Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lenry


Lenry
félisten

ha valaki, akkor ő megérdemli. :K
nagy gratuláció neki, és innen is köszönök minden id Software játékot :R :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2) .Oldman.


.Oldman.
tag

persze szép meg jó dolog, és tényleg gratula és elismerés.

de

Már tényleg olyan ez a Carmack, mintha celeb lenne.. Carmack felszólalt, Carmack játszott vele, Carmack új egeret vett... Nekem ez **va ellenszenves... Nem szeretem, ha vkit ennyire nyomnak.. sry

Plusz mennyi idős is az ember? Életműdijat ilyen fiatalon? Ez kicsit azért érdekes. Nagyon nem volt kinek adni? Vagy ő már mindent megálmodott és nem várnak tőle újabb meglepetést?

.om.

[ Szerkesztve ]

(#3) S.J.M. válasza .Oldman. (#2) üzenetére


S.J.M.
senior tag

Hát van egy olyan érzésem, hogy nem ő csinált magából "celebet" (fú de utálom ezt a szót...), hanem a média...

De én innen gratulálok neki, szerintem is megérdemelte a díjat.

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#4) bjay


bjay
tag

sztem ez a Carmack fiú megérdemelte az életműdíjat, meg kell mondanom, nagyon sok billentyűzetet nyúztam/nyúztunk szét a koleszban/otthon/suliban az id Software-es játékok korszaka alatt :D éééljen az FPS :R

- Katona! Mit érez, amikor látja hazánk zászlaját lobogni? - Szelet. :D

(#5) mephi666 válasza .Oldman. (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

idén lesz 40 éves és ha úgy nézzük, már kb. 20 éve benne van a programozás sűrűjében... (már ha az id-s időszaktól vesszük... előtte is programozott már azért... zseni az ürge) azért az életének nagy részét a programozásnak/játékfejlesztésnek szentelte és csomó mérföldkőnek számító engine fejlesztésében masszívan részt vett... szerintem megérdemli a díjat... szvsz. nagyon jól skálázható és optimalizált motorokat raktak össze... egyedül a idtech4 húz ki ebből, de szerintem ez sem lett olyan rossz... lehetne számolni, hogy idtech1-2-3-ra hány játékot fejlesztettek... a maga idejében mindhárom nagyon jó volt... soha nem találkoztam egyik motorjuknál sem problémákkal: nagy sebességingadozás, villódzó textúrák, stb... szerintem az egyik legprofibb fejlesztőcsapat vezéregyénisége...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) Morden24 válasza S.J.M. (#3) üzenetére


Morden24
nagyúr

Azért sok olyan dolog van, amihez ő adta a nevét (nyilván felkérésre).

Ezzel nem azt mondom, hogy engem egy percig érdekel vagy zavar, de megérthető, ha ez valakinek ellenszenves.

Sectumsempra - For Enemies

(#7) fricz19 válasza .Oldman. (#2) üzenetére


fricz19
őstag

gratulálok neki :R
legjobb munkája,a doom
mai napig játszom vele, ha nagyon unalmas a melo:)

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#8) Kleroo


Kleroo
veterán

Nagy érdeme van a grafika fejlődésében.
Kíváncsi volnék hol tartana ma az ipar ha ő nem lenne.(mese-grafikás rpg-k? :P).
Az benne a jó,hogy igaz űbernagy kocka,de ferrari buzi,és huligán gyerek volt.Ezért kedvelik annyira a sajtóban.
Én jobban "kedvelem"(nem mintha ismerném vagy vmi :D) Tim Sweeneyt.Csak ő gondolom tényleg szimpla programozó,szemüveges droid.Nincsenek a média által kedvelt dolgai Szegény U.E-jei mindig a carmack féle enginek árnyékában éltek,pedig legalább ugyanolyan szinten volt(sőt. sztem mai szemmel sokkal szebbek az UE játékok).

Szóval Carmack brilliáns,és a következőt Sweeney kapja :)

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#9) Sicilian


Sicilian
addikt

Megérdemli :C

nothing is true everything is permitted..

(#10) moha21


moha21
addikt

Gratula neki!
Wolf 3D, doom 1-2, quake 1 ezen nőttem fel.:)

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#11) atike válasza moha21 (#10) üzenetére


atike
nagyúr

Szintén. Gratz!

(#12) menalcas


menalcas
őstag

Megérdemli, gratulálok az FPS atyjának :R

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#13) dabadab válasza .Oldman. (#2) üzenetére


dabadab
titán

"Plusz mennyi idős is az ember? Életműdijat ilyen fiatalon?"

Pont idén negyvenéves. Az utóbbi húsz évben letett annyit az asztalra, hogy ha a továbbiakban Bora Borán lógatná a lábát koktélokat kortyolva, akkor is megérdemelné.

Egyébként ki az, aki szerinted jobban megérdemelné ezt a díjat? Mert én így hirtelen csak Miyamotot tudnám mondani meg Sid Meiert, de ők már kaptak ilyen díjat.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#14) D1Rect


D1Rect
félisten

Bőven kiérdemelte. :R

(#15) EczkE


EczkE
addikt

Én is gratulálok! :R

Asszem mindenféleképpen!

(#16) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Már legfőbb ideje volt, hogy megkapja! :K
Én az ő művein nőttem fel: Doom I-II és Quake II
Én maximálisan tisztelem ezt az embert, ő ugyanis egy egész társadalmat hozott létre amikor megteremtette az FPS műfaját! :K
A játékfejlesztők közül ő az egyik legnagyobb (ha nem a legnagyobb) zseni.
Egyébként meg valóban úgy van, ahogy korábban említették, hogy nem ő csinált magából nagy embert hanem a média, de ő még így is túl keveset van a középpontban, nagyon nagy a csend körülötte és az id Software körül.

Respect és így tovább Mr. Carmack! :C

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#17) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Ha valaki akkor ő mindenképpen megérdemli ebben az iparágban, hisz simán letett annyit az asztalra és még sokat le fog :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.