Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) Graphics válasza blade zte (#40) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

3-4 ezer után még nem nagyon kell áfát fizetni. :) 22$ felett már igen.

-

(#42) xtremez


xtremez
aktív tag

Mennyi vámot raknak rá ha rendelek egyet ? :DDD

(#43) Graphics válasza xtremez (#42) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Áfa inkább: 27%

-

(#44) uki


uki
aktív tag

ITT mar lehet rendelni es csak 0.99 USD. ;-)

http://www.ibuygou.com/p-xiaomi_mipad_nvidia_tegra_k1_quad_core_2_2ghz_5_0_8_0_mp_2gb_ram_16gb_6700mah_7_9_inch_gorilla_iii_ips_capacitive_touchscreen-5512-usd.html

"this is just a punk rock song written for the people who can see something's wrong"

(#45) big-J válasza uki (#44) üzenetére


big-J
őstag

Nem is olyan rossz érte.

Mondjuk Apple-ben ugyanennyiért nem kéne. :D

(#46) nexus6


nexus6
aktív tag

majd ennél is eladnak negyed óra alatt 10000 készüléket, aztán lehet várni 1 hónapot a következő gyártásig... eszméletlen jó készülékeket hoz ki a xiaomi, de tényleg elérhetetlennek tűnik ilyen jó áron
meg a samsung is hozza ki a galaxy tab pro és a galaxy s modelleket csak kicsit drágábban.
no meg a tegra procira leszek kíváncsi, majdnem xbox szintű grafikát emlegettek a CES-en...

[ Szerkesztve ]

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#47) Peaceliker válasza Gusztáv (#21) üzenetére


Peaceliker
addikt

Én is így vagyok. Volt tabletem, most nincs, nem is hiányzik …illetve nem hiányzott, amíg nem olvastam ezt a cikket! ;] :DD

"Oh my Goa'uld!"

(#48) tjb007 válasza nexus6 (#46) üzenetére


tjb007
nagyúr

„a tegra procira leszek kíváncsi, majdnem xbox szintű grafikát emlegettek a CES-en...”

Eddig úgy néz ki, hogy ez a kijelentés nem állt távol a valóságtól.

(#49) nemlehet válasza tjb007 (#48) üzenetére


nemlehet
őstag

Mondjuk ez nem annyira az Nvidia érdeme, inkább az XOne sara :D 792p 30 fps nyami :D

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#50) arty válasza tjb007 (#48) üzenetére


arty
veterán

amennyiben az 'xbox' a 2001-ben megjelenz konzolt jelenti, valóban nem! :DDD

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#51) unrealnoise válasza tjb007 (#48) üzenetére


unrealnoise
senior tag

baszhatod a szép grafikát, már bocsi, ha a csúnya fogalmazásért. Anno elsők között vettem Xiaomi MI 2S-t, ami akkor brutál erős volt, hardverileg közel volt a csúcshoz. És igen, ehhez képest olyan szarul ment rajta a Real Racing 3, mint a bűn. Nincs meg a fix 30 FPS, néha belassulásoktól szenved a játék...

Egyszerűen maga az androidos platformot és ezeket a gépeket, elemeket felesleges a konzolokhoz hasonlítani. Van itthon egy Xbox One-om, és igen, azon brutál szép a Forza 5, és betonfix 60 FPS-el megy. Ilyet te nagyon soká fogsz látni tableten, telefonon. Miért?

Azért mert egyszerűen nincs mire optimalizálni, nincs egy fix, tuti hardver. Nem is részletezem tovább.

Jó ez a gép, jó, és erős is, meg Xiaomi van a zsebemben még mindig, de szerintem áttérek Windows-os rendszerre. Ott lehet nincs olyan brutál hardver, de az OS rohadt gördülékeny, nem kell neki trillió Mhz és RAM, hogy szépen, akadásmentesen tegye a dolgát a rendszer...

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#52) Graphics válasza unrealnoise (#51) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azt azért látod nem, hogy itt csuklóból erősebb a K1 , mint bármi ami eddig ki volt adva ... :U

-

(#53) unrealnoise válasza Graphics (#52) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Ezt értem, de ettől nem lesz jobb a platform töredezettsége és a hardveres optimalizáció lehetősége. Olyan játékot sem tudok még mondani, ami hozná a Forza 2-3 szintjét fix 30 FPS-el, nemhogy 60-al. A Forza 5-ös és a későbbi X1-es, valamint PS4-es grafika meg még nagyon messze van.

Arról nem beszélve, hogy aláírom, telefonon, tableten szépen néz ki már most nem egy játék, de ha kinyomnánk őket egy nagy TV-re, akkor azért bőven kijönne már a különbség... Mindegy, engem tabletes, telefonos szinten sima hardverrel (erőből) nem vesznek már meg, abból már megjöttem.

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#54) Csapoati válasza unrealnoise (#53) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nahát, ki gondolta volna, hogy messze van egy mobil teljesítménye egy olyan konzolétól, ami 10-szer akkora házban van és 20-szor annyit fogyaszt (csak hasraütöttem a számok kapcsán). Másrészt a mobil játékok mobilra, illetve tabletre lettek tervezve. Szerintem csak a mazochisták kötik rá tévére.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#55) Energie X


Energie X
őstag

Tetszik. Kell! :)

>> Új Galaxy S21 szériás Nillkin tokok és Spigen üvegfóliák adatlapomon <<

(#56) jjeahh


jjeahh
nagyúr

nagyokat megszégyenítő hardver, szoftveres támogatottság brutál áron...tabletre vágyó androidosoknak egy álom ez a cucc :))

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#57) tjb007 válasza unrealnoise (#51) üzenetére


tjb007
nagyúr

Itt most csak a lehetőségről van szó, semmi másról. Senki sem mondta azt, hogy ezt meg is fogod kapni. Amúgy meg még a tavalyi és azelőtti csúcsmodellekből sem sikerült kihozni maximumot, nem hogy majd ebből.
A gond meg nem mással van mint a fizetőképes kereslet hiányával. Amíg nem hajlandóak az emberek ezekért a -te szavaiddal élve- nem belassuló, brutál szép és betonfix 60FPS-sel futó Androidos játékokért, addig nem is kell számítani ilyenre.

(#58) vicze válasza tjb007 (#57) üzenetére


vicze
félisten

Az igény pont akkora lenne rá, mint a kézikonzolokra. A Shield "sikeréből" látszik az mekkora.
~500milliós Candy Crush mutatja, hogy mire van igény tömegben. Azok akik pedig minőséget akarnak tényleg kézikozolt vesznek, így szűk marad az a réteg, aki minőségi játékokat igénylő telfonon/tableten játszó.
A in-appal, meg a kiadók hazavágják az egészet a fenébe...

(#59) Szabie93


Szabie93
tag

MUST HAVE!!!! Kell, nem tudok mást mondani.

(#60) nemlehet válasza unrealnoise (#51) üzenetére


nemlehet
őstag

Ezt elég nehezen tudom elképzelni, mert nekem a Hongmi-on és a Acer Iconia A700 tabletemen sem szaggatott a RR3 pedig azok sokkal gyengébbek. Most nem azt mondom, hogy nem igaz amit mondasz, csak ezt a szaggatás meg lag dolgot elég erősen eltúlozzák mobilplatformon.... Szóval 1-1 röccenésre már jön a "játszhatatlanul laggol" és társai.... Pedig elég bika asztali gépem van, tehát hozzá vagyok szokva a magas FPS-hez (minimum 50-60)

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.