Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) ZenderCage


ZenderCage
csendes tag

Sziasztok! Nos az írás biztos jó azoknak, akik tuti módon értenek ehhez (bár azoknak minek??), de az olyanoknak, mint én, eléggé érthetetlen. Pedig nem most kezdtem a számítógépezést. Valahogy nem értek semmit belőle! A legegyszerűbbet próbáltam meg: Total commandert. Már ott elhagytam a fonalat, hogy ,,- az installerben lévő install.inf-ben a köv fejezeteket átírjuk:,, Hö? A Total Commanderben nincsen semmilyen fájl csak a telepítő exe. Telepítés után sincsen install.inf. Vagy én értem félre ilyen csúnyán??? Szeretném én is megcsinálni úgy a win telepítőjét, hogy ne kelljen hozzányúlnom telepítés közben és feltegye azokat a progikat, amiket én a win telepítése után szoktam (total commander, opera, crimson editor, torrent, winamp, mozilla, msn ... illetve a driverek. De valahogy nem tudok rájönni, hogyan kell!? Ennyire bonyolult, hogy minden egyes proginak valamelyik fájlját kell átszerkesztgetni? Akkor ide hozzák ki a nyugdíjam, mire végzek! :D Aki tud kérem segítsen, hogy hol tévedtem el ennyire! Köszönöm előre is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.