Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

up

(#2) kormányka


kormányka
csendes tag

Használd egészséggel! :)

Az egyik barátomnak is 6+ van, és tényleg baromi jó kütyü, bár nekem ez már túl nagy :D

Sony Xperia Z1 Compact

(#3) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Éles váltás. Egérmozi vs. péklapát. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4) Dany007


Dany007
veterán

Szép kis váltás. :) Én most cégesnek használok egy 3G-t... Arra szvsz tökéletes. Másra már nem nagyon.

Most én is váltáson gondolkozom. De a 6+ drága is meg nagy is. Viszont egy Wp-s 735-tel szemezek éppen.

A timelapse videókkal hogy lehet pénzt csinálni??

(#5) DR|FTK|NG válasza Dany007 (#4) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Youtube(partnership)?

(#6) Jhonny06 válasza Dany007 (#4) üzenetére


Jhonny06
veterán

A Youtube fizet valamennyit X megtekintés után, meg ha jól sikerül, akkor cégeknek is lehet licenszelni reklámokhoz. Ha néhányszor behozza a telefon havidíját, már az nagy siker, ahhoz meg nem kell sok megtekintés, sőt.

Valami ilyesmit képzeltem el, aztán lehet, hogy az egészből nem lesz semmi. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Gratulálok hozzá, használd egészséggel!

Én próbálgattam pár hete - a sima mellett -, szerintem sem nagy, de egykezes használatra és a tablet (iPad mini) kiváltására semmiképp sem alkalmas részemről.

Jó minőségű a bőrtok? Az 5S-hez készített nagyon gyorsan kopik, ezért is gondoltam a jövendőbeli hatoshoz (ha Jony nem tolja túl a kokót az iOS 9 készítésénél akkor arra cserélek) a szilikontokot. Állítólag az nagyon jó minőségű lett.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#8) Dany007 válasza Jhonny06 (#6) üzenetére


Dany007
veterán

Érdekes dolog ez, de ehhez kellene X számú feliratkozó, nem? Valami így rémlik... Hogy csak úgy lehetsz yt partner ha megvan x megtekintés és y számú feliratkozó. És még úgy is csak valami minimálisat fizetnek... Ilyen 20-30 ezres nézőszám alatt max százforintokat...
De nem vagyok benne biztos. Meg persze nem veszíthetsz semmit. :)

(#9) Klaus Duran válasza Dany007 (#8) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

És még az se biztos hogy fizetnek. [link]

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#10) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Indexen 1000megtekintes/2-3 dollárt írtak.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#11) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Igazi impulzus vásárló vagy. Még egy napelemes számológépnek is jobban utána néznék ...
Ez persze én vagyok. Ha bejött ez a tartalomfogyasztásra kihegyezett "eszköz", akkor használd egészséggel. ;)

(#12) Jhonny06 válasza <Adamsky> (#11) üzenetére


Jhonny06
veterán

Magát az iOS-t ismertem (az iPod Touch 5G egy elég új eszköz, minden mostani funkcióval), így az egyetlen ismeretlen dolog a nagyobb képernyő volt, ez azért nem olyan impulzus. :)

(#13) hoffman_


hoffman_
nagyúr

van itt pénz lóvéra :D zsír, have fun. a mostani L820-am nagyon kevés telefonra cserélném le. L930, Oneplus One, i5s, i6. a tied pont nincs benne, de majdnem :D pazar gép, használd egészséggel uram!

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#14) Cyberpunk válasza hoffman_ (#13) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Pazar is az, ha lapát a kéz. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#15) <Adamsky> válasza Jhonny06 (#12) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Ha majd telefont cserélek, nem azért akarom majd megnézni, kipróbálni, mert ne ismerném az Android-ot., hanem, mert nálam már a "fele ekkora" méret is kizáró ok. Sose értettem (irigyeltem?) az olyanokat, akik így tudnak vásárolni, hogy reggel felkelnek, és eldöntik, hogy ma vesznek ezt, vagy azt. Persze jó eséllyel az ilyenek szokták két hét után árulni a portékát a hardverapron. Neked úgy látszik bejött a -- nem kis -- váltás. Szerencséd van, használd egészséggel!

(#16) hoffman_ válasza <Adamsky> (#15) üzenetére


hoffman_
nagyúr

na ebből mássz ki Jhonny, újgazdag lettél a jelek szerint. kutya meg a macska rúgja meg a jó sorod! :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#17) Jhonny06 válasza hoffman_ (#16) üzenetére


Jhonny06
veterán

Basszameg :DDD

Amúgy csak mellékesen: T-nél részletre vettem, nem vág földhöz a havidíj, 200+ ezret én se pakolok le az asztalra, annyit egy telefon nem ér (még ha ennyit is fizetek ki érte, de csak 2 év alatt).

<Adamsky>: Úgy vagyok vele, hogy egyszer élünk. Az iOS-t ismerem, a nagy kijelzős telefonok alapvetően bejönnek -> ez már kvázi elvezet oda, hogy "ismerem" az iPhone 6 Plus-t. Amúgy mindenki úgy vesz meg valamit, hogy egyik reggel felkel, aztán ott van a gondolat a fejében. Az, hogy ezt egy 1 hónapos vacilálás követi, megint más kérdés. :)

[ Szerkesztve ]

(#18) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Ez egy újabb önbeismerés topik :DDD ?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#19) Polllen válasza Jhonny06 (#17) üzenetére


Polllen
nagyúr

annyit egy telefon nem ér (még ha ennyit is fizetek ki érte, de csak 2 év alatt).

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#20) Cyberpunk válasza Cthulhu Dawn (#18) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hogy mi? ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Időközben lett nekem is egy ilyen lapátom. :DDD Jó lesz, most már nem kell tábla. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#22) Dany007 válasza Cyberpunk (#21) üzenetére


Dany007
veterán

Ajjajajajajj! :D Aztán meglesz vagy 2 hónapig ez is, mi? :P
Én most WP felé kacsintgatok. Ahogy néztem, most egy 735-ös Lumia a kategóriájában ár-értékben a legjobb.

(#23) Cyberpunk válasza Dany007 (#22) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja nálam ezt előre sosem tudni. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#24) Jhonny06 válasza Cyberpunk (#21) üzenetére


Jhonny06
veterán

Grat! Melyik verzió/szín?

(#25) Cyberpunk válasza Jhonny06 (#24) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szürke 16-os.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#26) peti0211


peti0211
csendes tag

tapasztalatból milyen gyári hibák szoktak lenni a 6 plus nál ?:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.