Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Az aztán a vakulj...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Egy ilyen már nagyon hiányzott :C :DDD ;]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#3) dz1989


dz1989
senior tag

Mint annó az N79-n. :)

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#4) dz1989


dz1989
senior tag

Bár az IP68 Több érteme lenne(Legalább is elöbrébb való... szerintem. )

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#5) Ricardo válasza Xaels (#1) üzenetére


Ricardo
félisten

Semmivel nem rosszabb mint bármelyik másik gyártó hátlapja. Annyi, hogy ez csinál is valamit. akinek kell megveszi, akinek kell nem.

(#6) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Szép ez a készülék, és szép a UI is.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7) Seangaijin


Seangaijin
senior tag

Szvsz 2 év és akár ők is a nagyok közé kerülhetnek, kérdés, hogy mennyire fog ez az Os elterjedni :))

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#8) kbyte1024 válasza Oppenheimer (#6) üzenetére


kbyte1024
veterán

bizony jól mondod :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#9) maggi1886076 válasza Seangaijin (#7) üzenetére


maggi1886076
addikt

igen, világhatalomra törnek az NFC-s hátlappal :C

amúgy valóban jól néz ki.nekem tetszik. de elterjedni nem fog.

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#10) attisx válasza maggi1886076 (#9) üzenetére


attisx
addikt

Egyébként az Other Half koncepció kapcsán nem az NFC a legnagyobb durranás, hanem az I2C hardveres csatlakozó, amin keresztül bármilyen extra funkcióval felruházható a készülék, pl.: kicsúsztatható fizikai billentyűzet, jobb kamera, e-ink kijelző, stb...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#11) axioma válasza attisx (#10) üzenetére


axioma
veterán

Ha ez fizikai billentyuzettel opcionalisan felruhazhato, mar erdekel is! Mar persze csak amint csomagban megveheto, es olyan kompakt a ketto egyutt, ahogy egy milestone, a kicsusztatas remelem ezt jelenti, nem a BT mini keyboard szintet.

(#12) maggi1886076 válasza attisx (#10) üzenetére


maggi1886076
addikt

akkor biztos mindenki ilyet vesz :C

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#13) joelke HU


joelke HU
senior tag

Szép kis telefon. Szívesen tesztelném. De ez a logó valami siralmas, ez a béna, gyerekes betűtípus, nem hiszem, hogy nem tudtak volna kitalálni ennél jobbat.

Motorola G51

(#14) attisx válasza axioma (#11) üzenetére


attisx
addikt

Az I2C gyakorlatilag egy az USB-hez hasonló négy szálas felület, két szálon megy az adat, kettőn pedig az energia ellátás. Sajnos egyelőre még csak elméleti lehetőség, a csatlakozó (és talán az API-k is) már adott, csak valakinek meg kell terveznie, és legyártani a kabátokat...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#15) jacis


jacis
nagyúr

EU-ban lehet ilyen telót venni szerintetek?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#16) ibomol3


ibomol3
tag

prototípús már létezik [link] :)

(#17) Воланд válasza jacis (#15) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#18) axioma válasza attisx (#14) üzenetére


axioma
veterán

Akkor targytalan, foleg ha a mechanikai osszekottetes nincs is kitalalva, beletervezve. Mert gyakorlatilag ezen mulna, hogy qwerty egy telefon. Nem azon, hogy jobb kezemmel a bal fulemet vakarva tudnek fizikai billt csatlakoztatni hozza... (tudtommal OTG meglete eseten a sima teljes bill is rarakhato barmelyik androidra).

#16: Elso milestone bill beepitve :) Az otlet jo, de miert nem mutatja meg hogy milyen lenne ez a telefonnal egyutt? Masreszt kerdeses, hogy ezt hogyan tudjak barmely telefonhoz csatlakoztatni (a flexkabel csati helyett ami eredetileg van a moto ms belsejeben), a szoveget nemigen ertettem ezugyben. Raadasul a Moto ezt a zart hazon belul oldotta meg, es 3 ev utan sajna nem ritka a kabel serulesebol adodo hiba (nem a bill hanem a touch iranyaban, mert ott a bill alatt van a gep es csak a kijelzo koltozott a csuszkaba), nem latom hogy ezt egy ennyivel serulekenyebb helyen hogyan oldanak meg.

[ Szerkesztve ]

(#19) zsarkov


zsarkov
tag

Szerintem a jelenleg létező legízlésesebb UI-t dobták össze a Sailfish OS-ben. Na meg a szlogen is ott van nagyon: "We are unlike". Remélem viszik valamire és látunk még ezzel az OS-sszel készülékeket... :K

(#20) ghost364


ghost364
senior tag

A cím alapján már azt hittem, ez is valami viselhető okoskütyü. Csak az hiányzott volna :D

(#21) ClioRS válasza axioma (#18) üzenetére


ClioRS
őstag

Szerintem ennek azért fuss neki mégegyszer, mert ez a véleményed csak úgy lehetett, hogy nem tudod, mi is pontosan az Other Half. :K

Rápattintod a telefon hátuljára az eredeti hátlap helyett a qwerty-s kicsúsztatható hátlapot, és használod. Ennyi. Nem tudom, hogy neked itt mi hiányzik mechanikailag.

(#22) axioma válasza ClioRS (#21) üzenetére


axioma
veterán

A bill. es a telefon kozti kommunikaciot vegzo - lenti hsz. szerint csatlakozos fizikai, nem erintes nelkuli - osszekottetes, kabel, szalag, barmi.

(#23) ClioRS válasza axioma (#22) üzenetére


ClioRS
őstag

És ebből pontosan milyen hátrányod is van?

(#25) axioma válasza #32839680 (#24) üzenetére


axioma
veterán

1. a videon nem latni a mobil helyen semmi fem csatlakozot
2. a bill es a mobilt tarto reszben ezek szerint leendo csatlakozo koze kene valami, ami - az en meglatasom szerint - latvanyosan hianyzik, es nemtrivialis megoldando problema
Szoval en ezt mukodo mechanikanak, meg elkepzelesnek elfogadom, de nem hinnem, hogy ez mar kesz qwerty-sito prototipus.
A kidontogetes de csak opcionalisan jo, de kezelesi hiba eseten ujabb elromlasi forras. Persze attol fugg, mennyire profin tudjak a blokkolasat a nem vegallapotban megoldani.
Arra azert kivancsi lennek, hogy a bemutatast vegzo ficko mennyi ideig hasznalt fizikai qwerty telefont. Se a nyomasi mod/irany miatt, se a megtamasztottsag miatt nem lehet ezeken - plane hogy ez me'g jobban fejnehez lesz - a beepitett bill-eken ugy gepelni, hogy leteszed az asztalra es 10 ujjas gepeles modjara nyomkodod. Vagy legalabbis hatekonytalanabb, mint a kepernyon iras. Az a hasznalati mod hogy kezben fogod ket oldalt, es ugy gepelsz rajta par ujjal ami mukodik. Plane ezen a keves gomboson, ahol egy csomoszor kell shift vagy mas modosito billentyu...

[ Szerkesztve ]

(#26) axioma válasza axioma (#25) üzenetére


axioma
veterán

Bocs, nem shift, hanem alt / sym stb. de gondolom ertheto volt.

(#27) ClioRS válasza axioma (#25) üzenetére


ClioRS
őstag

Én még mindig nem értem, hogy pontosan mi bajod van. :U

A telefon hátsó részére fülekkel csatlakozik a bill kerete, amin rajta van a 4 érintő a csatlakozáshoz. Innentől az fixen ott áll, nem mozog, nem csinál semmit.

Azt egyébként tudod, hogy a telefon antennái is sokszor érintkezéssel csatlakoznak, nem pedig fizikai csatlakozóval vannak fixálva magához a vevőhöz? :U

[ Szerkesztve ]

(#28) #06658560 válasza axioma (#22) üzenetére


#06658560
törölt tag

Fentebb már volt írva, van szabványos csatoló, amin keresztül lehet pl. billzetet integráló other halfot rápattintani. Magyarul milyen fizikai kapcsolatot hiányolsz?

(#29) dsr


dsr
senior tag

Na ezen nevettem egy jót :P

(#30) axioma válasza ClioRS (#27) üzenetére


axioma
veterán

1. a 4 erintot en nem lattam a videoban
2. a csuszka felso feleben levo 4 erinto es az also feleben levo kilopott MM1 bill kozti osszekottetes megoldasa amit hianyolok, nem az hogy nem latszik, hanem nem latni hogy lehetseges lenne (oda kell valami mobil/flexibilis megoldas)
Es eltem a gyanuperrel, hogy ezert nem kerult bele telefon, mert demonstralni nem volt alkalmas. A muanyag is leginkabb ugy nez ki, mint a nem szerszambol jott, hanem nyomtatassal vagy hasonlo modszerrel eloallitott mintadarab.

Persze lehet, hogy rosszul latom, vagy vak vagyok, de azert azon nem ertem mit nem erteni, hogy a belso flex kabel helyi megfelelojenek megoldasat hianyolom.

De tultargyalva, akkor szoljatok ha kaphato lesz barmelyik telefonhoz (onnantol majd megsasolom, hogy a megfeleloek kozul valamelyikhez lesz-e, gondolom nem).

(#31) halkow


halkow
őstag

Bemutató nem lesz erről az os-ről

Alcatel onetouch idol2s the king

(#32) Tidzsimon válasza axioma (#30) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Milliomos lennék, már sorozatgyártanám a bluetoothos qwerty-s hátlapot, vagy kabátot.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#33) ibomol3 válasza axioma (#30) üzenetére


ibomol3
tag

Ez a telefon hátlapja.

(#34) mekker


mekker
őstag

Vannak beteg koncepciók, épp' tegnap találtam ezt a kettőt:
Az egyik egy napelemes hátlap,
a másik egy "barkács" qwertylink1 link2
Meg még volt egy, amibe belemaratott valami gyerek egy néhánysoros LCD-panelt, amit egy alkalmazással lehetett beprogramozni.
Azért az ilyenekkel meg lehet fogni az embereket:D

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#35) #06658560 válasza axioma (#30) üzenetére


#06658560
törölt tag

Egy package vagy funkció prototípusnak nem kell szerszám, jó neki a gyorsproto is.

(#37) ClioRS válasza axioma (#30) üzenetére


ClioRS
őstag

Jaaaa, értem, te ebből hiányolod a dolgot. :)

Ez, amit látsz a videóban, egy user által összeállított cucc, vagyis majd valamikor össze lesz állítva, véglegesítve. Ne erre alapozz. Ennél jobb megoldások lesznek. Eddig nem nagyon volt igazából info, hogy hogyan is lehet a TOH-t csatlakoztatni, ez most jött ki, szóval innentől lesz érdemes figyelni, hogy mivel állnak elő az tartozékgyártók.

(#38) Tidzsimon válasza axioma (#30) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Milliomos lennék, már sorozatgyártanám a bluetoothos qwerty-s hátlapot, vagy kabátot.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#39) krisztianAMG válasza mekker (#34) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

A gombsorból valamelyik tulaj szervezi egy 100 darabos széria legyártását.

(#40) axioma válasza ClioRS (#37) üzenetére


axioma
veterán

Orulok, hogy ezek szerint megiscsak megertheto volt harmadjara valahogy : )
Igen, barmilyen alapallapotu ez az otlet, de lelkesen bemutatoznak hogy milyen jo, de a nagyobbik problemat nem latom megoldva. Es nem arrol van szo, hogy 1-2 evente le kell cserelni, hanem arrol, hogy 1-2 hetnel mi birna itt tobbet.
Persze hajra nekik! Mar lecsereltem volna az MM2-t valami frissebbre, ha lenne ertelmes alternativa (megfizethetoen is kene, de a lenyeg hogy qwerty es csuszka, BB igazan csinalhatna olyat oda is atmennek de candybar az nem bejovos). Igaz, most pont szalagkabelre varok... luke voltam, nem csereltem tmk-ban amikor az erintot par honapja kellett.

[ Szerkesztve ]

(#41) ClioRS válasza axioma (#40) üzenetére


ClioRS
őstag

De azért ebből a megoldásból ne vonj le sok következtetést. Erre a cuccra, amit a srác készít, sem garancia, sem semmi nincs. Azért egy gyártó által készített cucc nem így fog kinézni, meg talán minőségibb tervezés lesz :D

(#42) jacis válasza Воланд (#17) üzenetére


jacis
nagyúr

Az oldalon a megrendeléskor megjelenő 30 euro az mi lehet? Gondolom nem az ára....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#43) Nigér


Nigér
őstag

Ez sokkal jobban tetszik mint a Samu la fleur, kutyatej vagy lucerna edition szutykai ;]
:P

(#44) axioma válasza ClioRS (#41) üzenetére


axioma
veterán

Nyilvan nem elvbol vetettem el a megoldast, egy korrekt kivitelezessel el tudnam kepzelni magamnak is, ha mar instante nem gyartanak slider qwertyt. Nem meglepo modon a gyari egybeepiteshez kepest mindenkepp kompromisszumos lesz (nem annyira lehet optimalizalt, ld. hogy a kis semmi bill van kulon es minden mas kijelzostul a masikban, vagy a kijelzo-erinto kulon es a bill alatt minden mas), de a semminel tobb. Szkepticizmusom csak a jelenlegi videon lathato verziora vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

(#45) jacis válasza jacis (#42) üzenetére


jacis
nagyúr

hülyeséget írtam :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#46) #06658560 válasza axioma (#40) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mivel hajlításra igénybe vett helyekre vannak remek bejáratott megoldások, így itt is lehetne alkalmazni őket gond nélkül. De egy csúszkás qwertyhez is van több megoldás is, ha kell. És mindegyik lehet tartós.

(#47) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Ennek nem sok értelmét látom, de a telefont nagyon bírom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.