Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mad1


mad1
veterán

Haaat en nem tudom...Kar hogy nem ingame...Azt megneznem.

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#2) infectedmann


infectedmann
őstag

Tényleg kár ezekért a render képekért. Pár ingame képet megnéztem volna.

(#3) Gomez86


Gomez86
őstag

Szerintem itt a modellezés kidolgozottságára szerettek volna inkább rávilágítani a készítők. És valljuk be, az elég jó lett

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#4) Psychonaut válasza Gomez86 (#3) üzenetére


Psychonaut
addikt

"elég jó"? :DD
Ha 333 MHz-n ilyen részletességű modellezést a játék motorja képes lesz 60+ FPS-el (merthogy Kazunori Yamauchi ezt mondta) mozgatni, akkor behalok. :C

(#5) heihachi válasza infectedmann (#2) üzenetére


heihachi
addikt

Persze, csak az nem ilyen látványos, nincs ilyen reklám értéke :)
[link]
Ez mintha nem teljesen ugyan az lenne, mint ez itt:
[link]
Ilyen a marketing :)

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#6) Psychonaut válasza heihachi (#5) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ez a kép még a játék alfa állapotában készült, nem?

(#7) mad1 válasza heihachi (#5) üzenetére


mad1
veterán

Nah ez mar ingame...Thx!
Gyanus volt a felbontas meg az elsimitas.

Ne szemetelj ! = Steam

(#8) Nunder


Nunder
őstag

Nagyon szép ez a Corvette, de azért ezek közelébe sincsenek a renderelt képekhez. Miért nem olyanokat jelentetnek meg, hogy tuja az ember mire vállalkozik.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#9) Psychonaut válasza mad1 (#7) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ti tudjátok...szerintem a gameplay jóval közelebb áll ezekhez a képekhez, mint a fent linkelt ingamehez. :U

(#10) Bj Brooklyn


Bj Brooklyn
aktív tag

:Y Nyád! Már majdnem kezdtem bexarni, hogy mit ki nem hoznak a PSP-ből! De a cikk végére megnyugodtam :DDD

Ha a Google a barátod, akkor a Wiki a barátnőd :)

(#11) Temesvari


Temesvari
tag

Engem ez a youtube-os video is meggyozott... ilyen gran turismot lattam anno a PS2-mön is, es a ket konzol azer van jocskan meretbeli kulombség. Szerintem aki szereti ezeket a jatekot és megveszi, nemhinném hogy csalodna benne...

"Imperfection is digital perfection."

(#12) Nunder válasza Psychonaut (#9) üzenetére


Nunder
őstag

Jó ez a videó, kicsit engem is elbizonytalanítottak a képek, de ez a videó közel áll fenti képekhez. És milyen szépen összehozták Monaco-t :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#13) heihachi válasza Psychonaut (#9) üzenetére


heihachi
addikt

Hát nem tudom, ezen a videón egy autó sincs értékelhetően sokáig a képernyőn, így ez alapján elég nehéz nyilatkozni. Szép simának sem mondanám a futást, bár szerintem ez azért lehet, mert a videó nyilván nem 60 fps-el megy. Szerintem valahol a kettő közt lehet az igazság, szebb lesz az általam linkelt képnél, de nem lesz olyan, mint a képeken. Ez már csak azét is tuti, mert a cikk melletti képek túl nagy felbontásúak, ennyit nem tud a PSP, a felbontással meg egyenes arányban csökken a minőség is.
Az általam linkelt kép biztos, hogy túl régi, még más a kezelőfelülete egy kicsit (pl a sebességi fokozatot máshol jelzi), szóval azóta javulhatott, de ennyit nem, mint amekkora különbség a cikk képeihez képest van.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#14) Psychonaut válasza heihachi (#13) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nekem már a videón látható játék is megfelelne. :K

(#15) Temesvari válasza Psychonaut (#14) üzenetére


Temesvari
tag

Egyetértek. Nem vagyok PSP rajongo, ezert sincs ilyen konzolom, de nalam egy ilyen kis gepen ez boven a turheto, sot elvezheto grafikat jelent. Nemhiba a Gran Turismo jatekok sose sikerultek rosszul.

"Imperfection is digital perfection."

(#16) littlelion21 válasza Psychonaut (#14) üzenetére


littlelion21
addikt

Néhol azért csúnyán beszaggat... :U

(#17) Psychonaut válasza littlelion21 (#16) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ez sem a végleges verzió még. :U
Amúgy igen, néhol szaggat kicsit, de szvsz nem vészes.

(#18) profilum válasza Psychonaut (#17) üzenetére


profilum
tag

lehet kicsit túlválalták a proci sebességét...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.