszio.

Masik pelda, ha adott egy misszio, hogy mondjuk, vedd fel a snipert, aztan fedezd a tarsad, hat ott bizony mas megoldasi lehetoseg nincs, csak az. Eloszor, jo magyar gyerek leven, fogtam egy tankot, szetlottem mindenkit, nagyon orultem magamnak, hogy mekkora kiraly vagyok, de a joember csak ott allt es nem ment tovabb, mert en nem sniperrel fedezem. Az egesz kornyek kihalt volt, ketten alltunk a sivatagban, de csak nem mozdult tovabb a dolog. Meg azt is megprobaltam, hogy a tankhoz kotottem a fickot es tovabb vittem az uton, de nem, ez sem segitett. :)

Osszessegeben amugy en is azt tudom csak mondani, hogy szebb mint a 3, de valahogy megsem olyan jo, sivarabb lett, hianyoznak belole dolgok, valoban, pl. a bazisok lerombolasanak lehetosege. Ha teljesen lerombolsz egy ellenseges bazist, akkor sincs semmi, fogjak, visszaepitik, tehat nem foglalod el. Ez hulyeseg egy kicsit. Varos foglalas nincs is, nincsenek ellenseges epuletek a varosokbanm nincsenek szobrok, tablak, hangszorok.

Az is erdekes egy kicsit, hogyha elfoglalsz egy ellenseges bazist (misszio kereten belul), akkor is ott maradnak az ellenseges epuletek, szerintem vissza is epitik oket, raadasul ha elkezded intenziven loni oket, meg az ellenseg is elokerul.

Ezert mondom en, hogy van itt meg hova fejlodni, kell meg ide 4-5 patch legalabb, mire ez egy tenyleg elvezheto jatek lesz. Aztan az sem kizart, hogy "okos" modon pl. a varosok felszabaditasat mondjuk a DLC-re tartogatjak, meglatjuk.

(#24) XuChi válasza snots (#23) üzenetére


XuChi
addikt

A leírásod alapján nàlam ez kuka kategória. Fillért nem ér. :((

(#25) Bal0924


Bal0924
aktív tag

JC5-öt már csak törtbe fogom kipróbálni. Ha egyáltalán megéli a következő részt...
Többet nem fogok fizetni egy JC ért se!
A bázisok lerombolása miatt szerettem bele a szériába. A lényeget vették ki belőle!

(#26) snots


snots
tag

Nalam ez a jatek azon kevesek koze tartozik, aminek megelolegezem a bizalmat (ilyen meg nalam a GTA sorozat, az egyszer talan PC-re is megjeleno Red Dead Redemption 2, vagy a Fallout (hehe, kivele az ujat, mert azon hala az egnek mar elore lattam, hogy semmi extra nem lesz) es meg van 2-3 ilyen.
Ertem ez alatt, hogy ezek azok a jatekok, amiket altalaban elorendelek, a tobbinel eleg, ha megjelenes utan latom, hogy milyen, ha jo, akkor lehet rola szo.

Elorendeltem a Gold edition-t. Tobbet vartam? Igen. Megbantam? Osszessegeben nem.
Ketsegtelen, hogy nem hozza azt az elmenyt, amit a harom hozott, illetve az is teny, hogy egy jo par napja hozza se nyultam, nem erzem a bizsergo kesztetest. Rosszabb lett? Igen, de meg igy is az egyik legjobb sandbox jatek a piacon.

Valahogy ugy erzem, hogy az tortent, hogy annyi minden ujat akartak belezsufolni, grafikailag, a rengeteg fele, tobbfunkcios fegyverrel, a rengeteg uj, gadget funkciokkal, jarmuvekkel, realisztikusabba tett iranyitassal, hogy egyszer csak elkezdtek kipotyogni a masik oldalon dolgok, hogy a hataridot tartani tudjak.

Valoszinuleg nem vagyunk egyedul a vilagon, akik morognak ezen, nagyon remelem, hogy ez azt fogja eredmenyezni, hogy ezek a dolgok visszakerulnek a jatekba, ha mashogy nem, akkor egy-ket DLC kereteben.

Szamomra sajnalatos az is, hogy a jatek egyik fo erossegen - nevezetesen a robbanasokon - is gyengitettek. Nem szolnak mar akkorat a dolgok, maga a robbanas kinezete is benabb lett valahogy, mint a haromban volt, amikor az ember tenyleg hatrahokolve figyelte neha, ahogy egy-egy komolyabb letesitmeny a levegobe repul. Itt van egy nagyobb pirosas-narancsos "bumm", aztan ennyi. A haromban tobb szin (kekes, gaz szeru robbanas), sokkal erosebben erezheto robbanasok voltak, nemelyik felert egy kisebb atombombaval. :)

Erdekes kerdes, hogy vajon elorendelnem-e a JC5-ot ezek utan? Most azt mondom, hogy ugyan nem teljes nyugalommal, de valoszinuleg igen. Nem rossz jatek, csak egesz egyszeruen kevesebbet nyujt, mint amire szamitott az ember.

[ Szerkesztve ]

(#27) Bal0924 válasza snots (#26) üzenetére


Bal0924
aktív tag

90%-ban egyformák vagyunk..
GTA összes részét (ami kijött PC-re) előrendeltem, megvettem eredetiben, amint kijöttek.
Az RDR2, ha kijön PC-re, 110% hogy előrendelem..
Fallout, egyszer játszottam vele, de nem jött be.
JC4, szintúgy, vasárnap óta nem játszottam vele. Valahogy nem akarok vele játszani, de inkább azzal mint a GTA Online, sajnos abban mindent megszereztem, megcsináltam.. Sztorit kivittem 2x 100%-ra.
A Gold edition-t csak steam-en lehetett megrendelni, ugye? Mármint magyar boltokban nem.?.

(#28) snots válasza Bal0924 (#27) üzenetére


snots
tag

Steam-es volt.

(#29) arnikusz válasza XuChi (#24) üzenetére


arnikusz
veterán

Az első küldetés után töröltem. :K

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#30) XuChi válasza arnikusz (#29) üzenetére


XuChi
addikt

Kb nálam is ez a helyzet, de csak 1 óra után volt shift+del :D

(#31) Rodi 4.80 válasza XuChi (#30) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Kb. 30%-nál kezd érdekes lenni a játék, ott beindul az igazi rombolás :D
Az eleje tényleg elég langyos volt, majdnem kiszálltam én is, de aztán nem bántam meg hogy tovább játszottam. Zeneileg nálam az év játéka, a motor is rendben van, halál után/küldetés kezdésekor töltőképernyőt nem láttam 1 másodpercnél tovább, a fps atom stabil, szóval nekem bejött a játék, bár eleinte fanyalogtam, hogy ez nem olyan mint a 3. rész.
Talán csak annyit tudnék felhozni negatívumként, hogy hatalmas világot alkottak, amit nem sikerült megtölteni kellő mennyiségű tartalommal, de ez minden mostani open world játékra igaz. Viszont attól még marha jó móka, ha az ember megtalálja a lehetőségeket a pusztításra, sok-sok órát el lehet vele szórakozni :D
Remélem jön dlc, amiben 100% tarolás lesz a cél :D Na, az q..va nagy lenne!

(#32) Norby86


Norby86
őstag

Azt nem tudja véletlenül valaki hogy tornádót külön hogy lehet generálni a játékban? :) Amúgy eszméletlenül tetszik, de a 3 is tetszett.

-Norbi-

(#33) snots válasza Norby86 (#32) üzenetére


snots
tag

Ha jol emlekszem csak arra van mod, hogy egy bizonyos misszio megcsinalasa utan (az utolsok egyike ha minden igaz) ki-be tudod kapcsolni az elfoglalt tamaszponton. Kulon szerintem nincs ra mod, de talan majd ugyes emberek kitalalnak valamit.

Vegignyomtam par hete a jatekot amugy, nem minden van 100%-on, de egyelore jo igy, azota ra se neztem. Majd meglatjuk mit hoz az elso DLC.

(#34) Norby86 válasza snots (#33) üzenetére


Norby86
őstag

Nekem az is jó lenne ha be tudnám kapcsolni. De pontosan melyik készülékkel tudom ezt megtenni? Mármint a támaszpontokon. Mert nem jövök rá erre.

-Norbi-

(#35) Norby86 válasza snots (#33) üzenetére


Norby86
őstag

Közben megtaláltam, itt Cantos-nál van egy csak még ez nem az én területem hanem az ellenségé. :D

-Norbi-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.