Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) #13260800 válasza motorhead (#21) üzenetére


#13260800
törölt tag

statisztika? szerinted erről valaha is lesz hivatalos statisztika? Amúgy az Intel már régen arra építkezik, hogy strapa alaplapokat csináljon. Lehet nem olyan tuningosak, lehet nem olyan csicsások, de pupos kondit bizonyosan nem fogsz látni. A Z68 -as deszkájáról tudom, hogy 5W -al kevesebbet eszik mint más Z68 -as itt is jók voltak a fogyasztási tesztek.

Rengeteg pályázaton trenderen indúltam illetve indúlt az a cég ahol dolgoztam, annó. Több helyen a rendszergazdák kikötötték az Intel alaplapot mint alap feltétel. MSI , ASUS pályazatok ne adj isten Asrock biztos bukók voltak. Lehet maradiak a döntés hozók de ez valamiért kialakúlt és mióta én is az Intel alaplapokat preferálom benne is megerősödött, hogy ha ilyen alaplapot vesz az ember évekig nem lesz gondja az alaplap felől.

Egy nagy bánatom van, mégpedig, hogy az AMD nem ad ki saját neve alatt lapokat. Ha azt a minőséget követelnék meg a bérgyártótól mint amit az Intel megkövetel a Foxconn-tól akkor bizonyosan emelkednének az eladásaik. Nem értem miért nem lépnek ez ügyben.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.