Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) mephi666 válasza adlersson (#40) üzenetére


mephi666
nagyúr

középiskolai menzán egyszer a krumplis tésztába egy körömnyi háromszög alakú vasdarabot találtam :DDD ...pedig nem is vagyok vashiányos

ja meg amikor kb 17 voltam, kórházban voltam gyomorproblémákkal kivizsgáláson 1 hétig: összehaverkodtam egy hasonló korú gyerekkel, majd amikor egyszer a diétás menüben a zsemlegombóc levesben egy kb 10centis kukacot találtam, kiabálva hívta az ápolónőket, hogy "húst hoztak nekem, pedig diétán vagyok" :DDD ...kérdezték, hogy hozzanak-e helyette másikat, de inkább nem kértem

ui: a birkapörkölt jut még eszembe, ami egyik rokonnak a kedvence és gyakran hozott belőle nekünk is kóstolót... az volt még olyan kaja, hogy válogatni kellett belőle a szilánkokat, mint halászléből a szálkát (halászlét is, ha magam készítek, akkor alaplébe szeretek rakni vegyesen mindenféle halat, majd pl harcsafilét főzök bele, hogy gyerekek számára is veszélytelen legyen... nem szeretem én se, ha egy kaját turkálni kell meg piszmogni kell vele fél órán át)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.