Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) imibogyo válasza MK VII (#14) üzenetére


imibogyo
veterán

Én az "egyszerűen szép" és a nagyon letisztult modokat szeretem (főleg a "scratch-build" gépeket és főleg ha fából vannak, vagy közük van a fához), de a "sok-munkás" extrémebb modokat is nagyra értékelem, mint amilyen ez a robotos is. Tehát a cikkben szereplők közül nekem ezért a "modding-érték" miatt tetszik az a legjobban az. De ez egy ilyen "zsiráfos történet", jó-jó, de otthonra nem kellene... Viszont a beletett munka nem semmi és elismerésre méltó.

Mint "mindennapi" használati tárgy nekem is a fehér egybeépített gép tetszik a legjobban, csak még itt ott finomítanék rajta, hogy még letisztultabb legyen, mert egy kicsit így olyan hatása van, mint ha a végére "belefáradt" volna a ház finomításába, majdhogynem félkész hatást kelt. Az én "all-time favourite" modom például ez. Kreatív, egyedi, letisztult, szép. Magamnak nem kellene ettől extravagánsabb ház, sőt igazából, amit most terveztem magamnak, már-már túlságosan is szokványos, nincs benne semmi egyedi (katt a képre a galériáért).

A jelenlegi gépem pedig még ennél is unalmasabb (bár még nincs is befejezve). Az össz. egyediség benne az, hogy teljesen passzív (katt a képre a galériáért). ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.