Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

kijelzőjének felbontása 2048x136 képpont
Szép csík.
:DDD

Amúgy jó cucc.

(#2) vittorio7 válasza kriszpontaz (#1) üzenetére


vittorio7
őstag

Majd javítják. :D 2048x1536

Különben meg bitang jók a paraméterei.

[ Szerkesztve ]

(#3) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Hűha, ez igen. Még 70-80 ezerért (itthon) is életképes lenne. Gyakorlatilag egy iPad Mini hardver szint, csak Androiddal.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) O_L_I


O_L_I
őstag

A Xiaomi neve a PH miatt ismerős itthon nem az árazása miatt.
Olcsóság ide vagy oda szerintem egy maréknyi ember ha megjátssza hogy láthatatlanba berendeli Kínából.

(#5) blade zte


blade zte
őstag

a 120ezer forintos 4k TV-t kihagytátok. :R

Oppo find 7 astro black

(#6) vittorio7 válasza blade zte (#5) üzenetére


vittorio7
őstag

Pontosan miről maradtunk le? :) Mi lett kihagyva?

(#7) emvy válasza blade zte (#5) üzenetére


emvy
nagyúr

Amit szinten nem lehet majd kapni sehol. :) Egyebkent netto 700 dollar az netto 155e HUF per pillanat.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#8) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Szeretem ezt a kínai gondolkozási módot egy ebéd áráért még raknak a 16 GB-hoz 48 GB-ot. Amúgy meg nem sok 64 GB-os Androidos tablet szaladgál errefelé mostanság. Le vagyok n y ű g ö z v e. :C

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#9) blade zte válasza emvy (#7) üzenetére


blade zte
őstag

Tragédia, már nem éri meg jobban, mint egy félmilliós samsung... :DDD

Oppo find 7 astro black

(#10) myckie2


myckie2
őstag

Iphone 5C szépen felnagyítva. :D De a poén, hogy még a menünek és az iconoknak is teljesen ugyan az a stílusa.

(#11) emvy válasza blade zte (#9) üzenetére


emvy
nagyúr

Mondom: nem lehet kapni. Tele vannak a kinai gyartok ilyen bejelentesekkel, de a 'tul szep, hogy igaz legyen'-kategorias cuccaikbol egyszeruen nem lehet beszerezni.

Kicsit OnePlusOne-erzes ez is.

while (!sleep) sheep++;

(#12) blade zte válasza emvy (#11) üzenetére


blade zte
őstag

Nem vagyok hülye, ezt én is tudom. Amúgy meg nem, kb csak a xiaomi és a oneplus ilyen. A többi gyártó kihozza 1-2 hónapon belül. Az opponál talán rezeg a léc, de a find 7a időn belül volt még. :D

myvkie: xiaomi m2-ős, az úgy az iphone 5c előtt egy évvel jelent meg, inkább az iphone másolt, ha így gondolkodunk.

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#13) emvy válasza blade zte (#12) üzenetére


emvy
nagyúr

Ja. Meg hat nincs ra rendes garancia, miegyeb. Egy mobilt meg vissza lehet kuldeni Kinaba (bar nekem ehhez se lenne kedvem), de egy tevet?

while (!sleep) sheep++;

(#14) csabi236


csabi236
tag

Nagyon jól néz ki,és a miui rendszer ami nagyon vonzóvá teszi ezt a gépet sokak számára. A frissítések hetente jönnek ki rá ami szinte egyedülálló .

(#15) blade zte válasza emvy (#13) üzenetére


blade zte
őstag

Láttál a kommentemben olyat, hogy "magyaroknak pontosoan 140ezer forint garanciával"? Ezzel inkább azt látjuk, mekkora seggfej a samsung, és társai.

Ömm hányszor kell amúgy venned xiaomi tv 2-t, mire kijön az ára egy "nagy" márkájú 4k TV-nek? Ennyit a garanciáról.

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#16) saelin


saelin
veterán

Jól hangzik a specifikáció, tetszetős a külleme, és még olcsó is. Semmi rosszat nem tudok rá mondani, ez tipikus kínai álom cucc.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#17) vicze válasza emvy (#7) üzenetére


vicze
félisten

Meg ÁFA és vám... :U 200e+ (meg a 20kg se ingyen szállítják ide.)

Amúgy tessék UHD 700$. :P

[ Szerkesztve ]

(#18) emvy válasza blade zte (#15) üzenetére


emvy
nagyúr

Kb. 50%-os felara lesz egy Samsung TV-nek, amire ez elerheto lesz, nekem ez a tippem (szallitasi koltseg, vam, AFA, stb. utan).

while (!sleep) sheep++;

(#19) MrPetya19


MrPetya19
addikt

16:10-es kijelzővel és sztereo hangszórókkal engem megvennének.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#20) Luck Dragon

Nem semmi hogy milyen gyorsan fejlődnek a xiaomiék, tetszik. Vajon a MI3S mikor érkezik?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Ez azért elég ütős lett. Régóta az első Androidos tablet, ami felkelti bennem a birtoklási vágyat :D .

Laci

(#22) ALBY


ALBY
senior tag

Na én ezt megkívántam :K végre egy korrekt tablet, és az ára is jó lenne.

A felbontás talán túlzás, de a így trendinek is el elhet adni, nem csak jónak.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#23) gerii


gerii
addikt

Ha a Speedshop ráállna korrekt árréssel, akkor tuti venné(n)k mint a cukrot.

(#24) bunevo válasza Gusztáv (#21) üzenetére


bunevo
tag

Én is egy ilyenre várok egy ideje.
270 Dollár!?! :))
Pedig jóval erősebb az Ipad mini Retinánál, sőt még a Snapi 805-ös procikat is veri.
Ez nekem kell! :C
Karácsonyra legyen nekem elérhető, különben begurulok.

(#25) Graphics válasza O_L_I (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Több marék az :)

Kezdve a Xiaomi Hongmi, most már a Hongmi 1S, illetve nézd meg mekkora tábora van a Xiaomi Mi2/Mi2S topicnak.

Nem beszélve a hazai MIUI weboldalról :)

Az árat kezeljük fenntartásokkal, a Xiaomi marketing-gépezet mindig bejelent egy árat, ami a "nagyker" árnak, és a szerződött partnereknek szól, nem a végfelhasználónak...

Lásd: 130$-os Hongmi... azóta se volt annyi, még a TD-CDMA verzió se.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26) O_L_I válasza bunevo (#24) üzenetére


O_L_I
őstag

Hol láttad, hogy gyorsabb mint a 805? Én még csak a referencia lappal készült teszteket láttam, amit viszont nem lehet alapul venni.

(#27) banhammer


banhammer
veterán

Hm...
Még az is kibírnám, hogy nincs benne mobilinternet.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#28) tjb007


tjb007
nagyúr

(#29) blade zte válasza tjb007 (#28) üzenetére


blade zte
őstag

Tényleg ennyire erős egy s801-hez képest? :Y

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#30) Graphics válasza blade zte (#29) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Erős , de milyen áron... a fogyasztását nem tudom hogy fogják kordában tartani.

/ remélem most nem azt fogod mondani, hogy megvárod mire lesz értelmes telefon K1-el, mert akkor bazz azt mondom , neked idén se lesz telefonod :N

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) blade zte válasza Graphics (#30) üzenetére


blade zte
őstag

Majd hátlapra ráragasztok 4db xiaomi 10000mah-s akksit. :DDD

Én inkább arra gondoltam, hogy 300 dolcsi fog elmenni telóra, 300 meg tabletre. :D

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#32) Graphics válasza blade zte (#31) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én meg már arra, hogy sose nem veszel semmit ;]

Kár ezen ennyit agyalni.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) Luck Dragon válasza blade zte (#31) üzenetére

Az első 100 megrendelő ajándékba kap egy aggregátort :DDD :DDD (vicc)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#34) tjb007 válasza blade zte (#29) üzenetére


tjb007
nagyúr

Várható volt.

(#35) nemlehet válasza Graphics (#25) üzenetére


nemlehet
őstag

160$-ért már van megbízható eladótól WCDMA verzió. Ezt ugye már egyszer valaki megvette egy nagykerből és rárakta a saját hasznát... Ez azért nincs túl messze a 130$ ártól. De ettől függetlenül szerintem ha a reklámozott árra még +20%-ot rádobunk akkor is bőven megérik a Xiaomi termékek.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#36) Graphics válasza nemlehet (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, tudom, csak általában mindig túlzásokba estek eddig.

Természetesen bármikor vennék Hongmi-t pl mindennapokra.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) azopi74 válasza blade zte (#29) üzenetére


azopi74
addikt

Egy mobil core i7 4550U még ennél is erősebb, alig nagyobb TDP-vel ;-) CPU legalábbis biztosan erősebb, és a GPU sem lehet sokkal mögötte.

(#38) blade zte válasza azopi74 (#37) üzenetére


blade zte
őstag

Inkább az a kérdés, hogy a négymagos atom procik mit tudnak. Látok feltünedezni kínai tableteket azzal a procival 200 dolcsikért. :C

Oppo find 7 astro black

(#39) DemonDani válasza tjb007 (#34) üzenetére


DemonDani
addikt

Az üzemidővel nem igazán reklámozzák, pedig van benne egy 6700-as akku :DDD

Kíváncsi leszek mennyit bír ezekkel az R3P3 A15 magokkal...

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#40) blade zte válasza DemonDani (#39) üzenetére


blade zte
őstag

Az ideális nvidia proci körülmény egy jégkamrában lenne mellé egy paksi atomerőművek részvénnyel. ;]

Amúgy mondom, bagóért kapsz tőlük 10000mah-s akksit. 3-4ezer forint+ áfa ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#41) Graphics válasza blade zte (#40) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

3-4 ezer után még nem nagyon kell áfát fizetni. :) 22$ felett már igen.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42) xtremez


xtremez
aktív tag

Mennyi vámot raknak rá ha rendelek egyet ? :DDD

(#43) Graphics válasza xtremez (#42) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Áfa inkább: 27%

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) uki


uki
aktív tag

ITT mar lehet rendelni es csak 0.99 USD. ;-)

http://www.ibuygou.com/p-xiaomi_mipad_nvidia_tegra_k1_quad_core_2_2ghz_5_0_8_0_mp_2gb_ram_16gb_6700mah_7_9_inch_gorilla_iii_ips_capacitive_touchscreen-5512-usd.html

"this is just a punk rock song written for the people who can see something's wrong"

(#45) big-J válasza uki (#44) üzenetére


big-J
őstag

Nem is olyan rossz érte.

Mondjuk Apple-ben ugyanennyiért nem kéne. :D

(#46) nexus6


nexus6
aktív tag

majd ennél is eladnak negyed óra alatt 10000 készüléket, aztán lehet várni 1 hónapot a következő gyártásig... eszméletlen jó készülékeket hoz ki a xiaomi, de tényleg elérhetetlennek tűnik ilyen jó áron
meg a samsung is hozza ki a galaxy tab pro és a galaxy s modelleket csak kicsit drágábban.
no meg a tegra procira leszek kíváncsi, majdnem xbox szintű grafikát emlegettek a CES-en...

[ Szerkesztve ]

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#47) Peaceliker válasza Gusztáv (#21) üzenetére


Peaceliker
őstag

Én is így vagyok. Volt tabletem, most nincs, nem is hiányzik …illetve nem hiányzott, amíg nem olvastam ezt a cikket! ;] :DD

"Oh my Goa'uld!"

(#48) tjb007 válasza nexus6 (#46) üzenetére


tjb007
nagyúr

„a tegra procira leszek kíváncsi, majdnem xbox szintű grafikát emlegettek a CES-en...”

Eddig úgy néz ki, hogy ez a kijelentés nem állt távol a valóságtól.

(#49) nemlehet válasza tjb007 (#48) üzenetére


nemlehet
őstag

Mondjuk ez nem annyira az Nvidia érdeme, inkább az XOne sara :D 792p 30 fps nyami :D

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#50) arty válasza tjb007 (#48) üzenetére


arty
veterán

amennyiben az 'xbox' a 2001-ben megjelenz konzolt jelenti, valóban nem! :DDD

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.