Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:40:23

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) Old Gyfland válasza gabika318 (#1550) üzenetére


Old Gyfland
tag

Köszi.
Nekem úgy jött, hogy rajta volt a gapps.
Amikor rányomtam a frissítésre mindig azt írta, hogy a rendszer napra kész.

(#1552) persil válasza gabika318 (#1550) üzenetére


persil
nagyúr

Es, ha nekem mar volt ota-s frissitesem, akkor tokeletesen mukodott minden, csak a mostani legfrissebb update-et nem akarja letolteni..? No akkor mi van? Mit csinaljak vele?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1553) Pixalami74


Pixalami74
újonc

Feleségemnek 2GB verziót rendeltem ali-ról, 1 hete érkezett. Ezt a fórumot olvasgatva jutottam odáig, hogy TWRP-t feltéve tudtam telepíteni a GAPP-okat. Előtte sosem csináltam ilyent, ezért egy kis időbe beletelt, hogy el ne rontsam. Ezúton köszönöm mindenkinek a segítő hozzászólásokat, még most is vannak új funkciók, amire sosem jöttem volna rá, pl:zseblámpa gyors bekapcs, alulról felgördülő menü kikapcs stb.
A telefonnal való 1 hetes megismerkedés után had osszam meg tömör véleményem róla. Gyorsaság: Az első bekapcsolás nagy meglepetést okozott, mármint gyorsaságban, mivel nincs teleszemetelve az android a gyártó által jónak látott rosszabbnál rosszabb használhatatlan alkalmazásokkal, amit ráadásul általában nem is jól optimalizálnak és csak a rendszert lassítják. GAPP + a mindennapos használathoz szükséges app-ok feltelepítése után indulás 23mp, SONY Z 45mp. Szabad memória 835MB. FHD kijelzőben nem csalódtam, színeket megfelelően adja vissza borotva éles képpel. Kijelző nagyon érzékeny és a menü nagyon gördülékenyen, rezzenésmentesen működik, ami a Z-ről nem mondható el. Fótó: a TWRP-ből a lenovo alkalmazást feltelepítve lehet segíteni a dolgon, ezzel egész jó képet készít, mármint nekem megfelelő. Nagy különbséget nem látok S3 és a Z közt minőségben. Audio: Xiaomi piston 3 fülest rendeltem a telóhoz, bár kicsit tartottam tőle, ami az alsóbb kategóriás telefonokra jellemző, mintha vödörből szólna és a füles minősége meghaladja a telefon tudását, de láss csodát nagyon jól szól. GPS nincs tesztelve még.
Összességében nyilván a vételárához viszonyítva egy tökéletes és nagy kijelzővel, nagy kapacitású akksival rendelkező gyors teló. SONY Z-re cserélném simán.

(#1554) menyuskahh


menyuskahh
tag

Gravitybox mágzsokat kérdezném, hogy gravitybox előtt úgy használtam az akksi kijelzést hogy az akksi ikonon belül mutassa az aktuális százalékot. Aztán kitaláltam, hogy nosza gravitybox és szabjuk testre kicsit a restart menüt. Ok beállítva minden frankó. Majd észrevettem, hogy megjelent az akksi ikon melllett szöveggel is a százalék visszajelzés, pedig nem állítottam be. Ok akkor gondoltam átállítom gravityboxal hogy ne akksi ikon legyen hanem karika százalékkal. Bekapcsolom. Eltűnik az akksi ikon minden király majd kilépek gravityboxból és megjelenik a karika mellé az akksi ikon . Felettébb furcsa. Ötlet valakinek? :)

(#1555) menyuskahh válasza menyuskahh (#1554) üzenetére


menyuskahh
tag

[ Szerkesztve ]

(#1556) #71562240 válasza gabika318 (#1550) üzenetére


#71562240
törölt tag

És RVR400

Sziasztok!

Még csak tervezési fokozatban vagyok, nézegetem a phablet kínálatot, láthatólag az S3 áll a legközelebb a mostani igényeimhez. Olvasgatok itt szorgalmasan, és tapicskoltam is egy-kétszer a boltban az S3-at, tetszene is, de a felületes tapasztalat alapján úgy tűnik, hogy az oprendszere kevesebbet tud, kevésbé dolgozik a kezem alá, mint a 7320-é, amelynek számos kényelmi szolgáltatása van. Nektek mi az élményetek ilyen összehasonlításban, mennyire kényelmes és sokoldalú az oprendszere a 7320-éval való összehasonlításban? - mármint a gyári a gyárihoz képest, nem érdekelnek a custom ROM-ok. Előre is köszi, ha van véleményetek.

(#1557) menyuskahh válasza #71562240 (#1556) üzenetére


menyuskahh
tag

Mi az a 7320?

(#1558) gabika318 válasza menyuskahh (#1554) üzenetére


gabika318
aktív tag

ha az én romomat használod, itt a megoldás:
http://www.needrom.com/download/official-20150430-mod/

Mivel más a gyári romban az akku kijelzés, mint egy AOSP romban, összeakad a gravityboxxal.

menyuskahh - Coolpad 7320 -ra gondolt. (nekem is az volt előtte, imádtam!)

[ Szerkesztve ]

[Phone: Jiayu S3 (2GB)][Sys: JIAYU.DE 5.1 RC1][Recovery: TWRP 2.8.7.0]

(#1559) janaman01


janaman01
addikt

nyilván egy coolui val ( ami a coolpadokon van / angol kinai) nem lehet összehasonlitani...azok ütősek , és ha csak azt nézzük akkor coolpad a neked való teló ) de RVR400 többet tudna mondani mert neki valóban az volt ...nekem meg F1 em..)

most látom milyen szép összefoglalót csináltál gabika318 :R :R

remélem lassan visszatérek...merthogy a gariztatás marha lassan megy...de ez nem újdonság ...

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#1560) gabika318 válasza janaman01 (#1559) üzenetére


gabika318
aktív tag

lehet mire visszatérsz már az 5.0 androidot fogjuk szidni.... :DDD

még van mit szerkeszteni rajta, egyenlőre ennyire futotta. ;)

[ Szerkesztve ]

[Phone: Jiayu S3 (2GB)][Sys: JIAYU.DE 5.1 RC1][Recovery: TWRP 2.8.7.0]

(#1561) #71562240 válasza janaman01 (#1559) üzenetére


#71562240
törölt tag

Köszi, akkor szerinted is jól éreztem - ez persze nem lenne eleve kizáró ok, csak egy kis hátrány.

(#1562) janaman01 válasza #71562240 (#1561) üzenetére


janaman01
addikt

ha nem sürgős a teló érdemes lenne kivárni mit hoz az android 5 lehet ott már több lehetőség lesz a jiayun is?

gabika318: háát ha igy halad lesz abból még 5.1 is ehehe

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#1563) BullZeye válasza gabika318 (#1558) üzenetére


BullZeye
veterán

Tudsz erről egy gyors talpalávalót, hogy hogyan kell megváltoztatni/kitörölni valamit ebből az APKból, hogy ne legyen akksi ütközés gravity boxxal? Tiédet használtam 3GB verzióhoz, de instabil lett a rendszer tőle, így gondoltam ha saját rendszer APKját változtatom, akkor talán jobb lesz a helyzet.

(#1564) gabika318 válasza BullZeye (#1563) üzenetére


gabika318
aktív tag

Persze csak egy kis türelem, ezért:

Na ha ebben a telóban elszáll az IMEI, akkor igazán elszáll.... El lehet felejteni a mobileuncle tools meg a cust. recovery, a WriteIMEI alkalmazást, de még az Enginer Mode AT+ parancsos IMEI visszaállítását és hasonló humbukk IMEI mentés/visszaállításokat.

Sikerült visszahoznom, de nem volt gyenge.... Most kifújom magam, két cigi... aztán leírom, hogy miért is olyan rohadt fontos kínai telefonoknál az SP Flashtool Readback funkciója.... :DDD

[Phone: Jiayu S3 (2GB)][Sys: JIAYU.DE 5.1 RC1][Recovery: TWRP 2.8.7.0]

(#1565) BullZeye válasza gabika318 (#1564) üzenetére


BullZeye
veterán

Replace IMEI
*#4634# (*#IMEI#)

Ez nem működött?

(#1566) gabika318 válasza BullZeye (#1565) üzenetére


gabika318
aktív tag

na az a WriteIMEI alkalmazás, nem ért semmit, ahogy írtam. Csak a korábban Readback segítségével kiolvasott nvram.img helyreállítás ADB-n keresztül. Készítem hozzá a leírást...

[Phone: Jiayu S3 (2GB)][Sys: JIAYU.DE 5.1 RC1][Recovery: TWRP 2.8.7.0]

(#1567) gabika318 válasza BullZeye (#1563) üzenetére


gabika318
aktív tag

Csak, hogy a kérdésedre is válaszoljak:

Jbart-tal bontsd szét a \system\priv-app\SystemUI.apk-t

Keresd ezeket a fájlokat:
\res\layout\gemini_status_bar.xml
\res\layout\status_bar.xml

mindkét fájlban, ha minden igaz, a 17-18-19 sorokat kell módosítani erre:

<com.mediatek.systemui.statusbar.util.LaptopBatteryView android:id="@id/laptop_battery" android:visibility="invisible" android:layout_width="0.0dip" android:layout_height="0.0dip" android:layout_marginBottom="0.0dip" android:layout_marginStart="0.0dip" />
<TextView android:textSize="0.0sp" android:textColor="@color/status_bar_text_color" android:id="@id/percentage" android:visibility="invisible" android:layout_width="0.0dip" android:layout_height="0.0dip" android:paddingStart="0.0dip" />
<com.android.systemui.BatteryMeterView android:id="@id/battery" android:visibility="invisible" android:layout_width="0.0dip" android:layout_height="0.0dip" android:layout_marginBottom="0.0dip" android:layout_marginStart="0.0dip" />

Így totál el lett tüntetve illetve 0 lett a mérete az akku ikonnak és a százaléknak is.

[Phone: Jiayu S3 (2GB)][Sys: JIAYU.DE 5.1 RC1][Recovery: TWRP 2.8.7.0]

(#1568) gabika318


gabika318
aktív tag

Ha egy módszer sem segít, az enyémmel garantáltan visszaállítható az elvesztett IMEI.

Ami szükséges:
Total Commander + ADB 7.4 Plugin
SP Flashtool READBACK backup (minimum az nvram.img-ről)
Insecure boot.img

1. Flasheld fel a telódra a megfelelő "insecure" boot.img-t (az ennek megfelelő gyári rommal)

2. kapcsold be a telót és csatlakoztasd a PC-hez

3. Nyisd meg a Total Commander-t, majd ADB Plugin / Shell menüpont

4. Másold a korábban mentett nvram.img-t (Readback!) az \sdcard particióra (Belső SD kártya)

5. Illeszd be köv. parancsot a Shell ablakba, majd üss entert

dd if=/sdcard/nvram.img of=/dev/block/platform/mtk-msdc.0/by-name/nvram

6. Ha lefutott a felmásolás, töröld a köv. mappát:

\data\nvram

7. Újraindítasz és örülsz.... :)

InsecureBoot-S3-20150430-131240.img
InsecureBoot-S3S-20150507-083407.img

[ Szerkesztve ]

[Phone: Jiayu S3 (2GB)][Sys: JIAYU.DE 5.1 RC1][Recovery: TWRP 2.8.7.0]

(#1569) RVR400 válasza gabika318 (#1568) üzenetére


RVR400
veterán

Nem egyszerűbb a scatter fájlban átírni, hogy flashelje az NVRAM partíciót, és azzal feltolni?

(#1570) gabika318 válasza RVR400 (#1569) üzenetére


gabika318
aktív tag

nekem az adb szimpatikusabb + minden romot insec. boot-al használok

[Phone: Jiayu S3 (2GB)][Sys: JIAYU.DE 5.1 RC1][Recovery: TWRP 2.8.7.0]

(#1571) menyuskahh


menyuskahh
tag

Köszi Gabi a leírásokat. De sajnos kukázásra ítéltem a gravityboxot, mert ha hívnak akkor fekete képen tudon elhúzni a felvevőt. Se szám se felirat se semmi. Gravityben egyedül az újraindítós recoverys cuccot használtam. :(

(#1572) menyuskahh


menyuskahh
tag

http://tfandroid.es/android5-jiayus3-capturas-de-movil-y-pantalla/

Haladnak haladnak :)

Valakinek sikerült már a dragondevil kernelt kipróbálni?

(#1573) gabika318 válasza menyuskahh (#1571) üzenetére


gabika318
aktív tag

nincs jól beállítva a gravitybox-od. Itt a mentésem róla: GravityBox.zip
Csak csomagold ki a belső sd-re, majd gravitybox-on belül beállítások visszaállítása

[Phone: Jiayu S3 (2GB)][Sys: JIAYU.DE 5.1 RC1][Recovery: TWRP 2.8.7.0]

(#1574) BullZeye válasza menyuskahh (#1571) üzenetére


BullZeye
veterán

Nekem dettó ugyanez volt. :)
Nem tudom melyik beállítás felelt élte.

(#1575) PirosHello


PirosHello
senior tag

Sziasztok!
A Mobiluncle Tools-al a TWRP Recovery-t img-ből feltettem, bár gyanúsan hamar megcsinálta. Utána "boot recovery-re" a gyári recovery jött be, de piros felkiáltójellel, és a telót már onnan nem is lehetett bootolni. Akksi ki, utána gond nélkül elindult. Megpróbáltam a "töltőn telefon+hangerő fel+indítógomb" kombót, de a TWRP-t nem is látja, és itt is lefagyott, csak akku ki segített. Root checker szerint a teló rootolt, bár azt szerintem még Kínában csinálták, SU-t engedélyeztem.
Ja, és "Dalvik" helyett "Art"-ra tettem a futtatási környezetet, de gondolom ez nem befolyásolja. :F
Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#1576) whoever70 válasza PirosHello (#1575) üzenetére


whoever70
tag

javaslom a Jiayu.es apk fájlt tedd fel a telefonodra

Jiayu.es

majd download menü és a twrp 2.8.4.0-et innen tedd fel

ha ez fent van, innen már tudsz rárakni twrp 2.8.6.0-ast

twrp 2.8.6.0

a billentyűzet kombót felejtsd el, nem támogatott

root alapból benne van, beállítások - biztonság - superuser

[ Szerkesztve ]

(#1577) PirosHello válasza whoever70 (#1576) üzenetére


PirosHello
senior tag

:R Köszönöm, a 2.8.4.0 gond nélkül felment.
Miután az S3SW márciusi, gapp-ot tartalmazó rommal érkezett, az OTA nem működik.
Ha letöltöttem a needrom-ról a legfrissebb (05-07-i) OTA ROM-ot, és a Gapps-ot tartalmazó Pico 4.4.4 zip-et, akkor OTA frissítésnél a helyi fájl kiválasztásával (S3S-20150507-083407-OTA.zip) tudok romot frissíteni, és TWRP-vel pedig felteszem hozzá a GAPPS.zip-et?
Köszönöm a választ.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#1578) PirosHello válasza whoever70 (#1576) üzenetére


PirosHello
senior tag

A 2.8.6.0-os TWRP mobiluncle tools alól még mindig nem megy fel, a 2.8.4.0 indul csak el... :W
Bár ha ez "ugyanolyan jó", mint a 2.8.6.0-ás, akkor nem is érdekes....
Elnézést, ha hülyeségeket kérdezek, de eddig G3T-m volt, ott a custom romokat mindig recoveryből kellett feltenni.

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#1579) whoever70 válasza PirosHello (#1578) üzenetére


whoever70
tag

indítsd el a 2.8.4.0-est és abból tedd fel a 2.8.6.0-ast.
ne a MobileUncleTools alól rakd fel

szerintem az S3SW-re nem fog felmenni az OTA frissítés sehonnan.

[ Szerkesztve ]

(#1580) PirosHello válasza whoever70 (#1579) üzenetére


PirosHello
senior tag

:R Köszönöm, megoldódott, TWRP-ből mindent fel tudok tenni. OTA-t hanyagolom.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#1581) nagyra válasza PirosHello (#1580) üzenetére


nagyra
tag

W végű ROM-okra is vannak OTA frissítések, csak ritkábban... De nyilván ha nem W-s ROM-ra készítették a frissítést, akkor lehetnek mellékhatásai, ha W-sre rakod fel :D

Szerk.: Most olvasom a Lenovo K3 Note tesztjét, ugyanezzel a procival, 2GB RAM-mal, Android 5.0-val több mint 45500 pontot ért el AnTuTu-n... Szóval van még a mi telónkban is potenciál :D

[ Szerkesztve ]

Ami kisebb, mint nagyobb, az egyenlő!!! :D

(#1582) Engikrisztus


Engikrisztus
tag

Sziasztok!
Mivel múltkor nem kaptam választ,ezért ismét szeretnék segitséget kérni.Volt-e már valakinek a telcsivel olyan jellegű problémája,hogy a telefon napközben random lekapcsolódik a hálózatról,nem elérhető.Ha felhívom,akkor ez a szám nem kapcsolható.A páromé a telefon és a munkája miatt nagyon kellemetlen.Egyszer elérhető,egyszer nem.Viszont hívást kezdeményezni tud.A történethez hozzátartozik,hogy nemrég váltott előfizetéses csomagot és kapott új sim kártyát is.Egyébként mindkét sim foglalatban ez a jelenség.Telefon hiba,esetleg szolgáltatói?

Ugyanakkor maga a puszta megfigyelés magában kissé kezdetleges módszer.Néha mélyebbre kő ásnunk,a valódi érzelmi vetületig.Úgy lehet elcsípni a fájdalom forrását és átélni.

(#1583) nagyra válasza Engikrisztus (#1582) üzenetére


nagyra
tag

Ilyen hibám nekem is volt (még az előző telefonommal), az SIM kártya hiba volt, és leginkább akkor fordult elő, ha gyengébb térerejű (de nem térerő nélküli!!!) helyen voltam, kaptam az SMS-eket, hogy "ebben a percben" nem fogadott hívásom volt... :D Természetesen T-ék nem hitték el, hogy kártyahiba, így egy ideig ecsetelni kellett, hogy igen, 3 telefonban is kipróbáltam, a helyzet ugyanez... Csere után megjavult.
De amúgy cseréljetek telefont pár napra, és kiderül, hol a hiba :D

Ami kisebb, mint nagyobb, az egyenlő!!! :D

(#1584) Engikrisztus válasza nagyra (#1583) üzenetére


Engikrisztus
tag

Igen,köszi ezt tervezzük.Visszateszi a régi telcsijébe a kártyát,én meg egy két napig az S3-at használom.Egyébként a csomagváltás után,amikor kijöttünk,akkor egyáltalán semmi szolgáltatás nem volt.Visszamentünk reklamálni és a hölgy felhívta a központot,elismerték,hogy náluk a hiba.Lehet,hogy ez még annak az utózöngéje.Csak roppant bosszantó,főleg ha valakinek a munkája múlik ezen.

Ugyanakkor maga a puszta megfigyelés magában kissé kezdetleges módszer.Néha mélyebbre kő ásnunk,a valódi érzelmi vetületig.Úgy lehet elcsípni a fájdalom forrását és átélni.

(#1585) BullZeye válasza Engikrisztus (#1584) üzenetére


BullZeye
veterán

Miután kijöttetek az üzletből hivatalosan 24-48 óra kell nekik, hogy átálljanak. Nem tudom miért ismerték el az ő hibájuknak, amikor ez teljesen normális, én Kecskemétről felértem Budapestre kényelmesen, és még nem volt szolgáltatás.

(#1586) Old Gyfland válasza gabika318 (#1523) üzenetére


Old Gyfland
tag

Szerettem volna elolvasni az írásod, de azt az "üzenetet" kaptam, hogy a weboldal nem elérhető.

(#1587) PirosHello válasza nagyra (#1581) üzenetére


PirosHello
senior tag

Igen, ezért az "S3S" romokat kell feltenni, majd a "W"-s részét, azaz a Gapps-ot.
Nem várok S3SW frissítést a gyártótól, jól működik a mostani is, ráadásul tudom frissíteni S3S rommal is recoveryből.
Majd a nyalókás ROM.... :D

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#1588) Engikrisztus válasza BullZeye (#1585) üzenetére


Engikrisztus
tag

Igen,kell csomagváltásnál átállás,de ebben az esetben tényleg náluk volt a hiba,mert amint a hölgy fölhívta a központot,már mondták neki,hogy minden ügyfélnél probléma van,aki aznap váltott.
Remélem tényleg a sim kártya a ludas,semmi kedvem küldözgetni a telefont a messzi csájnába.

Ugyanakkor maga a puszta megfigyelés magában kissé kezdetleges módszer.Néha mélyebbre kő ásnunk,a valódi érzelmi vetületig.Úgy lehet elcsípni a fájdalom forrását és átélni.

(#1589) sonic8 válasza whoever70 (#1576) üzenetére


sonic8
tag

Költői kérdés, de a needrom-on fentlévő 2.8.6.0-s TWRP recovery nem csak egy sima 7zip fájl a recovery.img-vel? Tehát ez nem egy telepíthető ZIP, Én is szenvedtem vele kicsit mire rájöttem mi a probléma. Személy szerint Én brute force módon az egyik flashelhető frissítés során fogtam és egyszerűen kicseréltem a recovery.img-t a 2.8.6.0-ra, majd így flasheltem. Személy szerint szimpatikus az MTK szoft frissítési rendszere, szerencsére nem kérdezett semmit, hogy wattafakk egyből felment :DDD

Ami elromolhat, az el is romlik...

(#1590) PirosHello válasza sonic8 (#1589) üzenetére


PirosHello
senior tag

De igen, nekem is ez volt elsőre a problémám, de a téma összefoglalóban lévő link már lemezképfájlra mutat, és a 2.8.4.0-ás TWRP lemezképfájlt is tud flash-elni, nem csak zipet (jobb alsó sarokban kiválasztható volt a formátum). Így a 2.8.4.0 után már könnyű volt a dolog.
Nekem így oldódott meg. :R

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#1591) whoever70 válasza sonic8 (#1589) üzenetére


whoever70
tag

sonic8 , PirosHello:

ha feltünt, a needrom oldalán 2db link is van, az első a 7z tömörítésű, a másik az img. ugyanígy van a témaösszefoglalóba is belerakva.

szvsz a tömörített fájlba néha érdemes azért belenézni, és könnyű eldönteni hogy tedd fel

[ Szerkesztve ]

(#1592) sonic8 válasza whoever70 (#1591) üzenetére


sonic8
tag

Értem, de feljebb volt akinek a 2.8.6.0-t nem sikerült a 2.8.4.0-s alól feltelepíteni. A 7zip fájlban is csak az img van, hiányzik a META-inf rész ami ha jól tudom tartalmazza mit hova kell másolni, ráadásul nem csak sima zip-et kezel a TWRP? Arra akartam kilyukadni, hogy a needromon lévő 2.8.6.0-t egyből nem lehet felrakni recovery alól, telepíthő zip-et kell csinálni vagy egyéb módszert használni.

Ami elromolhat, az el is romlik...

(#1593) menyuskahh válasza sonic8 (#1589) üzenetére


menyuskahh
tag

Az imgket akár boot akár recovery Flashify nevű progival tudod android alól telepíteni :)

[ Szerkesztve ]

(#1594) sonic8 válasza PirosHello (#1590) üzenetére


sonic8
tag

Na bakker, ezt csak most olvasom és esik le, hogy a TRWP tud img-t is felrakni... :W Ezt már régebbi verziókban is tudta? :DDD :DDD :DDD Mindig tanul az ember :W Pedig nem első okos telefonom nekem se amit romolgatok.

[ Szerkesztve ]

Ami elromolhat, az el is romlik...

(#1595) menyuskahh


menyuskahh
tag

Gabi! Gondolom bem specifikus jelenség. De nekem a romoddal csak amcsi holdakat lát a teló. Egy pillanatra megjelent 2 orosz hold de egy pillanat alatt el is tűnt. Nem értek hozzá, de szerintem janaman próbálkozását lehetne folytatni, mert a FlymeOS-ben orosz amcsi kínai holdakat is látott a teló. Köszi :)

(#1596) PirosHello válasza sonic8 (#1594) üzenetére


PirosHello
senior tag

Nem tudom, mert ez előtt nekem Jiayu G3S(T)-m volt, ahhoz 2.5.0.0-ás TWRP-t tettem fel, de nem vettem észre ilyen opciót. :F
Bár menyuskahh 1593-as hsz-a alapján benne volt. :R
Tény, hogy a 2.8.-ban most biztosan használtam ezt az opciót... :D

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#1597) gabika318


gabika318
aktív tag

Végre megoldottam a ColorOS-ban a telszám felismerést. Eddig nem tudta összerakni, hogy a +36 és a 06 előhívó egy és ugyanaz. + megoldottam, hogy ne az az idióta kínai 3G és 4G hálózatot keresse. Így már használható lesz.

[Phone: Jiayu S3 (2GB)][Sys: JIAYU.DE 5.1 RC1][Recovery: TWRP 2.8.7.0]

(#1598) Lecs@ válasza gabika318 (#1597) üzenetére


Lecs@
addikt

Hogy oldottad meg ? Mibe kellett belepiszkálnod ?

512 GB

(#1599) menyuskahh válasza gabika318 (#1597) üzenetére


menyuskahh
tag

Várom már nagyon hogy legyen egy jóféle color osünk. Gabika tudunk valahogy segíteni? Nem értek hozzá de teszter szívesen leszek :D

[ Szerkesztve ]

(#1600) Lecs@ válasza menyuskahh (#1599) üzenetére


Lecs@
addikt

En is szerettem AZ Oppo Find 7 készülékemen.

512 GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.