Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Jól néz ki, ez is felkerült a kívánságlistámra.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) Gery9112


Gery9112
őstag

Látványos techdemo volt, most már jöhetne akkor az Alan Wake 2. :)

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#3) wolfman


wolfman
veterán

Szép és eddig elég érdekes, de ez a játékipar egyik termékének korai promóvideója. Még bármi megtörténhet és annak ellenkezője is. :)

Én amúgy egyedül ezt a fegyverkraftolást találtam furcsának ebben a videóban. Mármint magát a fegyvert amit kraftolni lehet, de hátha kiderül a játékból, hogy hogyan kell elképzelni.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Abszolút elérték az utolsó két trailer-rel, hogy megvegyem. Meg is ilyedtem, hogy már most megjelenik. De szerencsére augusztus.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hazai store árak:

PS4 - 17 990 Ft
Epic Games Store (PC) - 60 euró
Xbox One - 11 990 Ft

Live-Die-Respawn

(#6) .LnB válasza oriic (#5) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

dikk, ződre miért ilyen olcsó? :(((

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) hombre[EU] válasza .LnB (#6) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nálam szlovák és usa store is €$60-at ír. Vagy elírás vagy megōrült a forint :D

Life, Uh, Finds A Way

(#8) oriic válasza hombre[EU] (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem eliras, hivatalosan ennyi az ara itthon.

Live-Die-Respawn

(#9) .LnB válasza oriic (#8) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Diszkókrimináció. :( Má' megint. :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) hombre[EU] válasza oriic (#8) üzenetére


hombre[EU]
veterán

wow

Life, Uh, Finds A Way

(#11) mike1334 válasza .LnB (#9) üzenetére


mike1334
veterán

Ja és még azt mondják, hogy nincs ekszlúzív...hát az árak azok :P

;]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#12) Wesder válasza .LnB (#6) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom mert Remedy és Alan Wake.
De messze van még Aug. 27. :(((
Addig a Quantum Break-et be kéne fejezni.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13) zolomon17 válasza Gery9112 (#2) üzenetére


zolomon17
senior tag

Tulajdonképpen volt Alan Wake 2, American Nightmare alcímmel :) Persze az sokkal inkább volt kiegészítő, mint egy teljes értékű folytatás, de amennyire tudom az igazi 2. részt elkaszálták, mert a kiadók nem haraptak rá, így az ötletek nagyját abban valósították meg.

Helyette lett inkább a Quantum Break, ami szerintem sok szempontból az örököse az AW-nek, ahogy a most tárgyalt cím is elég sokat hozni fog a QB-ből.

Azon túl, hogy mindegyik cím TPS (plusz ugye a Max Payne is) egy csomó elem visszaköszön itt a Control-ban is (kvantum elmélet, megmerevedett idő, lebegő tárgyak) - úgyhogy nekem a hangulat garantált :)

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#14) Abu85 válasza .LnB (#6) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Konzoloknál a kiadó lehet maga a konzol gyártója, és akkor úgy árazzák, ahogy akarják. Gondolom Xbox One-ra ezt a Microsoft adja ki.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#15) oriic válasza Abu85 (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez a magyar MS akciója lesz amúgy, mert más régiókban drágább/eredeti áron vásárolható meg X-re is.

Live-Die-Respawn

(#16) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Most akkor,hogy is van ez?

Life, Uh, Finds A Way

(#17) oriic válasza hombre[EU] (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lol. Meg kellett volna venni amig lehetett...

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.