Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Fecogame válasza t72killer (#50) üzenetére


Fecogame
veterán

Szerintem írj neki PÜ-t, mert nem fog idetalálni ;)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#52) t72killer válasza Fecogame (#51) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Látom+jóideje nem volt bejelentkezve sem a kolléga, talán az e-mail-es értesítésen keresztül megkapja a PÜ-t. Mindenesetre hátha segít másnak is a HSZ...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#53) dimedrot


dimedrot
csendes tag

hellosztok én ugy vagyok vele hogy dolgozom az nLitével de kéne egy fájl AfterFixProjectXP és ezt nem tom ingyen beszerezni csak pénzért és jó lene ha segitenétek nekem ezt beszerezni valaki ha megvan küldje el nekem a moci1@citromail.hu cimre thy :C

(#54) maestro87


maestro87
őstag

Üdv!

Szeretnék egy játékos xp-t csinálni, méghozzá úgy, hogy ne legyen benne semmi felesleg! Csak internethez tudjon csatlakozni (felhasználó nevet és jelszót igénylő net), az xFire menjen rajta, na meg persze a játék induljon el.:-D Tehát minden szükségtelen szolgáltatást, futó folyamatot ki kellene kapcsolni, csak nem tudom mi a szükségtelen :N
Egyet már elkészítettem nLite-tal csak nem tudtam csatlakozni a nethez :D (170MB-os lett)
Előre is köszi a segítséget.

(#55) Visormail


Visormail
addikt

Hát én megcsináltam a leírás alapján az office2003-sp3 addont cab formátumban, bele is integráltam a telepítőbe, minden sikeres, sehol egy hibaüzenet de a win feltelepítése után semmi jele nincs az officenak :(

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#56) Visormail válasza Visormail (#55) üzenetére


Visormail
addikt

Ja igen, az nlite-al unattended telepítésűre csináltam ahol letiltottam az oem preinstall-t. Ez lenne a baj? Úgy tudom ha addonként van beleintegrálva valami akkor arra nincs hatással ez a kapcsoló.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#57) Casanova*


Casanova*
veterán

szasztok srácok! telepítő xp-be másoltam a telepítő nevű programokat és setup.cmd -t tartalmazó mappát. és futtatás 1x-be hozzáadtam a "run%SystemDrive%\Telepítő\setup.cmd" parancsot. tehát az a gond,hogy windows xp telepítéskor nem települnek a programok.. ellenőríztem!! a setup.cmd kötegfájlra kattolva települnek a programok. help srácok!! :DDD

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#58) Visormail válasza Casanova* (#57) üzenetére


Visormail
addikt

Én is ugyanígy jártam ezzel a futtatás 1x módszerrel is, szóval se így se cab integrálással nem működik a dolog.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#59) Casanova* válasza Visormail (#58) üzenetére


Casanova*
veterán

megoldtam. másképpen működik.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#60) Visormail válasza Casanova* (#59) üzenetére


Visormail
addikt

Nem írod le? :D

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#61) maestro87


maestro87
őstag

Üdv!

Nem tudja valaki, hogy mit nem szabad elállítani nLite-tal ahhoz, hogy a képen látható bekeretezett rész választható maradjon? :(
Nagyon fontos lenne! Előre is köszönök minden segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#62) VGYke


VGYke
addikt

vLite "aktív" fórumot nem tudtok? Mert csak olyat találok, ahol 2008, 2009-ben jártak utóljára...

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#63) SP4C3 válasza VGYke (#62) üzenetére


SP4C3
veterán

[MSN fórum] (angol)

Magyar sajna nem találtam. :/ :(

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.