Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) zeorsdfd válasza haxiboy (#100) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Igen, ebben a topicban is többen írtunk róla.
Én speciel jobban szeretem(a pletykák szerint még egészségesebb is), és az készítése messze egyszerűbb ennél a pepecselős joghurt gyártásnál.:-)

gomba+szobahőmérsékletű tej+12-24 óra=kész az iható kefír

(#102) haxiboy válasza zeorsdfd (#101) üzenetére


haxiboy
veterán

Mi azt bírjuk benne hogy nagyon gyorsan szaporodik, elég gyakran a kukában landol a többlet. Persze mindig a frissebb van megtartva :) Azt nem tudom hogy egészségesebb-e, viszont nagyon finom. Nyáron mikor melegebb van akkor 5-7 óra is elég neki, persze attól is függ mennyire sűrűnek szeretnéd.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#103) zeorsdfd válasza haxiboy (#102) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Jaja, gyakran a kukába kerül :K
Viszont én már le is fagyasztottam egyszer és 2 hónap múlva elővéve továbbra is működött, szaporodott :Y

(#104) Gerasz


Gerasz
aktív tag

Sziasztok!
Tlala kollégával szeretnénk rendelni kultúrát megosztva, a Magyar Tejgazdasági Kísérleti Intézettől:
http://xn--mtkiwebruhz-q7ad.hu/hu/kategoriak/35

A postaköltségnél lényegesebb, hogy mennyiségi kedvezmény van bizonyos termékekre. A legkisebb mennyiség is viszonylag nagy, így megosztva többet is kipróbálhatnánk, egységnyi zsetonért.

Budapesten személyes átvétellel adnám (adnánk) át a cuccot. Ha érdekel, írj, mert a héten nyélbe ütnénk az üzletet.

(#105) tlala válasza Gerasz (#104) üzenetére


tlala
addikt

Bocs, nekem a héten nem jó, távol vagyok, csak a jövő hét!
Persze ha addig elvan nálad, semmi gond. :)

(#106) domerator válasza tlala (#74) üzenetére


domerator
veterán

Lidl joghurtgép nálam is megvéve, ugyancsak Bio Zöld tejjel és joghurtttal kipróbálva, az eredmény számomra isteni, a jövőben gyümölcsjoghurt kísérletezés a terv. A gép nagyon megérte, nem kell sem edényekkel sem pedig a pontos hőmérséklet tartásával kínlódni. :C

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#107) Crystalheart válasza domerator (#106) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Jópofák meg olcsók ezek a kis gépek, csak kár, hogy olyan nagyon kicsik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.