Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#96) Crystalheart válasza tlala (#92) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én egy papagájkeltető dobozt használtam (míg volt tejem, ma már kecskék híján egy éve nincs sok tejtermék az életemben), ilyesmit. :DDD Igaz, ezek nem olcsók. Egy papagájos ismerősünk adta, mert tönkrement (megsült benne egy fióka), én megforrasztottam az elszakadt vezetékű hőérzékelőt és voila. De egyébként pár ezer Ft-ból össze lehet rakni egy jó cuccot ehhez. Kell hozzá egy termosztát chip lengő hőmérővel meg valami vezérléssel (Conradban is lehet tán kapni ilyeneket), meg egy ventis, kis teljesítményű (50-75W) fűtőszál, összekötöd egy rém egyszerű kapcsolásban és beépíted egy kiszuperált mini hűtőszekrénybe, egy nagyobb hűtőtáskába, vagy egy polisztirolhab-dobozba. (Azt hiszem, a Metroban lehetett ilyen hungarocelldobozt kapni, talán egy ezresért.)

A linkelt oldalon meg lehet kapni külön a fűtőegységet, doboz nélkül mindössze 30 ezer pénzért :D Mondjuk az legalább előre össze van szerkesztve. De mondom, néhány ezresből össze lehet hozni, bár talán nem lesz gyári szépségű, ha az ember nem eleve ilyenekkel foglalkozik.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.