Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Remington


Remington
őstag

én is szeretem az őszt:)

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#2) Xantomas


Xantomas
őstag

Hmm, valaki 2 éve szeptemberben hasonló módon a fejem fölé nyomta az ernyőjét, nem messze a Keletitől.
Szokásod volt ez régebben is?

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#3) DarkByte


DarkByte
addikt

Tetszett, köszi szépen. Nagyon hangulatos, jó kedvem lett tőle :) Velem Szegeden fordult elő már nem egyszer hogy nagyon vicces helyzetekben kapott el az eső. Természetesen ilyenkor az ember lekési a buszt, aztán csak mosolygok magamon mikor már az orrom hegyéről is eső csöpög. :D Néha szeretek egyébként esőben ázni.

(#4) EQMontoya


EQMontoya
veterán

esőben biciklizni egy élmény :) amikor már tudod, hogy teljesen mindegy, rommá ázol, és csak mész. :)

Same rules apply!

(#5) TompapaTM válasza Remington (#1) üzenetére


TompapaTM
csendes tag

Ez még jobb, mint a Bíborköpenyes Bajnok! Íme kollégám: Keepitdry-man. Üdvözöllek!

(#6) MBazsee


MBazsee
tag

Ez tetszett... Gratula az íráshoz, meg a természetedhez! Ilyen ember miért nincs Zalában? Vagy csak én járok rossz helyen, rossz időben.

(#7) ftc


ftc
nagyúr

Az elmúlás időszaka következik...Szeretem az őszi tájat meg minden.
1 valamiért nem szeretem : barátnő suliban lesz s nem láthatom naponta min 3 órára...én meg 100km-el arréb leszek...Ajj :O

(#8) celeron


celeron
senior tag

Én nem szeretem az öszt..nekem egy kínszenvedés ez.. :F
Csak a tavaszt várom mindig..akkor megjön a kedvem mindenhez.. :)
Ahogy kezd élni minden..na és anyárról akkor ne is beszéljünk.. :DDD
Ha jön az ösz egy kicsit sztem meghal minden.

(#9) Nimrod


Nimrod
addikt

Kedves kis írás volt ez, kell az ilyen is. :)

(#10) Baboon


Baboon
senior tag

Kész Nescafé, Tchibo reklám :D
Hangulatot ad :) Tetszett, jó írás.

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#11) Chieftec


Chieftec
őstag

Regebben szinte mindegy volt az evszak, most mar utalom az oszt es a telet. Legyen mediterran magyarorszag tolem nyugodtan. :DDD Mondjuk nyaron szettazni azt en is szeretek, tudom, hogy par ora azt megint 40 fok lesz. De ez.. mar nem teccik.. osz. :W

(#12) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Én merő lustaságból sohasem viszek esernyőt, és évente 1-2szer én is bőrig ázom. Heh, nem is tudom, mit tennék, ha valaki fölém akarná tartani az ernyőjét jóindulatból... Valószínűleg megköszönném, és elutasítanám, reflexből mondván, hogy ''áh, nekem már mindegy, már eleve hulla vagyok, megfázni már nehéz lesz...'' :D És futnék tovább. (Ha hülyének néznek, akkor hülyének néznek, amióta tönkrement a biciklim, gyalog is megkísérlem azta tempót hozni... :) )

Én meg nem is tudom, szerintem soha nem lennék képes ilyenre. Már akkor égek össze-vissza, amikor valaki megköszön valamit. Néha nem tudom megállni, hogy ne segítsek valamiben, de hát nekem egyszerűen nem az az imázsom... :S

Az őszt mindenesetre még szeretem, igazi kirándulóidő, ha nem zuhog! (Viszont a tél már más tészta. Hideg, lucskos és beázik az acélbetkósom, és ráfagy a lábamra. :D A fém jól vezeti a (negatív) hőt...)

[Szerkesztve]

(#13) agent_k


agent_k
őstag

Nos mi újság van a kolléganőddel? Esetleg egy kép róla?
Azért csak kéne vele valamit kezdeni... nem csak esernyőzgetni itt... nem gondolod? :F ;]

(#14) MBazsee válasza agent_k (#13) üzenetére


MBazsee
tag

''Állandóan csak a szex, meg a szipu!'' - ejnye-ejnye...

(#15) Eastman válasza agent_k (#13) üzenetére


Eastman
őstag

Nos Laci, látom, hogy te az a ''röptében a legyet is'' típus vagy.
...ne haragudj, de csak egy 3/ -t tudok adni a reakciódra.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#16) agent_k válasza Eastman (#15) üzenetére


agent_k
őstag

hmmm milyen régen szólítottak a keresztnevemen. Zsír, ez egész jól esett :)

Az, hogy reptében a legyet, az igaz... volt. Mostmár feleségem van és nagyon szeretem.
De egyvalamit engedj meg! Ha sértődés lesz belőle rendben van, bár nem szeretném:
Normális ember nem kínálja meg esernyővel az embereket, valamint nem élvez el attól, hogy megköszönnek neki valamit.

(#17) Eastman válasza agent_k (#16) üzenetére


Eastman
őstag

...eeej Laci, Laci! Nagyon bölcs vagy!
Te vagy aki utat mutat majd mindannyiunknak az élet viharaiban. Taníts kérlek!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#18) agent_k válasza Eastman (#17) üzenetére


agent_k
őstag

Rendben van! priviben elérhető vagyok, ha valami gondotok támad. De szerintem elég nagyfiú vagy meg tudod oldani magad is. :P

(#19) Crystalheart válasza agent_k (#16) üzenetére


Crystalheart
senior tag

''Normális ember nem kínálja meg esernyővel az embereket, valamint nem élvez el attól, hogy megköszönnek neki valamit.''

Hát hogy Mo.-on nem ez a normális az tuti. :) De más tekintetben én pl szeretek nemnormális lenni. :DDD

(#20) agent_k válasza Crystalheart (#19) üzenetére


agent_k
őstag

Köszönöm, ügyesen mentetted a helyzetet! :R Azzal amit írtál meg egyet értek.

(#21) t1


t1
addikt

Úriember vagy :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.