Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Hmm...., mond csak, Te kinek is dorombolsz? :F :D

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#2) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Hogy én most mekkorát csalódtam :( Az egész szöveget végigolvasva az utolsó mondatig igazat adtam neked és jogosnak éreztem a szomorkás panaszod. Miért kellett ezt 6 szóval elrontani egy zárójeles megjegyzésben?
''...nekik is vesztek egy csecse mobilt''
Ha ide azt írtad volna,hogy ''...törődtök velük.'' , akkor olyan hangsúlyú maradt volna az egész írás amilyennek ''kellene'' lennie. Így olyan hideg, anyagias a befejezés.Szerintem. Sajnálom. :(

[Szerkesztve]

(#3) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Hé, én lány vagyok, és mégis itt lógok a mobilarénán. :)
Azonban megértem, ha egy asszony értetlenül szemléli párja technika imádatát, és féltékenység csipkedi.
Ez egy ilyen kor, kórja lett a tecnika imádata. Végzetes szerelem.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#4) dragonfx válasza Speed® (#2) üzenetére


dragonfx
veterán

Na ja , mert a mobil drága, a pénzből meg lehet alkudni :C :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5) pmd válasza Speed® (#2) üzenetére


pmd
csendes tag

Most még nagyobb csalódást fogok okozni :)) Száz éve nem voltam szomorkás, legalábbis pasi miatt nem. Főleg az enyém miatt nem! Úgy tűnik nem vagyok jó iróniából...
Nem törődik többet velem, mint az normális, és igen, van egy hobbija, ami néha több figyelmet kap, mint én. Szép is lenne, ha folyton rajtam lógna, mint valami dedós. Nem iszik, nem szerencsejátékokat űz és addig sem hajszol nálam vékonyabb macákat, amíg a Mobilarenát nyomja.
Ja és a csecse mobilokravalót én is megkeresem magamnak, csak hát olyan jól esik dorombolni érte :P

Ne nyafogj Szivi, inkább próbáld Te is jól érezni Magad!

"A férfiak minden okoskodása sem ér fel egy asszony egyetlen érzelmével." ( Voltaire)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.