Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#77) Mcray


Mcray
senior tag

Grat az íráshoz Guga. Ezt sosem késő elkezdeni. :R :R :R

Most 25 vagyok. 19 voltam amikor megszereztem a jogsit, hozzád hasonlóan kalandosan, de kevés buktával. Elméletből buktam egyszer.

Figyelmes, óvatos vezetőnek tartom magam. Kicsit rosszúl esett az a rész hogy "fiatal, bömböl a zene", mert szeretem hangosan hallgatni a zenét kocsiban. Ad ritmust és segít a hosszú úton, hogy ne aludjak el, főleg ha énekelek :DD :DD :DD

Nagy tisztelettel gondolok vissza az oktatómra. Jó ember. Értett "fiatal hülyegyerek" nyelven, és bár sosem ellenkeztem vagy lázadoztam, jól esett, hogy értettem mit beszél :DD :DD

Állítólag jól vezetek( annak ellenére hogy csak nagyon keveset tudok), amatőr szinten próbálkoztam rallyzással is, de se pénzem nem volt csinálni, se elveteműltségem, hogy vállaljam, hogy egyszer nem megyek haza azokhoz akiket szeretek...

Igazad van. A vezetés veszélyekkel teli, és néha még egyenesen haladni sem biztonságos, ha elbambúl az ember és nem emlékszik hogy jutott haza, csak az biztos hogy 50 kilómétert mintha kitöröltek volna a fejéből :K

Kamion mögött meg nem szégyen menni, én is szoktam, ha megy 100-zal, ahhoz elég hogy megérkezzek Á-ból B-be.

Üdv

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.